Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Vindex


Vindex
tag

Valaki próbálta már Android autó vagy Mirrorlink-el párosítani az autó fedélzeti kijelzőjével? Nem a Bluetooth-os telefonálhatoságára gondolok ( az megy) hanem, hogy a navigációs rész működjön. Remélem érthető volt.

[ Szerkesztve ]

(#1452) jani4454 válasza üszök (#1450) üzenetére


jani4454
tag

Az enyém elmúlt egy éves, karc mentes. Normálisan kell használni!

(#1453) Klaya1986 válasza jani4454 (#1452) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Bármikor lehet egy kis baleset és már off is a kijelző. Én nem sajnálom rá azt a 300ft-ot, amit az Kínából rendeltem üvegfóliára költöttem.

(#1454) szaboknak válasza Vindex (#1451) üzenetére


szaboknak
aktív tag

MirrorLinkel nekem tökéletesen működik még a TvGo is megy,a teljes telefon megjelenik a fejegységen és onnan indítok mindent.
Ilyen Kínai a fejegység de nem bántam meg,hogy megvettem:[link]

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#1455) Vindex válasza szaboknak (#1454) üzenetére


Vindex
tag

Nekem gyárilag beépített van. Be linkelnéd azt a mirror linket, ami neked jól működik?
Köszönöm!

(#1456) kispx


kispx
addikt

Sziasztok,
nálam is halk lett a beszélgetés. Valaki már megtalálta rá a megoldást?

(#1457) Donki Hóte válasza szaboknak (#1454) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A leírásból nem derül ki, van ebben erősítő is :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#1458) blakey válasza kispx (#1456) üzenetére


blakey
titán

Tisztítsd meg a hangszórót/mikrofont.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1459) szaboknak válasza Vindex (#1455) üzenetére


szaboknak
aktív tag

Én ettől vettem de már belinkeltem az előző hozzászólásomnál:[link] két hét alatt meg jött vámon át ment most gondolkodom a kormány vezérléshez az egységet megvenni
mert azt megszoktam a gyári rádióval és hiányzik [link] de a lényeg az,hogy a j5-tel tökéletesen megy minden alkalmazás és vezérelhető a fejegységről,egy dolgot kell megszokni telefonáláskor,hogy egy kicsit késik a hang de nem vészes.
Kipróbáltam a fiam Huawei mate9-esével és azzal is tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#1460) atosan válasza barcsajani (#1421) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Ha még nem késő, tudom ajánlani, főleg a nagy kijelző miatt, én is azért vettem. Ha nálatok is az Exynos soccal árulják, akkor még az is előny, frisebb.

Maine coon

(#1461) barcsajani válasza atosan (#1460) üzenetére


barcsajani
tag

Szia, nem késő, még mindig 55 ezer, exynossal árulják itt is, annyi, hogy most találtam a5 2016-ot 59 ezerért. Egyre nagyobb a dilemma.

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#1462) atosan válasza barcsajani (#1461) üzenetére


atosan
addikt

Ram, belső tárhely ugyan az, soc gyengébb a tavalyi a5-ben, kijelző kisebb. Üveg hátlap, vízállóság ami prémiumabbá teszi.

Maine coon

(#1463) barcsajani válasza atosan (#1462) üzenetére


barcsajani
tag

Ha vízálló lenne nem gondolkoznék, de a '16-os A5 nem az. Valszeg maradni fogok a J7 '16-nál.

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#1464) atosan válasza barcsajani (#1463) üzenetére


atosan
addikt

Ja, akkor azt elnéztem.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#1465) T0mcs válasza Csatsa (#1449) üzenetére


T0mcs
tag

Teljesen felesleges erre a telefonra fólia!
Ami kopik és karcolódik az a hátlap. Valami vékony szilikon hátlap ajanlott legalább van hová tenni a bérletet :)

(#1466) ZoZó001 válasza oykawa (#239) üzenetére


ZoZó001
csendes tag

Üdv! Hiába kerestem rá bizonyos szavakra a keresővel,nem hozott eredményt :(
Bevált ez a termék?
Az asszony most kapott ilyen céges készüléket,jó lenne ha tudnánk használni az itthoni wireless töltőt.
Köszi a választ előre is!
Esetleg még valakinek van tapasztalata hasonló kiegészítő termékkel,hogy lehessen vezeték nélküli töltőt alkalmazni?
Köszöntem! :)

[ Szerkesztve ]

(#1467) ZoZó001 válasza Klaya1986 (#1453) üzenetére


ZoZó001
csendes tag

Üdv! Milyen fóliát rendeltél? Meg vagy vele elégedve? Egy link-et tudsz adni?
Előre is köszi! :)

