Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Ha hívnak rendes hangerőn csőrőg a telefon. De fokozatosan halkul le. Ez mitől lehet? Beállítás, vagy valami mástól? :W

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#3102) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Meg oldódott a probléma.
😄

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#3103) Sanyi.mTs válasza szita.erno (#3102) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Mi volt a gond?

(#3104) szita.erno válasza Sanyi.mTs (#3103) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Pontosan nem tudom. Gyári visszaállitást csináltam és most hibátlan.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#3105) robcsekwow


robcsekwow
tag

Sziasztok, lenne egy aprócska problémám... Odinnal újrahúztam a telót,csak figyelmetlenségből AP helyett BL-nek linkeltem be... Azóta Emergeny recovery-t szeretne. Nem kapcsol be, gépre vagy töltőre dugva írja ki csak. A Smart Swich pedig nem mutatja a listába, se sehol. Helyreállítási kódnak próbáltam S/N, IMEI minden ami létezik, gondolhatjátok, sikertelenül.
Ja ha Odinnal SamFirm-el letöltött 4 fájlos romot telepítenék, eljut a systemigés FAIL, restartol a teló AutoReboot nélkül is, mindenhogy.

Nincs valakinek tippje a megoldáshoz? Nincs szivem kidobni a telót... :D

(#3106) roomeo


roomeo
csendes tag

Hali! Olyan gondom van, h nem ismeri fel a teló a pendrivot. Mi lehet a gond? Telónál vagy a pendrivenál lehet a gond?

(#3107) junkhead


junkhead
aktív tag

2.5 év után váltok erről a modellről, szerettem, jó volt, most is hibátlanul működik, de a fényképezője gyenge.

Milyen áron lehet ezt eladni, szilikontokkal, új fóliával szerintetek?

(#3108) seniman válasza junkhead (#3107) üzenetére


seniman
addikt

Nem sokért,talán 15-20K.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#3109) kinzo


kinzo
csendes tag

Üdv! Feleségem J5 telefonja kiírja több sms után,hogy 'átváltás multimédiás üzenetre' így gyakorlatilag mms-t küld,meg lehet ezt kerülni? Elég bosszantó dolog...köszönöm!

kinzo

(#3110) stilo18


stilo18
addikt

Sziasztok,
Aki anno a Vodafone - nál vette, járt hozzá töltő gyárilag?
Tudom hülye kérdés, de az ismerősöm úgy emlékszik nem kapott hozzá.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#3111) rembrant válasza stilo18 (#3110) üzenetére


rembrant
tag

Szia!

A Vodánál vettem, igen járt hozzá hálózati töltő.

(#3112) stilo18 válasza rembrant (#3111) üzenetére


stilo18
addikt

Köszönöm!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#3113) Pityu. válasza junkhead (#3107) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem anno bejött a fényképező része,bár én szeretek szerkesztgetni is de jó fotókat lőttem vele míg volt.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3114) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

hol lehet beállítani a hívószám kijelzést? (én megtalálnám, de anyósnál van a telefon 180km-el távolabb)

(#3115) amoledus válasza Sanyi.mTs (#3114) üzenetére


amoledus
aktív tag

Hivasinfo - > jobb fent 3pottyre katt -> beallitasok -> egyeb beallitasok es itt sajat szam megjelenitesere kattintva ki lehet valasztani :)

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#3116) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Szoftverfrissítést kapott a telefonom. Meglepődtem.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#3117) Sanyi.mTs válasza Hieronymus (#3116) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Mi változott?

(#3118) Hieronymus válasza Sanyi.mTs (#3117) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Augusztus elsejei biztonsági frissítés állapotba került a készülék.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#3119) juhi56


juhi56
tag

Nem tudom letölteni a frissítést, mert azt írja ki, hogy hálózati vagy szerver hiba történt.

(#3120) gyuri2008 válasza juhi56 (#3119) üzenetére


gyuri2008
veterán

Próbáld ki többször.

(#3121) Sanyi.mTs válasza juhi56 (#3119) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Digi-s net?

(#3122) juhi56 válasza Sanyi.mTs (#3121) üzenetére


juhi56
tag

Sikerült

(#3123) eron009


eron009
tag

Sziasztok
Adott egy gyári szoftverrel rendelkező, 1 sim-es vodafüggő j5 2016. Ezt a napokban szeretném hivatalosan függetleníteni.
Ezután erre a dual simeshez való custom romot (lineage, rros) fel lehet tenni rá?
Anno a P8 lite 2015-el nem ment túl könnyen a szoftvercsere 1 és 2 sim között:(

(#3124) amoledus válasza eron009 (#3123) üzenetére


amoledus
aktív tag

A hozzávaló lineage romot érdemes feltenni.

