Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) Quverto


Quverto
tag

Koszi aki a beeges miatt nyugtatott meg ilyenek, tegyuk hozza hogy ahoz nagyon sokaig kell 1 adott dolognak 1 helyben lennie hogy az beeghessen. Meg jo multkor 1-2 eve volt ilyen teszt iphone, note7 vagy8 meg s9 ha jol tudom es atlagosan 1 kep full fenyeron 16 ora alatt egett be.

Aki a kamerakoruli ertesites miatt van elalelva az keressen meg privatban mar 3-4 embernek segitettem ez ugyben, igen messengerrel is megoldhato stb stb. :)

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#3152) mtm800 válasza Quverto (#3151) üzenetére


mtm800
senior tag

Szerintem itt is nyugodtan közzéteheted, amennyiben publikus módszerről van szó.

(#3153) TODI1111 válasza Quverto (#3151) üzenetére


TODI1111
addikt

"Aki a kamerakoruli ertesites miatt van elalelva az keressen meg privatban mar 3-4 embernek segitettem ez ugyben, igen messengerrel is megoldhato stb stb. :) "

A megoldást esetleg nem lehetne közzétenni itt a nagyközönség számára is?

Szerk.
látom másnak is eszébe jutott

[ Szerkesztve ]

(#3154) dkovizoli válasza Quverto (#3151) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem lehetne, hogy azt a kamerakörüli dolgot közzétennéd? Bizonyára sokakat érdekelne és neked sem kellene több tucat embernek újra meg újra leírnod.

(#3155) dkovizoli válasza akooos (#3143) üzenetére


dkovizoli
addikt

De még mindig nem rossz az sem. Nekem is az van még és semmi nem ösztönöz cserére. Nem úgy, mint a telefonoknál.

(#3156) dkovizoli válasza thedarkfox (#3144) üzenetére


dkovizoli
addikt

😁 ja, lehet egyszerűbb lett volna a topicokat összevonni és s8-9-10 névre váltani!

(#3157) Quverto


Quverto
tag

De megtudom osztani csak 1-1 embernek masabb igenyei vannak es azokkal egyszerubb pl messengeren lebonyolitani a dolgot pl, de amint gepnel leszek megosztom. :)

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#3158) thedarkfox válasza dkovizoli (#3156) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Van benne valami :D
Bár én most egyenlőre csak olvasni jàrok ide, egyenlőre... :DD

[ Szerkesztve ]

(#3159) EnterR válasza Quverto (#3157) üzenetére


EnterR
veterán

Engem mindenképpen érdekel, ha tényleg bejövős akkor ez lesz az első amit beállítok. :)

PSN ID: marquuard

(#3160) savoo válasza Quverto (#3151) üzenetére


savoo
addikt

Nekem a 3 éves S7 a mai napig nincs beégve, tök felesleges ezzel foglalkozni

(#3161) hkari válasza savoo (#3160) üzenetére


hkari
őstag

Nekem meg 3 hónap után beégett az S9, szóval nem lehetetlen. Sok navi nappal Waze-el, és vége. Nincs gond, mert cserélték, de ne hangoztassátok hogy nem kell vele foglalkozni, mert ha nem akarsz szervizbe menni, akkor igenis kell.

(#3162) adamsauvage válasza TODI1111 (#3149) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

nekem annyira nem, az istennek se sikerult azt elerni hogy az ora es a samsung health is egy lepesszamot mutasson, a telefonba kb egy ezressel tobb van mint az oraba ami erdekes

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#3163) Quverto válasza bigrock (#3100) üzenetére


Quverto
tag

Szia. Bocsi en vagyok a ludas Parallaxis al irkaltam priviben es kert, hogy osszam meg a linket. :)

Hide the Navigation & Status Bars

Ez S9-hez van de még Huaweii-en is működött.

