Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) beaglepuppy válasza Lecs@ (#3749) üzenetére


beaglepuppy
tag

Ha jól tudom, te azért nem mert az edge-re vársz. ;)

(#3752) b.bela1 válasza beaglepuppy (#3750) üzenetére


b.bela1
őstag

Gyakorlatilag csak így használom. Teló, gépelés, számológép.
Szerintem kezesebb.
Ha már itt tartunk lehet, hogy ismered, de a billentyűzet dokkelhagyó képességét is lájkolom.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#3753) Parallaxis válasza kali (#3748) üzenetére


Parallaxis
addikt

42"-ost, de az biztos, hogy nem fogom 1,6 méterről nézni, hogy lássam az 1080p jobb minőségét :D

(#3754) DeathAdder válasza DeathAdder (#3742) üzenetére


DeathAdder
veterán

erre valaki esetleg?
Amekkora noob vagyok, de tényleg nem tudom hogyan visszacsinálni :B

Feles alkalmazásokat (amit engedett) kipucoltam, érezhetően javult a rendszer, és a memória kezelése is :K

(#3755) luckyboi82


luckyboi82
tag

Eddigi tapasztalatok:

-15,5 óra használat és off - 5 óra kijelzőidő, 40-50 hívásindítás és fogadás és rögzítés (ACR) , kicsi -játék,böngészés, Face, végig Wi-fi és H+ elérés.
-Spigen Neo Hybrid tok - masszív összhatás, komoly , attraktív külső - szemeket vonzza
-lelőhetetlen S-health lépésszámláló
-gyors multitaszk, kiemelkedő hang és képminőség ( fotó/videó) aki ennél többet akar, ajánlom: RED vagy Hasselblad

(#3756) FrankMonzano válasza kali (#3685) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Most nezem,valtottal 5s-rol??
Eleg radikalis valtas volt :).
Te egy verbeli Samsungos vagy,le sem tagadhatod ;).
Nekem az 5c utan elment a kedvem a szifontol, a samsungnal erzem a legkevesebb kompromisszumot.
Eloben nem lattam meg sajnos a Note4-et.
Eleg vegyes erzelmekkel nyilatkoznak rola a topik lakoi.

(#3757) csimpi1


csimpi1
tag

Note 3-on (eladtam) volt egy gyári böngésző, aki sokkal jobban tetszett a mostani T-nél vett Note4 Chrome böngészőnél. Melyik lehetett az? Itt konkrétan "késik" a görgetés, a nagyítás meg pláne.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#3758) beaglepuppy válasza b.bela1 (#3752) üzenetére


beaglepuppy
tag

Ezt nem ismerem, szerintem. Kifejtenéd? :)

(#3759) #59816064 válasza luckyboi82 (#3755) üzenetére


#59816064
törölt tag

Huuu szép lenne ha Note 4 után a következő lépcső a RED vagy Hasselblad lenne :D

(#3760) Parallaxis válasza csimpi1 (#3757) üzenetére


Parallaxis
addikt

Itt is van gyári böngésző, nálam egyszerűen Internet a neve. :)

(#3761) kali válasza Parallaxis (#3753) üzenetére


kali
legenda

most nézem, rosszul írtam, 70" helyett 702 lett, de csak levetted. :B
én is kicsivel távolabbról nézem, mint a táblázatban szerepel, mert zavarna a túl közeli kép, de kipróbáltam meghatározott távolságról is, és valóban kiszúrható a két formátum különbözete, ha nagyon koncentrál az ember.

a mobilt ~30 cm távolságról nézem, a 4" is okés volt, de az az 5.7" :C

DeathAdder; próbáld meg azt, hogy az alkalmazáskezelőben a mind szekcióban megkeresed a video folyamatot, és ott adatok törlése, hátha úgy visszaáll alapállapotba.

FrankMonzano; igen, hétfőn cseréltem le.
méretben radikális csak a változás, oprendszer...stb terén szeretem a változatosságot.
vérbeli samsungos lennék? :N
bő 17 év mobilozás, és csak 6 samsung a 26 típusból. :)
jó volt az 5s - a páromnak 5c van, az sem rossz -, de "sajnos" csak ilyen nagy méretben találtam olyan utódot, ami minden elvárásomnak megfelel.
minden témában ez van, hogy vegyes a tapasztalat, mert elvárások, hozzáértés...stb függvénye minden, nincs olyan telefon és téma, ahol csak pozitív tapasztalatokat lehet olvasni.

