Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) thamasz válasza tothl (#3549) üzenetére


thamasz
senior tag

kár, hogy pont ma lesz elavult ;] (p30)

(#3552) Viper26 válasza tothl (#3549) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az még PC-n is elég nekem. :D

iPhone 14 | FR955

(#3553) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Sziasztok,

Jelenleg Huawei Mate 20 Pro készülékem van, előtte Iphone XS Max volt. Most gondolkodom, hogy kipróbálnék egy SGS 10+-t. :D Nincs semmi gondom a Mate-val (az Iphone-val sem volt, bár már nem az a hibátlan rendszer az sem), csak hát high-tech b..i vagyok. :D

Főleg, azon "kollégák" véleménye érdekelne, akiknek volt már valamelyik a fenti típusok közül. Megköszönném, ha készítene vki egy rövid összehasonlítást. :R

[ Szerkesztve ]

(#3554) bulikavagyok válasza tothl (#3549) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Megjött az én Pitaka tokom is. Szerintem nagyon jó, ajánlom mindenkinek! Tényleg olyan mintha rajta sem lenne a telón, és így már egy síkban van a kamera a hátlappal. Mondjuk egy kicsit csúszósabb mint amire számítottam..

Szerk.: bocs, nem válasznak szántam.

ZavaBalazs: Inkább vennék újra S8-at mint P30-at.

[ Szerkesztve ]

(#3555) Tragger válasza Lacka89 (#3537) üzenetére


Tragger
tag

Nekem is tetszik az akksi S7 edge után.

(#3556) thamasz válasza Tragger (#3555) üzenetére


thamasz
senior tag

Írjátok ki lsz. , hogy S10, vagy + köszi.

(#3557) ZavaBalazs válasza thamasz (#3556) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

abból kiindulva, hogy mennyire be van tolva az óra, szerintem ez + lesz.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#3558) thamasz válasza ZavaBalazs (#3557) üzenetére


thamasz
senior tag

jogos, nem figyeltem erre :R

(#3559) Tragger válasza thamasz (#3558) üzenetére


Tragger
tag

Igen, 10+.

(#3560) adamsauvage válasza ateszapa748 (#3553) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

Cserelek sgs 10+-t xs maxra 😁😁😁😁

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#3561) thamasz válasza ZavaBalazs (#3548) üzenetére


thamasz
senior tag

(#3562) degec válasza bulikavagyok (#3554) üzenetére


degec
senior tag

fejtsd már ki miért nem p30, :R kajak érdekelne. én p30 tesztekre várok hogy s2-3-4-5-6-7-8 után p30 ra váltsak.. :D

(#3563) bulikavagyok válasza degec (#3562) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Már szerintem sokan unják... Nem a P30-cal van a bajom, hanem a Huawei-vel. Pont a napokban fejtettem ki, h a szememben még mindig egy közel nulla presztízsű márka. Technikailag amúgy nincs vele problémám.

(#3564) Bilux


Bilux
veterán

jó a Mate20 pro az volt s10 előtt sokmindenben jobb de tény a videózás nem az erőssége.
Minden másban ugyanott van mint az EU-s Samsungok. Az más kérdés, hogy a snapdragonos verziók mennyivel gyorsabbak.
Kamerában egyenlő vagy valamiben az egyik jobb valamiben a másik. Pl. éjszakai fotózás Mate20pro-n elképesztő volt.
Üzemidő pláne SOT 8-10 órák s10 jó ha 3 megvan :DDD és nem melegedett Samsung azért hajlamos egy kis fb után is langyos.
Többi már csak a körítés igazából a tavalyi csúcs készülékeket felesleges cserélni.
Nem véletlenül keresnek más útirányt a gyártók lsd. fold telefonokat.
kijelzők kimaxolva 6,4 col első androidos tablet 7 col volt ha jól tudom :Y :D .
Kamerák már egy jó ideje szinte tökéletesek. (telefonhoz mérten)
Processzorok is már rég kihajtják a 10 éves robotot nem sűrűn akad meg.
Tehát hova tovább? Kíváncsian várom :K :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#3565) Bilux válasza bulikavagyok (#3563) üzenetére


Bilux
veterán

Samsungnak mennyi presztízse van? Ez kb. mint itthon a Mercedes vagy BMW. Külföldön meg a nyugdíjasok veszik... :U

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#3566) akooos válasza Bilux (#3565) üzenetére


akooos
veterán

Tök jó, hogy nem lehet valakinek szubjektív véleménye a kínai termékekről. Én sem vennék huaweit vagy xiaomit, főleg, hogy árban a Huawei már lekörözte a Samsungot. 270 volt az S10+, most 330 a P30 Pro? Azért na..

