Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33951) ricshard444


ricshard444
veterán

Akinek stabil és gyors rom kell, annak ajánlom a Jellykat-t. Az első beállításoknál 2-3x újraindul a telefon és az első frissítéskor is, de onnantól tökéletesen fut, remek akkuidővel, gyorsan, fagyás nélkül.

Egyébként most 1 éves a telefonom, tényleg nagyon vigyázom rá és egyszer sem ejtettem el + tokban is van, de a fényes kerete pattog le a francba, sokat rontva ezzel az eladási értékén...
1 év múlva ilyenkor lecserélem, de amúgy még a mai napig minden jól fut rajta és szerethető :K

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#33952) korcsillio válasza MurdR (#33919) üzenetére


korcsillio
őstag

Ha kell komplett van 45ért

(#33953) kisspepe


kisspepe
tag

Múlt hét pénteken írtam, hogy a telefonom tönkre ment, csak a fehér Samsung Galaxy Note II felíratig jut el, valamint a recovery menü se jön be, hogy resetelni tudjam a telefont.

Még pénteken kértem a helyszíni javítást az interneten. A neten 21 vagy 22-i időpontot adtak. Délután felhívtam a szervízt, és kedvesek voltak, a hölgy mondta, hogy továbbítja a kollégának, hogy hamarabb szeretném a javítást, és akkor lehet már kedden tud jönni.

Ma jött is a szervizes ember, mutattam a telefont, és mondta, hogy valószínű a memória modul ment tönkre benne, alaplapcsere lesz, elveszik az összes adat. Ez nem probléma, mert végül is az sms-eken kívül nem volt rajta semmi. Az sms-ek egy része is le van mentve, csak az utóbbi 1-2 hónap sms-ei vesztek el.

Kicserélte az alaplapot, és most már újra működik a telefonom. Meg vagyok elégedve a Samsung szervizzel, nem volt semmi probléma.

Kérdezte a szervizes, hogy meg vagyok-e elégedve a telefonnal. Mondtam, hogy igen, jó telefon, csak egy kicsit gyorsan tönkre ment. Most volt 1 éves a készülék. Kérdeztem gyakoriak-e az ilyen hibák. Az válaszolta, hogy nem, Note-okat elég ritkán javítanak.

Mondtam neki, hogy elég drága teló volt 140k amikor vettem, és én úgy vettem, hogy 4-5 évig is használnám. Kérdezte, hogy nem akarok-e hozzá kiterjesztett garanciát venni. Mondtam, hogy szerettem volna, de a My Samsung oldal nem ajánlotta fel. Mondta, hogy ott nem ajánlja fel, de van kiterjesztett garancia, az oldalon a séria számot kell megadni, és akkor lehet venni rá, még így is, hogy már letelt az 1 év. Azóta már néztem a Samsung oldalát, de nem találtam.

A kiterjesztett garanciára oldalon 4 lehetőség van:
- telefonon keresztül (valószínűleg ez lesz, megkérdezem)
- weboldalon keresztül, ekkor regisztrálni kell a terméket, de nem ajánlja fel hozzá a kiterjesztett garancia vételt
- Samsung szervízpartner útján, mely át is dob a kereső oldalra, ahol csak Postákat jelöl meg, ahol le lehet adni a telefont javításra
- Kijelölt kereskedelmi partnernél.

Valaki foglalkozott-e kiterjesztett garanciával? Tudja-e hogyan lehet és mennyiért?

Anno amikor vettem a telefont, gondok voltak a papírokkal. Egy helyi mobil cégnél vettem a telót, de addig jártam a nyakukra, amíg meg nem lett az érvényes Samsung garancia. Hát jól jártam vele, mert különben most búcsúzhattam volna a telómtól, mivel pár hete lejárt az 1 év amit a cég adott, ahol a telót vettem.

(#33954) Bélaaaa válasza kisspepe (#33953) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Volt róla szó pár hónapja. Akkor akcióban ~9700ért vettem az egy év garanciát mysamsungon keresztül.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#33955) scream


scream
veterán

Esetleg valaki hallott arról valami infót, hogy Ditto-ból fog-e érkezni 4.4.4-es? :F

(#33956) S e t h válasza Bélaaaa (#33954) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szintén.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#33957) kisspepe válasza S e t h (#33956) üzenetére


kisspepe
tag

Csak nekem a My Samsungnál nem ajánlja fel.

