Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22751) Asbee válasza AliceWake (#22747) üzenetére


Asbee
veterán

Ha nem szedegetem fel-le akkor hogyan? Nekem is van egy no name fekete, de nagyon gagyi ehhez képest. Milyen áttetszőt használsz pontosan? Eredetileg én is azokat nézegettem.

[ Szerkesztve ]

(#22752) Dr V válasza Impressa (#22750) üzenetére


Dr V
őstag

Nekem a protective tokom van, december óta. Krómkeret ép, hátlap karcmentes, igaz foltos. Ha belegondolok, h a tok nélkül hogy nézne ki mostanra a telefonom :DDD

(#22753) AliceWake válasza Dr V (#22752) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nekem is foltos lett tőle a hátlap :Y nem is értettem, de nagyon nem örültem neki. Ahhoz képest, hogy takarítgattam, tokban volt mindig, elég érdekesen nézett ki a hátlap.

Asbee A fehér áttetsző nagyon jól néz ki, a fekete, vagy sötétszürke, vagy ilyesmi színű, nem áttetsző. De megnézheted aprón, tettem fel róla képet.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#22754) persnongrat


persnongrat
tag

Fizetős játékok esetében hogyan lehet fizetni?
Utólag, a mobilszámlán esetleg? :)
(tényleg szükséges, hogy létrehozzak egy virtuális számlaféleséget? Nem emlékszem, az android minek nevezi, csak factory reset után jön elő a kérdés)

(#22755) Koczó93 válasza Asbee (#22751) üzenetére


Koczó93
őstag

Nem tudom de én is alig szedegettem le az s-line tokot és látszódnak apró karcok a kereten. Van egy noname matt fekete tokom az jobb, a gombok helye is ki van vágva használhatóbb. Mondjuk az egyik felső sarka is, gondolom van olyan régió ahol kihúzható antenna is van. Egy ideje nem használok tokot egyedül a kijelző töréstől félek de vigyázok, hátlap ha karcos lesz 3 ft a csere:) Így látom legalább a sokak által undorítónak titulált fényes hátlapom, de nekem tetszik és ez elég :)

(#22756) AliceWake válasza Koczó93 (#22755) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nekem az S-Line nem jött be. Nem tudtam rendesen bedugni a töltőt, plusz nem szeretem a fényes szilikon tokot, és a kivágott gombhelyeket.
Viszont Invisible Shield-en elgondolkodtam, csak félek, hogy kiverik a kezemből, önhibámon kívül elejtem, etc, aztán mi lesz vele.

Asbee Rejtély. Én sem kapkodtam ki belőle. Szerintem alámegy a por, és sikálja. De a látványosabb rongálás valóban a hátlapon történt.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#22757) Koczó93 válasza AliceWake (#22756) üzenetére


Koczó93
őstag

Nekem se jön be, itt van a fiókban néha felrakom de nem az igazi. én is félek gogy leejtem és a kijelző oda lesz de, vigyázok mint a szemem fényére :) bár ha úgy jár mint egyik nokiám amit kifejelt a kutyám a kezemből akkor mindegy mennyire vigyázok rá.

(#22758) Impressa válasza Dr V (#22752) üzenetére


Impressa
őstag

Akkor mondhatjuk "2:2" az állás eddig. :DD Nekem most vmi kemény lakkfekete tokom van, aminek a gombhelyei ki vannak vágva, amolyan illúzió tok, ami eddig is jó szolgálatot tett, de néha szükségem lenne vmi komolyabb védelemre is. Nóta 1-nek van jó tokja - kollégám használja - legalább is nekem bejön, de olyat soha nem is láttam, csak hasonlót.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#22759) Hitch


Hitch
aktív tag

E mi?

http://www.ebay.in/itm/SAMSUNG-GALAXY-NOTE-2-N7100-S-VIEW-CALLER-ID-FLIP-COVER-CASE-SHOWROOM-QUALITY-/321179830044?pt=IN_Mobile_Accessories&hash=item4ac7cf471c