(#1468) #65510400 válasza T0mcs (#1465) üzenetére


#65510400
törölt tag

Nekem már nem is Samsung a telefon. Először amsung volt, most már csak sung. Egyszerűen a kezemen maradtak a betűk. :))

(#1469) seniman válasza #65510400 (#1468) üzenetére


seniman
addikt

Azt hogy csináltad? :Y Erősen nehézipari ágazatban dolgozom,amíg Kínából ideért a tokom,anélkül használtam,de egy karc nincs rajta. :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#1470) Arni9010 válasza seniman (#1469) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Nekem is szét van már karcolódva egy ponton a hátulja ahol leér (pedig informatikus vagyok, és csak asztallapon szokott lenni néha. Gondolom a por miatt, a takarítónők nem túl alaposak... :) )

(#1471) Klaya1986 válasza ZoZó001 (#1467) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

https://m.aliexpress.com/item/32694285646.html?spm=a2g0n.orderList.0.0.5fb853ebt2AKgr

(#1472) Klaya1986 válasza Klaya1986 (#1471) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Ez lenne az. Teljesen jó. Pontosan illeszkedik. Nem karcolódik.

(#1473) ZoZó001 válasza Klaya1986 (#1472) üzenetére


ZoZó001
csendes tag

Köszi! :R

(#1474) P.mini


P.mini
aktív tag

Alis linketek van nagyon vékony átlátszó vagy fekete szilikon tokról? :)

(#1475) T0mcs válasza P.mini (#1474) üzenetére


T0mcs
tag

Rákeresel sorba rendezed miből adtak el a legtöbbet és ez jön ki: [link]

(#1476) #65510400 válasza seniman (#1469) üzenetére


#65510400
törölt tag

Simán tok nélkül használom zsebben. Karc nincs a hátlapján, csak a betűk jönnek le. Mivel dagadt vagyok, nyáron izzadós, a zsebem néha szinte vizes, mert átizzadom a nadrágom. Vélhetően az extra magas páratartalom feloldja a betűk ragasztóját, és lejönnek.

(#1477) P.mini válasza T0mcs (#1475) üzenetére


P.mini
aktív tag

Direkt azért kérdeztem, hogy bevált-e, mert elég sokszor nem jók az illesztések. Olyat már rendeltem, amit a legtöbben, és már a kukában van, annyira lötyögött..

(#1478) Fecus19


Fecus19
csendes újonc

Sziasztok!

Mai nap kaptam szoftver frissítési értesítést. J510FNXXU2AQG3 verzióra.

Felrakta már valaki? milyen változásokat észlelt? Köszi előre is .

Lázár Ferenc | https://lftech.hu/ | https://www.facebook.com/lftech.hu/

(#1479) Csabi1984 válasza Fecus19 (#1478) üzenetére


Csabi1984
addikt

Szia én is megkaptam és felraktam ez csak egy biztonsági frissítés!

(#1480) Pist@bácsi válasza Csabi1984 (#1479) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Így van. Szokatlanul felforrósodott közben, és mikor végzett nem látta a SIM -et. Végül átraktam a másik slotba, most megy rendesen. Pozitívumot még nem tapasztaltam.

(#1481) Donki Hóte válasza P.mini (#1477) üzenetére


Donki Hóte
veterán

1557 embernek bevált, mert ennyien adták a legjobb értékelést adták ennek a toknak :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#1482) P.mini válasza Donki Hóte (#1481) üzenetére


P.mini
aktív tag

Napi szinten rendelek Aliról, az értékelés sokszor semmit sem ér. Főleg hogy ez is egy csomó típushoz való. Amúgy köszi szépen, és tényleg nem kötözködni akarok, csak szeretek olyan helyről rendelni, ami "be van járatva" :R

(#1483) Csabi1984 válasza Pist@bácsi (#1480) üzenetére


Csabi1984
addikt

Nekem is melegedett de utána megszűnt ez a jelenség :)

(#1484) Donki Hóte válasza P.mini (#1482) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Valamit azért érnek a csillagok. Én egy ilyet vettem, reális a nulla pont, mert egy átlagfelhasználónak nem jó ez a tok, szóval jó pontot nem fog neki adni :(

Méretben, pontosságban jó, de az oldalán kb. 0,5 - 1 mm-re kitüremkedik a sorja, ahol a két öntőforma nem illeszkedett tökéletesen.

Kellemetlen a fogása oldalt, tehát jogos a nulla pont

(Amúgy tök jó tok, 10 percig pepecseltem vele egy szikével, szépen levágtam a sorját, azóta tökéletesen használható :K Természetesen én sem adok 5 csillagot rá, mert gyárilag nem volt jó.)

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#1485) Klaya1986 válasza Donki Hóte (#1484) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Én ugyanilyet rendeltem és használok. Nálam semmi probléma vele. Bár én mindig 5*os eladótól veszek.

