Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21901) persnongrat válasza nggabi (#21899) üzenetére


persnongrat
tag

Rosszul fogalmaztam: azt tudom, hogy komplett képernyőképet lehet készíteni, de kivágást képes-e menteni egy elkefélt tollmozdulatra?
Mert nekem három amorf alakzat van elmentve szabályos screenshot nevekkel, a legnagyobb is valahol 100x100 pixelen belüli méretű, ha jól emlékszem.

(#21902) Dr V válasza persnongrat (#21898) üzenetére


Dr V
őstag

Gépen és telefonon is leteszteltem, mind2nél google+ nélkül hozzá tudtam szólni. Igaz, már párszor próbálkozott, h csináljak google+ profilt és azt használjam, de mindig az "X"re nyomtam :)

(#21903) Dr V válasza persnongrat (#21901) üzenetére


Dr V
őstag

Spen? Azzal lehet szabadon screenshotokat csinálni.
bocs a 2 hszért, későn kapcsoltam.

[ Szerkesztve ]

(#21904) kali válasza Markizmark (#21900) üzenetére


kali
legenda

próbáld ki, hogy az alkalmazáskezelőben megkeresed a youtube alkalmazást, leállítod a folyamatot, utána törlöd az adatokat és a gyorsítótárat, majd telefon újraindít és próba.
amúgy nálam okés s4 alatt, illetve van itt egy s3 lte, azon is.

(#21905) persnongrat válasza Dr V (#21903) üzenetére


persnongrat
tag

A "szabadon" úgy értendő, hogy kivágok egy tetszőleges részt?
Mert akkor megnyugodtam, mégis én csinálhattam őket, miközben játszottam a pennel.
(az egyik hajnali egy körül keletkezett, pár nappal ezelőtt, de nem kizárt, hogy aznap sokáig ébren voltam)

(#21906) S1M0N válasza persnongrat (#21905) üzenetére


S1M0N
senior tag

Igen, ki tudsz vágni a tollal bármilyen alakzatot, úgy értette Dr. V is (gondolom én).

Ja, és persze magával a tollal is tudsz screenshot-ot csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#21907) Roxbury válasza Markizmark (#21900) üzenetére


Roxbury
őstag

Nekem tegnap óta olyan. :(

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#21908) Markizmark válasza kali (#21904) üzenetére


Markizmark
addikt

Ezután is szar... Mindegy. Majd javítják.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#21909) Apaxp


Apaxp
senior tag

Kis érdekesség

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#21910) Dr V válasza persnongrat (#21905) üzenetére


Dr V
őstag

Asszem úgy működik, h a gombot nyomva tartva rajzolsz egy tetszőleges alakzatot. lényeg, h a vonal eleje, vége összeérjen.

(#21911) pufi35


pufi35
csendes tag

Van valakinek híre ,hogy mikor kapjuk a 4.3 frissítést?

(#21912) Dr V válasza pufi35 (#21911) üzenetére


Dr V
őstag

Tegnap linkeltek be pár erről szóló hírt.
November, december várható. Valszeg karácsonyi ajándék lesz belőle :W

(#21913) MurdR válasza Dr V (#21912) üzenetére


MurdR
veterán

Hát, én örülök, ha idén megkapjuk. :D
De hál'istennek nincs baj a Stock rommal, nem epekedek annyira a 4.3 után... :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#21914) persnongrat válasza S1M0N (#21906) üzenetére


persnongrat
tag

Köszi, megvan: azt írta a dög, hogy vágólapra másolva. Azt elfelejtette megemlíteni, hogy egyben menti a háttértárra is.

(#21915) dat válasza persnongrat (#21860) üzenetére


dat
senior tag

A "feladatkezelő-féleségre"

(#21916) Koczó93 válasza Markizmark (#21900) üzenetére


Koczó93
őstag

Már rég downgradeltem ezt a szutyok youtubot.

(#21917) spyki


spyki
tag

Sziasztok!

