Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) P.mini válasza looser (#1600) üzenetére


P.mini
aktív tag

Kikapcsolod, hogy ne rakja ki ablakra

(#1602) eurolac válasza looser (#1600) üzenetére


eurolac
senior tag

Nekem is ezt csinálja, talán a legutolsó frissítés óta, de nem tudom pontosan. Nem problémázok rajta, áthúzom a szabad helyre, majd törlöm az új, de üres oldalt.
Én úgy vagyok vele: ennyi baja legyen, szerencsére tökéletesen működik a telefon, semmi komoly bug nincs jelen.

Eurolac

(#1603) mateus válasza eurolac (#1602) üzenetére


mateus
senior tag

Nekem S7 edge-en is ez van, szóval nem a J5 hibája:)

(#1604) zolya1973 válasza eurolac (#1602) üzenetére


zolya1973
aktív tag

De tényleg ki lehet kapcsolni!!!

(#1605) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Én ahogy belépek a google fiókomba egy telefonon, az az első, hogy kikapcsolom. Ne rakjon sehova ikont.

Alister from Hell

(#1606) zolya1973


zolya1973
aktív tag

A háttérben futó alkalmazásokat hogyan tudom leállítani, engedélyezni?! Régebben már csináltam, de most sehol sem találom.

(#1607) kispx válasza zolya1973 (#1606) üzenetére


kispx
addikt

beállítások -> alkalmazások -> alkalmazáskezelő

(#1608) JLaszlo333 válasza XSiGma (#1569) üzenetére


JLaszlo333
csendes tag

Azt hittem csak én jártam így...... nekem is pont így járt a telóm

(#1609) looser


looser
addikt

Ha valaki épp most venne egyet (kettőt) :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1610) barcsajani válasza looser (#1609) üzenetére


barcsajani
tag

Én megvenném mindkettőt csak sajnos túl messze vagy, ha esetleg Debrecen környékén jársz akkor kéne. (Kéztől soha nem veszek futáron keresztül semmit!)

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#1611) looser válasza barcsajani (#1610) üzenetére


looser
addikt

Nem az enyémek, csak belefutottam a hirdetésbe.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1612) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Hogy tudom a képernyőfedvény kikapcsolás samsung j5 2016.

(#1613) P.mini válasza gyuri2008 (#1612) üzenetére


P.mini
aktív tag

Valószínűleg a Messenger chat-fej lesz az. Zárd be, és úgy próbáld meg.

(#1614) mcs válasza P.mini (#1613) üzenetére


mcs
veterán

Nekem annak idején a Microsoft Office alkalmazások rinyáltak első indításkor, hogy ki kéne kapcsolnom a fedvényeket, de az appok frissítése szerencsére megoldotta a gondot.

(#1615) gyuri2008 válasza P.mini (#1613) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nem találó a Messengert.

(#1616) JeffDebr válasza barcsajani (#1610) üzenetére


JeffDebr
tag

esetleg az enyém? Debrecen

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#1617) looser


looser
addikt

Lányok, fiúk, nem tudjátok, hogyan lehet azt beállítani, hogy kizárólag csak a névjegyeim közt szereplő számok csengjenek ki? A többit automatikusan utasítsa el. :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1618) szemy94 válasza looser (#1617) üzenetére


szemy94
senior tag

Névjegyzék->Egyebek->Beállítások->Hívások blokkolása->Tiltólista->Névtelen hív. blokkolása

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#1619) zolya1973 válasza kispx (#1607) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Köszi, de ott csak letíltani lehet. Nekem olyan kell, hogy pl a Zedge ne fusson a háttérben. Csak ha én indítom el.

(#1620) mcs válasza zolya1973 (#1619) üzenetére


mcs
veterán

Az eszköz névjegyében oldd fel a fejlesztői beállításokat a szoftver buildre való többszöri koppintással, nyomj kényszerleállítást a Zedgere, majd a fejlesztőiben keresd meg lent az inaktív alkalmazások menüt, és tedd inaktívvá a Zedget.

(#1621) zolya1973 válasza mcs (#1620) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Köszi, megpróbálom!

(#1622) mcs válasza zolya1973 (#1621) üzenetére


mcs
veterán

Nekem Messengernél egy-két rejtélyes kivételt leszámítva mindig működik.

(#1623) looser válasza szemy94 (#1618) üzenetére


looser
addikt

Ez csak a hívószám nélküli hívások blokkolását végzi, sajnos azokat nem, amelyeknél ugyan van hívószám, ám az nem szerepel a névjegyzékben.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1624) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Telefont vennék, a Samsung J5 (2016), illetve a Xiaomi Redmi 4X 32 GB|3 GB-on gondolkozom. Nekem a kijelző minősége, stabil GPS vétel a fontos, illetve az, hogy a gyári szoftverrel is jól működjön. Előfordul valami különösebb probléma a telefonnal, vagy nem tapasztalatok semmi ilyet?
Van valami jó vétel, én ezt találtam.

