Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Scrydhan válasza mackoapo11 (#100) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Az a j1 kedves.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#102) H.Istvan25 válasza ToniSoprano (#99) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Ne idegesíts már a szerencsétlen J5-el. Lehet neked bejön, de nem egy jó telefon.

Huawei Mate 9

(#103) Genesistibi


Genesistibi
tag

Samu bérenc!!

(#104) ToniSoprano válasza H.Istvan25 (#102) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Sajnos ebben az árkategóriában ebbe a méretben ismertebb, jobban reklámozott márkáktól nincsenek jó telefonok a P8 lite nekem nem tűnt masszívnak fogásra, inkább játéktelefon hatást kellett midig amikor nézegettem, és akkor még ott van még az átlag alatti akkuidő amire szinte mindenki mindenhol panaszkodik, + a kijelző olyan amilyen pedig az fontos azért. Plus dual simesként nem is használható a 10 Gb-os használható tárhely miatt.

Szerintem Redmi 3 pro ami megéri 3 GB ram, 32 GB ram van benne így van elég tárhely marad dual sim esetén is, meg végre normálisabb 4000 mAs az akku, meg jó fényképező, meg fémből van. Megfogdostam a Veletechen a sima Redmi 3-at na annak egész normális kijelzője van az IPS-ek között és egész jó a fogása. Csak még az Eustockban nem lehet kapni még mindig a pro változatot egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#105) H.Istvan25 válasza ToniSoprano (#104) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

A redmiben nincs normális 4G, szóval felejtős

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9

(#106) G@ß!


G@ß!
őstag

Sziasztok!

Egyik barátom vett egy J5 2016 telefont.
A következő probléma merült fel: otthoni wifin tökéletesen megy az internet (30Mbit/s), de bármelyik más wifin az internet használhatatlan (cégnél is, másnál is próbálta), a speedtestnet 0,5Mbit/s-t mutat. Míg ugyanazon wifi hálózatokon másik telefonok tökéletesen mennek.

Gyári beállítások visszaállítása többször megtörtént.
Semmi plusz alkalmazás nincs a telefonon.

Mitévő legyek?

Köszi.
Üdv.
G

(#107) gthomma válasza G@ß! (#106) üzenetére


gthomma
senior tag

"Mitévő legyek?"

Esetleg egy okostelefon vásárlása ? ;)

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#108) Scrydhan válasza gthomma (#107) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Gonosz,de igaz

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#109) janeszgol válasza G@ß! (#106) üzenetére


janeszgol
félisten

Milyen csatornán megy a wifi? (13 van a 2.4 GHz-es tartományban.) Egyes telefonok érzékenyek a fix csatorna beállítására (pl Sony). Illetve mennyi zavaró tényező (leginkább más hálózat) van a munkahelyén?
Wifi Analizert tegyen fel és nézze meg. Lehet a Samsung Rom erre érzékeny.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#110) golyós


golyós
őstag

Tök jó, hogy megy a samu fikázása de én most térek vissza rá.
Bedőltem a hypenak és vettem egy csájomi redmi note 3 prot.
Nem ragoznám túl de ez volt 98'-óta tartó mobilos pályafutásom legrövidebb ideig meglévő telefonja.Március óta 2x akartam eladni, a harmadiknál már végre beláttam, hogy ne erőltessük tovább.
Vissza a samura, én még nem csalódtam benne.Lehet, hogy drága, olcsóbb és erősebb kinai vackok vannak, de használati szempontból a samu vált be.
Hiába istenítik a XRN3P-t azt is minden este töltőre kell rakni.Akkor meg nem mindegy?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#111) Scrydhan válasza golyós (#110) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

És mi nem tetszett még benne azon kívül hogy elvártad azt hogy ha most elrakod 2205-ben kiássák és akkor is 99%-on legyen?

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#112) golyós válasza Scrydhan (#111) üzenetére


golyós
őstag

Kicsit lesarkítottad a dolgot. :P
Minden fórumon istenitik a Sot időt (8-9 óra) ehhez képest pont a fele, tehát annyi mint bármelyik másik mobil a piacon.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#113) Scrydhan válasza golyós (#112) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Mondjuk ezzel egyetértek,családban van egy és a tab s2-őm jobb sot-ot hoz
De akkor sincsen a samunak bármilyen jobb ajánlata,minden nagyságrendileg elmarad tőle minusz kijelzőben

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#114) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

30-35 ezerért nem lenne rossz, de nem 80-ért.