(#33958) S e t h válasza kisspepe (#33957) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem ezek a menüpontok elérhetőek ott.

Hogyan vásárolhatja meg a garancia kiterjesztéseket?

Ingyenesen hívható telefonos ügyfélszolgálatunkon keresztül

Garanciahosszabbítás Weboldal használatával

Samsung Szervízpartner útján

Kijelölt kereskedelmi partnereinknél (Klub Média üzletek)

Nekem most nem kínál fel egy terméket sem, gondolom azért mert már éltem a lehetőséggel.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#33959) gilfoyle válasza kisspepe (#33957) üzenetére


gilfoyle
őstag

Ott van az... Csak most 12900Ft...

(#33960) fdisk válasza Bélaaaa (#33954) üzenetére


fdisk
őstag

Én is annyiért vettem.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#33961) Dave9009


Dave9009
csendes tag

Sziasztok! Tanácsot szertnék kérni tőletek. Van egy külföldi note 2 ami függetlenítve van és állítólag az összes magyar hálózaton megy. Ha erre másik romot rakok a Magyar nyelv és egyéb dolgok miatt akkor megmarad e a kártyafüggetlensége? A telefon eredetileg at&t hálózat függő volt. A másik kérdésem, hogy ez a telefon szerintetek megér 60000 forintot? Elvileg csak egy kis karc van a képernyőn ami fóliában alig látszik.
Köszönöm előre is! :D

(#33962) Weeman1 válasza Dave9009 (#33961) üzenetére


Weeman1
veterán

Ez azon múlik hogy hogy lett függetlenítve.
Ha van rá érvényes garancia pár hónap akkor annyit megér.

Xiaomi 11T Pro

(#33963) havri1 válasza Weeman1 (#33962) üzenetére


havri1
félisten

Házhoz jövő javítás úgy tudom, csak magyar telefonra érvényes, meg kell kérdezni a Samsungot.
Illetve vigyázni, mert S3-nál pl az USA készülék más rendszerű, itthon nem használható. Mondjuk annak más volt a típusa is, más kodnev.

havri

(#33964) csalafinta65 válasza havri1 (#33813) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Nem igaz. ( Lásd LG LTE-s telefonok)

(#33965) havri1 válasza csalafinta65 (#33964) üzenetére


havri1
félisten

Mi az, hogy nem igaz?
Vannak olyan készülékek, amik nem tudják az európai normát.
Én csak azt mondtam, S3-nál van ilyen, itt utána kell nézni.
Mert ha beszopja, van egy mp3 lejátszója.

Konkrétan erre gondoltam :

[link]

Tehát én kigoogliznám, hogy note2-ben van e eltérés az amerikai piacra szánt telefon, és az eu között.
AT&T meg ha jól tudom USA szolgáltató.

[ Szerkesztve ]

havri

(#33966) atomeec válasza havri1 (#33965) üzenetére


atomeec
senior tag

Teljesen igaz, amit leírtál, de itt leginkább az zavaró, hogy vajon mi a telefon előélete...ha teszem azt GSM hálózatos, az jó, de ha nem ismeri az eladót, akkor hiába jó ár a 60 ezer, ha bukta a telefon, ablakon kidobni már igen csak sok pénz. Inkább gyűjtenék még hozzá és próbálnék leinformálható forrásból telefont venni. "Olcsó hús" meg sok lé esete alakulhat ki.

(#33967) Kleroo válasza Dave9009 (#33961) üzenetére


Kleroo
veterán

Sok érte a 60k.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#33968) csalafinta65 válasza havri1 (#33965) üzenetére


csalafinta65
senior tag

FM rádióról beszélek. Hogy a Note 3-ba, és stb. miért nem tesz bele a Samsung.. .... Kleroo : teljesen reális az ár.sőt...

[ Szerkesztve ]

(#33969) kiskacz válasza Dave9009 (#33961) üzenetére


kiskacz
senior tag

Szia!