[ Szerkesztve ]

(#1625) pinnacle


pinnacle
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

(#1626) eurolac válasza pinnacle (#1624) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia!
"Nekem a kijelző minősége, stabil GPS vétel a fontos, illetve az, hogy a gyári szoftverrel is jól működjön."
- a kijelző minőségére nem lehet panasz szerintem.
- most nyáron elég sokat navigáltam vele (Sygic, iGO, GMaps, Waze) gyorsan talál jelet és stabilan tartja
- volt már drágább, magasabb kategóriás telóm is, de ennél problémamentesebb még nem.
Én is szemezgettem a Redmi 4X-el az ujjlenyomat olvasó miatt is, kb. 4 hónapig követtem a topikját, de letettem róla annyi nyűgje van a gyári rendszerének, mókolni meg nem akarok. A GPSére nem olvastam gondot, de a kijelzőre ill. a gyári rendszerére sokan panaszkodnak a fórumában. (természetesen ott is van azért elégedett vásárló, bár ott az OTA-n érkező Global Rom frissítés hozhat meglepetéseket majd nekik is)

Eurolac

(#1627) pinnacle válasza eurolac (#1626) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Szia! Köszi! Valahol olvastam túlmelegedésről, csak most nem találom. Illetve itt is írják, hozzászólásban. Akkor azért ez annyira nem jellemző, csak speciális esetben pl. játék jelentkezik?
Talán még az automatikus fényerőszabályozás hiányzik, arra nincs megoldás, mint a NoLed az értesítésre?

[ Szerkesztve ]

(#1628) eurolac válasza pinnacle (#1627) üzenetére


eurolac
senior tag

Túlmelegedéssel én még nem nagyon találkoztam, de az az igazság, hogy nem játszom rajta. Talán egyszer a strandon melegben átlapoztam az FB-t, akkor éreztem egy kis melegedést. Autóban ha navigálok és nem klímás a kocsi, nem teszem ki a szélvédőhöz a telefont.
A NoLed teljesen jó a beépített led helyett, nálam a Viberen kívül mindent jól jelez. A Vibert kikapcsoltam benne, mert valami miatt akkor is jelezte a képernyőn, ha nem jött üzenetem. Minden más OK a Noleddel.
Egyáltalán nem hiányzik az automata fényerő szabályozás, korábbi telóimon sem használtam amiken volt. Az utcai mód nagyon jó szolgálatot tesz napfényben. Tényleg, akkor érezhető egy kis melegedés, de nem számottevő. Ha minden igaz, érkezik rá ősszel Nougat is, bár azzal szerintem meg kell várni a bátrak tapasztalatait, nem szabad elhamarkodottan feltenni. Komolyabb vasakat is megakaszt a Nougat. (csökkenő üzemidő, mikrolaggok, kevesebb belső tárhely)

Eurolac

(#1629) pinnacle válasza eurolac (#1628) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Akkor nagyon jó telefon lehet, ha még navigálás közben sem melegszik túlzottan. Nekem az S3 Neo nagyon melegedett, ezzel rögzítve lehet hűteni.

(#1630) eurolac válasza pinnacle (#1629) üzenetére


eurolac
senior tag

Én csak annyi melegedést tapasztaltam mint a többi telómnál, se többet se kevesebbet. Ésszel kell ezt is használni, pl.: légkondis autóban is hosszú navigálás közben leveszem róla még a vékony szilikon tokot is, hogy ne rontsa a teló hőleadását. (a telefon és a tok közötti apró légrés elég jó hőszigetelő + a tok is)

Eurolac

(#1631) pinnacle válasza eurolac (#1630) üzenetére


pinnacle
nagyúr

OK! Köszi! Én mondjuk se a tokot, se a fóliát nem szeretem. Üvegfóliát viszont lehet tennék rá. Arra van valami ajánlott, nagyon vékony?

[ Szerkesztve ]

(#1632) mcs válasza pinnacle (#1631) üzenetére


mcs
veterán

Nekem se melegedett sose igazán komolyan. Kézmelegre is csak a legutóbbi firmware telepítése hevítette.

[ Szerkesztve ]

(#1633) Klaya1986 válasza pinnacle (#1624) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Hali pár hónapja én is e között a két telefon között vaciláltam. Sokáig 4x volt a befutó specifikációk alapján. De valóban sok probléma van a szoftverrel meg a ram kezelése is elég tré, hiába a 3gb ram, kilövi az alkalmazasokat. A másik dolog, hogy előtte nyomogattam a munkatársam J5 telojat. És hiába snapi 410es proci meglepően pörgős. Úgyhogy az maradt. Két hónapja használom. LG G2T váltott. Ami pozitív hogy szerintem nagyon egyben van, minőségi érzete van a telefonnak. 2 hónap alatt nulla lassulás,fagyás. Aksi nagyon jó. Kijelző szerintem elég szép. Kamera nappal jó fénynél egész jó képeket készít. GPS pontos, gyors. Szerintem bátran megveheted,elégedett leszel vele.