(#115) golyós válasza Mr.Silkó (#114) üzenetére


golyós
őstag

Itt is van a forumon 1 hetes garis, üvegfóliás, tpu tokos 62-ért. Anyiért jó :K

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#116) Scrydhan válasza golyós (#115) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Persze,főleg hogy az Eustocknál a R3P 60e ft és a RN3P 2/16GB-os 54e. De persze,ezt kitárgyaltuk hogy garancia meg B20,de akkor is.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#117) Largo88


Largo88
csendes tag

sziasztok telefon választás előtt állok és két versenyző van szolgáltatónál samsung galaxy j5(2016) ez csak 17 e ft és 60e ft a5(2016), j5 nél ugye nincs optikai képstabilizátor újlenyomat olvasó,(de eddig se jelszavaztam a telóimat) és csak 4 magos és csak hd a kijelzője de 5,2" os ennek is és ma néztem és szép ennek is a kijelzője, fém káva körbe ráadásul levehető hátlap, nem karcolódó üveg(a5 nél fosok tőle (tokot nem akarok de bárhova lerakom az üvegen jobban meglátszik a karc szerintem meg nehezebb cserélni)meg hogy az elején az üveg oldalai íveltek kicsit és az edzett üveg nem úgy áll rajta ahogy kéne), j5 nek mivel kisebb a felbontás ezért a 4 maggal könnyen meghajtható szerintem, az a5 nek a full hd miatt kellhet a 8 mag de kb felesleges ekkora kijelzőn a fhd szerintem, virtual szemüveget úgyse fogok használni meg ahhoz kevés is. picivel nagyobb az akksija a j5 nek és ugye gyengébb hardverrel még lehet tovább bírja, igaz nincs gorilla glass4 de úgyis az a5 re is meg j5 re is egy edzett üveget raknék tutira, és árban azért elég nagy a külömbség, szerintetek ár értékben a j5 jobb vagy az a5?

(#118) DS39 válasza Largo88 (#117) üzenetére


DS39
nagyúr

Szia
Az A5 2016 jobb, de ennyi felárat szerintem nem ér meg.

Átlagos használat mellett a J5 2016 tökéletesen elég mindenre.

[ Szerkesztve ]

(#119) mackoapo11 válasza Largo88 (#117) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Ha nem akarsz szívni 2 évig,akkor inkább nézzél valami normális telefont!!! Az a snapi 410 csak szenvedés lesz,a5 egy fokkal jobb,de annyi pénzért meg már előfizetéssel jobbnál jobb telefonokat kapni!!!!

(#120) Scrydhan válasza mackoapo11 (#119) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

A J5 bizonyítottan meglepően fenomenálisan sikerült rendszersebesség szempontjából. Ettől független A5 felsőbb kategória,2 órája néztem meg az allee-ban és jó minőségű készülék,de a gpu alig alig bírta el az FHD-t.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#121) Largo88 válasza ToniSoprano (#17) üzenetére


Largo88
csendes tag

Szia és milyen kamera programot ajánlasz hozzá?

(#122) Largo88


Largo88
csendes tag

ebbe a telefonba sincs fény érzékelő? tehát nem lehet autómata fényerőségre állítani a kijelzőt, mert ebben a tesztben az van írva h a kijelző fölött van fényérzékelő és közelség érzékelő, a j7 nek a tesztjében (ami furcsa mód 2 ezer forinttal olcsóbb lenne függetlenül, de szolgáltatóhoz valszeg nem kerül be) meg azt írják hiába úgy néz ki h két érzékelő van valójában nincs fény érzékelő az egész j szériában :S

(#123) mackoapo11 válasza Scrydhan (#120) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Igen,a Snapi 410 a samsungban megtáltosodik,csak más készülékekben kínszenvedés...lányomnak Leon van,ismerősömnek Spirit,maradjun annyiban,hogy max pár közösségi alkalmazás és annyi....

