Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) #70041600 válasza #65510400 (#550) üzenetére


#70041600
törölt tag

Tokban volt, amikor összetört?

(#552) lajbii


lajbii
tag

Üdv.
J5 (2016) Dual simesem van és reggel nekem is visít hogy elérhető frissítés.
Még nem engedtem frissíteni.
Valaki esetleg feissített Dual simes verzióra már?
Tapasztalat, valami érdemleges javulás vagy romlás?

Jó lenne tudni mi váltoizik frissítés után mivel nem szeretnék úgy járni mint a j5 -2015-nél hogy rosszab lett a rendszerfissítéssel!
Ott szinte mindenki panaszkodik a frissítére és rakják vissza az alapra.

lajbii felhasználónak 52 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + A Mostani.

(#553) hm15 válasza lajbii (#552) üzenetére


hm15
senior tag

Nem lett rosszabb, én is ettől féltem. Kamera miatt frissítettem, de összességében nem érzek változást.

(#554) lajbii válasza hm15 (#553) üzenetére


lajbii
tag

Köszi a válaszod.
Meg valaki esetleg aki frissített megköszönném ha megírna hogy észlelt e érdemben valtozás / javulást valamiben / vagy romlást.

lajbii felhasználónak 52 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + A Mostani.

(#555) BlindX válasza lajbii (#552) üzenetére


BlindX
újonc

Üdv.
Hát az új frissítéssel kapcsolatban én sem vettem észre változást, már ez az 5.nap hogy fent van de nem vettem észre hogy gyorsabban merülne, sem pedig hogy tovább bírná az aksi, kb. mintha nem csináltam volna vele semmit. GPS is maradt stabil, kamera is maradt amilyen volt, de legalább az alsó érintők sem világítanak :D
Azért egy changelog vagy valami leírás nem ártana a frissítések mellé amikor kidobják őket hogy mégis mit tartalmaz...
Testvérem és kollégám telefonjára is fel lett téve az egyik dual a másik single sim-es, de ott sem mutatkozott érdembeli változás, se jó se rossz értelemben.

Összegezve se jobb se rosszabb nem lett véleményem szerint. Vagy csak még nem vettem észre.

[ Szerkesztve ]

(#556) #65510400 válasza #70041600 (#551) üzenetére


#65510400
törölt tag

Nem volt tokban. Talán tanulságos eset, tök mindegy, hogy tok lett volna rajta, telefonálás után kicsúszott a kezemből,tehát a tok fedele nyitva lett volna, és képernyővel lefelé esett. Ha az üvegfólia valóban működik, akkor az segített volna.

(#557) #65510400 válasza lajbii (#554) üzenetére


#65510400
törölt tag

+1 frissítettem, de nem változott semmi.

(#558) lajbii válasza BlindX (#555) üzenetére


lajbii
tag

Köszönöm akkor ráengedem este én is.

lajbii felhasználónak 52 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + A Mostani.

(#559) lajbii válasza #65510400 (#557) üzenetére


lajbii
tag

Köszi

lajbii felhasználónak 52 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + A Mostani.

(#560) jani4454 válasza lajbii (#558) üzenetére


jani4454
tag

+1

(#561) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Sziasztok
Ennél a telónál a kijelző és az üveg között van ragasztó ? gondolok itt olyanra mint a s6 s7-esnél
Anyám telefonján a jobb alsó sarokban van valami mintha be folyt volna oda valami de utána jutott eszembe a ragasztó de nem vagyok benne biztos hogy ennél is van.

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#562) #70041600 válasza #65510400 (#556) üzenetére


#70041600
törölt tag

Találtam egy ilyent, ha csak az üveg törött el:
Kijelző klinika
J5-re 14.000 Forintot ír üvegcserére.

face

Kérdezd meg tőlük, egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

(#563) #70041600 válasza csucsu21 (#561) üzenetére


#70041600
törölt tag

Egyébként a fenti linken azt írja, hogy ragasztóval tölti ki az LCD és az üveg közti hézagot.

(#564) #70041600 válasza #70041600 (#562) üzenetére


#70041600
törölt tag

Bár ahogy olvasgatom, vannak negatív kommentek is...