Erősen gondolkodom, egy Note 2 új, független készülék vásárlásán. Tegnap bementem a Media Markt-ba kipróbálni. Telefont újraindítottam, megvártam amíg betölt, frissít, stb. Utána tesztelgettem, scroll ide-oda, megnyitogattam programokat stb. Az a gondom, hogy eléggé akadozott, szaggatott az amimáció sokszor. (SGS-em van, de kb. hasonlóan akadt ez is.) Mellette az S4 ezerszer folyamatosabban ment, nyilván annak más az ára is. Nálatok mi a tapasztalat? Ami videót talaltam a youtube-on, az meglestem, ott nem láttam akadást... Rootolni nem fogom, gyári rom tapasztalat érdekelne. Előre is köszönöm a válaszokat. :)

(#21918) kbadam83 válasza spyki (#21917) üzenetére


kbadam83
senior tag

Szia! Én gyári Romot használok és teljesen akadás mentesen fut az egész! Annyi h a samsung gyári HUB meg stb. alkalmazások amiket nem használok le vannak tiltva. De ha nem tiltod akkor is teljesen tökéletes az egész :-)

(#21919) trobi28 válasza spyki (#21917) üzenetére


trobi28
addikt

Szerintem az agyon volt nyüstölve.Ha az enyém akadozna ki is vágnám.Mondjuk nem TW-el használom de ahoz nem kell root :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#21920) Dr V válasza spyki (#21917) üzenetére


Dr V
őstag

Gyári rommal tolom, nem érzem kb semminek a hiányát. A rendszer kellően gyors, de néha kicsit lehetne gyorsabb is, pl a névjegyzék első indításánál vagy a tárcsázó-napló váltásakor. Ezekkel könnyen együtt lehet élni. Akksija még mindig a legjobb, tud mindent, ami kell. Pár hónapig a gépem helyett használtam, amíg a garit intézték. Csak 1szer kellett gép elé ülnöm, amúgy mindent meg tudtam oldani a telefonról.
Vegyél ilyet nyugodtan, de csak megbízható helyről, a prémium garancia tényleg prémium, szinte mindenkinek jó a tapasztalata, aki igénybe vette.

(#21921) Levente válasza Apaxp (#21909) üzenetére


Levente
aktív tag

Jó kis gusztustalanság... :W

Update: állítólag, ha Európai SIM-mel inicializálják, akkor nem lesz EU-ra korlátozva, de akkor is gennység.

Samsung SIM-locking its droids made after July to home regions

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#21922) persnongrat válasza spyki (#21917) üzenetére


persnongrat
tag

Nézd meg, mennyit panaszkodtam erre a készülékre augusztus közepe óta (kb. akkor vettem)!
Nagyjából semmit... úgy egyébként az élő fába belekötök, ha valahol, valami nem úgy működik, ahogy az elvárható lenne...

Egyetlen nyűgöm: ha tabletként használom, kevés az akksi.

(#21923) Levente válasza spyki (#21917) üzenetére


Levente
aktív tag

Pici lag még mindig tetten érhető lesz, de imádni fogod, egyedül a méretét kell megszoknod, de ha kütyümániás vagy, akkor az két napnál tovább nem fog tartani és minden másra már fittyedt arccal fogsz tekinteni. :)

Kivéve persze a még nagyobbakat... De azok meg nem jobbak, kivéve az N3, de mire az nálunk elérhető áron és kiforrott darabokkal lesz kapható, lesznek konkurens gépek jóval olcsóbban.

Sajnos, amit manapság művel Samu, amiatt sokan kifele kacsintunk...

De az N2 még nagyon jó, kifejezetten ajánlott.

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#21924) spyki


spyki
tag

Köszönyöm a válaszokat mindenkinek! Megnyugtattatok! :) Meg is rendelem akkor a webshopból, most akciósan 129.999, benn az üzletben 149.999. Inkább várok pár napot amíg kihozzák, annyit megér a -20.000. :C

Azért is gondoltam erre, mert Samsung Note 10.1-et használok, meg Samsung Galaxy S-et, és mindegyiket imádom. :B A telefon öregecske, kicsit lassú, ezért akarok váltani...