(#22760) imi314 válasza AliceWake (#22753) üzenetére


imi314
senior tag

noname szilikon tokom van, és nekem is nagyon csunyán foltos a hátlap :W :(

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#22761) Dr V válasza Hitch (#22759) üzenetére


Dr V
őstag

Olyasmi próbál lenni, mint az S4 intelligens takarója, csak ez még a 20. százaid csúcs technikát (matrica) használja :D

(#22762) AliceWake válasza imi314 (#22760) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nekem most a fehér nem. De akkor úgy tűnik a mi készülékünkben van a hiba.
De mi ez a foltosodás egyáltalán? Mert nem karc, az egyértelmű. Nem zsebkopás. Mintha valami ráfröccsenne, és megmarná. Bár a fehér hátlapon nem tapasztalom. Szerencsére.
Én komolyan elgondolkodtam anno, hogy a tok alá még rakok egy védőfóliát a hátlapra is..

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#22763) Hitch válasza Dr V (#22761) üzenetére


Hitch
aktív tag

Eredeti Samsung nincs is akkor? S4 view stílusban.

(#22764) Koczó93 válasza AliceWake (#22762) üzenetére


Koczó93
őstag

Csak nehogy szendvicsnek álcázd és folpack-ba tekerd mint egyik srác s3 topicban anno :D

(#22765) AliceWake válasza Koczó93 (#22764) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

:Y :C Kreatív.

Non omnis moriar.

(#22766) dabgergo válasza lugosi (#22741) üzenetére


dabgergo
őstag

Köszi! Majd lehet vhogy megnézem ezeket élőben is.

(#22767) Koczó93 válasza AliceWake (#22765) üzenetére


Koczó93
őstag

Az ilyeneknek tuti a tàvirányítok is be vannak tekerve :DDD

(#22768) MurdR válasza AliceWake (#22762) üzenetére


MurdR
veterán

Tegyél is. Ha mást nem is, de legalább pzs-t, mert sz.rrá karcolja....

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22769) imi314 válasza AliceWake (#22762) üzenetére


imi314
senior tag

nekem a fehér és a szürke note 2 is foltosodott. a fehéren anno volt zagg fólia hátul, az is kegyetlen csúnyán nézett ki a tok használata után,épp ugy foltos lett,csak a fólia volt 20euró a hátlap meg 10es :D

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#22770) BomiBoogie válasza Asbee (#22743) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Egyetértek. A hangerőgombok nyomáspontja jó a tokban is, még nadrágon át is.

(#22771) persnongrat


persnongrat
tag

Akku mérés: két napja kb. egy percig futott a térkép.
Azóta a maga 5 másodperces CPU használatával a kijelző után a második áramfogyasztóként jelent meg közel 30%-os felhasználóként.
Miközben az angry madársz a harmadik helyre szorult a másfél órás futásával.

[ Szerkesztve ]

(#22772) dabgergo


dabgergo
őstag

Na inkább ilyen még kisebb tokokban gondolkodom mostmár: [link]
Ilyesmiből van beváltabb jobb márka vagy akár az olcsóbbak közül olyan ami nem olyan rossz?

(#22773) aicon válasza Koczó93 (#22767) üzenetére


aicon
senior tag

Legalább védi a légyszartól :DDD

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#22774) dancsuri válasza persnongrat (#22771) üzenetére


dancsuri
veterán

ezért nem szabad hinni a szintetikus mérőprogramoknak

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#22775) persnongrat válasza dancsuri (#22774) üzenetére


persnongrat
tag

Csak azért raktam be, mert korábban a 4.3 kapcsán ment a panaszkodás, hogy erősen meríti az akkut és senki sem reagált azon felvetésemre, hogy esetleg stopperrel kellene kimérni, hogy mennyit bír valójában, mert ez a szoftver hülyeségeket beszél.