(#124) Scrydhan válasza mackoapo11 (#123) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Nem tudom hogy mit csinált a samu de ebben tényleg jól működik az SD410. Én SD400-at használtam 3 évig,na az siralmas.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#125) takacsadam


takacsadam
csendes tag

Ugyanolyan gagyi Samsung, mint a többi hasonló kategóriás telefon.
Hamarabb ruházok be mondjuk egy Alcatel Idol 4S-re, mint egy ilyen Samsungra

(#126) miki16


miki16
csendes tag

Galaxy j5 (16) ba van gyroscope?

(#127) rzoli válasza miki16 (#126) üzenetére


rzoli
senior tag

Hátsó fóliát, a finom karcok ellen, lehet kapni erre valahol?

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#128) Largo88 válasza miki16 (#126) üzenetére


Largo88
csendes tag

Szerintem ez már minden androidos telefonban alap

(#129) laci8711


laci8711
csendes újonc

T-Mobilnál 3490 havidíjjal most 62000, mennyire éri meg, ki milyen tapasztalattal van róla?

(#130) Largo88 válasza laci8711 (#129) üzenetére


Largo88
csendes tag

én kicsit erősnek érzem annyiért én 17 ért fogom venni 4200 as havidíjra mondjuk ez zártkörű ajánlat meg kb 15 éve ott vagyok

(#131) KoryHu


KoryHu
aktív tag

Üdv.

Én csak most olvastam el ezt a cikket, mert nézegettem ezt a készüléket ajándékba.

Azért a kedves cikkíró a végén érdekes ár összehasonlítást csinált.

Én mindig egy adott szolgáltató lista (vagy alapáras) előfizetéses árait nézve dolgozom (pl. vállalati cégeset ne hasonlítsunk pl. sufni GSM-hez, ezért egy helyről veszem az árakat).

Csak érdekességképpen a szolgáltatói listáról, amiket a cikkben megemlített:

Samsung Galaxy J5 2016 nettó ár 50 386 Ft bruttó ár 63 990 Ft

Samsung Galaxy A5 2016 nettó ár 78 732 Ft bruttó ár 99 990 Ft

Huawei P9 Lite nettó ár 74 795 Ft bruttó ár 94 990 Ft

OnePlus X és Xiaomi nincs szolgáltatói listán nyilván. Eleve nem is lesz, pl. B20 nélküli készülék.

Ezt tényleg egy liga...végülis az egyik készülék majdnem dupla annyiba kerül...."alig drágábban".

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#132) mackoapo11 válasza KoryHu (#131) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Már ne haragudj,de te különböző tarifacsomag árait irtad be,elég megtévesztően.
Mmarkt:
Samsung J5 2O16: 79 99O
Huawei P9 Lite: 84 99O
Tehát 5 ezer forint pluszért kapsz dupalaerőségű telefont...

(#133) #70041600 válasza mackoapo11 (#132) üzenetére


#70041600
törölt tag

Mit értesz azon, hogy "duplaerőségű"?

(#134) mackoapo11 válasza #70041600 (#133) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Mondjuk processzor,GPU,optimalizáció,Benchmarks.Az meg külön ciki igy 2O16 felé.hogy egy 8O ezres teloba nem fért már bele egy fényérzékelö,gombvilágitás,értesitöled. :W

(#135) KoryHu válasza mackoapo11 (#132) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Ugyanannak a tarifacsomagnak az árait írtam be....(Szolgáltatói kínálat)

[link]

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#136) mackoapo11 válasza KoryHu (#135) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

És itt hol 63 99O a Samsung J5 2O16????Amúgy abban igazad van,hogy nem egy ligában jétszanak,mert a J5 alsókategoria,mig a P9 Lite középkategoria. Hab a tortán,hogy csontra ugyan azt a hardvert tartalmazó Lg K1O húsz ezerel olcsobb....

