Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) HF77 válasza #65510400 (#700) üzenetére


HF77
őstag

így van....ezt jól megmondtad!!! :K

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#702) eurolac


eurolac
senior tag

Most délután megjelent a rolón, hogy sikeresen települt a telefonra az easysetup és baconmanager progik.?? Tudja valaki hogy mik ezek, és engedély nélkül hogy a f@szba települtek fel? A telepitett alkalmazasokban megjelentek, jegelni nem lehet őket. Ikonok nincsenek. Ismerosomnek is van ilyen teloja,nála is uez a helyzet.

Eurolac

(#703) Pist@bácsi


Pist@bácsi
őstag

Egy napos a készülék. Némi fórum olvasgatás után választottam ezt a kínaiakkal szemben, az előzőt nyugdíjaztam, 3,2" és a szemem már nem a régi. Napi szinten több száz kilométert vezetek évtizedek óta. Ha vidékre megyek megszokásból szeretem ha fut a navi, beszól ha gyorsan hajtok, látom mikor érek oda, néha nyom egy kis forgalmi infót, pontosan méri a sebességet.
Win CE már off, hiába a célhardver. Pár napja kipróbáltam egy Mio MiVueDrive 65 LM -t de visszavittem élve a 14 napos lehetőséggel, pedig a menetrögzítő kamerája és a hozzá adott szoftver egész jó volt.

Meg volt az első próba, Budapest - Fehérvár-Budapest. A GPS pontos és gyors. Egyszer sem vesztette el a jelet. GPS teszt szerint 18-23 holdat lát, ebből 14-18-at használ. Pontosság 3m.
Folyamatosan töltőn volt, nem melegedett túl, nem kapcsolta le a töltést, pedig órákig sütötte a nap az ablakban. Igaz csak 17 fok volt odakint. Kijelző jól látszik napsütésben is.

[ Szerkesztve ]

(#704) #65510400 válasza Pist@bácsi (#703) üzenetére


#65510400
törölt tag

Mivel navigálsz?

(#705) Blac1 válasza retroid (#698) üzenetére


Blac1
aktív tag

Köszönöm

(#706) stevelawyer válasza BaLee (#699) üzenetére


stevelawyer
csendes tag

Szia! Ha nem ragaszkodsz a márkához én nemrég vettem a feleségemnek egy Auchan-os qilive Q7 4G ( Archos gyártja) telefont a dual sim miatt és meg kell, hogy mondjam a sajátomat is lecserélném rá. Full HD IPS 443 dpi, 6.0, LTE 20, fingerprint stb. Nagyon szereti és jól is néz ki. Mi 40-ért vettük akcióban, de szerintem 50-et is megér. A3 2016-ról váltott és nem bánta meg.

(#707) pajszer91


pajszer91
tag

Sziasztok!

Meg szerettem volna osztani a J5-m mobilnetjét, mobil hotspot-ként, egy eszközzel sikerült is csatlakozni hozzá, viszont internet nem volt, ugyanezt kipróbáltam egy S6Edge-el ő osztott netet. Mi lehet a gond? Van mobilnet előfizetésem az nem lehet gond.

(#708) pajszer91 válasza pajszer91 (#707) üzenetére


pajszer91
tag

Elnézést, a hiba az én készülékemben van :))
Úgy látszik a Telenor módosította a számlázási időszak végét(idáig, hónap 14. volt)? Feb.24 500MB netből 5MB ment le, a telefon adathasználati mérője szerint a beállításokban. Jelenlegi keret 0.

(#709) szabyka24


szabyka24
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!!
Még pedig hogy az automatikus hálózat keresést hogy tudom vissza állítani kézi keresésre?
Köszönöm előre is!

(#710) papsoka válasza #65510400 (#696) üzenetére


papsoka
aktív tag

Mire kell rányomni?

(#711) #65510400 válasza papsoka (#710) üzenetére


#65510400
törölt tag

A frissítésre.

(#712) papsoka válasza #65510400 (#711) üzenetére


papsoka
aktív tag

Ikonra, értesítési sáv ikonjára, menüben esetleg? Nem sikerül eltüntetnem, nem reagál semmire sajnos!

