Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) TomPack válasza Dayerdroid (#1900) üzenetére


TomPack
őstag

És mi annak a softvernek a neve? :O Anyós is ilyen tokot használ.

(#1902) Dayerdroid válasza TomPack (#1901) üzenetére


Dayerdroid
tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=cc.kuapp.kview.gp

(#1903) Dayerdroid


Dayerdroid
tag

Nyomoztam egy kicsit. A mágnes a tok sarkában kamu, legalábbis az S7-hez való tok esetében. Az én telefonom kijelzője működik a tokon keresztül. Kipróbáltam egy mágnessal a hal érzékelőt, működik de amíg a mágnes a helyén van gomb nyomásra sem kapcsol be a kijelző és bejövő hívásra sem. Tehát hiába minden. Közelség érzékelővel majd megpróbálom.

(#1904) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Segítsetek lécci!
kisfiam megkapta apja régi telefonját aki a gyári beállitásokat visszaállította,most szerettem volna neki beállitani mindent rajta de nem tudok uj google fiokot létrehozni,mindenképp a régit akarja....hogyan tudnám ezt mégis elkerülni?

(#1905) kispx válasza Picicicus (#1904) üzenetére


kispx
addikt

A factory reset protectionba futott bele. Nem jelentkezett ki a régi google fiókból a reset előtt.

Visszakell lépni a régi google accountba, majd kijelentkezni.

(#1906) blakey válasza Picicicus (#1904) üzenetére


blakey
titán

Szerintem törölni kéne az eszközt a fiókból és akkor lehet regisztrálni egy új fiókhoz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1907) Donki Hóte válasza Picicicus (#1904) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez szívás :(

Ha valaki nem törli először a Google fiókot, hanem újrahúzza a telefont, akkor ez az üzenet jön elő.

Ennek lopásvédelmi oka van, szóval egy lopott telefont nem lehet csak úgy újratelepíteni.

Egyszer be kell jelentkezni a régi google fiókkal, aztán azt szépen szabályosan törölni, majd lehet új fiókot regisztrálni rajta.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#1908) Picicicus válasza Donki Hóte (#1907) üzenetére


Picicicus
aktív tag

Köszi,sejtettem,akkor apát zaklatom,bár lehet nem emlékszik a jelszóra.....ha más nem lesz" szakember" segitségét kérem

(#1909) Picicicus válasza Donki Hóte (#1907) üzenetére


Picicicus
aktív tag

Elvileg sikerölt bejelentkezni,kérte hogy más eszközön erősitsem meg,amit adott kodot be is irtam,de ugyanez a képernyő fogad:( :W

Meg ez jelenik meg egy pillanatra: kérjük jelentkezzen be a tulajdonosi fiokkal ezen az eszközön.

[ Szerkesztve ]

(#1910) Donki Hóte válasza Picicicus (#1909) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Úgy működik a dolog, hogy egy számítógépen is be kell jelentkezni ugyanabba a fiókba és ott is OK-zni kell az új eszközről történő bejelentkezést.

Amikor minden rendben megy, akkor a telefonból törölni kell a fiókot és a számítógépen is törölni az eszközt a csatolt eszközök közül.

Olyan gond is szokott lenni, hogy túl sok eszköz van csatolva egy gmail fiókhoz, akkor is kell törölni a már nem használt eszközöket.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#1911) P.mini


P.mini
aktív tag

Talán lassan ide is elér. :) GSMArena.com

(#1912) szemy94 válasza P.mini (#1911) üzenetére


szemy94
senior tag

Én is láttam tegnap Sammobile-n, de akkor még nem volt fent firmware fájl hozzá, most viszont már van J510FN lengyel és orosz régióba, (19-i dátummal, pedig tegnap nem volt még fent) szóval lassan ideér, ha meg nem Odinnal felmegy azok közül is valamelyik. (Függetlenre gondolom jönni fog, a szolgáltatósokra vagyok kíváncsi)

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#1913) P.mini


P.mini
aktív tag

Azért nagyon kíváncsi vagyok, hogy vajon mivel lesz másabb, mint a 6.0.1. Erről nincs info?

Amint kijön hivatalosan M.o.-n függetlenre, megérdeklődön a Telenornál, hogy ők kidobják-e rá. Bár az eddigi tapasztalataim szerint sz*rni fognak rá, mivel kifutott készülék, már nem kell eladni...

