Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22025) ibenny


ibenny
senior tag

Sziasztok,

Az 5.1-es frissítés nagyobb részben jót tett a telefonommal (C), annyi gondom volt vele, hogy érezhetően gyorsabban merült, valamint gyakran, naponta többbször "kidobott" a lock screen-re, kérve az ujjlenyomatot, de feloldás után csak egy üres képernyőt látam sokáig (fél percig-egy percig is néztem), amin csak egy újraindítás, vagy rosszabb esetben az kksi ki-akksi be segített. Először arra gondoltam, hogy az ujjlenyomatolvasós gond jelentkezett nálam is, így töröltem, majd újra hozzáadtam őket, de ugyanúgy jelentkezett a gond.

Tegnap este viszont hosszabb ideig hagytam a dolgot "futni" (az üres képernyőt, várva a csodára) és láttam, hogy a TouchWiz nem reagál (azt használom). Rákeresve a gondra, más készüléknél azt javasolták, recovery módban érdemes tötölni a TouchWiz adatait leállítás után, és elvileg megoldja a gondot. Megcsináltam, azóta lekopogom, nem volt vele gond, illetve az akkuidő is lényegesen javult. Ha valaki ilyesmivel szembesül, egy próbát esetleg megérhet, ajánlom, annyi kellemetlenség származik belőle csupán, hogy újból el kell rendezni az ikonokat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.