[ Szerkesztve ]

(#713) #65510400 válasza papsoka (#712) üzenetére


#65510400
törölt tag

Rányomsz arra, hogy frissítsen. Eszköz névjegye/frissítés manuálisan. Frissül, és többé nem jelenik meg.

(#714) papsoka válasza #65510400 (#713) üzenetére


papsoka
aktív tag

De én nem szeretném frissíteni, csak az értesítést eltüntetni az állapotsorból!

(#715) #65510400 válasza papsoka (#714) üzenetére


#65510400
törölt tag

Miért?

(#716) papsoka válasza #65510400 (#715) üzenetére


papsoka
aktív tag

Hogy ne cseszegessen állandóan hogy ha már letöltöttem (természetesen kérés nélkül jött le!!), akkor telepítsem is!

(#717) #65510400 válasza papsoka (#716) üzenetére


#65510400
törölt tag

A kérdés arra vonatkozott, miért nem szeretnél frissíteni.

(#718) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Sziasztok, asszony telefonján, ha teljesen feltöltődik az aksi, akkor automatikusan bekapcsol a kijelző, ezt a funkciót hogy lehet kiiktatni?
Köszi

Védd a fákat, egyél hódot!

(#719) #65510400 válasza Dirtyz (#718) üzenetére


#65510400
törölt tag

Én ezt még sose láttam, tényleg bekapcsol? De nem marad úgy nem?

Olyant találtam, hogy töltés közben a képernyő sosem kapcsol ki. Olyat nem, hogy mi van a töltés végén.

[ Szerkesztve ]

(#720) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Nekem úgy van, hogy feltölt a telefon és felvillan a kijelző 10 másodpercre

(#721) papsoka válasza #65510400 (#717) üzenetére


papsoka
aktív tag

Nekem a 2015-ös van 5.11-es androiddal. Már frissítettem 6-ra, de visszaraktam az ötöst, mert nagyon belassult tőle, meg sok minden nem tetszett benne. De pofátlanul és orvul néha letölti önként a frissítést, és akkor állandóan cseszeget hogy frissítsek.

(#722) #65510400 válasza papsoka (#721) üzenetére


#65510400
törölt tag

Ne haragudj meg rám, de ez a 2016-os fóruma. Eszembe sem jutott,hogy 2015-ösöd van. Az egész arra irányult, hogy (a 2016-osnál!) eddig semmiféle gondot nem okoztak a frissítések, ezért nem értettem, miért nem frissítesz.
A 2015-ös fórumon lehet olvasni,hogy gondok vannak a 6-os droiddal, a páromét, akinek 2015-ös van, nem is frissítettük. Nekünk nem tölt le orvul semmit, a telefon frissítője is tiltva van, és a Samsung Apps-on belül IS a frissítések tiltva vannak.

[ Szerkesztve ]

(#723) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Kollégák valaki meg tudná mondani, hogy hogyan tudok névjegyből parancsikont csinálni az asztalra? Régi rendszeren lehetett. :R

(#724) vzsoca


vzsoca
csendes tag

Érdeklődni szeretnék,hogy J510FN modellem is megkapja a 7.0 andoridot,mert találtam listát,ahol a J510FQ szeptember 18-án kapja.

(#725) Pist@bácsi válasza KaiotEch (#723) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

hosszan nyomsz egyet a képernyőn
alul kiválasztod a widgetek -et
megkeresed a névjegyzéket, ráböksz
kiválasztod a névjegyet , rajta tartod az ujjad kihúzod ahová akarod
amikor elengeded felugrik a lista a névjegyekkel
kiválasztod a megfelelőt

(#726) KaiotEch válasza Pist@bácsi (#725) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Így próbáltam, de a widget-ek között nincs névjegyzék. :F

(#727) Pist@bácsi válasza KaiotEch (#726) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Nálam 4 widget képernyő van, a másodikon alul van a névjegyzék

