Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) hobbit* válasza darkarthur (#7948) üzenetére


hobbit*
csendes tag

Ok! :R

(#7952) Parallaxis válasza hanti (#7950) üzenetére


Parallaxis
addikt

Örülök hogy így látod, vegyél sok amerikai terméket, már ha találsz.

Az hogy adott terméket amerikai tervek alapján amerikai gyártósorokon kínai emberek legyártanak, attól azok nem lesznek kínaiak.

Azok a termékek, amik Kínában lettek tervezve és hazai gyártásúak is, azok sajna nem ugyanazt a minőséget képviselik. Van javulás, van 1-2 kiemelhető ellenpélda (de azok is inkább amerikai fejlesztésű alkatrészeket használnak inkább fel), de a túlnyomó részben ez a valóság.

[ Szerkesztve ]

(#7953) leslien válasza darkarthur (#7948) üzenetére


leslien
nagyúr

nem hogy a Lg nél, Google a sajátjainak is oda b.. szot.
ezért reszketek picit h 5.0.1 jön a miénk...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7954) darkarthur válasza leslien (#7953) üzenetére


darkarthur
senior tag

Majd a vállalkozó szelleműek tesztelik. Egy hetet minimum adok neki, addig nem frissítek. ;]

Samsung S23 Ultra 5G

(#7955) kosturica


kosturica
őstag

nggabi! Írtam privátot, kérlek nézd meg!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#7956) hanti válasza Parallaxis (#7952) üzenetére


hanti
senior tag

A kínaival csak nyomatékosítottam a véleményemet (egyébként az amerikai tervező asztaloknál már elég régóta ázsiai és európai emberek ülnek, csak a világból össze harácsolt pénz az amerikai).
Nem tudok igazán tiszta amerikai sikeres terméket ( Az IPhone is a világba összevásárolt fejlesztések egyvelege)

(#7957) hanti válasza kosturica (#7955) üzenetére


hanti
senior tag

Nagyon ritkán jár erre!

(#7958) leslien


leslien
nagyúr

Lollipop galaxy note edge
leake
mi van?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7959) darkarthur válasza hanti (#7956) üzenetére


darkarthur
senior tag

Thompson, M4. :DDD

Az biztos, hogy keleten rengeteg a fanatikus szaki.

Samsung S23 Ultra 5G

(#7960) leslien válasza leslien (#7958) üzenetére


leslien
nagyúr

xda lolli note edge
roppant érdekes... h mi nyavalyás o betűt sem kapunk.. nemhogy lollit..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7961) csabicska válasza leslien (#7960) üzenetére


csabicska
senior tag

A héten nekünk is lesz, erre fogadok is bárkivel. ....😊

-Galaxy S20 - The best-

(#7962) #18001664 válasza csabicska (#7961) üzenetére


#18001664
törölt tag

C-re legfeljebb...F-esek biztos várhatnak 1-2 hetet mire a szolgáltató átvizsgálja/módosítja a ROM-ot.

[ Szerkesztve ]

(#7963) leslien válasza csabicska (#7961) üzenetére


leslien
nagyúr

na akkor uraim a téteket meglehet tenni... :DDD emeljük a téteket C vagy F verzára érkezik előbb?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7964) csabicska válasza leslien (#7963) üzenetére


csabicska
senior tag

"C" -re, max 1-2 napon belül.

-Galaxy S20 - The best-

(#7965) kali válasza leslien (#7963) üzenetére


kali
legenda

nem mernék fogadni egyikre sem, legfeljebb tippleni, mert nem egyszer volt már példa mind a két módozatra.

(#7966) privacy99 válasza #18001664 (#7962) üzenetére


privacy99
senior tag

Legalább nincs csábítás, kénytelen leszek megvárni a C-sek bétatesztjét :D

(#7967) nggabi válasza #18001664 (#7962) üzenetére


nggabi
nagyúr

F-ből van osztrák független ;)

"szenyor dzsíííí"

(#7968) dancsuri válasza #18001664 (#7962) üzenetére


dancsuri
veterán

erre ne vegyél mérget
N2-nél például a 4.4.2-öt a szolgáltatósak már rég megkapták míg a függetlenek csak értetlenkedtek :K

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#7969) dancsuri válasza nggabi (#7967) üzenetére


dancsuri
veterán

meg Francia, Szlovák és Olasz is

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#7970) hanti válasza nggabi (#7967) üzenetére


hanti
senior tag

C-ből van Lengyel független Ők szokták először kapni a frissítéseket Európában.

