Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22251) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

A Biztonság alatt az Eszköz titkosítását használja valaki?

Konkrétan az érdekelne, hogy ugye követelményként előírja, hogy legyen egy legalább hat karakteres, és számos jelszavam. Azaz, csak akkor nem szürke a titkosítás gomb, ha feloldóminta helyett egy ilyen jelszó van beállítva. Namost, a kérdés, hogy ha beállítom a jelszót, megcsinálja a titkosítást, utána vissza lehet-e állni feloldómintára?
Mert azt írja, hogy titkosítás után a készülék minden bekapcsolásakor meg kell adni a jelszót. Ami nem zavarna, mert nagyon ritkán kapcsolom ki, de ha úgy érti, hogy minden feloldáskor, akkor szenvedjen vele a jó franc.

(#22252) Dr V


Dr V
őstag

A bootloader le lett zárva?

(#22253) Markizmark válasza S e t h (#22250) üzenetére


Markizmark
addikt

Ha tényleg fűt akkor biztos esik az üzemidő. ;]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#22254) Levente válasza nggabi (#22231) üzenetére


Levente
aktív tag

Ok, nektek ezt hozta, nekem nem... :)

Kérdés persze, hol voltál, mikor erről ment a vita...

[ Szerkesztve ]

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#22255) Markizmark válasza Levente (#22254) üzenetére


Markizmark
addikt

Valószínűleg nem érdekelte. Nem kötelező vitázni.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#22256) imi314 válasza Dr V (#22252) üzenetére


imi314
senior tag

Úgy néz ki,h nem :)

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#22257) Levente válasza Markizmark (#22255) üzenetére


Levente
aktív tag

Ja, valószínűleg úgy lehetett. :K :(

Mondjuk, az igazság mellett kiállni egy 'szakmainak' csúfolt topikban egy magát korrekt, tájékozott, stb. embernek tartónak nem vitázás, hanem kötelesség... (kellene legyen) :o

Gondolom, igazam van, ja nem: tudom.

[ Szerkesztve ]

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#22258) Markizmark válasza Levente (#22257) üzenetére


Markizmark
addikt

Ebbe most nem megyek bele. :)

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#22259) MurdR válasza Bélaaaa (#22224) üzenetére


MurdR
veterán

Nem, ha most veszel, az rosszabb mint ha iphoneos lennél :U :D ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22260) kbadam83


kbadam83
senior tag

Nektek az új 4.3 alatt van mobilfény a fényképezőnél?
Én most vettem észre h nekem a kapcsolója szürke,csak nem tudom h az akkus tok vagy a ROM miatt van e?

(#22261) Bélaaaa válasza MurdR (#22259) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Dehogy akarok, csak poénnak szántam. A (már) jó N2-met eszem ágában sincs kicserélni.

Alaplap csere óta egyszer sem fagyott le. Már legalább 3 hete nem is indítottam újra. (Phoenix Rom)

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#22262) MurdR válasza Bélaaaa (#22261) üzenetére


MurdR
veterán

Én még elszüttyögök a gyári rommal meg mittoméjn'milyen gyári kernellel idén, és ha jön a 4.3 akkor gyalu. Vannak hülyeségei, de még elviselhető mértékben :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22263) Bélaaaa válasza MurdR (#22262) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Ne tökölj vele, tedd fel a Phoenix Rom-ot, nem fogod megbánni...

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#22264) lalakov válasza nagyj74 (#22243) üzenetére


lalakov
senior tag

(#22265) imi314


imi314
senior tag

A 4.3mal az üzemidő kb megfeleződött,pedig mèg be sincs lakva a rendszer. Ma megy vissza valami 4.1.2es főzelèk.

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#22266) Levente válasza imi314 (#22265) üzenetére


Levente
aktív tag

Néhány töltési ciklust érdemes megvárni.

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#22267) imi314 válasza Levente (#22266) üzenetére


imi314
senior tag

Gondolod ,h ennyit tenne?? Màs romoknál már első töltèskor sokkal jobb volt az üzemidő

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#22268) nagyj74 válasza lalakov (#22264) üzenetére


nagyj74
senior tag

köszi. :R

(#22269) dancsuri


dancsuri
veterán

én a wanamlite verziot raktam fel, eddig hibátlan, viszont hiába rootolt alapbol ez a fránya knox blokkolja a rendszerhez valo hozzáférést, hogy lehet kiiktatni?

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#22270) nggabi


nggabi
nagyúr

a leakben a gyári böngésző egy f0s :(

"szenyor dzsíííí"

(#22271) dancsuri válasza nggabi (#22270) üzenetére


dancsuri
veterán

wifin még nem tudtam kiprobálni (majd holnap) mobilneten nem rosszabb mint a régi (képek nélkul)

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#22272) AliceWake válasza imi314 (#22265) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Jézusom :Y Akkor én másfél óra kijelzőre számítsak, 6 óra készenlétből?