[ Szerkesztve ]

(#137) #70041600 válasza mackoapo11 (#136) üzenetére


#70041600
törölt tag

Az én tarifacsomagomban más árak vannak (2 év hűséggel), azért mintha itt jobban a helyén lenne kezelve az a készülék:
J5 (2016): 33.990 Ft
A5 (2016): 64-990 Ft
P9 Lite sajnos nincs a listában:
https://www.telenor.hu/mobiltelefonok/szamlas

(#138) #70041600 válasza #70041600 (#137) üzenetére


#70041600
törölt tag

Mert én azért gondolkodom egy ilyen készüléken, az én felhasználói igényeimet asszem nem haladja meg. :)

(#139) mackoapo11 válasza #70041600 (#138) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Teljesen igazad van,ha fontos a márka és nincs jobb készülékre pénze az embernek,akkor tökéletes ez a készülék is.Persze ilyenkor szokot az lenni,hogy az ember belelkesül,el kezd rádobálni ezt azt és utána jönnek a gondok.Ennél még a P8 lite is jobb,de ez az én szubjektiv véleményem....Nem véletlenül vannak tele hirdetési oldalak 2O-25 ezerért ilyen telefonokkal 1 hónaposan.

[ Szerkesztve ]

(#140) Largo88


Largo88
csendes tag

nos nekem 2 napja van j5(2016)-om igaz galaxy s2 ről váltottam szóval kb ég és föld, de én nem csalódtam,( vatta újonnan 11000ft fizettem érte és nicns havi részlet és a havidijam is csak 3600ft szal megérte annyi pénzért) szép telefon gyors is, real racing 3 at ráraktam egyáltalán nem szaggat szép a grafikája és alig melegszik, az akksija nagyon brutál jól bírja 1,5 napja megy kis mobilnet kb fél óra játék 3 óra kijelzőidő és 50 % van.a kijelzőre egyből rakattam egy edzettüveg kijelzővédőt

ez lesz a hivatalos forumja?

[ Szerkesztve ]

(#141) JeffDebr válasza Largo88 (#140) üzenetére


JeffDebr
tag

szia!
edzettüveget honnan vettél? Debrecenben nem kapok sehol. MediaMarkt-ban sincs, fólia sincs
még sehol hozzá.
valamiért napok óta nem megy a rádióm, el sem indul: A(z) Rádió leállt.
OK-ra kattinthatok és bezárja az üzenetet. szervíz?

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#142) KoryHu válasza mackoapo11 (#136) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Számlás ajánlat 2 év hűséggel oszlop minden ár amit írtam.

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#143) JeffDebr válasza JeffDebr (#141) üzenetére


JeffDebr
tag

a rádiót végül sikerült életre kelteni: a gyorsítótár törlése segített! :DD

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#144) Largo88 válasza JeffDebr (#141) üzenetére


Largo88
csendes tag

Szia én a cellsoft-ban(Batthyányy utca 18) vettem/rakattam fel 1990 ft + ingyen felrakják + 1 hónap garancia, szerintem verhetetlen ajánlat, esetleg ebayről lenne olcsóbb sokkal.

(#145) retroid


retroid
senior tag

Pokémon GO fut rajta?
Engedi telepíteni a Google Play Áruház?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#146) #70041600 válasza retroid (#145) üzenetére


#70041600
törölt tag

[Pokémon kompatibilis lista]

már ilyen is van :)

[ Szerkesztve ]

(#147) #70041600


#70041600
törölt tag

ja, és végülis megvan az új J5, sikerült lecserélnem a 2015-ös J5-öm

tisztább, szárazabb, könnyebb érzés :)

[ Szerkesztve ]

(#148) vzsoca


vzsoca
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék 3 éves S3 minim lecserélése erre vagy Huawei P9 lite-on gondolkozom. Utóbbi új lenyomat olvasóját nem használnám ki,hogy minim is tokba volt és az új is abban lenne. Normál használatra kell,nem játszom és pár percet netezek rajta naponta,új aksival kibír a minim 6-7 napot.
Köszi a válaszokat!

(#149) #70041600 válasza vzsoca (#148) üzenetére


#70041600
törölt tag

Mindkét telefon jó választás, de a P9 Lite inkább a Galaxy A5 kategóriája, ennél lejjebb pozicionált a J5, mindenben.
Amilyen igényeket pedig leírtál, azok alapján én a pénztárcám szerint döntenék.

(#150) retroid válasza #70041600 (#146) üzenetére


retroid
senior tag

:R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.