(#7971) Parallaxis válasza nggabi (#7967) üzenetére


Parallaxis
addikt

F-ből van osztrák független

No meg eleve Snapdragonos a Google referencia masina is.

(#7972) csabicska


csabicska
senior tag

Ha vkit .érdekel egy S. tok ,keressen. :)

-Galaxy S20 - The best-

(#7973) leslien


leslien
nagyúr

skacok F lesz a nyertes!! mivel már van vmi lolli nk a F verzára közeli tesára.... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7974) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Szokott valaki olyan jelenséggel találkozni, hogy megnyitja pl. a gyári galériát, vagy üzenetet kap hangoutsra megnyitja, és csak egy üres fehér kép jelenik meg az alkalmazásból, majd jó hosszú másodpercek után jön csak be az app?
nincs fagyás, csak az app áll be.
sms/hangouts beszélgetések van hogy be sem jön egyáltalán, olyankor ki kell lépnem, és vissza be :F

Gyári romon vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#7975) kali válasza DeathAdder (#7974) üzenetére


kali
legenda

a galériánál sosem tapasztaltam ilyet, illetve máshol sem, már amiket használok, de a hangouts passz, azzal nem élek mostanság.
az üzenetek helyett, a hangouts lett nálad beállítva alapértelmezett üzenetküldő alkalmazásnak?

(#7976) #18001664


#18001664
törölt tag

Van, hogy téved az ember, sorry :)

(#7977) DeathAdder válasza kali (#7975) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, nekem már amióta egybe lehet fűzni a kettőt (4.4 óta asszem) az sms-ek is a hangoutsban mennek.

Lehetséges hogy az ART zavar be?
Bár amióta létezik ez a futtatókörnyezet több mint egy éve, azóta ezen vagyok, és ilyen anomáliát még egyik eszközön sem tapasztaltam :(

[ Szerkesztve ]

(#7978) kali válasza DeathAdder (#7977) üzenetére


kali
legenda

úgy rémlik, hogy már a 4.3 alatt is felkínálta anno - a hangouts valamelyik nagyobb frissítése után, amikor bekerült annak kijelzése is, hogy milyen eszközről van bejelentkezve...stb. -, még az s4 időkben, akkor még használtam a hangouts alkalmazást/szolgáltatást.
valamelyik témában akkoriban mintha lett volna róla szó, hogy a hangouts alapértelmezett üzenővé tétele után dob néha üres képernyőt, de azt talán csak a hangouts alkalmazásra írták, legalábbis nekem csak az rémlik.
próbáld ki esetleg úgy, hogy visszaállítod alapértelmezettre az üzeneteket, hátha...

(#7979) ΞΔGLΞ válasza kali (#7935) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

pont azért linkeltem a részletes(ebb) tesztet

Semmit nem ér, ha a valóság mást mutat. Főleg, ha szemmel észrevehetetlen. Ha meg valaki "nagyítózik, meg stopperezik" az simply stupid! :)

(#7980) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Előre is elnézést ha már volt, de kéne egy kis segítség:
A Samsung Led-es tokja mennyire jó? Érdemes megvenni? Mennyire látszik külső fényben?
A speedshopban kapható eredeti? Csak mert a Samsung Experience Store-ban 20K a speedshopnál 15k.
Leírná valaki a tapasztalatát ebben a témában?

Még egyszer bocs, ha már volt. :R

(#7981) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Csak még egy pillanat a tokokról. Olvastam néhány sorral feljebb,hogy a tokok összebarmolják a telót. Levettem hát a tokot és az én kis drágám fényes és előzőleg sértetlen élein nyüzsögnek a karcok! Az életben nem lesz rajta fix tok!!!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#7982) kali válasza ΞΔGLΞ (#7979) üzenetére


kali
legenda

ér az valamit, viszonyítási alapnak sokszor jobb, mint a "valóság", mert utóbbi érthető okokból mutat(hat) mást, csak nem mindenki ismeri azokat oko(ka)t, így sokszor téves következtetést vonnak le, arról nem is beszélve, ha nem azonos feltételek mellett eszközlik az összehasonlítást - a korrekt teszteknél ez nem jellemző.
nem mondom, hogy a sima felhasználói tesztekben mindenki csal, de akaratlanul sem azonos/megfelelő beállítások...stb. mellett viszonyít, és az már hibalehetőség - nem beszélve a szándékosságról, ezen fórum néhány témájában is találni érdekes dolgokat, amikor valaki direkt szélsőségesen hűti és/vagy fűti egyik vagy másik telefont, a valóságtól eléggé eltérő pontokat kicsikarva így - igen, többször megtörtént már, valaki még büszkén is írta utólag az egyik lg telefon témájában.