[ Szerkesztve ]

(#21925) tgb


tgb
senior tag

Üdv!
Cm 10.1-10.2es romoknál telepités után fc-zik a billzet,igy nem tudom használni ezeket a romokat!Mi lehet a baj?Wipe megvan kötelezően!
Nekem ennyi bajom van csak!Bár az akksiidő itt is gyalázatos,Omega v18 alatt!

[ Szerkesztve ]

az irányár nem félarat jelent!

(#21926) nababika


nababika
aktív tag

Hello!
Egy kis segítség kéne mert az őrület határán vagyok. A naptár szinkronizáció nem akar működni. Teljesen random módon egyszer csak kiírja a google fióknál, hogy a szinkronizáció problémába ütközött később újra megpróbálja. Csak újraindítás segít. Ez nagyon gaz, mert elég sok naptárbejegyzésem van, fontos volna, hogy megbízhatóan működjön. Kipróbáltam több rom-ot, de a probléma rom független. A tabon minden ok. Mi a tök van ezzel?

(#21927) nggabi válasza nababika (#21926) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha fontos akkor

"szenyor dzsíííí"

(#21928) nababika válasza nggabi (#21927) üzenetére


nababika
aktív tag

Kisebb és integráltabb megoldásra gondoltam. :C
Ez mar majdnem gonosz volt. :DD

[ Szerkesztve ]

(#21929) Levente válasza tgb (#21925) üzenetére


Levente
aktív tag

Én ProBam-ot próbáltam, ott ez nem volt, bár én sem maradtam rajta pár apróság miatt.

Próbáltál más billentyűzetet? Nem volt DPI csere? Azt a Samu bill nem komálja.

Mostanában kísérleteztem pár ROM-mal, de az Omega volt a legstabilabb közülük, így ha a mostani sem felel meg, nem próbálkozom tovább, Omega jön vissza.

Ma is volt egy restart-om, bár ez az első evvel és az tény, hogy napok óta hekkelem, hogy nekem megfelelő legyen, így van mibe belebuknia...

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#21930) F1DO


F1DO
senior tag

Ilyen micro usb - VGA kábelt lehet itthon kapni valahol, illetve használja/próbálta már valaki?
(hagyományos monitorra kötni a telót céljából)
[link]

(#21931) Dr V válasza spyki (#21924) üzenetére


Dr V
őstag

Ugye rendes samu garis, nem vmi sufni gsmes?

(#21932) #59816064 válasza spyki (#21924) üzenetére


#59816064
törölt tag

Melyik boltból vetted, nagyon vigyázz mert sok GSM boltos szürke importos telefont próbál rásózni a jóhiszemű vásárlókra :((

(#21933) z67 válasza nababika (#21926) üzenetére


z67
őstag

Utolsó alkalommal, amikor ilyen gondom volt töröltem a fiókot és újra beállítottam.

De vigyázz, itt csak főzött romról kérdezz, minden más offtopic, amire csak k. vicces válasz jöhet.

(#21934) Levente válasza F1DO (#21930) üzenetére


Levente
aktív tag

Azt a pénzt nem ismerem, de a kütyü jópofa, kíváncsi lennék, működik-e.

Sokat nem költenék rá, én a Mobizen-t használom WiFi kapcsolattal, mert már megy az is, de USB-n mindig jó volt. Ingyenes.

Tény, hogy csak ablakban megy, de kinagyítható, így 27"-on elég impozáns. Szerintem.

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#21935) nababika válasza z67 (#21933) üzenetére


nababika
aktív tag

Koszi. Kipróbálom. Egyébként 3 főzött rommal, és egy stock dme6-al próbáltam. Ezert írtam ide. :R

(#21936) kalapacsolok válasza Levente (#21775) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

Eddig is így csináltam, most megpróbáltam, és most már TC-ben nem is tudom megnyitni a telót... windows intézőben megy, de ugyanúgy nem másolgatja át a fájlokat, csak hébe-hóba. Érthetetlen szar. Hagyom egyelőre a francba, wifin keresztül, ftp-re csatlakozom, elérem úgy a telót és rámásolom a dolgokat úgy. Bár lassabb, de megpróbálom így ezentúl :(

(#21937) Dr V válasza kalapacsolok (#21936) üzenetére


Dr V
őstag

Másik kábellel próbáltad? USB port tiszta a telefonon?