(#22776) KTibxx


KTibxx
aktív tag

Én pár hónapja az alábbit használom. Sehol nem karcolja, nincs folt, igaz 1-2 hetente szétszedem alaposan kipucolom . Az is igaz elég vastag, bumszli lesz , de véd. Azt gondolom a gumi tokrészbe illeszkedő műanyag merevítő sem engedi elmozdulni a gumitokot, így nem tud karcolni. A gombok működtetése hibálan.

(#22777) dancsuri


dancsuri
veterán

érdekes, hogyn némelyek vásárlás elött panaszkodnak, hogy nem kapnak olyan színű telót amire vágynak. aztén mikor sikerül akkor meg belenyomják egy tokba, ennek mi értelme?

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#22778) Dr V válasza dancsuri (#22777) üzenetére


Dr V
őstag

A tudat: nem mind1, h egy BMW 316al vagy egy M3al jársz :DDD

(#22779) persnongrat válasza Dr V (#22778) üzenetére


persnongrat
tag

Miért? Ezek csak színükben térnek el? :)

(#22780) gukker1


gukker1
tag

http://kepfeltoltes.hu/131010/20131010_1009491481904197_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nekem ez a ps2 tok van, melóban ezt használom, egy porszem se nagyon megy bele. :DD

"WE BREAK FOR NOBODY"

(#22781) Tatu-1981


Tatu-1981
tag

Azokhoz lenne egy kérdésem, akik allshare cast dongle-t használnak.

Nálatok is szaggat a kép videó lejátszás közben? Nekem olyan érzésem van, mintha a készüléknek nagyon alacsony lenne a képfrissítési gyakorisága. Ez leginkább videó lejátszáskor feltűnő, folyamatosan olyan a kép, mintha szaggatna egy kicsit.

Lehet ezzel kezdeni valamit?

(#22782) ricshard444 válasza gukker1 (#22780) üzenetére


ricshard444
veterán

PSP*

Egyébként vicces, de jó.

Vannak dolgok...

(#22783) Balage180 válasza Tatu-1981 (#22781) üzenetére


Balage180
tag

Filmeknél nem annyira észrevehetően de igen viszont a játékok játszhatatlanok... Én már nem is nagyon használom a cuccot olyan botrányos...

(#22784) gukker1 válasza ricshard444 (#22782) üzenetére


gukker1
tag

Jajaja.....Mindig össze tévesztettem.....

"WE BREAK FOR NOBODY"

(#22785) Tatu-1981 válasza Balage180 (#22783) üzenetére


Tatu-1981
tag

És vajon melyik a szűk keresztmetszet? A telefon, vagy az allshare cast dongle?

Én először arra gondoltam, hogy az allshare cast dongle az, aminek sokkal gyakrabban kellene frissítenie a képet. De aztán rádugtam a telefont egy HDMI adapterrel is a tévére, és nagyjából ugyanazt tapasztaltam, azzal is megvolt a szaggatás.

Mintha a telefon lenne az, amelyik akár wifin, akár kábelen küldi ki a képet, mindegyik esetben ritkábban frissít a kelleténél?

(#22786) persnongrat válasza Tatu-1981 (#22785) üzenetére


persnongrat
tag

Véletlenül nincs bekapcsolva az energiatakarékos mód?
Esetleg nem fut valami a háttérben, aminek nem kellene?
(nem használom ezt az izét, mi több, le is van tiltva, úgyhogy csak találgatok)

(#22787) Tatu-1981 válasza persnongrat (#22786) üzenetére


Tatu-1981
tag

Semmi ilyesmi nincs bekapcsolva. Telefonon nem is szaggat a film, csak a tévén.
Viszont a szaggatás teljesen egyenletes, tehát szerintem nem arról van szó, hogy a film lejátszása megakad, hanem inkább arra tippelnék, hogy az allshare cast dongle mondjuk másodpercenként csak x-szer frissíti a képet, pedig ahhoz, hogy teljesen folyamatosnak tűnjön a lejátszás, kétszer olyan gyakran kellene frissítenie.