(#3762) csimpi1 válasza Parallaxis (#3760) üzenetére


csimpi1
tag

Magamtól is eszembe juthatott volna... :B
Ez az, köszönöm!

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#3763) b.bela1 válasza beaglepuppy (#3758) üzenetére


b.bela1
őstag

A billentyűzeten "beállítás"gomb (Sym mellett), hosszan nyomás-> ráböx a klaviatúra ikonra.
A billentyűzet a képernyőn mozgathatóvá válik.
Mint a swift key.
Praktikus.

csimpi1: ugye ez vicc? ;]

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#3764) csimpi1 válasza b.bela1 (#3763) üzenetére


csimpi1
tag

Nem vicc. Este van, fáradt vagyok, nem gondolkodtam. Vagyis próbáltam, de nem fog az agyam, a Chrome meg az felidegesített 2 perc alatt. Van ilyen, na! :B

[ Szerkesztve ]

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#3765) b.bela1 válasza csimpi1 (#3764) üzenetére


b.bela1
őstag

Vágom, na .
:))

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#3766) beaglepuppy válasza b.bela1 (#3763) üzenetére


beaglepuppy
tag

Köszönöm! :R
Igen,ezt sem használom. :)

(#3767) DeathAdder válasza kali (#3761) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sajnos már mindent próbáltam :(
Bárhonnan és bármilyen playerrel nyitom meg, a teljes kijelző háromnegyedében nyitja meg a videót, és nem tudom visszacsinálni. Miután megnyitja át tudom tenni teljes kijelzőre, de addig mindig ablak módban nyílik meg :(

(#3768) Djatis válasza DeathAdder (#3767) üzenetére


Djatis
senior tag

Kapcsold ki a több ablak nevű opciót!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#3769) DeathAdder válasza Djatis (#3768) üzenetére


DeathAdder
veterán

Eh köszönöm :R

______

Volna még néhány kérdésem: s tollal szabad nyomni home gombot, akarom mondani nem ártok vele, ha a tollvéggel fizikailag erősen nyomkodom a home gombot? A kapott extra tollhegyeknek mi értelme van?

Az állapotjelző ledet valamilyen appal testre lehet szabni, hogy milyen eseménykor hogyan világításon?
LightFlow úgy látom nem megy.. :N

(#3770) Djatis válasza DeathAdder (#3769) üzenetére


Djatis
senior tag

Nyugodtan bökdösd vele én is azzal szoktam max ha elkopik a toll hegye akkor csak kicseréled, de fizikai sérülést nem fog szenvedni a toll! Állapot jelző nekem app szerint működik pl.: yahoo mail lila, gmail kék, nem fogadott hívás zöld! Hogy ennél jobban testre lehet e szabni azt nem tudom!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#3771) zack


zack
nagyúr

17ó30p készenlétet produkált a teló 3ó10p kijelzővel, 3ó14p navigációval, 1ó20p zenehallgatással.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3772) DeathAdder válasza Djatis (#3770) üzenetére


DeathAdder
veterán

Rendben, köszi :)

Igen tudom, csak én megszoktam, hogy a saját beállított színeimet látom :B
Egyébként kutakodtam kicsit, és Light Manager -el szépen működik a színek, villogások testre szabhatósága.
Bár azt nem nagyon értem, hogy fehéret és lilát miért nem tud megjeleníteni :N