(#728) looser


looser
addikt

Lányok, fiúk, valaki használja a MortPlayert? Nekem évekig ő volt a zenelejátszóm, de itt sajnos kilépeget. Jelenleg Jetaudio-t használok, ami tényleg elég tökös a bazi nagy eq-val pl., de volt, hogy benyomott egy teljes képernyős reklámot, ami azért elég rosszul esett. Tudom, két megoldás is van rá :-)
A kép alján az egy sáv reklám az okés, de ez túlzás. Na mindegy, ez nem is a topic témája. Szóval használja valaki a MP-t gond nélkül? Esetleg más folder play-t támogató reklámmentes (szolid reklámos) megoldás? :R

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#729) Csabi1984


Csabi1984
addikt

http://napidroid.hu/ekkor-frissulnek-android-7-0-ra-a-samsung-mobiljai/

Szerintem a J510FQ jelöltés csak egy kiegészítés. Ettől függetlenül a többire is megfog jönni - Idővel

(#730) kreg válasza Csabi1984 (#729) üzenetére


kreg
tag

Az a szeptember 18 elég durva. A szolgáltatói verziók meg később jönnek majd ki,hát nem tudom megéri e nálam azt az időt ez a cucc...talan érdemesebb lesz váltani az idei kiadásra.

(#731) JeffDebr válasza looser (#728) üzenetére


JeffDebr
tag

hali. én használom a MortPlayer-t, igaz az EQ-hoz nem nyúlok,
mert akkor néha kilépeget.
szépen szól a jó minőségű mp3, felesleges EQ-zni, headset is szépen szól,
meg a gombra is reagál a MortPlayer hibátlanul. :C

[ Szerkesztve ]

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#732) Csabi1984 válasza kreg (#730) üzenetére


Csabi1984
addikt

Van idei kiadású J5 :)?

(#733) Pist@bácsi válasza Csabi1984 (#732) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Még nincs, csak kiszivárgott némi specifikáció, úgyhogy várható.

(#734) milenda


milenda
tag

Néhány napja nyúzom a J5-öt. Eddig minden rendben, egyetlen funkciót hiányolok. A régi telefonomon (Huawei) a kikapcs gomb tartós lenyomására előjött egy menü, itt választhattam a repülő üzemmódot. A J5-ön először kénytelen vagyok feloldani a képernyőzárat és csak utána tudom repülőre állítani. Van egyszerűbb megoldás?

(#735) üszök válasza milenda (#734) üzenetére


üszök
őstag

Van. Lehúzod a redőnyt és ott lesz.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#736) g@bo


g@bo
nagyúr

üdv urak

sikerült megölnöm a samsung a3 2016 om, vizbe esett. javitás meredek.... újonnan 70k körül.

helyette nézem a j5 2016 ot, ami nem dzsunka mobilboltban 50k körül leng.

ki mennyire elégedett a cuccal? snapdragon lassú? ;) :R

gorilla glass gondolom ennyiért nem jár. minőségérzet?

(#737) üszök válasza g@bo (#736) üzenetére


üszök
őstag

Én meg vagyok elégedve vele. Nekem nincs semmi a kijelzőn,4 hónap alatt karcmentes. Van némi lagg de számomra kibírható.Multik szokták adni 55 körül az legalább hivatalos.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#738) #65510400 válasza g@bo (#736) üzenetére


#65510400
törölt tag

Bocsáss meg PH Nagyúr, 700 hozzászólás nem a világ, a fele arról szól, hogy mekkora hülyeség, hogy lassú a Snapi 410. Meg hogy toronymagasan elégedett vele mindenki.

(#739) kreg válasza #65510400 (#738) üzenetére


kreg
tag

Hát az biztos hogy ez a gép nem lassú. Nyilván van ennél sokkal erősebb hardver is de a hétköznapi használatra teljesen jó ez is. Én elég sokat nyúzom meg tele is van telepítve rendesen alkalmazásokkal+jópár játék de nem emlékszem komolyabb akadozásra,sőt,kisebbekre sem igazán.