Persze lehet, hogy a telefon határozza ezt meg, hogy egységnyi idő alatt hány frissített képet küld ki. HDMI összekötésnél is ezt tapasztalom, ezért gondolnék erre.

(#22788) Markizmark válasza Tatu-1981 (#22787) üzenetére


Markizmark
addikt

Nálam tök jól működik a dongle. Filmezek is és játszok is. A falak nagy ellenségei a cuccnak. Router, dongle és a teló is egy helyiségben van?

Az tud gebaszt okozni, ha esetleg vályogházban van az ember és az egyik eszköz nincs ugyan abban a helyiségben, mint a többi. De akkor durván szakad.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#22789) AliceWake válasza Tatu-1981 (#22787) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én sem tapasztaltam még ilyet, pedig minden nap használom az all share castot. Egy bizonyos formátumnál gondolkodott mindig utána, hogy ne csússzon a hang, de az egy instant kétsávos hanggal (eredeti angol+felirat, és magyar szinkronos) rendelkező film(sorozat) volt, azon is meglepődtem, hogy gond nélkül kezeli a telefon. A következő évad viszont már ezt sem csinálja.
De képfrissítési problémával még nem találkoztam.

Szerk. Nálam relatíve messze van a router a dongletól, és a telefontól. Sok fallal, nagy légterekkel.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#22790) tipuka válasza Koczó93 (#22732) üzenetére


tipuka
addikt

Ezt a múltkor már a zöld béka is elsütötte, tudtam, h ez lesz a képen. :P
gukker1: beteeeeg,de jó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22791) Balage180 válasza AliceWake (#22789) üzenetére


Balage180
tag

Nállam egy komódon van a router az allshare cast és a tv ezektől kb 3 méterre ülök lehet a router zavarja este kipróbálom h lekapcsolom a routert.... elötte mm dockom volt az hibátlan volt így szerintem nem a teló hibája a jelenség ja én gyári XXDMF1 rommal használom a telót minden gyári állapotban van.... időnként egy sima menü görgetés is csúszik.

(#22792) Tatu-1981 válasza AliceWake (#22789) üzenetére


Tatu-1981
tag

Egy szobában van minden. Viszont emeletes házban van a lakás, azaz 20 méteren belül lehet akár több, mint 10 router is a szomszédok jóvoltából. Lehet, hogy ez zavar be? Igyekszem majd kipróbálni máshol is, ahol ez nem lehet gond.

(#22793) zsolt501 válasza Tatu-1981 (#22792) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Megválaszoltad a hiba okát.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#22794) persnongrat válasza Tatu-1981 (#22792) üzenetére


persnongrat
tag

Felraksz egy inSSIDert és megnézed, hogy az mit lát.
Ha +/-2 csatorna távolságban a tiédtől van erős jelet sugárzó router, akkor tedd át a tiédet másikra!

(#22795) Koczó93 válasza tipuka (#22790) üzenetére


Koczó93
őstag

Kék de mindegy :P
Ő a mesterem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22796) persnongrat


persnongrat
tag

Na most támadt egy igen komoly hiányérzetem: hogy lehet a telefonon folytatott beszélgetéseket rögzíteni?
Létezik az, hogy nincs rá lehetőség?

Pontosabban, hogy csak külön telepíthető alkalmazással oldható meg?

[ Szerkesztve ]

(#22797) Markizmark válasza persnongrat (#22796) üzenetére


Markizmark
addikt

Call Recorder PRO.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#22798) fdisk válasza Markizmark (#22797) üzenetére


fdisk
őstag

.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#22799) persnongrat válasza Markizmark (#22797) üzenetére


persnongrat
tag

Na ez viszont egy kimondottan bosszantó hiányossága a note2-nek, különösen, hogy diktafon van benne gyárilag. :(

(#22800) tipuka válasza Koczó93 (#22795) üzenetére


tipuka
addikt

Mentségemre legyen, hogy SP-t néztem közben és abban van Cartman-nek a klájd békája :D Pedig mindennap látom a nevét a fórumon. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.