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#3125) Bandusek


Bandusek
tag

Sziasztok.
Valaki downgradelte már 7.1.1-ről 6.0.1 -re? Felturtam az összes leirast a neten,de mindig fail lesz odinnal. A legujabb nugátra lett sajnos frissítve. Van valami megoldás? Előre is köszi.

(#3126) r.levente75 válasza Bandusek (#3125) üzenetére


r.levente75
addikt

Nekem anno azt mondták a samsung szervízben, hogy nem lehet visszacsinálni a frissítést.
Aztán lehet hogy tévedtek...

(#3127) sams18


sams18
újonc

Lehet downgradelni,aboot és a modem filet ki kell venni a tar.md5 fileból,ehhez az md5 kiterjesztést törölni kell,majd kicsomagolni a fent leírt fájlok nélkül és ezeket tömöríteni tar fájlba,majd mehet a flashelés odinnal. :) Most Slim6 romot használok hozzá és meg vagyok elégedve :) .

(#3128) Bandusek válasza sams18 (#3127) üzenetére


Bandusek
tag

Köszi,sikerült ! :C Van valakinek tapasztalata Bluestar akkuval j5 2016-on? Kibír 7 ora böngészést? Jelenleg egy 3 éves samsung akku van benne,3 orat bir.

(#3129) r.levente75


r.levente75
addikt

Kb 2 év használat után, amit engedett frissítést a rendszer mindig megcsináltam, jól belassult a telefon!!!

(#3130) Sanyi.mTs válasza r.levente75 (#3129) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

új korában se volt egy csúcs telefon. de ugye láttad a J5 utáni évszámot? (2016) ;)
és azért a nem megfelelően megírt appok is lassíthatnak.

(#3131) r.levente75 válasza Sanyi.mTs (#3130) üzenetére


r.levente75
addikt

A frissítés elötti állapothoz viszonyítok, nem pedig általánosságban!

(#3132) jupp008


jupp008
senior tag

Ha valaki olvassa a topicot még tudna segíteni ?
Kaptam egy függetlent DUOS készüléket, gyereknek adnám SIM kártya nélküli használatra. Sajnos a teló frissítve lett 7.1 -re és azóta a Wifi csak nagyon gyengén veszi a jelet (szinte alig látja már min. távolságból is). Vissza szeretném rakni, 6 -os szoftvert, de amiket leszedtem Sammobile oldalról (1 fájlos) független Firmware -ket, egyikkel sem engedi Odin visszarakni.
rev check fail fused 3 binary 2 hiba.
J510FNXWU32BSE1 van rajta jelenleg. Megtudná valaki mondani - linkelni mi lenne a tuti Firmware, ill. mit ronthatok el.

(#3133) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy van-e esetleg valakinek egy J5 (2016)-os telefonja eladó? Jó állapotú (törött/pókhálós kijelzős, egyéb hardver hibás kizárva), független érdekelne, reális áron.

(#3134) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Szeretném megkérdezni, hogy hol található ezen a telefonon olyasmi mint a második asztal. Tehát ha valaki kezébe adom a telefont, beállítom a második asztalt, így korlátozva fér hozzá a vendég az alakalmazásokhoz, névjegyekhez stb

Maine coon

(#3135) Piazza


Piazza
tag

Sziasztok!

Lett egy ilyen j5 2016 telefonom, most bontottam ki a dobozbol, epp csak feltoltottem eloszor.

Kerdeseim lennenek. (Ha esetleg masik topicban kene erdeklodnom, kerlek iranyitsatok oda!)

Szoval. En ezt a keszuleket mint telefont nem szeretnem hasznalni. Mit kene csinalnom es hogyan, hogy egy amolyan tablageppe butitsam?

Alapbol jo lenne gyalulni az egesz keszuleket, majd tenni ra valami (samsungtol fuggetlen) op-rendszert es utana ra tolteni az alkalmazasokat amit hasznalnek (gondolom ezek play aruhazbol letoltve).

Milyen lehetosegeim vannak, hogy kezdjek neki??

Udv.

(#3136) odin3.12.1 válasza Piazza (#3135) üzenetére


odin3.12.1
újonc

TWRP recoveryt xda oldalról lehet hozzá letölteni.
Custom romot használok hozzá és gyorsabb :) .
los-legacy.de oldalon töltheted rá az android 10 rendszert 2020.08.05 biztonsági csomaggal. Vagy https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://theunlockr.com/roms/android-roms/samsung-roms/samsung-galaxy-j5-2016-roms/&ved=2ahUKEwiI79XAld_rAhVMDOwKHfJ5DkcQFjAAegQIBRAD&usg=AOvVaw07KLqFa9jdtUyOrBSalMSt(itt találod az összes custom romot ami hozzá készült). További szép estét, kívánom,hogy sikerüljön. :)

(#3137) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok!