Non omnis moriar.

(#22273) BomiBoogie válasza imi314 (#22267) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Azért, ha jól sejtem, a gyári változat már nem lesz rosszabb üzemidejű. Nyugtassatok meg. :D

(#22274) imi314 válasza AliceWake (#22272) üzenetére


imi314
senior tag

Semmi sem kizárt, nálam nagyon sz@rul teljesít. Remélem,h a végleges verzió által visszakapjuk a joo régi 4.1.1-hez hasonlo üzemidőt

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#22275) dancsuri válasza BomiBoogie (#22273) üzenetére


dancsuri
veterán

még ezensem biztos, hogy rossz. az ujdonság miatt folyamatosan nyomkodva persze hogy merül, de nem vészes

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#22276) Mephistoone válasza AliceWake (#22272) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Ne aggódj beszéltem a Samsunggal! Azt mondják akár a 2 óra is meglehet!! :) Bocs,

(#22277) MurdR válasza BomiBoogie (#22273) üzenetére


MurdR
veterán

Szerintem nem lesz ilyen drasztikus...

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22278) BomiBoogie válasza MurdR (#22277) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Na, most komolyan. Csak nem esik vissza az üzemidő, legfeljebb nem fejlődik, de gondolom, azért ezen is igyekeznek optimalizálni, nem visszafejleszteni.

Egyébként tény, hogy az Androiddal matatni kell. Egy barátom most vett WP-t, neki az megfelelő, én ott nem találtam a Note II vetélytársát, meg amúgyis megtetszett ez.

Arra gondolok, hogy a gyári appokkal, alapbeállítással megeszik több, mint 1 giga ramot a Note, ha viszont okosan beállítod a háttérfolyamatokat stb., lemegy 5-600 megára. Ehhez képest a WP vígan elvan 512 megával, és szvsz itt sem indokolná semmi ezt a pazarlő erőforráshasználatot. Ja, de, tudom, TouchWiz. :DDD

(#22279) AliceWake válasza Mephistoone (#22276) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Tegnap gyalultam, meglátjuk, mit produkál, aztán intézek egy új akksit, az nem árt meg.

Használ valaki GoLaunchert? Mondjuk eddig is azt használtam, mégsem volt ilyen béna üzemidőm, de a pakliban benne lehet.

Non omnis moriar.

(#22280) dancsuri válasza AliceWake (#22279) üzenetére


dancsuri
veterán

probáld ki az apex-et

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#22281) MurdR válasza BomiBoogie (#22278) üzenetére


MurdR
veterán

Az nem lényeges ha jól tudom, hogy mennyi a szabad RAM, ha gondolod átküldhetek egy pvt az android memóriahasználatáról, kelzsoca ajánlotta, érdemes elolvasgatni. :)
Amúgy az akku témánál nem hiszem hogy ilyet megengedne magának a Samsung, hogy konkrétan tönkretegyenek egy mai napig felső-csúcs(?) kategóriás készüléket....

Mondjuk volt rá példa, vagyis személyes tapasztalat, hogy az új rommal sz.rabb volt a teló, mint a régivel. Volt egy defym, pár hónapig eclair volt rajta, atomstabilan működött. Én hülye lefrissítettem froyora, és azzal meg is öltem a telefont. Na nem tégla lett belőle, hanem csak szimplán néha nem engedte hogy felvegyem a hívást, megbolondult az egész rendszer, nem jelezte ha hívnak, netezés közben napi 4-5x ,,akksikibe'' fagyás, és társai.
Mondjuk az a telefon újkorában sem volt felsőkategória, meg magyar nyelvet sem rakott rá a fejlesztőbrigád, így szerintem század'annyi figyelmet sem kapott mint a Note2. Reménykedem hogy nem fog csökkenni az akkuidő, mert pont az akku miatt vettem ezt a k.csg tepsit :D :)
(Ha meg esetleg csökken az akkuidő, akkor indul a romolgatás ezerrel, akkor már nincs vesztenivaló ;])

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22282) MurdR válasza AliceWake (#22279) üzenetére


MurdR
veterán

Használtam, nekem nem ette az akkut. Én NOVAt használok már nagyon régóta, próbáld ki, stabil darab.