(#7983) ΞΔGLΞ válasza kali (#7982) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

ér az valamit

Maradjunk annyiban, hogy annak hiszek, amit kipróbáltam és láttam.

(#7984) kali válasza ΞΔGLΞ (#7983) üzenetére


kali
legenda

akkor én is, ha előtte van lehetőségem minden szükséges feltételt megteremteni.
két különböző beállításokkal és szoftveres állapottal bíró telefonon próbálhatsz bármit, nem biztos, hogy általánosságban az lesz a valós, amit akkor épp látsz...
mind a két rendszeren nyomnál egy gyári visszaállítást, aztán utána is kipróbálnád, és esetlegesen változna a összkép.
nem is konkrétan a két eltérő note 4 típus kapcsán írom, hanem bármire általánosságban, és pont azért szeretem a korrekt teszteket, mert azok azonos feltételek mellett készülnek.

(#7985) hanti válasza kali (#7984) üzenetére


hanti
senior tag

Csak ott is vannak szponzorok! :Y
Ezek a tesztek olyanok mint az autó fogyasztás, a valósághoz köze nincs. Mindenki az általa használt állapotban tesztel és neki az a valós.

[ Szerkesztve ]

(#7986) kali válasza hanti (#7985) üzenetére


kali
legenda

persze, és minden ilyen tesztelős oldalt csak az egyik vagy csak a másik gyártó szponzorál, ugye?
életszerű... :N
az autó fogyasztásos tesztje is valós, csak meghatározott feltételek mellett kell nézni, ha valaki másként használja, akkor nyilván eltérő eredmény fog születni, de akkor is lehet arányosan viszonyítani a teszthez képest, és ez a lényeg.
aki nem érti a tesztek lényegét, csak az mondja azokra, hogy nem valós eredmények, pedig összehasonlításos viszonyítási alapnak azok jók igazán/csak.

[ Szerkesztve ]

(#7987) hanti válasza kali (#7986) üzenetére


hanti
senior tag

Igen mindenhol van aki egy kicsit többet fizet!
Igen valóban, csak az a baj hogy úgy senki nem használja az autóját ahogy tesztelik. Amerikában ezért már a gyártók sikeresen fizetik vissza a többlet fogyasztást a vevőknek.
Abszolút nem biztos hogy terhelés alatt ugyan úgy viselkedik egy eszköz, gép mint teszt körülmények közt sőt!

[ Szerkesztve ]

(#7988) Yager01


Yager01
senior tag

Frissítettem ART-ra a független 1 napos Note-ot és azt tapasztalom, hogy nem megy az Shealth.. Valamit elrontottam?

(#7989) hanti válasza Yager01 (#7988) üzenetére


hanti
senior tag

Nem, csak azt is frissítsd a Samsung app- ban.

(#7990) kali válasza hanti (#7987) üzenetére


kali
legenda

nehéz elképzelni, hogy minden tesztelős oldalt "lefizet" egy gyártó és csak az másik/mások nem...
az ilyenekre külön ugranak, vannak oldalak/emberek, akik ezt külön figyelik és abból csinálnak hatalmas hírt, ha sikerül leleplezni egy olyan tesztet, aminek az eredményén ferdítve lett.
voltak korábban trükközések, de csak egy alkalmazással tudták/merték megcsinálni, azért jobbak azok a tesztek, ahol minden téren, több különböző alkalmazással is kiértékelnek, úgy nincs rá esély, hogy mindegyiket mahinálják.
mindenki másként használja az autóját, a telefonját és sok más eszközét is, pont azért kellenek az azonos feltételek mellett és alapon készített tesztek, mert minden másmilyen már eltorzított, csak adott felhasználói szokásra, beállításra és környezetre igaz eredményt mutat, ami összehasonlításra alkalmatlan.
amerikában mindenért - néha a tényleg lehetetlen dolgokért is - pereskednek és fizettetnek, hagyjuk...

(#7991) Yager01


Yager01
senior tag

Akkor sem megy :( Frissítettem pedig

[ Szerkesztve ]

(#7992) ΞΔGLΞ válasza kali (#7984) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Dehogy csináltam bármilyen visszaállítást, az én telefonom szinte rogyásig van telepítve programokkal, az asszonyén meg szinte alap és van 50gb kép meg videó rajta, Tehát ha ebből indulok ki, megint csak egy + a 8 magosnak. De részemről ezt zárom, annyira egyáltalán nem érdekel, hogy ezt tesztelgessem.

