Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34151) korcsillio


korcsillio
őstag

Modern combat 5-el játszik valaki?Fut szépen a nótán?

(#34152) Bélaaaa válasza Rabidsnail (#34145) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Megoldás nincs rá. Egyébként én is a falra mászom a hibától...

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#34153) ricshard444


ricshard444
veterán

Van most 70-80k között olyan telefon aprón, amire érdemes lehet lecserélni a Note 2 -t?
Az LG G2 -t nézegettem, de a topikba beleolvasva elszörnyedtem a kijelző gondokon.

Vannak dolgok...

(#34154) beleszólok válasza Rabidsnail (#34142) üzenetére


beleszólok
senior tag

Próbáld meg törölni a Google Play két alkalmazásának (bocs, nincs előttem, csak arra emlékszem, hogy két szoftver van hozzá) a cache-ét és az adatait!
Utána újra be kell állítani, ha netán letiltottad az automatikus update-eket, viszont nálam elmúlt a 941 a törlés után.

---------------------
Samsungék meg bekaphatnák a... Mit tippeltek? Lesz még valaha 4.4 a függetlenekre? Ha igen, több bajt okoz-e, mintha nem lett volna? :)

[ Szerkesztve ]

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#34155) Rabidsnail válasza beleszólok (#34154) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Köszi,de ez nem volt túl jó megoldás. Azóta a Play áruház nem talál hálózatot.

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#34156) korcsillio válasza ricshard444 (#34153) üzenetére


korcsillio
őstag

Nekem most G2 van,még kb.9ig aztán visszatérek Note 2-re :)
2nap után feladtam az lg használatát...Sokan elvakultak,szerelmesek bele,de engem egyáltalán nem fogott meg :(

(#34157) Bélaaaa válasza Rabidsnail (#34155) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Telefon restart ilyenkor.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#34158) Rabidsnail válasza Bélaaaa (#34157) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Köszi! Nem segített! GooglePlay újratelepítés,semmi.Dalvik+cache wipe,semmi. Rom újra,minden szirszar fel és egy óra szaxi után megy minden.Reggeli programnak nem volt rossz!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#34159) Misi1980 válasza ricshard444 (#34153) üzenetére


Misi1980
senior tag

Milyen kijelzögondokat olvastál?Ha a sárgulást akkor azt cserélik garanciában.Én most G2 használok és nagyon szép a kijelzöje.Szerintem az amoled sokkal problémásabb a beégés miatt.Ha csak ezekre a problémákra keresne rá az ember a fórumba soha nem jutna eszébe hogy samsungot vegyen.Volt Note 2-öm amit nagyon szerettem és egy nagyon jó telefon de hidd el hogy a G2 jobb nála.Egy gyenge pontja van az a bövíthetöség hiánya.

korcsillo:Aki szerette a note2-öt az nehezen talál megfelelö alternatívát talán note 3.Én a note 2 után S4-re váltottam de olyan volt a note után mint a játéktelefon.1 hétig volt meg és eladtam.

[ Szerkesztve ]

(#34160) zsolt501 válasza Misi1980 (#34159) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nálam a bővíthetőség hiánya miatt is esik ki egy telefon, mert nekem ez fontos kritérium.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#34161) korcsillio válasza Misi1980 (#34159) üzenetére


korcsillio
őstag

Nekem a kamera is gyengébbnek tünik(bár lehet hogy a szememmel van a baj),meg a virtuális gombok kikészitenek.

(#34162) MPeter87 válasza Misi1980 (#34159) üzenetére


MPeter87
őstag

A beegett kijelzot is cserelik gariban. :))
G2-re nem valtanek. G3 topic-ot olvasgatom, mert azon gondolkodtam, de amennyi hibarol irnak, kell a francnak... Terero problema, elreped a haz, elengedi a ragaszto a kijelzot, stb. Ezeket is valoszinuleg cserelik gariban, de nem mindegy, hogy egy evben 8szor kell a szervizbe hurcolaszni a telefont, vagy 2 ev mulva a beegett kijelzo miatt.

