Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27851) zoleeno1 válasza nggabi (#27848) üzenetére


zoleeno1
addikt

jaja, erre nálam is rákérdezett anno... de sehol sem találom ezt a beállítást, se a wifi speciálisnál, se a mobilnetnél...

szerk: ja, azt hittem az csak annyit csinál, hogy ha nincs wifi jel, akkor átvált mobilnetre, ha can wifi, akkor vissza... nálam legalábbis ez volt eddig, be is van pipálva, nem volt még gond vele

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#27852) nggabi válasza *Mukeey* (#27850) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem tudom, én is néztem először h mi ez :)

kali szerint itt van wifi -> menü -> speciális -> automatikus hálózatválasztás

már alszik a nóta, nem tudom megnézni, de akinek kell megtalálja.

"szenyor dzsíííí"

(#27853) *Mukeey* válasza nggabi (#27852) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Igy van...wifinél--menü---majd az

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#27854) Markizmark válasza Misi1980 (#27834) üzenetére


Markizmark
addikt

Nálam működik, ahogy kell jó ideje. Merem ajánlani. Előtte jó alapos wipe kell.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#27855) imi314


imi314
senior tag

Nem tudom mi lett a nótámmal de az utóbbi napokban visszajött a régi üzemidő 7,5 -8órás kijelzőidőket produkál, előtte max 5,5-6óra volt :DD :))

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#27856) Markizmark válasza imi314 (#27855) üzenetére


Markizmark
addikt

Kicsi gonosz koreaiak visszavonták az ártó kódot ... ;] Biztos elég note 3 - s4 fogyott, nincs szükség további üzemidő rontásra.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#27857) imi314 válasza Markizmark (#27856) üzenetére


imi314
senior tag

Nem bánnám ,így mindjárt jobban tetszik :D

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#27858) Juan187


Juan187
csendes tag

Tegnap volt a szervizes,és rosszul rakta össze a készüléket...Őt hívjam fel vagy megint kérjek szervízfutárt?Nem tudom bedugni a fülest mert ott van becsipődve a csatinál egy gumiszerű anyag.Én pedig szét nem szedem.

(#27859) Bélaaaa válasza Juan187 (#27858) üzenetére


Bélaaaa
őstag

A szerviztechnikust kell hívni ilyenkor. Néha előfordul sajnos. Nagyon hülyén van megoldva, néha becsípődik.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#27860) Juan187 válasza Bélaaaa (#27859) üzenetére


Juan187
csendes tag

Felhívtam,azt mondja,hogy adminisztráció kell,ezért kérjek újra futárt...de el is piszkálhatom nem sért meg semmit az a gumidarab :DDD

(#27861) AliceWake válasza Juan187 (#27860) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

:C
Valaki azért csak jegyezze fel, hogy te panaszt tettél, nem megfelelő összeszerelés miatt.
Aztán piszkáld el. Nehogy már később kitalálják, hogy te piszkáltad el az egészet.

Non omnis moriar.

(#27862) korcsillio válasza Juan187 (#27860) üzenetére


korcsillio
őstag

Legközlelbb meg azt mondják küldünk egy alaplapot,csavarhúzót,pengetöt és cseréld ki azt is magadnak....

[ Szerkesztve ]

(#27863) d.tiborz


d.tiborz
aktív tag

Üdv lakók!
QI töltővel mik a tapasztalatok? Nekem durván dudorodik a hátlap, szilikon tok, flipes tok használatával nem érzékeli, nem indul a töltés. Ha kiveszem a tokból akkor tölt, de pörög mint büdösbogár a hátán. Ha ez ilyen, eladósorba kerül.

(#27864) Markizmark válasza d.tiborz (#27863) üzenetére


Markizmark
addikt

Nálam is dudorodik és pörög is a hátán... Ráadásul kinyomja a kijelzőt is, kicsit elemelkedik az üveg a kerettől. Szerintem elteszem tartalékba szettet... Ha esetleg valamiért nem tudnék USB-ről tölteni.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#27865) d.tiborz válasza Markizmark (#27864) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

A kijelző durva. No mind1, megy a háztól. Nem kisérletezek vele tovább.

(#27866) pzoley válasza Markizmark (#27864) üzenetére


pzoley
őstag

Neked milyen színű a receiver-ed és mi van ráírva?