Ezekkel a kondíciókkal szerintem is sok érte. :K

Más: Ha érdekel egy szinte napra pontosan egy éves, (eredetileg két év magyar garanciával rendelkező) KARCMENTES ÉS szinte BOLTI állapotú - doboz, papírok,. stb. rendben - KNOX=0 egy tízessel drágábban, írj privit, a többit megbeszéljük, ill. küldök képeket.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 8

(#33970) havri1 válasza csalafinta65 (#33968) üzenetére


havri1
félisten

Ja! Nem néztem melyikre reagáltál, bocs.

havri

(#33971) Dave9009


Dave9009
csendes tag

Köszönöm a segítséget nektek. Szerintem hanyagolom azt a telefont, nem szeretem a zsákba macskát. :D

(#33972) taranis válasza scream (#33955) üzenetére


taranis
addikt

A gyári 4.4.2-re épül, így max akkor lesz belőle újabb, ha a Samsung kiad a Note2-re újabb verziót. Erősen kétséges.

colorizer.net

(#33973) korcsillio


korcsillio
őstag

Ketan romban mi az a 30 battery mod?

(#33975) GtCaT válasza ferenck (#33943) üzenetére


GtCaT
tag

Király lett a tartód!
EzeXerint, a N2 képe olyan, mint a tárogató hangja: sötétben szép és messziről? :P

(#33976) MaCS_70


MaCS_70
félisten

A Samsung akkukezeléséről: többször volt már szó arról, hogy a Samsung (bár mások is) jellemzően "túltölti" a telefonjai akkumulátorait, ami jellemzően 4,3 voltot jelent. (A lítiumos akkuknál ez már túltöltés, 3,92 volt fölött minden 0,1 volt kétszeres igénybe vételt jelent, 4,2 volt fölött ez progresszíven megugrik, azaz a 4,2 volt és a Samsung-féle 4,3 volt között már az akku elhasználódása >2-szeres!)

Nos, a nepokban a kezeim közé került egy komolyabb lítiumakkumulátor-töltő -- ki is próbáltuk négy Samsung telefonon. A Note2, S3 és S4 Mini Duo esetében azonos tolt a történet: a töltővel 100%-ra töltött akkut a telefon 94%-osnak jelezte, a telefonnal 100%-osnak mondva töltött akkunál a töltő túltöltésre figyelmeztetett.
A poén a negyedik telefon, egy Nexus S volt, ami ugye Google referenciakészülék, ami saját bevallása szerint csak 94%-ig tölt. No, itt a telefon szerinti 94% megegyezett a töltő szerinti 100%-kal, vica-verza!)

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#33977) a8l


a8l
aktív tag

Sziasztok
Van bárkinek problémája képernyő elfordítással?
Nekem volt ilyen gondom régen, meg fagyott is, de alaplapot cseréltek 1 éve, azóta nem fagy de ha nem indítom minden nap újra a telefont akkor nem megy a képernyő elfordítás. Hiába forgatom, úgy marad a kép, néha vízszintesen marad úgy elég bosszantó. Újraindítás megoldja 1-2 naponta mindenképp kell neki.
Most kihívtam őket gariban még utoljára rendbe szedjék a telefont. Kijelző cserét kérek mert kicsit be van égve a status bar, meghalt a töltő kábel csak fél amperrel tölt(hátha aksit is cserélnek), de jó lenne ha ezzel a képelfordítással is kezdenének valamit ha másoknál működik rendesen.

(#33978) S e t h válasza a8l (#33977) üzenetére


S e t h
nagyúr

Úgy emlékszem, hogy a töltőre csak egy év gari van.Velem szóba sem álltak egy év után, 200 forintért vettem kábelt az ebayről, azóta is azt használom, a gyári samu egy marék teveszart sem ér.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#33979) $atirka válasza korcsillio (#33973) üzenetére


$atirka
senior tag

Ezekből van 30 féle akku ikon...

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#33980) ricshard444 válasza S e t h (#33978) üzenetére


ricshard444
veterán

Nálam is meghalt, egyáltalán nem bántam vele keményen és egyszerűen nem tölti a telefont, ha meg igen, akkor is 10 óra alatt 5%-t... :U Kéne majd nekem is egy kábel, de most egy Ace töltőjét használom...

Vannak dolgok...