Nem csak a böngészőben veszi ki, hanem mindenhonnan. Ha van olyan alkalmazás, ahol ez gondot okoz, akkor azt kivételként hozzá kell adni, van érre is példa az oldalon

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#3164) dkovizoli válasza thedarkfox (#3158) üzenetére


dkovizoli
addikt

Így kezdtem én is. Bár elő akartam rendelni, de a szolgáltató csak 7-én hívott vissza, ráadásul amilyent szerettem volna nem volt már, így lemaradtam a buds-ról is.

(#3165) EnterR válasza Quverto (#3163) üzenetére


EnterR
veterán

Alapesetben ez csak a navigációs sávot tünteti el? Gyárilag az Android együtt kezeli a navigációs sávot az állapotsorral, bár ez szeparálható bármelyik fejlesztő által.

PSN ID: marquuard

(#3166) Quverto


Quverto
tag

Ahogy latom sok embert erdekel a kamera koruli ertesitesi vilagitas, (Gyors megnezve akiket jelenleg erdekel: dkovizoli , EnteR , Bella0707 , mtm800 , Todi1111 , stb) igy gondoltam megosztom, hogy erdemes beallitani.

!Ez a sajat beallitasom, ha egyeni igenyeid vannak, ird le itt/vagy privatban es ha tudok segitek mindenfelekepp!

1. Toltsuk le az AOD Edge Lightning alkalmazast.

2. Megnyitva az alkalmazast nyomjunk a fogaskerekre.

3. Adjunk engedelyt az applikacionak. (Mind a 4 rublika bepipalasaval)

4. A kep alapjan allitsunk be mindent.

5. Nyomjunk ra erre a gombra. Itt tudunk alkalmazasokat hozza adni.

6. Vegyuk alapul a messengert. Itt is minden ugyan ugy legyen beallitva/bepipalva.

7. Lepjunk vissza, es nyomjunk ra a Save-re.

+8. Amit erdemes allitgatnotok, hogy kicsit egyedive tegyetek magatok szamara.

Ezen belul:
-Lightning place
-Edge Style
-Edge Color Number
-Edge Color
-Edge Speed
-Edge Thickness

Remelem ezzel a kis utmutatoval sok embernek tudtam segiteni. :)

!Fontos!
Az alkalmazas nem hivatalos samsung altal kiadott ertesitesi vilagitas alternativa, ez csak egy szimpla alkalmazas, lehetnek benne hibak. A samsung elvileg mar dolgozik ennek az otletnek a megvalositasan, lehetoleg a kovetkezo updateben ez a funkcio alapbol benne lesz a telefonban. Viszont addig egy jo megoldas!

Koszonom, ha vegigolvasod! Legyen szep estetek! Jo ejt! :R :R :B

[ Szerkesztve ]

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#3167) EnterR válasza Quverto (#3166) üzenetére


EnterR
veterán

Frappáns megoldás, a beállítások miben térnek el ettől?

PSN ID: marquuard

(#3168) Gergőkee válasza Quverto (#3163) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Úgy tudom, hogy s10-en nem megy. A statusbar helyén mindenképpen csík marad. Meg tudná ezt erősíteni valaki?

(#3169) Quverto válasza Gergőkee (#3168) üzenetére


Quverto
tag

Leszedtem tobb immersive mode meg fene tudja hide navi and status bar applikaciot play aruhazrol, es sajnos igaz. Marad tenyleg a kamera vonalaban egy feher csik..

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#3170) Quverto válasza EnterR (#3167) üzenetére


Quverto
tag

Pl, nem vilagit a kamerakorul a vilagitas amikor telefonozol. (Kerdem en mi ertelme? Ha telefonozok ugy is latom az ertesitest.)

Meg ami beallitas mas, az azert van, mert voltak olyan gondjaim, hogy youtube kozben elkezdett random vilagitani. Galeriazas kozben is a semmitol stb ilyenek. Ezert masabb egy picivel az en beallitasom. :)

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#3171) dkovizoli válasza Quverto (#3166) üzenetére


dkovizoli
addikt

Köszi, hogy máris közzétetted!