(#565) #65510400 válasza #70041600 (#562) üzenetére


#65510400
törölt tag

Sajnos az, hogy J5 kijelző, nem elegendő infó, mert a régihez van alkatrész, a 2016-oshoz nincs. Írnék neki, de meglepetésre e-mailcímet nem találok, csak telefonszámot....

(#566) denis.p


denis.p
tag

Sziasztok,
A képernyő forgatást hol lehet engedélyezni?

(#567) #65510400 válasza denis.p (#566) üzenetére


#65510400
törölt tag

Hát, lehúzod az értesítési sávot és van hozzá gomb.

[ Szerkesztve ]

(#568) denis.p válasza #65510400 (#567) üzenetére


denis.p
tag

Köszi :R

(#569) Dayerdroid


Dayerdroid
tag

Sziasztok! Valaki találkozott olyan problémával hogy ha a 4g elveszti a jelet akkor nem vált vissza a telefon 3 vagy 2 g-re? Illetve szerintetek ez telefon vagy hálózat hiba? Telekomos a készülék. Köszi előre is a segítséget!

(#570) #70041600 válasza #65510400 (#565) üzenetére


#70041600
törölt tag

Pedig tele van a net a J5 2016-ra is, lehet venni csak üveget és teljes kijelző panel kitet is.
Ezután már csak egy kis kézügyesség és bátorság egy youtube tutorial alapján otthon kicserélni. :)
LCD csere

[ Szerkesztve ]

(#571) szabyka24 válasza kisszoli0707 (#400) üzenetére


szabyka24
csendes tag

Szia nekem is ez volt a gondom vele :( én be kapcsoltam a Beállítások -- Zárolt képernyő és védelem-----Képernyő zár típusa ----Minta és most nem tud hívás kezdeményezni ha a zsebben kioldódik!Üdv

(#572) szabyka24


szabyka24
csendes tag

Sziasztok!
A kérdésem az volna hogy sms küldéskor miért csak 65 karakter 1 sms?sokszor 1 üzit 3 sms ben küldök el :( eddig a többi telcsimnél ilyen gondom nem akadt valaki tud valami beállítást rá?T-mobil a szolgáltatom!
Üdv Szabi

(#573) #70041600 válasza szabyka24 (#572) üzenetére


#70041600
törölt tag

Beállítások > Alkalmazások > Üzenetek > Egyéb beállítások > Szöveges üzenetek > Szövegbeviteli üzemmód => Ékezetes

És amúgy 70 az, amit 65-nek számoltál, egy normál SMS hossza pedig 160 karakter.

[ Szerkesztve ]

(#574) looser


looser
addikt

Hahó! Két kérdésem lenne: kezdeném belakni a kicsikét (tegnap megjött az üvegfólia), de balra scrollozva van egy Briefing nevű szar, ettől meg lehet szabadulni? Másik, hogy az alkalmazások gomb jobb lentre be van ragadva, ezt középre szeretném varázsolni, de nem mozdul. Nálam így szokott lenni, ezt szeretném elérni: Beállítások - Naptár - Alkalmazások - SMS - Hívás.
Legyen balra (játékok)-jobbra (appok) is 1-1 üres ablak, több nem kell. Másik launcher kell ehhez?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#575) #70041600 válasza looser (#574) üzenetére


#70041600
törölt tag

A briefing kilövése: Hosszan ráteszed az újjad a képernyőre és ha feljött a lapok szerkesztése (vagy hozzáadása), akkor rámész a Briefing-re és felül van egy kikapcsoló gombja.

Az alkalmazások ikont szerintem nem lehet variálni, az mindig a jobb alsóba kerül, ki se lehet dobni, minden mást ki lehet hajítani, akkor középre kerül. Ha visszapakolom, akkor megy mindig jobbra. Erre persze lehet, hogy van megoldás, én nem találtam. Más launchert nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#576) #65510400 válasza #70041600 (#570) üzenetére


#65510400
törölt tag

Az sose lesz jó, ha én valami ilyennek nekiállok. :-)

(#577) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A sammobile(https://www.sammobile.com/) oldalán nem találom ennek a típusnak a legújabb frissítését.
Nincs fent?