(#34163) Bélaaaa válasza korcsillio (#34161) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Mondtam, hogy nem éri meg, emléxel? :R

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#34164) hunlac66 válasza korcsillio (#34151) üzenetére


hunlac66
csendes tag

Tökéletesen fut.

(#34165) korcsillio válasza Bélaaaa (#34163) üzenetére


korcsillio
őstag

Emlékszek :)
Hunlac:köszi,akkor töltöm is...

(#34166) Misi1980 válasza MPeter87 (#34162) üzenetére


Misi1980
senior tag

Persze tudom hogy cserélik gariban a kijelzöt beégés miatt.Volt samsungom böven(Ace,S2,S3,S4,Note2).Kopó repedö keret,beégö kijelzö,pupsodó akumlátor stb. azért vannak hibák itt is.Nekem és sok más G2 használónak semmi gondja vele és vannak akik beleszaladnak rossz szériába.Van ilyen minden típusnál.Nem szeretnék vitatkozni azon hogy melyik a jobb telefon mert értelmetlen föleg ebben a topikban.Csak a véleményemet és a tapasztalatomat osztottam meg. Ha valaki megkérdez hogy milyen volt a Note2 csak azt tudom mondani hogy nagyon jó telefon de ezt bátran kijelenthetem a G2-röl is.

korcsillo:Szerintem a kamera nem rosszabb.Talán az amoled kijelzö után(amin mint tudjuk sokkal telítettebbek a színek)tünik gyengébbnek a kamera.

[ Szerkesztve ]

(#34167) havri1 válasza Misi1980 (#34166) üzenetére


havri1
félisten

Kamerát, illetve felvételt sose telefon kijelzőjén tesztelünk, hanem PC-n.
Ott meg mindegy, milyen kijelző van a telefonban.

havri

(#34168) csalafinta65 válasza havri1 (#34167) üzenetére


csalafinta65
senior tag

:K :K :K :K :K :K

(#34169) ricshard444


ricshard444
veterán

Koszi a valaszokat, majd meg kiderul, hogy lesz e valami a cserebol.

Vannak dolgok...

(#34170) S e t h


S e t h
nagyúr

Akik nagyon váltanának szerintem azok sem tudnák megmondani nagyon, hogy miért is.Illetőleg az a belülről késztető és birizgáló vágyakozás az új iránt, viszont jelenleg a piacon kevés, vagy mondhatni egyetlen olyan telefon sincs amire a csere után egyértelműen mondhatnánk, totál megérte a váltás.Ha vki akkora nagy váltásra vágyik az inkább váltson rendszert, ios vagy wp, ott majd kapkodhatja a fejét akkora eltérések vannak.
Viszont android fronton elenyésző a differencia.
Mint egy gyerek úgy várom a note 4 premiert, de valahol érzem, hogy csalódás lesz, egyszerűen nincs olyan innováció amire felkapnám a fejemet, csak az évenkénti lehúzás a gyártók részéről.Bár csalódnék...

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#34171) fasirTTT válasza havri1 (#34016) üzenetére


fasirTTT
őstag

fotókat lehet oda menteni, de semmi mást nem tudok rá átmásolni....

rootolni lehet, de úgy hogy gariztatáskor visszavonn?

(#34172) korcsillio válasza dancsuri (#34091) üzenetére


korcsillio
őstag

Nem lett jó :(
Felraktam,fc-zik,widgetet nem lehet kirakni stb.
Vissza kellett raknom a ketan-t.Mit ronthattam el?

(#34173) dancsuri válasza korcsillio (#34172) üzenetére


dancsuri
veterán

gondolom mielott megszabadultal tole csinaltal egy gyari visszaallitast?

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#34174) korcsillio válasza dancsuri (#34173) üzenetére


korcsillio
őstag

Persze,csináltam.Nem tudom mit rontottam el,nem egy bonyolult dolog...