(#3172) Teal'C válasza Quverto (#3170) üzenetére


Teal'C
addikt

Én pont ezért írtam hogy az appoknál először rá kell nyomni hogy mind be majd ki és utánaegyesével ami kell. Mert különben minden faszságot bekapcsol alapból.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3173) Valkűr válasza Gergőkee (#3168) üzenetére


Valkűr
őstag

A csik beallitasi hiba, volt nalam is a plusszon csak csik, majd rajottem mi miatt, a keretet hozza lehet allitani a kamerahoz, van sima kerek, van 2 kamera, a tavolsagot fel, le, es van a keret vastagsaga is. Ahol csskegy elolapi kamera van ott ezt mashogy kell allitani. Nekem is Quverto segitett, a plusszon mukodik szepen. Enable notch supportot manualra tedd az s10 en, ott lehet allitani a kamerahoz.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#3174) TODI1111 válasza adamsauvage (#3162) üzenetére


TODI1111
addikt

Az alkalmazásban ha ráböksz a lépésszámra majd jobb felül 3 pötty, ott ki tudod választani mit mutasson. Akkor sem egyezik?

(#3175) lasse001


lasse001
senior tag

Most jött egy frissítés a AOD Edge Lightning progira. Azt írja hogy támogatja az s10 et.

(#3176) PeteePeti válasza lasse001 (#3175) üzenetére


PeteePeti
őstag

Napjában több frissítés is jön, szal erre készüljetek! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#3177) manokaki


manokaki
őstag

Azt hogy tudom beállitani ,hogy csak akkor ha jön valami üzenet , nem fogadott hi án , sms, stb van csak akkor kezdjen el jelezni , és akkortol addig amig nem nézem meg ,mondjuk 5 pecenként 20 mp--ig ( de ez végül is mindegy) , és egyébként ne jelezen be mindig , csak ha kapok valamit vagy hivást nem fogadtam..?!

Támogatja az S10E-t is , nekem simán müködik rajta..

[ Szerkesztve ]

(#3178) mSchumi87 válasza adamsauvage (#3162) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Nem ugy van az hogy a telo is meg az ora is mashogy szamol es utana az S Healtbe csinal belole egy atlagot?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#3179) Valkűr válasza manokaki (#3177) üzenetére


Valkűr
őstag

A bekarikazottakban ne legyen pipa, mertakkor egyfeszt villog.

De olyan is van, h vilagit kamera korul, plussz levelboritekok potyognak a kijelzőn. A kamera korul a szin forgas is szemelyre szabhato, tobb szint is belehet egyszerre allitani.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#3180) manokaki válasza Valkűr (#3179) üzenetére


manokaki
őstag

Nincs pipa egyikben sem , de 2 perc elteltével 10 mp--ig villágit akkor is ha nem kaptam semmit ( üzenetet pl )

(#3181) Gergőkee


Gergőkee
aktív tag

Ez a progi a jelez, akkor gondolom az aod nem megy alatta. Vagy tévedek? Én szeretném az aod-t is, valamint a kamera körüli jelzést is.

Továbbá a beégéstől nem féltek? Mindig azonos pixelek égnek, és várhatóan sokkal többet, mint a többi pixel.

(#3182) Valkűr válasza manokaki (#3180) üzenetére


Valkűr
őstag

Telon a vilagito szelek funkciot kapcsold ki, legalabbis nalam ki van, h ne zavarjon be.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#3183) Valkűr válasza Gergőkee (#3181) üzenetére


Valkűr
őstag

Elvileg mozog, nem egy ponton vilagit. En a feher szint kivettem, piros-zold korkorosen forog. Meg ez se folyamatosan. Szóval elvileg nem szabadna beégjen tole. De beallithato az is, h ne a kamera korul, hanem a telefon szele vilagitson az edge light.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#3184) Levente07 válasza Valkűr (#3182) üzenetére


Levente07
tag

Sziasztok

Az miért van, hogy beállítottam a leírás alapján a kamera körüli jelzést, de első körben mindíg körben a világító szélek jeleznék, csak utána a kamera körüli

(#3185) adamsauvage válasza TODI1111 (#3174) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

sajnos akkor sem

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#3186) adamsauvage válasza mSchumi87 (#3178) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

szinten

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#3187) manokaki válasza Valkűr (#3179) üzenetére


manokaki
őstag

" plussz levelboritekok potyognak a kijelzőn. " ezt hogy lehet beállitani ? :)

(#3188) TODI1111 válasza adamsauvage (#3185) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem nézegettem még sosem, hogy egyformán mutatja-e a lépéseket, de most, hogy felmerült a kérdés megnéztem. Amennyiben az alkalmazásban kiválasztom, hogy csak az óra által mért lépéseket mutassa akkor teljesen egyforma.