(#578) stevelawyer


stevelawyer
csendes tag

Sziasztok!

A3 2016-ról váltanék erre, mert szükségem van a dual simre. Működik a telóba az, hogy egyik sim csak a hang a másik meg csak adat, be lehet állítani? A UPC-től venném meg, ha van valakinek onnan tapasztalata akkor ossza már meg velem.

Köszönöm a válaszokat!

(#579) #65510400 válasza stevelawyer (#578) üzenetére


#65510400
törölt tag

Működik úgy a két Sim.
Az UPC-st más megmondja.

(#580) stevelawyer válasza #65510400 (#579) üzenetére


stevelawyer
csendes tag

Köszönöm. :)

(#581) Csabi1984 válasza stevelawyer (#578) üzenetére


Csabi1984
addikt

Szia úgy müködik,hogy a SIM1 az 2G/3G/4G a SIM2 csak 2G! De ha 2 Simkártyát használsz van lehetőség beállitani melyiket mire szeretnéd használni.

[ Szerkesztve ]

(#582) stevelawyer válasza Csabi1984 (#581) üzenetére


stevelawyer
csendes tag

Köszönöm szépen. A napokban veszem meg, mert szükségem van a 2 simre. A3 2016-ról remélem nem lesz szokatlan. A hotspot funkció stabilan megy rajta, valaki használta már?

(#583) szabyka24 válasza #70041600 (#573) üzenetére


szabyka24
csendes tag

Köszönöm szépen a segítségedet :)

(#584) rtivi


rtivi
csendes tag

Sziasztok!

Végigolvastam a hozzászólásokat, de a alábbi problémáim megoldásához sajnos nem jutottam közelebb.

1. Egy telefon és egy adatkártyát használok. Wifin keresztül nem enged a Play áruházból letölteni (csak az adatkártyáról), mindig azt írja ki, hogy "időtúllépés". Mi lehet ennek az oka? :W

2.. Sajnos nincs sreen mirroring, Kipróbáltam több alkalmazást, de a képernyő tükrözés egyikkel sem ment, :W (A P9 lite azonnal indul a TV-n.) Lenne esetleg valamilyen megoldás?

A segítséget előre is köszönöm.

(#585) szaboknak válasza rtivi (#584) üzenetére


szaboknak
aktív tag

Nekem ilyennel tökéletesen működik a tükrözés az online videó és a média átküldés is [link] a saját alkalmazásával [link]
Ezzel az alkalmazással esetleg ki próbálhatod mert nekem a smart tv-is megy vele de a sima Lg plazmán is megy ezzel az eszközzel.

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#586) looser


looser
addikt

Sziasztok! Még 1-2 dologra kíváncsi lennék: zárolt állapotból feloldáshoz mintát állítottam be, de előtte ennek ellenére még a kis lakatot is el kell húzni, azután jön a minta. Lehet csak a mintát beállítani?
Másik: bedugott fülhallgató esetén is szólt a készülék külső hangszórója, ezt szeretném letiltani, ha be van dugva a füles. Hol, vagy milyen műveletekkel lehet ezt megtenni?

Köszi & üdv :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#587) rtivi válasza szaboknak (#585) üzenetére


rtivi
csendes tag

Köszi.
Megpróbálok egy ilyet beszerezni.
Üdv.
:)

(#588) rtivi válasza looser (#586) üzenetére


rtivi
csendes tag

Rádió, (jobb oldalon felül) egyebek, lejátszás külső hangszórón - kikap, bekap.

(#589) looser válasza rtivi (#588) üzenetére


looser
addikt

Köszi az infót! Sajnos nem jól fogalmaztam: amikor zenét hallgatok fülessel, akkor is szól a külső hangszórón, ha hívnak, a zene nem. Tehát a csörgést szeretném tiltani, ha be van dugva a füles. :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#590) Csabi1984 válasza looser (#589) üzenetére


Csabi1984
addikt

Szia én is tapasztaltam ilyet de szerintem ez szándékosan van így mert ha rajta hagyod a kábelt véletlenül akkor is halljad, hogy hívnak!