Sorry a két hszért, elég hülyén nézett volna már ki az előzőben, így is elég Levisre sikerült a mondanivalóm :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22283) dancsuri válasza MurdR (#22282) üzenetére


dancsuri
veterán

azt azért nem árt figyelembe venni, hogy ezek az appok (meg még jonéhány) nincs optimalizálva a 4,3-ra. Pl. eddig az MxPlayert használtam, most pedig kilép azzal hogy nemtámogatott oprendszer

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#22284) MurdR válasza dancsuri (#22283) üzenetére


MurdR
veterán

Ja igen, anno a nexusommal jártam így, pikkpakk kijött a 4.2.2, rettem is fel, pont MX Player volt ott is ami kiírta hogy nem támogatott OS. Hát igen, vannak ilyen finomságok :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22285) lalakov


lalakov
senior tag

Apámnak vennék egy Note 2-öt, de nem találok szürke, gyári garanciásat. Felhívtam a B-tel-t, ahol azt mondták már nem is lesz. Egy év után lekerülne a polcokról csak mert kijött a 3-as? Ez lehetséges?? :Y

(#22286) AliceWake válasza MurdR (#22282) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Próbálnék mást szívesen, de nincs rájuk Star Trek LCARS felület :B

Eddig nekem sem ette az akksit, de már minden gyanús. Csak úgy, magától nem lehet ennyire tűrhetetlen.. Nem baj. A napokban meglátjuk, hogy segített-e a factory reset. Mondjuk gyorsabbank érezhetően gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#22287) kbadam83 válasza nggabi (#22270) üzenetére


kbadam83
senior tag

A böngésző nálam is akadozik a 4.1.2-höz képest :(((

(#22288) MurdR válasza AliceWake (#22286) üzenetére


MurdR
veterán

Biztos hogy nem kompatibilis a NOVAval? Mert elég sojat megeszik témából ha emlékeim nem csalnak...

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22289) AliceWake válasza MurdR (#22288) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Utánanézek mindenképpen. A GO beállítása egy rémálom, pedig nem először csinálom.

Non omnis moriar.

(#22290) Dr V válasza lalakov (#22285) üzenetére


Dr V
őstag

Nézz szét a használtpiacon. Rengeteg a keveset futott, nem dohányzó, garázsbantartott női tulajos most, h kijött az N3 :)

[ Szerkesztve ]

(#22291) lalakov válasza Dr V (#22290) üzenetére


lalakov
senior tag

Köszönöm, de használtat inkább nem. Milyenek a bemutató darabok, amiket szét nyomkodtak(ilyet még találtam)?

(#22292) BomiBoogie válasza MurdR (#22281) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Megköszönöm, ha átküldöd. :K

A Galaxy SIII korában a Note 2 volt a legerősebb Samsung telefon, úgyhogy egyértelműen felsőkategóriás. :)

Persze, van, akit nem zavar az erőforráspazarlás, de én szeretem tudatosan beállítgatni. Hiába írják, hogy akkor minek veszel ilyen telefont, ha nem használod ki az összes funkciót és nincs mindig minden bekapcsolva, amit szeretnék, így is tudok használni, de pl. ha gép előtt vagyok, ugyan ne menjen már a telefonon is a mobilnet és szinkronizálja ugyanazokat a mail-eket, amiket amúgy is látok. Az akksi is cska merül és nekem is csak plusz munka utána törölgetni a jelöléseket. :)

(#22291) lalakov
Én múlt héten láttam két használtat, 90-ért, a toll vége le volt kopva, a hátlap karcos, az egyiken legalább volt kijelzővédő fólia, a másikon még az sem. (Nekem első dolgom volt gyári védőtokot meg fóliát tenni rá, ahogy kibontottam a dobozból.)

Szerintem jelenleg még jobban megéri újat venni, azért 1 hónap sufni vs. 2 év gyári gari nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#22293) Dr V válasza lalakov (#22291) üzenetére


Dr V
őstag

Mintha a bemutató darab nem használt lenne.. Mind1, te tudod.

(#22294) imi314 válasza dancsuri (#22283) üzenetére


imi314
senior tag

Nekem megy az mxplayer

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#22295) dancsuri válasza Dr V (#22293) üzenetére


dancsuri
veterán

még csak az használt igazán, bár a gari miat.....ki tudja

(#22294) imi314
melyik verza ? nekem a 1.7.9 pro van

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#22296) MurdR válasza imi314 (#22294) üzenetére


MurdR
veterán

Leak 4.3-on nem hajlandó menni :U :D

Csigusz minnyá dobom :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22297) nggabi válasza kbadam83 (#22287) üzenetére


nggabi
nagyúr

most az operát próbálom de ez is gáz.

"szenyor dzsíííí"

(#22298) MurdR válasza nggabi (#22297) üzenetére


MurdR
veterán

Dolphin esetlegesen?
Imi314 storno, nem szóltam, bocsbocsbocs :R :D

Amúgy nem ártana átírni az összefoglalót, mert az hogy ,,állítólag megkapja az android 5.0-t'', az már nem állja meg a helyét igy hogy a 4.3ra epekedünk :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22299) imi314 válasza dancsuri (#22295) üzenetére


imi314
senior tag

Ami fent van playen legfrissebb, ma huztam le

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#22300) dancsuri válasza imi314 (#22299) üzenetére


dancsuri
veterán

akkor arra várnom kell holnapig, itt a melohelyen nincs net

költekezz, hogy más is költekezhessen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.