(#3773) kali


kali
legenda

kíváncsiságból leértem a normál töltés időintervallumát; 20%-ról 100%-ra 1 óra 45 perc
korábban próbáltam egyszer gyorstöltéssel, de nem gyorsabb annyival, hogy amiatt azt használjam, szerintem egészségesebb a normál töltés.
a töltés előtt megnéztem az akkumulátoros üzemidőt, jó lesz ez; kicsivel 20% felett még az akkumulátor töltöttsége, mert nem merítem le jobban ha nem muszáj, és így is bő 2 napig ment, amellett 6 óra 30 perc kijelzős használat, sok lte és wifi netezés, letöltések és telepítések - frissítettem a gyártói és szolgáltatós integrált és hozzáadott alkalmazásokat, úgy 20 tételről van szó -, e-mail írás és olvasás bőven, némi sms és minimális telefonálás, illetve apróságok; távirányító beállítása a tévéhez, asztali dvd író videó kombóhoz és házimozihoz, kamera próbálgatása meg ilyesmi.
az energiatakarékos mód nem volt végig bekapcsolva, csak úgy a fele intervallumban, és akkor is csak a normál, azon belül is csak a teljesítmény opció, más nem, mert a háttér-adatkapcsolatra szükségem van, illetve a szürkeárnyalatos mód meg felejtős.
az ultratakarékos módot nem próbáltam még, szerintem nem is fogom, de a normált használni fogom a fent leírtak szerint, mert nem fogja vissza túlzottan a rendszert, cserébe hozza a jó/jobb akkumulátoros üzemidőt.

1

2

[ Szerkesztve ]

(#3774) Sword válasza DeathAdder (#3772) üzenetére


Sword
őstag

Biztos Fradista :DD

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#3775) hanti


hanti
senior tag

Kérdezném, használ-e valaki mobil tárca képes sim kártyát.

(#3776) S e t h


S e t h
nagyúr

Akkumulátor alacsony töltöttségét jelző villogó piros led működését ki lehet lőni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3777) hanti válasza S e t h (#3776) üzenetére


hanti
senior tag

Látom te sem ismered ki magad ebben az új elrendeződésben. Mindig kavarnak valamit.

(#3778) FrankMonzano válasza kali (#3761) üzenetére


FrankMonzano
őstag

En ugy vettem eszre,hogy a Samsung valahogy kozelebb allt mindig is hozzad... vehettel volna anno g2-t is az s4 helyett,megis az s4-et vetted :).
Mennyire szokhato a note az 5s utan?
Mindennapi (zsebben) hasznalatban nem kenyelmetlen mar ez a meret?
Amugy kulsore nagyon eltalaltak a keszuleket.

(#3779) pivot


pivot
csendes tag

Na csatlakoztam én is az ART-osok táborához...egyelőre megérte...az Antutu a második (már villámgyors) újraindulást követően 50847-et dobott 😃, de érezhetően gyorsult is. +1 pont az okosoknak! (Ja, N910C, azaz Exynos-os)

[ Szerkesztve ]

''A program az a software, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.''

(#3780) norbi93 válasza hanti (#3775) üzenetére


norbi93
senior tag

az enyém mobil tárca képes (voda), de nem tudom milyen módon lehet jelentkezni, hogy használhassam is. tudtommal van erre app playstoreba, de elv zárt béta.

(#3781) hanti válasza norbi93 (#3780) üzenetére


hanti
senior tag

Csak T-nél működik egyenlőre dec.1-el kezdenek.

[ Szerkesztve ]

(#3782) tomcruise


tomcruise
tag

ART módban nektek működik a privát mód? Nekem nem. Kipróbálná vki?
Köszi!

(#3783) hanti válasza tomcruise (#3782) üzenetére


hanti
senior tag

Beléptem és minden működik.

(#3784) hanti válasza tomcruise (#3782) üzenetére


hanti
senior tag

Milyen típusu a géped?

(#3785) Fejvadi válasza Lecs@ (#3741) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Csak egy átlagos csaló és azok nem osztanak, hanem elvesznek.

(#3786) zack


zack
nagyúr

Akkor kamerában is van különbség a Snapdragon és az Exynos között az Exynos-os javára.

"The much-appreciated ISOCELL camera was last seen in 2014 flagship Samsung Galaxy S5. However, the recently released Snapdragon-powered Galaxy Note 4 did not come with the ISOCELL sensor. Instead, the handset flaunts a Sony IMX240 sensor. But according to recent news, the Exynos-powered Samsung Galaxy Note 4 sports the ISOCELL sensor."

