Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5750) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Légyszi segítsetek, vagy én csesztem el valamit, vagy a note 2-n futó android stupid, de azt nem hiszem el hogy ennek rendeltetésszerűen így kéne működnie.

Tehát, ütemezve be van kapcsolva a blokkolás üzemmód 20:00 és 8:00 között, kivételnek be vannak állítva a kedvencek a telefonkönyvben, ez működik is, ez eddig oké.
Ma beállítottam emellett egy ébresztést 7:00-ra, ami ugye a blokkolás időn belül van. Ezt a telefon Óra progijával csináltam. Még szerencse, hogy hamarabb felkeltem, leültem a számítógép elé kicsit netezni, a telefon az asztalon volt mellettem. 7:00-kor látom, hogy megjelenik a képernyőn, hogy ébresztés, de olyan tök totál kussban volt a telefon, mint annak a rendje. Namost az lehetséges hogy blokkolás üzemmódban az ébresztőt is blokkolja? Ezt egyszerűen nem hiszem el, szerintem a felhasználók 90%-a az időzített blokkolás üzemet az éjszakai alvás idejére időzíti, hihetetlen számomra hogy nem tételezték fel, hogy ez alatt az idő alatt valaki ébresztőt akar beállítani.

Szóval ez most komoly hogy így működik, vagy én nem állítottam be valamit pluszba?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.