Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34401) a8l válasza beleszólok (#34400) üzenetére


a8l
aktív tag

Nekem is hasonló volt, a kikapcsológomb mellett lepattintotta a keretről a lakkot, másnapra már fekete lett.
Szóltam és jöttek és cserélték újra.
Neg a kijelzp amit betettek kicsit elállt rajta a hangszóró egyik fele, ezért is szóltam és megint kicserélték újra a kijelzőt.
Szólni kell mindenért, de legalább megcsinálják.

(#34402) ferenck válasza a8l (#34401) üzenetére


ferenck
senior tag

Kb. egy hónapja cseréltek nekem is kijelzőt és most, hogy mondod, a képernyő felső részén lévő hangszóró bal oldala teljesen szintben van az üveglappal, a jobb oldala viszont kiemelkedik. Ha képernyővel lefelé tesszük le a készüléket, akkor elméletileg a hangszórón és a home gombbon kellene felfeküdnie, hogy ne karcolódjon az üveg. Ez így nem teljesíti ezt a funkciót. :( Most hívhatom ki őket újra.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#34403) Plazmacucci válasza ferenck (#34402) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Egy hónapon belül nem mennek ki kétszer.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34404) a8l válasza Plazmacucci (#34403) üzenetére


a8l
aktív tag

De kijönnek, nálam is két hete se voltak, jeleztem a nyűgömet és már jöttek is 1-2napon belül.
Megnézte monsta hogy ok csere, a hangszóró jobb oldala elállást is megnézte és már vette is ki a táskából az új kijelzőt.

(#34405) Plazmacucci válasza a8l (#34404) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor csak nekem nem :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34406) ferenck válasza a8l (#34404) üzenetére


ferenck
senior tag

Akkor végül is milyennek kell lenni a hangszórónak? Kiáll a síkból, vagy benne van?

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#34407) Plazmacucci válasza ferenck (#34406) üzenetére


Plazmacucci
félisten

kiáll.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34408) migabi24 válasza havri1 (#34386) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem, nincs olyan multi csc amibe az xeh az alapértelmezett

(#34409) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Nem túl rég írtam, hogy sehogy nem akar az új 4.4.2-vel összejönni a régi üzemidő, még megközelíteni sem tudtam...
Nos kicsit utána keresgélve hogy mi okozhatja ezt, és pontos okát nem találtam, de sokan a Samsung szoftverében, és a rendszerben találtak hibát, amit csak úgy tudtak valamelyest orvosolni, hogy a fejlesztői beállításokban bekapcsolták a nincs tevékenység megőrzést.

Nos ezt én is kipróbáltam, és azt kell hogy mondjam, hogy működik a dolog, most 40% akku kapacitás mellett 2 óra telefon beszélgetés és némi internetezés és egyéb munkák mellett össze jött eddig 5 nap akku használat, amire már azt kell hogy mondjam kielégítő az eddigi 3 napos használat után, amikor már sikított a telefon a töltésért.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#34410) Plazmacucci válasza zsolt501 (#34409) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Gyári akksival?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34411) zsolt501 válasza Plazmacucci (#34410) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Igen azzal, ráadásul már lassan 7 hónapos az akku, ez a második gyári akku amit használok, az elsőt cserélték ingyen az első évben.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#34412) Plazmacucci válasza zsolt501 (#34411) üzenetére


Plazmacucci
félisten

nekem kb kétszer tovább működik mint az S3 ugyan azon használat mellett, de nem is álmodok 5 napról. Kb ahogy használom egy 48 órát kibír mielőtt kikapcsolna.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34413) zsolt501 válasza Plazmacucci (#34412) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Próbáld ki ezt a módszert, lehet te is nyersz vele pár órát.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#34414) Plazmacucci válasza zsolt501 (#34413) üzenetére


Plazmacucci
félisten

ok ok!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34415) S e t h válasza zsolt501 (#34413) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én már próbáltam korábban, nálam teljesen hazavágja a telefon használhatóságát. Lassabban nyitja meg az alkalmazásokat, akad a rendszer ami nován nagy szó, egyes alkalmazások nem is működnek megfelelően. Konkrétan a greenify hibernálás totál szétfagy, nem tudja hibernálni a futó appokat, amik köszönik szépen így vígan futkorásznak a háttérben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#34416) Dr V válasza zsolt501 (#34409) üzenetére


Dr V
őstag

És így megmarad a multitasking? EMlékeim szerint ilyet már én is próbáltam, de akkor bezárt mindent a home gomb hatására.