(#27867) Markizmark válasza pzoley (#27866) üzenetére


Markizmark
addikt

Fehér 1000-es.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#27868) pzoley válasza Markizmark (#27867) üzenetére


pzoley
őstag

Én azt használom amit a #21100-ben linkeltem.
Az "csak' 500mA-es, viszont nem jelentkeznek a nálad említett problémák. Gondolom vékonyabb az egész, mert nem tud 1A-t, bár az is igaz, hogy csak 460mA-el tölt mindkettő. Még egy vékony ragasztó csík is belefér, ami eredetileg is rajta van, amivel az akkuhoz lehet ragasztani.

(#27869) Markizmark válasza pzoley (#27868) üzenetére


Markizmark
addikt

Akkor valószínűleg az 1000es túl vastag... Ezen is van ragasztó csík. Nálad kicsit sem púpos az akkufedél? Olyan fedél nincs amiben van NFC és töltő beépítve? :F

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#27870) pzoley válasza Markizmark (#27869) üzenetére


pzoley
őstag

Az eredeti akku fedél egy nagyon kicsit púpos, de a Nillkin tokkal már nem látható, érezhető.

(#27871) Markizmark válasza pzoley (#27870) üzenetére


Markizmark
addikt

Flip nélkül miért nincs olyan fedél ami NFC-s és beépített töltős is? :W Csak flipessel van tele az ebay.

Ha nincs más akkor valahogy le kéne maratni azt a vastagítást a fedélben ami az akkut akarja támasztani. Az sokat javítana a púposodáson.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#27872) Koczó93 válasza Markizmark (#27871) üzenetére


Koczó93
őstag

Maratni.. flex+csiszoló korong és kész :DDD

(#27873) Markizmark válasza Koczó93 (#27872) üzenetére


Markizmark
addikt

Ja, biztos szép lesz. :D

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#27874) Kiss67


Kiss67
senior tag

Fiúk , a DrKetan rom nál a telepítés menete , ha nem szeretnék semmin változtatni, akkor csak skip-elem tovább mindig, és akko rmindent feltesz vagy semmit sem a választani valók közül.
Mert megmondom őszintén , nem tudom mik azok ,amik ott vannak választás előtt , ha a custom -ot választom , nem a skip-et.
Nem nagyon ismertem meg a kifejezéseket.
Tud esetleg valaki segíteni, aki ezt használja?

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#27875) bizi990


bizi990
senior tag

Megrendeltem Note2 LTE-t (független), elvileg holnap jön meg.
4.3 gyári ROM-ot szeretnék rá és ha lehetne root-ot, de ha jól értettem amit írtatok, akkor az nagy valószínűség szerint nem megy knox miatt.
4.3 OTA-n jön vagy kell hozzá kies/odin?

(#27876) fRooStzzZ válasza Kiss67 (#27874) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Ezzel en is igy voltam... :D
Nem tetszik, de lusta vagyok lecserelni.. No meg hat mire??
phoenix-rol a 4,3 ota jot nem lattam, olvastam. Ebben a Ketan-ban vannak hianyossagok (szamomra) de mar tojok ra..
De hogy oszinte legyek, en sem tudtam telepitesnel mi micsoda.

(#27877) Markizmark válasza bizi990 (#27875) üzenetére


Markizmark
addikt

OTA-n is jön. Ha kell a root akkor ne frissíts 4.3-ra.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#27878) Kiss67 válasza fRooStzzZ (#27876) üzenetére


Kiss67
senior tag

És választani kell valamit, mert akkor azok nem is települnek, ha skip-elem?
Vagy hogyan van?
Nálam nem megy a wifi sem, már mindent kipróbáltam, be kapcsolja , de még a nyilt hálózathoz sem csatlakozik hitelesítési hiba miatt.
valami ötlet?

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#27879) Cold5


Cold5
senior tag

Sziasztok,

Megint lenne egy kis problémám a telóval... azon belül is a GPS-el.
Találkozott már valaki olyannal, hogy gps bekapcs google maps elindít megadom hova szeretném menni megtervezi az útvonalat ki is rakja a képernyőre a tervet, de a pont nem mozdul. Kvázi mintha egy helyben állnék...

Természetesen kiléptem, bezártam a programot, kikapcs- bekapcs, mindent próbáltam.. de semmi. Kb. minden 20.-30.-ik tervezésre kezdi el a követést... ha elkezdi.
Telenoros készülék, 4.1.2, de független rommal kaptam vissza a szervízből, egyszer már volt (teljes alaplapcsere), előtte nem volt ilyen bajom...