(#3189) Gergőkee válasza Valkűr (#3183) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

És az always on display tud menni alatta? Tehát legyen aod és jelzés is. Egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#3190) Cultus


Cultus
tag

Sziasztok!
S8+ és S9+ után tegnap beléptem az S9+ táborba egy gyönyörű zöld telóval! :))
Eddig nagyon tetszik, egyedül a ledet hiányolom, de azt nagyon! :O

"Ha valakinek több boldog perce volt, mint ami fájt, az álljon elém, és árulja el a titkot, amit talált."

(#3191) TODI1111 válasza Cultus (#3190) üzenetére


TODI1111
addikt

Olvass vissza kicsit. Ez az oldal szinte arról szól, hogy mivel lehet helyettesíteni. Egyébként nem S10+ -ra váltottál?

(#3192) EnterR válasza Quverto (#3170) üzenetére


EnterR
veterán

Még annyi kérdés maradt, hogy minden egyes alkalmazásnál nekem kell konfigurálni, vagy megoldható egységesen, hogy mindegyik villogtasson a kamera körül a saját értesítési színével? :R

PSN ID: marquuard

(#3193) manokaki válasza Valkűr (#3182) üzenetére


manokaki
őstag

Most már csak az a nagy kérdés ,hogy mennyit fogyaszt majd napi szinten , mert ugye a LEd az semmit nem fogyasztott, az Aod -ot meg pont azért tiltottam le az S8 , S9 esetében is mert felért egy a napi fogyasztása kb 1 óra minusz kijelző idővel kb , ami azért elég sok volt....

(#3194) Cultus válasza TODI1111 (#3191) üzenetére


Cultus
tag

Most kezdtem olvasni! Viszont valóban elírtam, természetesen S10 + ! :))

"Ha valakinek több boldog perce volt, mint ami fájt, az álljon elém, és árulja el a titkot, amit talált."

(#3195) manokaki válasza Valkűr (#3179) üzenetére


manokaki
őstag

az a pici bajoom velel, ha semmi értesités nem jön akkor is világit idönként ( kb 5 perc ) egy 10 mp-re , én ugy szeretném csak akkor tegye ezt ha érkezik valami , egyébként meg ne , mert igy megint lesz fogyasztása dögivel...

(#3196) TODI1111 válasza Valkűr (#3179) üzenetére


TODI1111
addikt

és Teal'C . Ti mint szakértők segítenétek beállítani a progit? Annyit szeretnék elérni, hogy csak a viber, email, üzenetek, hangouts, és a nemfogadott hívásokra jelezzen. Lehetőség szerint valamilyen meghatározott időközönként (például 10 másodpercig jelez aztán 10 másodpercig nem és mindezt addig amíg meg nem nézem ).

(#3197) nbukta77 válasza TODI1111 (#3188) üzenetére


nbukta77
addikt

Nekem a watch active- vel teljesen megegyezzik az alkalmazas.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#3198) TODI1111 válasza nbukta77 (#3197) üzenetére


TODI1111
addikt

Látszólag nekem is megfelelően mutatja attól függően mit választok ki (óra, telefon vagy mindkettő).
adamsauvage fórumtársnak van vele problémája

(#3199) manokaki


manokaki
őstag

(#3200) manokaki válasza manokaki (#3199) üzenetére


manokaki
őstag

De a nem fogadott hivást nem jelzi ki egyedül , na ez miért van ???😫😫😫😫

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.