(#3567) bulikavagyok válasza Bilux (#3565) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kb százszor annyi mint egy Huawei-nek. Az én szememben legalábbis. Az autós hasonlatod meg WTF?! :F

akooos: Nem tudsz ezzel mit kezdeni. Sokan személyes sértésnek veszik az ilyen kijelentéseket. Hiába írom oda, h "a szememben", illetve a "véleményem szerint".

[ Szerkesztve ]

(#3568) ZavaBalazs válasza bulikavagyok (#3554) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

+Endr00, ne már srácok, azt hittem a végére biggyesztett " :N " elárulta, hogy csak viccelek :)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#3569) bulikavagyok válasza ZavaBalazs (#3568) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Sry, én csak a sima smiley-t láttam. :B

(#3570) Bilux válasza bulikavagyok (#3567) üzenetére


Bilux
veterán

Nem vagyok fanboy, ha az lennék nem lenne most Samsungom. Ti elzárkóztok valami hülye ideológia miatt egyes márkáktól úgy hogy sosem használtad. Akkor ki a fanboy?
Ha presztízs kell ott a Vertu meg barátai.
Ez csak az én véleményem úgy, hogy Volt Xiaomi Mi mix 2s, Oneplus 6T, Huawei P20pro, Mate 20 pro Note 9 előtte S9+ előtte LG g7. Szerintem fölösleges vitázni. :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#3571) thamasz válasza Bilux (#3564) üzenetére


thamasz
senior tag

3 óra? :Y Mit csinálsz? Nekem volt már több mint 8 óra sot, de átlagban 6 óra simán de inkább több.

(#3572) ZavaBalazs válasza bulikavagyok (#3569) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nyilván, mert a másikat eldugtam. ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#3573) bulikavagyok válasza Bilux (#3570) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Akkor olvasd el még egyszer amire reagáltál, pls: "a szememben még mindig egy közel nulla presztízsű márka."
"Szerintem nem kell vitázni" - akkor miért reagáltál a hozzászólásomra?! A szubjektív véleményemet írta csak le.

Ja! A 8-10 óra vs. 3 óra SOT kijelentésed is csak azt mutatja, h csöppent sem vagy elfogult. Gondolom, h ugyanazt csináltad mindkét telóval és úgy jött ki ez az eredmény. LOL

thamasz: Nekem 5 óra a minimum.

[ Szerkesztve ]

(#3574) gusthy válasza akooos (#3566) üzenetére


gusthy
veterán

Az, hogy te 270-ért vettél egy s10+-t, egy dolog, abszolút nem fair összehasonlítani a hivatalos gyártói árral, ami 345.000,- forint.

Szerintem baromira nincs nagyobb presztízsértéke az egyiknek meg a másiknak, a használati érték pedig egyértelműen személyfüggő.
Mindenesetre ha valaki le bírja írni azt, hogy az ő szemében a Samsung presztízse 100x Huawei, akkor nyugodtan nevezhető Samsung fanboynak, és legalábbis vicces innentől minden fanboyozás.

(#3575) gusthy válasza bulikavagyok (#3573) üzenetére


gusthy
veterán

Igen, nagyjából ekkora különbség van a két telefon - az én esetemben Mate 10 pro és S10 - aksi között. Ennek az aksija tényleg siralmas a Huaweihez képest, és ezen a világ rajongása se segít. És nem az első Samu és Huawei telefonom egyik se.

(#3576) Bilux válasza bulikavagyok (#3573) üzenetére


Bilux
veterán

Elfogult vagyok mert vettem egy gyengébb üzemidejű telefont. Értem, értem?
Hidd el igen ekkora különbség van. Nyilván most többet telepített a szerencsétlen telefon. Tudjuk, hogy akkor jobban is merül. De csodálkoznék, ha összejönne a 4-5 óra SOT S10-en NEKEM!
De nem győzlek meg mert nem is lehet vegyél és próbáld ki ;)

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#3577) bulikavagyok válasza gusthy (#3575) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szóval háromszoros különbség. Na persze! Max akkor ha az egyiknél az elérhető legkevesebbet, a másiknál meg az elérhető legtöbbet nézed. Korrekt összehasonlítás.