(#740) eurolac


eurolac
senior tag

Sziasztok! Én elvileg egy erősebb Huawei telóról jöttem át erre a telóra. Nagyon szerettem a Huawei készülékeket is (volt több), de ez az első amoled-es telóm és megtartottam. Előző erősebb telóimon láttam mikrolaggokat, "röcögéseket" ezen a mobilon semmi, pedig gagyibb a hardver alatta. Két kártyával használom, wifi, mobilnet az autóban bluetooth, e-mail,GPS, stb. Terhelve van napi szinten, de semmi akadás nincs, gyors nálam. A fényképezője lehetne kicsit jobb, ill. hiányzik egy ujjlenyomat olvasó, a Honorban hozzászoktam. Játszani nem játszom.
50 EFt-os kategóriában annak aki akar egy stabil, jó készüléket én nyugodtan ajánlom.

Eurolac

(#741) kovacss72 válasza g@bo (#736) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Üdv!

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Játékra abszolút nem használom, egyébként minden szempontból kimondottan jól szuperál már 7 hónapja. Azért a kb. 5x drágább S7 Edge látványosan jobb képeket készít gyenge fényviszonyok mellett.

(#742) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Sziasztok van valami olyan tok ami nyitja, és zárja a kijelzőt ? Már a gyárin kívül de az csak a hátlap helyére pattintható. Valami olyan kéne ami védi is.

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#743) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok!
Sehogy sem tudom ki kapcsolni az üzeneteknél a rezgést. Tud valaki segiteni? Köszönöm!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#744) milenda válasza üszök (#735) üzenetére


milenda
tag

Köszi, ez nem jutott eszembe. A korábbi telefonjaimnál csak a képernyőzár feloldása után lehetett lehúzni az értesítő sávot. Itt tényleg működik, nagyon örülök, kényelmes megoldás.

(#745) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Adott egy alig fél éves j5 2016.
Egyik napról a másikra meghülyült. Ki-be lépegetett programokba, elindult a kamera.
Újraindítási kísérletre többet már nem kapcsolt be. Töltőre dugva melegedett.

Gari szerviz folyadék bekerülést állapított meg és az alaplapon két helyen is ic-k meg egyebek szétpukkanását.

Mivel alaplapcsere gazdasági totálkár, fogtam magam és szétszedtem, hogy lecsekkoljam, valóban az van-e amit a szerviz állít.

Valóban két helyen szétmentek alkatrészek, de sehol nem látszik hogy bármilyen folyadék nyomot hagyott volna benne, sem a hibás részeken, sem a két területen kívül semmi máson nem látszik hiba.

Ilyen hogy történhet, ha nem volt vízbe ejtve, nem volt vizes helyen, nem volt rajta tapasztalható sosem érzékelhető mennyiségű nedvesség. Mindig flip tokban volt.

Mik a tapasztalataitok?

[ Szerkesztve ]

(#746) papsoka válasza gekkoXT (#745) üzenetére


papsoka
aktív tag

Ezt a hivatalos Samsung garanciális szerviz állapította meg?

(#747) gekkoXT válasza papsoka (#746) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Igen.

(#748) Pist@bácsi válasza TCSZ (#743) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Beállítások > Hangok és rezgések > Értesítési hangok > Üzenetek értesítései és azon belül a Rezgések kapcsolóval

(#749) yabba


yabba
aktív tag

Sziasztok,

Ma kaptam egy ilyen telefont céges telóként, és épp ismerkedünk...

Beraktam a régi telefonomból az SD kártyát, de a galériában nem jönnek fel az ottani képek. Hogy tudom beállítani, hogy az ottani képeket is lássam?

Zenét sem tudok kiválasztani csengőhangnak az SD kártyáról. Azt hogyan kellene?

Köszi.

(#750) eurolac válasza yabba (#749) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Én minden telefonomnál a telefon tárolójában csinálok egy media/audio/ringtones mappaszerkezetet és abba pakolom a megszokott csengőhangjaimat (mp3) és minden telefonom beállításánál látszanak, ki lehet választani. Az SD kártyámat mindig számítógépen leformazom, ugy rakom be új telefonba. Előtte a szamitogepen mappaba atmasolom a dolgaimat. Miután a leformázott SD-t betettem a telefonba visszamásolom a képeimet, zenéket stb. Mindig mindent lehet látni igy ezen a telomon is. Sajnos ez tudom mind idő, de rá kell szánni és működik minden szépen.

[ Szerkesztve ]

Eurolac

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.