Leírtam, amit tapasztaltam. A snapi egy hangyányival gyengébbnek tűnik nekem. De ez nem mérvadó, senki sem tudja, hogy az okostóni tesztelőknek, hogy van éppen belőve a telójuk, azt kötve hinném, hogy rogyásig lenne telepítve, de még így is tök gyors, nem kottyan meg neki.

[ Szerkesztve ]

(#7993) DeathAdder válasza kali (#7978) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem kívánok visszatérni másik sms appra, nagyon ritkán kapok sms-t, hangoutsot meg napi szinten használom, elférnek oda az üzenetek is, ezért nem tartok másik appot :N

Viszont szinte biztosan hangouts-al a probléma, főleg hogy Te is mondod hogy volt már szó ilyen üres képernyős hibáról, bár eddig csak a note4 -nél tapasztaltam ezt.

Más:

Ha 3rd party app a dialer (konkrétan exdialer) és ha voltak nem fogadottjaim, majd pár nap múlva újraindítom a telefont akkor megint felugrik a záróképernyőn a nem fogadott, és ezt addig csinálja újraindítás után amíg meg nem nézem a gyári dialer alkalmazásban is. Próbáltam törölni is TB-vel a gyárit, de akkor is ugyanez marad a helyzet :F

Ez megint csak nálam van így?

(#7994) hanti válasza kali (#7990) üzenetére


hanti
senior tag

Nem az azonos körülményekkel van a baj, hanem hogy a valósághoz köze nincs.
Pl. a Note 4 két szűz variánsára felrakunk egy nagyon erőteljes játékot és folyamatosan használjuk(ne mond hogy te nem , mert mások igen). A 4 magos egy idő után tűz forró lesz, a 8 magos meg szinte kéz meleg marad, mert ugye azt nem egy elavult technológiával gyártott túlpörgetett fullon hajtott processzor hajtja. Ez a vásárlók jelentős rétegét érinti és csak akkor derül ki ha már meg vette.
Természetesen ez egy kirívó példa, de a terhelés mutatja meg a valós teljesítményt.

Jobb ha elképzeled, a mai világban mindennek oka van és minden a pénzről szól. Amikor a Samsung jogerősen megnyerte az egyik szabadalmi pert az Apple ellen, akkor elnöki vétóval megakadályozták az IPhone-ok kitiltását Amerikából. Szerinted Dél Korea mert reklamálni a világ uránál?

[ Szerkesztve ]

(#7995) csabicska válasza hanti (#7994) üzenetére


csabicska
senior tag

Én sem tudtam "melegíteni "az én telefonomat.
Pedig tesztelgettem.
"C".
Kolléga G3 -ja állandóan meleg. Pl.
Az"F" verziót nem ismerem, de én elégedett vagyok.

-Galaxy S20 - The best-

(#7996) DeathAdder válasza hanti (#7994) üzenetére


DeathAdder
veterán

valóban hihetetlen a C mennyire nem melegszik.
Snap800 is már forró volt 1 óra asphalt multizás után, de ez mintha sms-t írnék... :D

(#7997) hanti válasza DeathAdder (#7996) üzenetére


hanti
senior tag

Nem próbáltad még felnyomni a procit, mert a következő verzió (7420) ugyan ez lesz csak 200Hz-el magasabban és 450Mbit -s modemmel. Szerintem ez még mindig meg sem kottyan neki.

(#7998) DeathAdder válasza hanti (#7997) üzenetére


DeathAdder
veterán

Használtam rövid ideig 1.5&2 GHz-n, a mali viszont az enyémben nem bírta az OC-t. (kipróbáltam de akkor is laggolt, ezért várom ennyire a nyalókát, nem a hw a gyenge).

Komoly h csak ennyivel lesz jobb a 7420? :Y
Snap810 állítólag 30%-ot verni fog a 805-re, és gondolom a 805 és 7420 között sem lesz nagy különbség :F

[ Szerkesztve ]

(#7999) Yager01 válasza csabicska (#7995) üzenetére


Yager01
senior tag

Mi ez a C meg F meg...verzió? Miért nem megy az S Helath? :(

(#8000) DeathAdder válasza Yager01 (#7999) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mert ART-on vagy?
első hsz? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.