(#591) looser válasza Csabi1984 (#590) üzenetére


looser
addikt

Értem, köszönöm! Ezt is még szokni kell 😀

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#592) #65510400 válasza looser (#591) üzenetére


#65510400
törölt tag

Hát, én ugyan bluetoothos fülessel használom, de gondolom ez most nem számít, szóval miért nem halkítod le a telefont? Úgyértem fejeden a füles, megy a zene, egyszer csak hívnak, a telefon ugyan le van halkítva, de a fülesbe csak hallani valami szignált, csörgést, akármit, nem? Én lehalkítva használom, a bluetoothos fülesben cseng híváskor.

(#593) HF77 válasza looser (#589) üzenetére


HF77
senior tag

jól értem..?
fülessel hallgatod a telót, de ha hívásod van, azt úgy hallod mintha nem lenne benne..??

én nekem nincs ilyen...én amikor fülhallgatóval használom, azon jön csak a hang ha hívnak is közben... :U

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#594) looser


looser
addikt

(#592) VZotya2: szerintem ennek kéne lennie az alapértelmezettnek, mint ahogy a tv-knél; ha fölest dugsz bele, általában lehalkul, bár már láttam kivételt, ahol külön szabályozható, de nekem inkább az előbbi tetszene.

(#593) HF77: így van! Leálltam ma reggel beszélgetni egy ismerőssel, kivettem a fülest (na most arra nem emlékszem, hogy ment-e a zene, mert akkor végül is ok lenne...?....) és csörgött normálisan a teló. Szóval lehet, hogy nincs csoda, majd holnap tesztelem :-)

De egyébként szép, jó kézbe venni, ránézni, gyors. Kedvenc zenelejátszóm mondjuk kilépeget (MortPlayer, ez a 5. készülék, amin használom), szóval most Folder Player van fent, de még keresgélek mappa alapú lejátszót... Hang szuper egyébként, tetszik a gyári eq. Kollégám S3 minijén van egy Zene (nem Google) nevű - gondolom natív - stuff, ezen sajnos nincs.

A feloldást továbbra sem értem: egyszer feloldom csúsztatással, utána minta...jó lenne, ha csak utóbbi lenne. De ismétlem, nagyon tetszik, tényleg szuper teló. Több nem is kell.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#595) vzsoca


vzsoca
csendes tag

Érdeklődni szeretnék,hogy 4 éves S3 minimet erre,vagy P9 Lite-ra cserélném,fel lehet-e tenni a J5-re a Batman Injustice Edition Limited alkalmazást?

(#596) #65510400 válasza looser (#594) üzenetére


#65510400
törölt tag

Hát, ha ennyire zavar, ezt egy bármely robotizáló programmal egyszerűen meg tudod csinálni.

(#597) HF77 válasza vzsoca (#595) üzenetére


HF77
senior tag

ebben a topicban szerinted mit fognak ajánlani...? :D

egyébként én is gondolkodtam P9 Lite-on, de ezt stabilabbnak mondták...így ennél maradtam!

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#598) looser


looser
addikt

(#596) VZotya2: együtt tudok élni vele :-)

(#595) vzsoca: szia, én a gyengébb hardver ellenére választottam ezt; plusz a dual sim mellé a dedikált microsd foglalat elég meggyőző. Még a HTC Desire 628-on gondolkoztam, de itt erősebb az akksi és kicsit komolyabb a kinézet, már ha ez számít. Ezen felül nem olvastam rosszat róla, pedig már egy éve (?) kint van ez a teló. Ha lesz 2017-es verzió, az jó eséllyel 80 körül lesz. Nekem 60e volt a határ és ez ennyi volt a MM-ban. Érdemes lehet itt is megkérdezned.
Hajrá :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#599) vzsoca válasza looser (#598) üzenetére


vzsoca
csendes tag

Köszönöm!

(#600) stevelawyer


stevelawyer
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egyet én is és ha valaki még szeretne J5-öt olcsón, az Auchanban még máig tart az akció, 15%-ot vissza adnak auchankártyán. 59.990.- az ár ebből 9e jön kártyán vissza 51e-ért best buy ár.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.