Bilux:Gyengébb ezt elhiszem. De nem annyival amennyire céloztál az előbb: "Üzemidő pláne SOT 8-10 órák s10 jó ha 3 megvan :DDD" Amúgy persze, majd veszek egyet. Csak megvárom, h piros hó essen.

[ Szerkesztve ]

(#3578) gusthy válasza bulikavagyok (#3577) üzenetére


gusthy
veterán

Biztos ez jött ki nekik. Nekem meg az jött ki, amit tapasztaltam saját kicsi kezemmel, és viszonylag kevéssé hat meg, hogy melyiken mennyi ideig lehet repülő módban videót nézni, mert a legritkább esetben fordul elő, hogy 10-12-14 órát nézek videót repülő módban vagy bárhogy.
Ez az S10, ahogy korábban is írtam, simán lemeríti magát 24 óra alatt az általam használt appokkal anélkül, hogy hozzáérnék, a Mate 10 pro röhögve elment így három napot. Ez, ha reggel leveszem a töltőről, jó, ha 4-ig kibírja, a Mate másnap délig.

Ami triviálisan szar, az a készenléti fogyasztása, ehhez nem kell sok ész. De mivel te nem veszel kézbe olyat, nyilván megalapozott véleményed van róla.

[ Szerkesztve ]

(#3579) bulikavagyok válasza gusthy (#3578) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ja, h most már ott tartunk, h az általad használt appokkal mennyi a készenléti üzemidő?! :F Tényleg releváns összehasonlítás! Az egész "vita" abból indult ki, h állításotok szerint háromszor annyi a SOT a Huawei esetében mint az S10-nél - én végig erről írtam. Amúgy meg ezer bocs, de sokkal inkább hiszek a GSMArena tesztjének, mint neked. Remélem ezzel nem bántottalak meg!

[ Szerkesztve ]

(#3580) akooos válasza gusthy (#3574) üzenetére


akooos
veterán

Telekomtól van, majd ha kiteszik a P30 Prot, akkor össze tudom hasonlítani, hogy az mennyibe kerülne. Abszolút fair ugyan abból a forrásból ugyan azzal a konstrukcióval telefont nézni, szerintem.

(#3581) NemMo


NemMo
őstag

Végre megtapiztam az ús s10 szériát. A képernyő valami eszméletlen szép, majd lefolyik a képernyőről és ami meglepett, hogy élőben egyáltalán nem zavaró a kamera lyuk, pedig a fotók alapján biztos voltam benne, hogy szörnyű lesz. Az akksi fogyasztása viszont az itteni beszélgetés alapján aggasztó.

(#3582) noxon válasza thamasz (#3571) üzenetére


noxon
őstag

3 max 4 a sot nem több. Gondolom hasznalja amire csak lehet.

We live in a simulated world...

(#3583) Endr00


Endr00
aktív tag

Most már ki merem jelenteni, hogy a frissítés után sokkal jobb lett az ujjlenyomatomat olvasó! Pontos és gyors.

Samsung Galaxy S23

(#3584) Teal'C válasza gusthy (#3578) üzenetére


Teal'C
addikt

A te appjaiddal lesz gond esetleg nincsenek pitére optimalizálva. Ebből 1 is elég ez saját tapasztalat. Nekem a 10+ on egy egyszerű napon is 65% marad délutánra. Azokat az appokat nézd át amik használnak attetsző megjelenítést, fényes felületeket, nekem egy launcher volt a ludas kb 6 evig használtam a fogyasztása a 0 hoz konvergált de jött az oreó majd a pite és kb fél nap alatt lezabálta a telót a háttérben mert folyamatosan rajzolt frissítette a képet.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3585) thamasz válasza noxon (#3582) üzenetére


thamasz
senior tag

Megkérdeztem mit csinál, hogy csak 3 óra. Tegyen fel egy screent a fogyasztásáról, hogy mások okulhassanak, ahogy mindenki más teszi. Bemondani hogy 3 óra max eléggé megtévesztő lehet. Minden attól függ ki hogy használja, nyilván.