[link]

Érteni viszont nem értem. Az enyém Exynos-os de még is Sony IMX240. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3787) zack


zack
nagyúr

"On the other hand, if readers are wondering which processor among the Qualcomm Snapdragon 805 and Samsung's Exynos is superior, the answer is derived from a custom test conducted by Phone Arena. As it turns out, both chipsets are extremely powerful, without a doubt. However, the areas they dominate seem to vary. The octa-core Exynos-powered variant of the Galaxy Note 4 graded better on raw computational scores and RAM performance. Reportedly, this translates to faster app execution and load times. Meanwhile, the Snapdragon 805-powered version scored higher in the graphics benchmarks. This means, gaming enthusiasts should opt for this processor."

Akinek a játék fontos szempont, ezek szerint jobban jár a Snapdragonos verzióval.

Nézzétek már meg melyik kamerát kapta a tietek...

Click on the dialler -> type down *#34971539# -> click the ISP Ver Check button

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3788) guriga1234 válasza zack (#3771) üzenetére


guriga1234
addikt

Több, mint 4 percig vakon navigáltál?

(#3789) hanti válasza zack (#3786) üzenetére


hanti
senior tag

Ezt a csontot rágják már hetek óta. Az XDA-n már rájöttek, hogy a kiírás volt helytelen a régebbi szoftverekben, csak a frissítés után írta ki helyesen a kamera verziót.
Tehát ugyan az van mindben.

(#3790) Djatis válasza zack (#3786) üzenetére


Djatis
senior tag

Nk5 van fenn neked?
Valaki akinek nj4 van fenn és c-s a telója nézze már meg, hogy neki mit ír pls!

Hanti: akkor jó nem én vagyok a hülye mert nekem nj4-el mást írt akkor nem emlékeztem rosszul hogy változott!

[ Szerkesztve ]

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#3791) leslien válasza zack (#3787) üzenetére


leslien
nagyúr

tessék

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3792) hanti válasza Djatis (#3790) üzenetére


hanti
senior tag

Neked hogy hogy nem frissült?

(#3793) tomcruise válasza hanti (#3784) üzenetére


tomcruise
tag

N910C független. ART-ban nézted?

(#3794) hanti válasza tomcruise (#3793) üzenetére


hanti
senior tag

Igen én csak az első bekapcsolásig használtam dalvikba, átváltottam ART.- ba és csináltam két resetet egymás után, nincs is semmi gondom.

(#3795) zack válasza leslien (#3791) üzenetére


zack
nagyúr

Remek. NK5 miért nem a frankót írja nálam? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3796) leslien válasza zack (#3795) üzenetére


leslien
nagyúr

mit ír?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3797) kali válasza FrankMonzano (#3778) üzenetére


kali
legenda

én inkább úgy fogalmaznék, hogy az lg áll távolabb tőlem, mint a többi gyártó, sosem volt tőlük telefonom, és pont a g2 volt az az egyetlen típus, aminek egyáltalán esélyt adtam, mert az egyik vesszőparipám a jó akkumulátoros üzemidő, amiatt kompromisszumokra vagyok hajlandó, de még így sem győzött meg minden tekintetben, többszöri nekifutásra sem.
a samsung telefonjaim közül csak az s, s2 és s4 volt meg fél évig vagy attól tovább, a többi említést sem érdemel, sokkal több (sony)ericsson és nokia típust szerettem.
már meg is szoktam a note 4-et, egyedül a nagy méretével kellett megbarátkozni, de az is csak napok kérdése volt, meg aztán csináltam már hasonlót többször is, például az iphone 4s -> xperia z váltás is ilyesmi volt.
többször is hurcolásztam már a héten a note 4-et a farmernadrág első zsebében, érezni a nagyobbságát nem csak az 5s, de még az előtte használt s4-hez képest is, viszont tűréshatáron belül mozog, amennyire vissza tudok gondolni, az xperia z jobban zavart, de talán a szögletesebb/élesebb kialakítása miatt, hiszen méretben alatta van valamennyivel.

(#3798) zack válasza leslien (#3796) üzenetére


zack
nagyúr

Sony IMX240

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#3799) hanti válasza zack (#3795) üzenetére


hanti
senior tag

Mert kijavították a hibát az NK5- ben és most már felismeri a kamera modult.

(#3800) tomcruise válasza hanti (#3794) üzenetére


tomcruise
tag

Csinálok egy hard resetet, hátha helyreáll a rend.
Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.