(#33981) a8l válasza S e t h (#33978) üzenetére


a8l
aktív tag

Van másik kábelem a gc100-hoz is amit adtak meg asus t100-as kábele is rendesen tölti, de ha lehet cseréljék ha nem akkor nem fontos.
A kijelző fontosabb, meg az elfordítás hiba ha megoldható. Te pl szoktad naponta újraindítani?
Amikor megvettem akkor kb fél évig szinte nem volt újraindítva vagy kikapcsolva és semmi baja nem volt.
4..4vagy 4.3-ra érdemes frissíteni a note2-t? Nekem 4.1.2 van rajta.

(#33982) S e t h válasza a8l (#33981) üzenetére


S e t h
nagyúr

Full feltöltés után szoktam újraindítani, inkább csak beidegződés.4.3 bugos, állítólag 4.4 kiegyensúlyozottabb.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#33983) korcsillio válasza $atirka (#33979) üzenetére


korcsillio
őstag

Hol?Ez kell :DDD

(#33984) Weeman1 válasza korcsillio (#33983) üzenetére


Weeman1
veterán

Komolyan nem találod meg a beállításokban? :D

Xiaomi 11T Pro

(#33985) atomeec válasza korcsillio (#33983) üzenetére


atomeec
senior tag

Legegyszerűbben bökj duplán a töltöttségjelzésre az állapotjelző sávon és beadja ;)

(#33986) dancsuri válasza korcsillio (#33983) üzenetére


dancsuri
veterán

Dr. Ketan utilities

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#33987) csalafinta65


csalafinta65
senior tag

Sziasztok! 10 hónapos a készülékem...valahogy úgy érzem, hogy az akku jelentősebben romlott...az első évben van még gari rá?

(#33988) ferenck válasza csalafinta65 (#33987) üzenetére


ferenck
senior tag

Igen, az első évben bemondásra cserélik. Kérj helyszíni javítást a mysamsungon.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#33989) csalafinta65 válasza ferenck (#33988) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Nagyon szépen köszönöm!

(#33990) korcsillio válasza atomeec (#33985) üzenetére


korcsillio
őstag

Köszi,meg lett(pár hét után :DDD ).
Független,gari nélküli normál állapotú note 2 mennyit ér még kb.?

(#33991) tomee007007 válasza korcsillio (#33990) üzenetére


tomee007007
őstag

Állapottól és tartozékoktól függően kb 65-70 között:(

(#33992) korcsillio válasza tomee007007 (#33991) üzenetére


korcsillio
őstag

Nem sok.Most akarom eladni.Akkufedél kicsit karcos meg a keret(egyébként dobozos minden tartozékkal),case mate tokkal :(
Az a baj kp.-t senki nem ajánlott még érte csak csere-bere.

[ Szerkesztve ]

(#33993) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Udv!

Feltettem a JellyKat v6.7-et, de gyorsan merul a dolog.
Az aksinal a hanghivasnal irja a legtobb szazalekot ami merit (45%) / rendszer 20%, kijelzo 7%.
Kozben talan 5 percet sem telefonaltam, megis az viszi az egeszet. tobb mint 7 orat ir.
Mi lehet a bibi, tudja valaki? A telot ujrainditottam mar, de ugyan ugy megy.

(#33994) korcsillio


korcsillio
őstag

Lg g2-re érdemes lehet váltani?

(#33995) Bélaaaa válasza korcsillio (#33994) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Szvsz nem.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#33996) MPeter87 válasza korcsillio (#33994) üzenetére


MPeter87
őstag

G Pro 2 és G3 között gondolkodom, azokra már inkább megérné.
Illetve nézegettem az OPPO Find 7-et és a OnePlus One-t is, de azokat lehet hanyagolom. :D

(#33997) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!DN v3-as romot használok a Note 2-ön.Megnéztem az XDA-n vannak sokkal újabb DN romok.Melyiket érdemes felraknom ezekböl ami stabil és müködik benne minden?

(#33998) Bélaaaa válasza Misi1980 (#33997) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Dr Ketan v10

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#33999) korcsillio válasza Bélaaaa (#33995) üzenetére


korcsillio
őstag

Nem is cseréltem el...Mindig vissza húz a szívem,egyszerűen nem tudok megválni tőle.Számomra a legoptimálisabb telefon :))

(#34000) Bélaaaa válasza korcsillio (#33999) üzenetére


Bélaaaa
őstag

:K

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.