(#1486) Pist@bácsi válasza Csabi1984 (#1483) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Nálam is minden rendben azóta. Már mindkét slotban megy a sim is.
Csak azért lepett meg a melegedés, mert napi szinten 10-12 óra folyamatos navigáció töltőről és csak langyos a készülék, igaz a naptól árnyékolom.

(#1487) szemy94 válasza Pist@bácsi (#1486) üzenetére


szemy94
senior tag

Azért ez már túl szép, hogy igaz legyen, nekem napközben a telefon nem gyengén melegszik (egész nap autóban, telefonálás, netezés, ugye muszáj a kopp fényerő is általában) pedig nekem sem a szélvédő mögött van

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#1488) Pist@bácsi válasza szemy94 (#1487) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Én gyári töltőt használok, lehet, hogy az az oka. Mindenesetre csak langyos ha kézbe veszem. Szép vagy nem szép ez van.

(#1489) seniman válasza szemy94 (#1487) üzenetére


seniman
addikt

Talán egy vagy két izmosabb játéknál tapasztaltam enyhébb melegedést,bár nem tudom,hogy nem e a kezem melegét vette át. :U

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#1490) szemy94


szemy94
senior tag

Kocsiba ha nem töltöm akkor is átmelegszik, hívásoknál, netezésnél is. Klíma nincs, többet áll az autó mint amennyit megy, nincs huzat, egész nap az autóban van a telefon (nagyrészt sajnos én is) így melegszik. Nem mondtam, hogy normál körülmények között is, hanem egy példát hoztam fel, de nem is hibaképpen írtam, csak arra reagáltam, hogy 10-12 óra navival nem melegszik. DE azóta rájöttem létezik klíma is :D

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#1491) Vindex


Vindex
tag

Lehet olyat, hogy az SMS megjelenjen tableten is.

[ Szerkesztve ]

(#1492) szaboknak válasza szemy94 (#1487) üzenetére


szaboknak
aktív tag

Szerintem is melegszik pedig nekem a könyöklőben van mert MirrorLinkel használom nincs a fényerő sem felhúzva de így is meglepődtem,hogy légkondival is 2 óra autózás után elég meleg volt.

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#1493) seniman válasza Vindex (#1491) üzenetére


seniman
addikt

Kérdezed vagy állítod?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#1494) Vindex válasza seniman (#1493) üzenetére


Vindex
tag

Jogos felvetés. Pont helyett kérdőjel lett volna az igazi. Tehát kérdezem.

(#1495) #06969344


#06969344
törölt tag

Sziasztok! A Következő probléma fordul elő a J5(2016) készülékemmel: Véletlenszerűen olyan mintha újra indúlna (De nem, csak pár másodpercig látom a Samsung logot, amit induláskor is látni) Ezenkívül nagyon lassan telepítí, és törli néha az appokat. Szerintetek mi lehet a hiba? (Legújabb frissítés rajta, utánna Full wipe/reset megvolt)

(#1496) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Kér PIN kódot a SIM-ed? Ha nem, akkor lehet, hogy újraindul. Vagy megnézed a névjegy/állapot/üzemidőt.
Szolgáltatói a mobil vagy független?
Pontosan melyik sw van a mobilon? A legutóbbi frissítés óta ilyen?
Milye gyakran tapasztalod az újraindulást?

(#1497) #06969344


#06969344
törölt tag

Nem kér.
Független. (Extreme Digital-os)
J510FNXXU2AQG3
Nem előtte is már elkezdte pár hónapja.
Nem egészen újraindulásnak mondanám, de néha megjelenik a "Samsung" feliratú betöltő képernyő pár másodpercig.
Kb: heti rendszerességel.

(#1498) Donki Hóte válasza Vindex (#1494) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha beleteszed a SIM kártyát, akkor a tabletek többsége meg tudja jeleníteni a kártyára érkező SMS-eket (de nem mind, az adott típusnál kell utánanézni).

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#1499) mcs


mcs
veterán

Valamelyik napon kérdezték itt a kijelző karcállóságát.
Nálam lett kettő hajszálkarc fólia nélkül, ezért ajánlom, hogy tegyetek rá ti is. Valószínű, hogy nálam porszál vagy morzsa karcolta meg. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1500) CJ3


CJ3
senior tag

Sziasztok ismerősöm J5-e visszadobja a wifit. Bekapcsoljuk és automatikusan ki is kapcsol.

Ez software es probléma? Mennyiért csinálják? :R Illetve a bekapcsológomb is haldoklik rajta, az esetleg mennyi? vagy megoldják valami alkalmazással?

[ Szerkesztve ]

Crypto

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.