(#34417) Plazmacucci válasza S e t h (#34415) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen nem jó az a beállítás. Még a toucwiz is mindig újratölt.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34418) zsolt501 válasza Dr V (#34416) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nálam nincs gond, a zene lejátszás és a böngészés is fut együtt, mármint hallgatom a zenét és közben böngészek.
Még akadást sem tapasztalok, igaz a 4.1.2-vel és a 4.3-al voltak ilyen gondok, amiket lentebb leírtatok, de most ilyet eddig nem tapasztaltam, még a navigáció sem akad le, régebben leakadt, ha be volt kapcsolva ez a funkció.

Az tény hogy a Touchwiz nincs olyan gyors mint enélkül, de ezt inkább kibírom, mert engem ez nem zavar, de több hibát nem találtam eddig.
Amúgy ha már a Touchwiz bent van nem akad egyáltalán meg, és ugyan olyan gyors mint szokott, vagyis semmi zavarót nem látok benne.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#34419) Plazmacucci válasza zsolt501 (#34418) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De tényleg nem zavar, hogy mindig újra tölti a böngészőt kezdőlapra ha ráböksz? :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34420) zsolt501 válasza Plazmacucci (#34419) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Én ilyet nem vettem észre, pedig próbáltam.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#34421) Plazmacucci válasza zsolt501 (#34420) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én most próbáltam ki. Megynyitottam valamit, home gombbal kiléptem, és mikor megint megnyitottam a böngészőt a google kezdőlap töltődött be, mert bezárta az egészet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34422) zsolt501 válasza Plazmacucci (#34421) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nekem ugyan azt az oldalt töltötte be, amit utoljára megnéztem, vagyis ott tudtam folytatni, ahol abbahagytam. Szóval valami nálad nem stimmel, vagy nálam?

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#34423) Plazmacucci válasza zsolt501 (#34422) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Vagy mégsem kapcsoltad be azt az opciót :D Passz. Az enyém 4.3

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34424) zsolt501 válasza Plazmacucci (#34423) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Az biztos, hogy be van kapcsolva, viszont én a 4.4.2-es verziót használom, ez is okozhatja a különbséget, 4.3 esetén nekem is sok ilyen és ehhez hasonló problémám volt.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#34425) KTibxx válasza zsolt501 (#34424) üzenetére


KTibxx
aktív tag

Helló!
Nekem is 4.4.2 stock rom( LTE ) van fenn. Kipróbáltam a beállítást (bár nekem u.olyan használati szokások mellett nem változott a fogyasztás), és nekem is a kezdőoldallal nyílik meg újra a (gyári) böngésző. Úgy tűnik minden más ok, még a "nyitott" könyv is ott marad nyitva ha visszalépek az offline könyvlvasóba. Nem vettem észre lassulást.

(#34426) zsolt501 válasza KTibxx (#34425) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nekem is LTE-s készülékem van.
Te milyen böngészőt használsz, én maradtam a gyárinál, a chrome nem hozott annyit nekem, hogy megérte volna átlépni rá.
Más böngészőket is próbáltam, de minden esetben volt némi hiba, igaz a gyári sem hibátlan.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#34427) KTibxx válasza zsolt501 (#34426) üzenetére


KTibxx
aktív tag

Pont így vagyok ezzel, én is a gyárinál maradtam. Útközben ha adatot akarok spórolni akkor Opera mini, a hibáival :)

(#34428) lacacesc


lacacesc
tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy Note 2 Lte-re hogy lehet rádiót tenni ami nem netes ?
Köszönöm!

Samsung Galaxy S3,Note 2 4Ever!

(#34429) Plazmacucci válasza lacacesc (#34428) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tudomásom szerint ebben nincs rádio.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34430) lacacesc válasza Plazmacucci (#34429) üzenetére


lacacesc
tag

És erre nem is lehet bütykölni sem ?

Samsung Galaxy S3,Note 2 4Ever!

(#34431) zsolt501 válasza lacacesc (#34430) üzenetére


zsolt501
nagyúr

De miért akarsz rá rakni, eleve nincs benne a rádió rész, max az USB csatlakozón tudnád megoldani, de annak nincs értelme.

Viszont a DVB-T tunert állítólag rá lehet csatlakoztatni, létezik hozzá program, de nem minden USB-s tunerrel megy.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#34432) Plazmacucci válasza lacacesc (#34430) üzenetére


Plazmacucci
félisten

az lte verziókban fizikailag nincs rádio modul, meg az új mobilokban sem nagyon. szóval nem lehet :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34433) lacacesc


lacacesc
tag

Értem! :)
És a rádión kívül mindenben megegyezik a sima note 2-vel ?

Samsung Galaxy S3,Note 2 4Ever!