(#34175) KTibxx válasza KTibxx (#34128) üzenetére


KTibxx
aktív tag

Az előzményben említett probléma a precíz, ismételt rom-olással, root-olással,sdfix futtatással sem oldódott meg. Jól szétcs...szett rom ez a 4.4.2...
Kipróbáltam a NextAppSDfix ajánlására az fx file explorert (fx root access-el kiegészíthető), egyelőre úgy tűnik minden ok vele, nagyon jók a beépített funkciói is.
Csak hátha belefut valaki ebbe a nyavajába a gyári kitkat romnál.

[ Szerkesztve ]

(#34176) dancsuri


dancsuri
veterán

basszus nem is tudtam, hogy az "üzenetek" mérete növelhető a hangerőgombal :D

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#34177) csalafinta65 válasza dancsuri (#34176) üzenetére


csalafinta65
senior tag

:C :C :C :C :C

(#34178) taranis válasza dancsuri (#34176) üzenetére


taranis
addikt

Ezt a legtöbben úgy tudják meg, hogy véletlenül megnyomják, de nem tudják, hogy mit nyomtak meg, majd anyáznak, hogy megnőtt a betű, pedig semmit sem csináltak. Például főnököm :)

colorizer.net

(#34179) scream válasza taranis (#34178) üzenetére


scream
veterán

Én speciel tudtam róla, de apám a Lenovoján elnyomkodta a betűméretet és sehogyan sem tudtam visszavarázsolni olyanra, mint volt (itt is csak az üzenetekben), aztán Alkalmazások/Alkalmazások kezelésénél töröltem az adatokat, aztán visszaállt, majd megnyitás után a tutorial 1. pontjában ott volt, hogy a 2 ujjas zoom-mal lehet kicsinyíteni, nagyítani... :DDD

(#34180) Kiss67


Kiss67
senior tag

Üdv mindenkinek
Valaki esetleg meg tudná mondani , hogy a Dr.ketan V10-hez, hogyan tudom feltenni az AGNI kernelt, és melyiket kell?
Köszönöm.

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#34181) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Üdv.
Ha jól tudom ma lesz a note4 bemutatása.
Valaki egy linkkel tudna szolgálni, ahol lehet majd követni az eseményt?
Köszi.

(#34182) tomee007007 válasza fRooStzzZ (#34181) üzenetére


tomee007007
őstag

(#34183) MPeter87 válasza fRooStzzZ (#34181) üzenetére


MPeter87
őstag

[link]

megelőztek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34184) tomee007007 válasza MPeter87 (#34183) üzenetére


tomee007007
őstag

:DDD
1 mp-en múlt csak...

[ Szerkesztve ]

(#34185) dancsuri válasza Kiss67 (#34180) üzenetére


dancsuri
veterán

tudtommal nincs hozzá

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#34186) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Köszöntem.
Lestem itt a neten de nem sok mindent találtam.
Igaz kocsiba más mint otthon ülve gép előtt.
No mindegy. Kíváncsi leszek rá nagyon.

(#34187) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Még egy kérdésem lenne..
Nem lehet valamivel felül íratni a hangot.
Úgy értem hogy a telefon le nemitva és 1-1 szám rendesen csörögjön. Mert az ideg ver mikor próbálnám húgom hívni és nem hallja a telefont.
Ezen kéne változtatni ha lehet.

(#34188) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok!
Elnézést az OFf-ért de sürgős segitség kellene egy Note 10.1 es géppel.
Elindult a 4.4 OTA frissítés, letöltötte reggelre. Barátom gépe, és csak reggel derült ki, hogy neki nem is jó ha frissit (root, néhány program miatt) Most azt írja ki, hogy letőltés kész, indiúlhat a frissités. De ezt elhalasztotta. Viszont így 3 óránként figyelmezteti. Újra inditás útán is.
Visszalehet ezt valahogy vonatni? A gép tökéletesen megy (hisz nem kezdte el a frissitést, csak letöltötte)
Merre tárolja a gép ilyenkor a letöltött fájl-t?
Köszönöm, és bocs az OFF-ért

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#34189) Kiss67 válasza dancsuri (#34185) üzenetére


Kiss67
senior tag

És semmilyen kernel nem jó hozzá?