[ Szerkesztve ]

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#27880) korcsillio válasza Cold5 (#27879) üzenetére


korcsillio
őstag

Más (normális)navival nem próbáltad még esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#27881) Cold5 válasza korcsillio (#27880) üzenetére


Cold5
senior tag

Wazze-t próbáltam, ott működik minden!

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#27882) fRooStzzZ válasza Kiss67 (#27878) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Nem tudom, nekem egybol ment a wifi rajta.. Nem kellett piszkalni semmit.
Igaz lehet a masik 4,3 nyoma aladta maradt az uj rendszernek, pedig elvileg oroltem mindent.
Az, hogy lehet-e csak ugy ugrani telepitesek nelkul, azt nem tudom, mert csak 1x tettem fel, es utana tojtam ra. Azert is maradt ez, mert ez nem fc-zett meg indulgatott ujra, mint a phoenix es tsi.
De lassan mas rendszer utan kell nezzek, mert se elemlampat nem talalok benne, se hangrogzitot, se mas ilyen okossagot..
Lehet vissza allok 4.1.2-re majd ha lesz kedvem bohockodni vele, de addig marad ez.

(#27883) bizi990 válasza Markizmark (#27877) üzenetére


bizi990
senior tag

4.3 fontosabb, mint a root.
Kicsomagolom a telót, beállítom és jelzi, hogy van OTA frissítés vagy kell vmit csinálni?

(#27884) bizi990


bizi990
senior tag

Note2 beszerzés tapasztalatait megosztom, hátha érdekes vkinek:
Egyik bolti eladó telefonba azt mesélte, hogy náluk a céges telefon a 2-es volt és mostanában cserélték le 3-asra, de nagyon nem jön be neki a 3-as spen, szerinte sokkal vacakabb.
Szintén egy bolti eladó szerint nincs is és nem is volt magyarországon 7105 rendes magyar samsung garral, mert azt itthon nem is forgalmazták.
Ma bementem telenorba kipróbálni egy Note 3-at mielőtt megrendelem a 2-est és nekiestem ceruzával. Hol "rajzolt" vmit, hol nem, mintha szaggatott vonallal írt volna. Már úgy voltam, hogy nem fogok note-t rendelni, de nem hittem el, hogy ilyen vacakért vannak/vagytok oda annyian. Hosszas próbálgatás után rájöttem, hogy a telefon fenti felén alig érzékeli az spent, míg a lenti felén ment rendesen.

Cold5: nekem SGS2 csinált ilyet néha, csak a restart segített ilyenkor. Lehet GMaps hiba.

[ Szerkesztve ]

(#27885) AliceWake válasza bizi990 (#27884) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

A kiállított telefonokat teljesen amortizálja a "hozzáértő" nagyérdemű.
Semmiféle következtetést nem javasolt levonni a bárhol kiállított készülék hardveres és szoftveres állapotából.
Összerondítják a beállításokat, letöltenek mindenfélét, a Telenorban sosem frissítik az oprendszert, cache clean ismeretlen, tollat csak hosszas könyörgésre adnak, ha megvan még egyáltalán, addig is azért a lelkes vevők csak kipróbáljak, hogy biztos nem működik-e másik tollal, hajcsattal, szemüvegszárral, dugóhúzóval, etc.
Teljesen irreleváns tapasztalatokat lehet begyűjteni.
Már a Note 1nél is ez volt a gond a kiállított darabokkal. Használhatatlan volt a toll a képernyő 70%-án.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#27886) Markizmark válasza bizi990 (#27884) üzenetére


Markizmark
addikt

A kiállított telók mögött általában valami mágneses konzol van ami a helyén tartja. Azzal a közelben nyilván nem működik pontosan az S-pen.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#27887) bizi990 válasza AliceWake (#27885) üzenetére


bizi990
senior tag

Igen, csak én a jegyzetelés miatt választom ezt a telefont és nem tudom megfelelő-e számomra ez a funkció illetve a méretétől is nagyon félek. Vhol meg kell nézni, ki kell próbálni.
Másik halálom ezeknél a kiállított daraboknál a lopásgátló, ami nyilván kell, de így meg nem lehet kipróbálni milyen kézbe fogva, hogy fér el a tenyérben, hogy lehet átérni, stb.
Mindegy, csak leírtam, ha vki szintén kipróbálja, akkor teljes képernyőn próbálja.