(#3586) noxon válasza noxon (#3582) üzenetére


noxon
őstag

Nem vágom miért nyomatjátok ezt a 6-7 óra Sot-ot.
Ha a telefon legtöbb funkciója ki van használva akkor nem bírbtöbbet 3-4 óra kijelzőidőtől többet.

Persze én is tudnek olyan időt produkálni, de annak mi értelme.

És akkor a szegény user aki itt megkérdi azt hiszi szar a telója.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#3587) zzola válasza GaS- (#3535) üzenetére


zzola
félisten

Az hogy lehet? Én nyomtam délelőtt egy manuális keresést és jött a frissítés...

(#3588) noxon válasza thamasz (#3585) üzenetére


noxon
őstag

Szerintem a 6-7 órát simán tudja a megtevesztő.
Bűvészkedéssel igen lehet, de szerintem normál hasznalattal, mikor több mindenre kihasznaljuk a telefont hát nem tud többet 3-4 nél.

De én már annak is örülök, ha kényelmesen kibírja estig. Ami nálam megvan, de max 4 óra sot-al.

We live in a simulated world...

(#3589) Teal'C válasza noxon (#3586) üzenetére


Teal'C
addikt

De most mire gondolsz én a minap leautóztam Egerbe meg vissza vegig ment a Youtube Vanced majd lent is halgattam meló közben, olvastam a fórumot, telefonáltam, vibereztem. Milyen normál felhasználásra gondolsz pontosan. 4:27 volt ez a kis kiruccanás SOT-ban ekkor kb még 30% volt az akkuban. Wifi,bluetooth,helyadatok, 1sim. Ezután este még kb 3 órát sorozatot néztem a telón.

Igaz nekem nincs faszbuk meg meszendzsszar vacak stb...

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3590) GaS- válasza zzola (#3587) üzenetére


GaS-
aktív tag

Nézem folyamatosan, de nem akar megérkezni :)
Gondolom van valami ütemezési rendszer, hogy ne egyszerre töltse mindenki...

(#3591) lasse001 válasza GaS- (#3590) üzenetére


lasse001
senior tag

Nyugi az enyém sem jön még. Voda XEH.

(#3592) kelzsoca válasza lasse001 (#3591) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nekem már reggel megérkezett, de nyilván ütemezett frissítés történik.

https://vertigostore.eu

(#3593) Ateszpapa válasza kelzsoca (#3592) üzenetére


Ateszpapa
addikt

A pluszra szokott előbb jönni, utána a sima.
Gondolom Neked + van.

(#3594) akooos válasza Ateszpapa (#3593) üzenetére


akooos
veterán

Telekomos xeh, s10+ még nem frissült :))

(#3595) Grenczii


Grenczii
tag

TMHra semmi frissítés még XEHt feltenni se sikerült , de véletlenül UV lámpa alá került a telefon és ezt vettem észre :D S9 kijelző nem ilyen [kép]
Biztos az ujjlenyomat olvasó miatt ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#3596) Ateszpapa válasza akooos (#3594) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Pedig a plusz szokta előbb megkapni, utána a sima verzió.

(#3597) norbeey válasza akooos (#3522) üzenetére


norbeey
tag

Én is pont ezt tettem ma, nekem annyival többet írtak hogy akinek megvan a regisztráció azonositó (HUN-al kezdődik) annak biztosan kiszállitják.

[ Szerkesztve ]

(#3598) hkari


hkari
őstag

Aki türelmetlen kb 10 perc alatt fel lehet tolni odinnal is a frissítést. Én is feldobtam, minden jó, és végre van VoLTE :)

(#3599) Teal'C válasza Grenczii (#3595) üzenetére


Teal'C
addikt

Én a Note 8 nál vettem észre ilyet, még jó hogy csak uv fényben ilyen.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#3600) bpasztoi válasza Greg Vinous (#3482) üzenetére


bpasztoi
csendes tag

Szia!

Én is szemezgetek a Galaxy Watch Active új okosórával az S10 mellé. Sajnos az előrendelésről lecsúsztam (félig szándékosan :D), pedig nagyon vonzott a vezetéknélküli külső akksi is...

Én leginkább futásra használnám majd a Galaxy Buds-szal, ha egyszer megérkezik. Spotify app van az órára? Illetve működik teljesen jól telefon nélkül is?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.