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#34190) Kiss67 válasza Kiss67 (#34189) üzenetére


Kiss67
senior tag

Esetleg valaki elmondhatná ha tudja, hogy hogyan kell konfigurálni, hogy hívás közben is lehessen gyorsjegyzetet készíteni.

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#34191) dancsuri válasza Kiss67 (#34190) üzenetére


dancsuri
veterán

kihangositod (vagy bloot vagy füles) picit megnyomod a középső gombot (home). hivás háttérbe kerül aztán azt csinálsz amit akarsz

egyelőre nincs hozzá kernel

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#34192) gilfoyle válasza Kiss67 (#34190) üzenetére


gilfoyle
őstag

Kiveszed a ceruzát és már írhatsz is :)

(#34193) $atirka


$atirka
senior tag

Ketan v10 nagyon jól kezeli az aksit! Amikor nem birizgálom, alig fogy a kraft, van hogy ránézek fél óránként és ugyanott áll az érték. Amúgy naponta töltöm, ha kell, ha nem, de most kb(ha ezt így lehet nézni) 20-30 egységgel többet mutat az állapotjelző, amikor rá szoktam dugni.
Like!

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#34194) dancsuri válasza gilfoyle (#34192) üzenetére


dancsuri
veterán

lehet billentyűzetröl akar írni

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#34195) Mephistoone válasza oncsi (#34188) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Torold az alkalmazásoknál az sw update adatait és tiltsd is le, root nélkül is lehet ezt pont tiltani. most épp frissítek azért nem tudom a pontos neveket.

(#34196) Kiss67 válasza dancsuri (#34191) üzenetére


Kiss67
senior tag

Én szinte mindig bluetooth-al használom.De az nem megy hogy a hívást a háttérbe kell hogy tegyem, hogy tudjak írni jegyzetet.
Más rom nál simán mehet hívás közben a jegyzet, de itt nem jelenik meg , hiába nyomom az air Commandot.
Tehát Csak a háttérben futva indul egy a jegyzet?
A másik meg az, hogy volt amikor simán viszakapCsol a hívás végén a kép, még akkor is ha már elmult a kijelző ébrentartási idő, akkor is visszakapCsolt a kép.
De most már nem érzékeli a közelités érzékelő a fejemet sem.
Az a gond hogy túl sok a beállítás, ami amugy meg érthetetlen, mert ha testre szabod szinte bárhogyan is , általában mindig valamilyen FC a vége rom telepítés után.
Már legalább 10 szer raktam fel ,de sak 2 szer sikerült úgy hogy ne legyen valamilyen FC.
Jó ez a rom, de mégis rossz.
A Fantom gyorsabb, de a Ketant Csak azért próbálom eröltetni, mer sok a betűtipus, meg kiteszi a le/fel töltési sebességet.
Egyébként nem használnám.
Lehet hogy jobb a V8.1?
Ahhoz van Agni kernel?

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#34197) Kiss67


Kiss67
senior tag

Most nézem, hogy ha háttérbe rakom a hívást , akkor sem jön elő a jegyzet az airCommandon.
Vagyis nem indul el, sak akkor ha rákattontok az akiójegyzetre, és + olok egyet.

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#34198) $atirka válasza Kiss67 (#34197) üzenetére


$atirka
senior tag

Amiket leírsz, azokat a hibákat nekem nem produkálja. Szintén bt fülessel! Home gomb, cerka ráközelít, gomb, air command aktív, jegyzet indít...

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#34199) oncsi válasza Mephistoone (#34195) üzenetére


oncsi
őstag

Köszi.
Így valóban nincs értesítés, megy rendesen 4.1-el újraindítva is.De azt hiszem ha most csinálna egy FR-t akkor már a 4.4-el térne vissza a gép (Knox-al, meg a többi jóval) Viszont ebben az állapotban, még gépről visszarakható a 4.1 pl Odin-al?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#34200) Kiss67 válasza $atirka (#34198) üzenetére


Kiss67
senior tag

Az super.Mond hogyan telepítetted fel a romot?
Miket jelöltél be, vagy miket nem.

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.