(#1634) pinnacle válasza mcs (#1632) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi mcs, Klaya1986! Tartottam tőle, hogy itt is vannak olyan fagyások, amit az S Advance-nél, S3 Neo-nál tapasztaltam, de szerencsére itt nincs ilyen probléma. Xiaomi 4X-nél írták, hogy az utóbbi időben már a gyengébb paneles verziók jönnek, Samsungnál ilyen gond talán nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1635) mcs válasza pinnacle (#1634) üzenetére


mcs
veterán

Nálam se jött elő fagyás az eddigi 2 hónap alatt.
Azért látszik, hogy nem hiába olcsó az a Xiaomi. Persze minden teszt végére nélkülözhetetlen messiásként beírják a szerzők. :D

(#1636) seniman válasza mcs (#1635) üzenetére


seniman
addikt

Ráadásul a csájnamobájlok közül még az a legjobb állítólag. :DDD Anyós valami Doogee szemetet vett 80-ért,köpködnek rá a topikjában,mint annak a rendje.De hát ő se látott tovább a 4/64 gigánál. ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#1637) P.mini válasza mcs (#1635) üzenetére


P.mini
aktív tag

Nekem van J5 (2016)-om is meg egy Redmi 4A-m is. A J5 a fiókban pihen. Ízlések és pofonok. Nekem fontos az értesítő LED, hiába van Noled, az nem olyan. És fontos a rezgés is, mert sajnos a J5 rezgő motorja meghalt. Mehet majd szervízbe is. Amúgy a kettő kb. ugyan az gyorsaságra, egyik sem fagy, akad...

pinnacle: Sajnos a Samsungnál is vannak gyengébb minőségűek, ugyan azokat az alkatrészeket nem egy beszállító hozza nekik az összes telefonhoz. Találkoztam már nem egy selejt Samsunggal, ami rosszabb volt társainál. De ez általános amúgy, nem csak Samsungra igaz.

[ Szerkesztve ]

(#1638) mcs válasza seniman (#1636) üzenetére


mcs
veterán

Az igaz, hogy igényesebb, mint a többi. Én is tapiztam már 4A-t, és különösebb bajom nem volt vele, de nem is esett le az állam. :) A Doogee nem egyszerűen szemét, hanem kis túlzással radioaktív hulladék. :DDD

(#1639) pinnacle válasza mcs (#1635) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi mcs, P.mini! Megvettem a J5-öt. Pólus MM-ben van még 16db. Xiaomi 4X is ki van rakva, elég jól összerakott telefonnak tűnik.
Érdemes a szoftvert frissíteni vagy azzal a legjobb, amivel kijött a gyárból?

(#1640) barcsajani válasza pinnacle (#1639) üzenetére


barcsajani
tag

Én is 2 hónapja használok egy J5 2016-at, nekem a gyári rendszer van rajta, tökéletesen működik. Párszor dobott fel frissítést de egyet se fogok rá rakni amíg tökéletesen megy ezzel.

[ Szerkesztve ]

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#1641) mcs válasza pinnacle (#1639) üzenetére


mcs
veterán

Nyugodtan lefrissítheted, de rosszabb esetben Odinnal vissza tudod majd gyúrni a gyárit.

(#1642) looser válasza barcsajani (#1640) üzenetére


looser
addikt

Ezek hibajavítások, javasolt feltenni. A nugáttal viszont én is így vagyok, ha kijön majd, várok 1-2 hónapot, pedig be voltam sózva már eddig is 😊

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1643) pinnacle válasza barcsajani (#1640) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi mindenkinek! Most ez van, már frissítene. Akkor a javítások mehetnek. Családban van egy A3, frissült Nougatra, nem örültek neki. Mondjuk én ezt a világos hátteret sem szeretem, van valami téma, de az a billentyűzetet is megváltoztatja.

Telefon kijelzője mennyire bírja starpát? Biztosítást is vetten, attól tartok, ha ekkora telefonnal leülök a zsebembe, kettétörik. :D Tokot, fóliát soha nem használtam, de erre lehet tennék valami üveget. Van valami ajánlott?

[ Szerkesztve ]

(#1644) barcsajani válasza looser (#1642) üzenetére


barcsajani
tag

Semmilyen hibát nem tapasztaltam, vagyis nem érzem szükségét javításnak sem.
Nekem nem igazán jön be a Nougat. Múlt héten használtam egy S7 edget, most egy j5 2017 van nálam a sajátom mellett de nagyon nem jön be. Ha lesz is erre frissítés tuti nem rakom rá.

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#1645) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Vodára is megjött a frissítés!!

(#1646) kreg válasza zolya1973 (#1645) üzenetére


kreg
tag

155 mega,a függetlenekre nem csak valami 50 körül volt?

(#1647) zolya1973 válasza kreg (#1646) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Nem tudom mennyi volt a függetlenre de ez nekem is 155.

(#1648) blakey válasza kreg (#1646) üzenetére


blakey
titán

Ha nem tévedek a Telenorra is 50 körüli volt? Mit "alkotott" a voda? :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1649) kreg válasza blakey (#1648) üzenetére


kreg
tag

Jó kérdés...mindjárt végez,utána okosabb leszek.

(#1650) seniman válasza mcs (#1638) üzenetére


seniman
addikt

Az jó,majd vállon veregetem ha találkozok vele. ;] Kapott volna annyiért egy A320-at meg még marad is egy pár ezrese. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.