vebbful: ja, ezt nem tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#27888) AliceWake válasza bizi990 (#27887) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ha arra jársz, az Allee T-ben a Samu promós srácoknak szürke Note 2jük van. Kérd el az valamelyikükét :K Legalábbis legutóbb még az volt nekik.
Én is úgy próbáltam ki Note 3at, hogy kihozattam egyet. Képtelenség bármit is megállapítani azzal a húsztonnás betontömbbel, ami a hátuljára van hegesztve. Ráadásul igen. Erős mágnes.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#27889) bizi990 válasza AliceWake (#27888) üzenetére


bizi990
senior tag

Nem pesti vagyok, véletlen keveredtem Kecskemétre. Örültem, hogy volt egy note, amit ki tudtam próbálni. Utána végül meg is rendeltem :)

(#27890) AliceWake válasza bizi990 (#27889) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Amúgy jól tetted :K Tetszeni fog. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#27891) Tybike81


Tybike81
őstag

Na meguntam a Romolgatást, annyira nem adnak sokkal többet, amik izgatnák a fantáziámat ezekben a főzött romokban a Note 3 funkciók de azokból alig van valami ami értelmesen működik így ma áttértem a hivatalos 4.3-ra. Lehet azt mondjátok hogy hülye voltam, de így most már nem fog pezsegni a vérem a főzött romok iránt a garancia illetve a knox miatt.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#27892) Markizmark válasza bizi990 (#27887) üzenetére


Markizmark
addikt

Aki amúgy nagyjából tud szépen írni annak a jegyzetelés is menni fog a note 2-vel. Én valami hányinger ocsmányan írok (meggyőződésem szerintem ezért kell néha repetáznom a rizsázós vizsgákon), mégis tudok jegyzetelni és föl is ismeri az írást a kütyü. Persze nem ezzel tanulok, maradok órán a papírhagyománynál, de jó tudni, hogy ilyen okos a cucc.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#27893) lajozs válasza Tybike81 (#27891) üzenetére


lajozs
aktív tag

Kinek pezsgő, kinek kamillatea... :K

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#27894) Markizmark válasza Tybike81 (#27891) üzenetére


Markizmark
addikt

Hát pedig egyértelműen több a lehetőség a főzött / rootolt romokban. De te tudod.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#27895) grabber


grabber
addikt

Másfél napig hibátlanul ment a telefonom,majd elindítottam a FB-t és kifagyott.Ez tökéletes indok,hogy letöröljem a telefonról a messenger-rel együtt.
Nem biztos,hogy emiatt volt,de már elegem van belőle

Van valamilyen megbízható normális app,ami jelezne,ha üzenetem jön?

(#27896) zoleeno1 válasza grabber (#27895) üzenetére


zoleeno1
addikt

Az új, 5.x face app egy rakás trágya... A felhasználók többségénél nem működik, be se lehet lépni vele. Nálam is ez a helyzet, mind a note2, mind az s2-n. Vissza tettem a 4.0.0.26.3-as verziót, az tökéletesen működik. Neked is ezt tudom javasolni.

(#27884) bizi990: "Szintén egy bolti eladó szerint nincs is és nem is volt magyarországon 7105 rendes magyar samsung garral, mert azt itthon nem is forgalmazták." - marhaság, úgy ahogy van, hiszen a t-mobile forgalmazza, amihez ugyanúgy jár a prémium samsung gar. Függetlenül valóban nem került hivatalosan forgalomba.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#27897) lalakov


lalakov
senior tag

Pár napja ezt írja ki néha amikor repülő módba akarom tenni a telefont:
License Verification
"Ismételni" tudok vagy "repülő mód"-ot választani
Mi a tököm ez?
Egyik válasz sem jó neki, ha kilépek és újra megpróbálom bekapcsolni a repülő módot, akkor simán bekapcsolja.

[ Szerkesztve ]

(#27898) grabber válasza zoleeno1 (#27896) üzenetére


grabber
addikt

Rakom is fel,thx.

(#27899) Misi1980 válasza Markizmark (#27854) üzenetére


Misi1980
senior tag

Köszi!Megpróbálok utánna járni hogy kell fleshelni.2 napja van nálam a telefon még ismerkedünk.A méretét nehéz megszokni de a netezés és a játék nagyon komoly. :)

(#27900) zoleeno1 válasza grabber (#27898) üzenetére


zoleeno1
addikt

Viszont tegnap frissült 5.0.0.15.31-re, próba képpen felraktam az előbb, ez nóta2-n most működik.
szerk: ez a tesztelői változat, ha nem vagy rá reggelve, akkor te erre még nem tudsz frissíteni

(#27901) grabber: jó sosem volt és nem is lesz, de ez van ;]

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.