(#21938) kalapacsolok válasza Dr V (#21937) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

Tisztának tűnik. Gyári kábelem van, megpróbálom majd másikkal is. De lehet, hogy újratelepítem, ha lesz időm :S

(#21939) spyki válasza Dr V (#21931) üzenetére


spyki
tag

Még nem vettem meg, de a Media Markt-ban fogom. Most ott akciós a webshopban. Zug gsmben nem bízom. :)

(#21940) jaktib


jaktib
tag

Sziasztok!
Kb 2 hónapja van Note2-őm és nagyon nagyon tetszik.
De már többször lefagyott. kb. 6X. Gondoltam előfordul. Most két eset is volt, hogy elindítottam a zenelejátszást (kb egy órán át ment, nem is nyomogattam, csak hallgattam) és nem volt hajlandó visszatérni a normál menühöz.
Fekete volt a képernyő és nem reagált igazán, csak az oldalsó gomb hosszú megnyomására. Ez mitől lehet? Ez gondolom eléggé nem normális egy ilyen telefonnál. Másnak szokott egyáltalán lefagyni ez a telefon?
Ezért vigyem szervizbe, esetleg az 4,3 frissítést érdemes megvárni( ha lesz)? Hátha csak szoftveres a hiba.

(#21941) Dr V válasza jaktib (#21940) üzenetére


Dr V
őstag

Insane chippes? Brickbug chekkel tudod ellenőrizni. Ha insane akkor máris hívhatod a szervizt házhoz.

(#21942) jaktib válasza Dr V (#21941) üzenetére


jaktib
tag

Azt nem tudom. Hogyan tudom megnézni? Nem igazán értettem amit írtál :)

(#21943) nggabi válasza Dr V (#21941) üzenetére


nggabi
nagyúr

és? már nem igen cserélik ki a lapot. kizárják a hibás szektorokat és csókolom. sőt... nem biztos h jobban jársz a lapcserével. de erről nem mondhatok többet :)

"szenyor dzsíííí"

(#21944) Dr V válasza nggabi (#21943) üzenetére


Dr V
őstag

Nekem lapot cseréltek és azóta is hibátlan a készülék. Nem értem szted miért nem jó a lapcsere :F Esetleg el is magyarázhatnád... :K Egyébként nekem max 1 hónapja, ha cseréltek szinte mindent, kivéve a kijelzőt és a házat.

(#21942) jaktib A marketről letöltöd és futtatod ezt. Ha azt írja kih, a insane chip, akkor valszeg kezd meghalni az alaplapod. Garanciában megoldják ezt a problémát

(#21945) nggabi válasza Dr V (#21944) üzenetére


nggabi
nagyúr

"szenyor dzsíííí"

(#21946) jaktib válasza Dr V (#21944) üzenetére


jaktib
tag

Köszönöm a választ.
eMMc chip
Type: VTU00M
FwRev: 0xf7
Az a nem jó? :((

[ Szerkesztve ]

(#21947) Markizmark válasza jaktib (#21946) üzenetére


Markizmark
addikt

Ez a jó.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#21948) jaktib válasza Markizmark (#21947) üzenetére


jaktib
tag

Köszi.
:D
No az jó. De akkor miért fagyott le... :(((

(#21949) jaktib válasza Dr V (#21944) üzenetére


jaktib
tag

Na közben visszaolvastam itt a fórumon a témában. Most már tudom mi a stájsz :) Eléggé nem számítottam arra, hogy ennél a telónál létezik ilyen probléma. Telefon tesztekben nem igazán hallani ilyet(vagy elkerülte a figyelmem). Pedig baromi jó kis telefon. Ha valami baja van még garanciális két évig + két hónap extra garancia is van rá. Így nem igazán izgulok (egyenlőre).

[ Szerkesztve ]

(#21950) tgb válasza Levente (#21929) üzenetére


tgb
senior tag

Nem kinlódok tovább,vissza az omega!

az irányár nem félarat jelent!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.