Tudtok olyan egyszerű de megbízható appot ami a Samsung J5 (6) telón bejövő híváskor az előlapi kamera melletti fényforrást villogtatja?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3138) Kócoska


Kócoska
csendes tag

2016. november óta - folyamatos napi használat mellett :R - az én kis telefonocskám 2021.01.12. kedden este megadta magát (proci vagy alaplap hiba). :O
Nem cseréltem rajta semmit, eredeti kijelző (nem égett be), akksi, hátlap, szilikon tokban, még mindig újnak néz ki a hátlapja. :B
Nekem egyetlen bajom volt vele az utóbbi időben, vakus fényképezéskor kattanó hangot adva újraindult, vagy csak egyszerűen kikapcsolt (itt lett gyanús, hogy valami nem lesz vele ok hosszútávon... :U ), utolsó pillanataiban pedig oldalra kellett volna fordulnia.... :)) :O
Nagyon szerettem. :C

(#3139) r.levente75 válasza Kócoska (#3138) üzenetére


r.levente75
addikt

Én még a mai napig használom, 2 van a családban. A legjobb telefon, nem is kell ennél jobb!

(#3140) Pityu. válasza Kócoska (#3138) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nagyon jó kis teló az biztos,és mit csinálsz szegénnyel elteszed emlékbe?Nekem is van egy itt a fiókban igaz az úgy került hozzám ide szegénykét megviselte az élet nem kapcsol be elméletileg vízbe esett de az alaplapon szétbontva nem nagyon láttam víz nyomait szóval lehetséges,hogy az akksi döglött meg de ugye nem kizárt az alaplap döglés sem.Első telefonom nekem is ilyen volt magam szereltem képernyő csere olcsón jutottam hozzá de nagyon jó telefon az biztos.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3141) Kócoska válasza Pityu. (#3140) üzenetére


Kócoska
csendes tag

Nekem is itt lapul a fiókban mellettem... úgy gondolom igen, emlék marad. :B

(#3142) rover45


rover45
senior tag

Sziasztok! Hadd kérjek segítséget, véletlenül letöröltem a gyári tárcsázót a készülékemről és egyszerűen bármilyen verziót szeretnék feltenni, semmit nem enged. Tudnátok segíteni, hogy pontosan mi a gyári tárcsázó alkalmazás és milyen verzió van a készülékeiteken?
Köszönöm szépen.

(#3143) szemy94 válasza rover45 (#3142) üzenetére


szemy94
senior tag

Esetleg Odin-nal vissza a gyári ROM?

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#3144) rover45 válasza szemy94 (#3143) üzenetére


rover45
senior tag

Vissza tudom állítani, azzal nincs gondom, csak frissen telepített, belakott gyári rendszert most nem szeretnék csak a tárcsázó miatt beáldozni
;]

(#3145) janeszgol válasza rover45 (#3144) üzenetére


janeszgol
félisten

Nézem mit lehet csinálni. Az egyik Huawei topicban is ez volt a kérdés.
Az applikációknál a három pöttynél nincs reset application? Az a blokkolt appokat, az alapértelmezett appokat, az alapértelmezett értesítéseket állítja vissza.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3146) rover45 válasza janeszgol (#3145) üzenetére


rover45
senior tag

Köszönöm a válaszod, az az igazság parancssorból adbvel töröltem, szóval az alkalmazások között sincs :DDD

(#3147) janeszgol válasza rover45 (#3146) üzenetére


janeszgol
félisten

Én erre gondoltam. A romból csak nem törölted ki. Abból nem tudja visszatenni? [link]

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3148) rover45 válasza janeszgol (#3147) üzenetére


rover45
senior tag

Megnéztem kipróbáltam, de sajnos ez sem hozta vissza :)

(#3149) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Hogy lehet rootolni ezt a típust?

(#3150) Eastman


Eastman
őstag

-

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3151) Piazza


Piazza
tag

Hasznal meg valaki ilyen mobilt?

Hogyan lehet ezt telejesen gyalulni es samsung mentesen tisztan androinossa tenni?

(#3152) szemy94 válasza Piazza (#3151) üzenetére


szemy94
senior tag

ITT találsz ROM-okat

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#3153) rover45 válasza szemy94 (#3152) üzenetére


rover45
senior tag

Hmm, van otthogy egy karcmentes, lehet megnéznék rajta egy Pixel Experience-t.
Kösz a linket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.