(#34434) zsolt501 válasza lacacesc (#34433) üzenetére


zsolt501
nagyúr

A sima verzióban nincs LTE modem ez még a különbség

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#34435) lacacesc válasza zsolt501 (#34434) üzenetére


lacacesc
tag

igen, ezen kívül gondoltam :D

Köszönöm szépen. Azt hiszem a rádió hiánya sem fog eltántorítani hogy vegyek. Nagyon jó áron hozzá tudok jutni egy Note 2 LTE-hez.
Remélem nem fogom megbánni.

Köszönöm a válaszaitokat.

Samsung Galaxy S3,Note 2 4Ever!

(#34436) zsolt501 válasza lacacesc (#34435) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Másban nem különbözik, max még annyi, hogy az LTE nélküli típusoknál voltak MMC hibás darabok, ez szerencsére az LTE-s verziót már nem érintette.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#34437) Pori12


Pori12
tag

Sziasztok!

Ahogy visszaolvastam az jött le, hogy a tudomány mai állás szerin a 4.4.x-es gyári ROM-okat nem lehet lecserélni(?)
Megerősítenétek (vagy cáfolnátok) ezt?

Köszi!

(#34438) korcsillio válasza Pori12 (#34437) üzenetére


korcsillio
őstag

Lehet,csak visszafelé nem.

(#34439) Pori12 válasza korcsillio (#34438) üzenetére


Pori12
tag

Köszi, bocsi nem voltam egyértelmű. Arra gondoltam, hogy gyári 4.4.x állapotról rootolni, recoveryt cserélni, custom romot rátenni lehet-e? Knox nem érdekes.
HTC után meglehetősen lassan reagál a parancsokra és ez zavar. Ki szeretnék próbálni valamilyen gyorsabb romot. Esetleg tudnatok javasolni ilyet?

Köszönettel!

(#34440) Weeman1 válasza Pori12 (#34439) üzenetére


Weeman1
veterán

Persze lehet. :)
Xda-n nézelődj romok iránt.

Xiaomi 11T Pro

(#34441) korcsillio válasza Pori12 (#34439) üzenetére


korcsillio
őstag

Dr Ketan-t ajánlom.

(#34442) COPA


COPA
tag

Sziasztok!
Segítségeteket kérem. Vettem egy Note 2 LTE készüléket, de nem tudok csatlakozni a PC-hez. Újrateleoítettem a drivereket, letöröltem az usb-ket, feltettem a kiest, de semmi. A PC és a note is csippan, de nem töerténik semmi. A kies sem és az odin sem látja. Mi a retket tudok így csinálni???

4.4.2

n7105xxufnd3

[ Szerkesztve ]

Ésszel, kézzel és rengeteg szigetelőszalaggal...

(#34443) zsolt501 válasza COPA (#34442) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Használt vagy új készülék?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#34444) COPA válasza zsolt501 (#34443) üzenetére


COPA
tag

Használt, 1 hónapos.

Ésszel, kézzel és rengeteg szigetelőszalaggal...

(#34445) COPA


COPA
tag


ezt írta ki a PC

Ésszel, kézzel és rengeteg szigetelőszalaggal...

(#34446) zsolt501 válasza COPA (#34445) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Biztos hogy Note 2 LTE? Nekem kicsit gyanús.
Amúgy lehet a telefon USB portja hibás.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#34447) COPA


COPA
tag

Mi hiányzik??? Egyszerűen nem értem, miért nem működik.

Az eszközkezelőben ezeket találtam:

Ha letörlöm és újraindítom a gépet, akkor is visszajön és továbbra is ismeretlenként jelenik meg.

Ésszel, kézzel és rengeteg szigetelőszalaggal...

(#34448) COPA válasza zsolt501 (#34446) üzenetére


COPA
tag

T-com függő, Antutu is azt írja, hogy LTE Számla szerint is... Tölteni tölt...

Ésszel, kézzel és rengeteg szigetelőszalaggal...

(#34449) zsolt501 válasza COPA (#34448) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ez USB hibának tűnik, amúgy másik gépeken is ugyan ez a helyzet?

Ha igen, és még garanciális, akkor kérj házhoz jövő szervizt, persze ha gyári magyar gari van hozzá, és regisztrálva van a készülék a samsungnál.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#34450) COPA válasza zsolt501 (#34449) üzenetére


COPA
tag

Másik gépnél nem próbáltam.... elvileg magyar... hát akkor megy a szervizbe (illetve az jön... hehehe)

[ Szerkesztve ]

Ésszel, kézzel és rengeteg szigetelőszalaggal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.