(#1914) spiritex


spiritex
veterán

Sziasztok!
Az mitől lehet, hogy párom Samsung J5 (2016)-os telefonja felhív embereket magától, és ezek a hívások nem is jelennek meg a hívásnaplóban? 2 hét alatt már ketten hívták vissza, hogy mit szeretne, holott ő nem hívta egyiküket sem. Valamelyik applikáció rakoncátlakodik? Ha igen, akkor hogy lehetne kideríteni, hogy melyik?
Előre is köszi!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1915) seniman válasza spiritex (#1914) üzenetére


seniman
addikt

Nekem a viber csinált ilyeneket az előző telefonomon.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#1916) kovacss72 válasza szemy94 (#1912) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Vettem a bátorságot és Odinnal feltettem a 7.1.1. lengyel ROM -ot. Természetesen van benne magyar nyelv is. Most történik a mentések visszaállítása. Eddig minden rendben. Tetszik az új felület. Holnap lesz a főpróba.

(#1917) Arni9010 válasza kovacss72 (#1916) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Én a céges telóm inkább nem piszkálom :DDD (független)
Inkább várok pár napot míg kijön :)

(#1918) P.mini válasza kovacss72 (#1916) üzenetére


P.mini
aktív tag

Csak egy kérdésem van: Ugye bele rakták az Always On Display-t?

(#1919) kovacss72 válasza P.mini (#1918) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Nem találkoztam vele.

(#1920) GEPESZ66 válasza P.mini (#1918) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A5 2016-nàl se raktàk bele.

(#1921) szemy94 válasza kovacss72 (#1916) üzenetére


szemy94
senior tag

Ahogy nézem ELVILEG mi jártunk a legjobban, a J7(6) pl. 7.0 Androidot és 8.1 Experience-t kapott, a J5(6)-nál pedig ugyanez 7.1.1 és 8.5.
Továbbiakban pedig már csak Oreo jön a Samsung-tól.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#1922) T0mcs válasza szemy94 (#1921) üzenetére


T0mcs
tag

Jól hangzik :)
Remeljük hamar kiadják nekünk is...

(#1923) P.mini


P.mini
aktív tag

Mivel szolgáltatósra nem hiszem, hogy kiadják, ha ki is adják, hónapok kérdése, ezért szerintetek garanciavesztéssel jár, ha én rárakom a hivatalos 7.1.1-et Odin3-mal? Vagy OTA-n keresztül?

[ Szerkesztve ]

(#1924) Hatvan9 válasza P.mini (#1923) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Vard meg kovaccs72 mit tapasztalt eddig róla, garit nem erdemes eljatszani emiatt.

szemy94 Jól hangzik de bughalmazz annál nagyobb eséllyel lehet, J7 nél a hardver nagyobb, ha ezen a hardveren katyvasztanak az használhatatlanná is teheti a készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#1925) moordavid válasza P.mini (#1923) üzenetére


moordavid
aktív tag

Mindenképpen várd meg a fórumtárs tapasztalatait. Ha meg nem sietsz akkor érdemes megvárni amíg jönnek az első tesztek a hivatalos frissítést követően. Brutál jól össze van hegesztve a jelenlegi rendszer a hardverrel, szerintem nem érdemes ezt az atomstabilitást kockáztatni.

"Like tears in rain."

(#1926) szemy94 válasza Hatvan9 (#1924) üzenetére


szemy94
senior tag

Ezért írtam, hogy ELVILEG :D Gyakorlat majd kiderül

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#1927) P.mini válasza moordavid (#1925) üzenetére


P.mini
aktív tag

Persze, mindenképpen megvárom, csak már előre gondolkodok. :)

(#1928) goop


goop
őstag

Gyerek telefonja, így bártan álltam neki, odinnal pikk pakk felment. Minden működik, lengyel romot tettem fel.

(#1929) horfer84


horfer84
csendes tag

Sziasztok! Én ma reggel Odinnal az orosz verziót telepítettem. Minden beállítás és app megmaradt, egy egész nap használat után maximálisan elégedett vagyok. Gyors és stabil minden.

(#1930) kovacss72 válasza Hatvan9 (#1924) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Az első nap tapasztalatai alapján elmondhatom, hogy teljesen rendben van ez a 7.1.1. (Meg tudom erősíteni az előző hozzászóló - horfer84 - pozitív tapasztalatait.)
Több, mint 1 évig használtam rendszeresen frissített 6 -ost, tehát van mihez viszonyítanom. Ugyanazokat az appokat telepítettem, ugyanolyan beállításokkal, amik előtte is fent voltak. Nem használtam az újabb energiatakarékossági beállításokat sem.
Az akkumulátor használat így is teljesen rendben van, kb mint előtte, ami mindig is jó volt. Most 3 óra kijelzőidő, 1ó 45p beszéd, sok nyomkodás, állítgatás után van 41% -on reggel 7 -től.
Az alkalmazások mind működnek, e-mail értesítések időben megjönnek, wifi, 4g, bt kapcsolat mind oké. (Játékokat nem használok.). Chrome böngésző oké, alkalmazások is kicsit gyorsabban települnek.
A rendszer pörgős, akadásmentes, hibával, buggal nem találkoztam.
Ami kicsit lassúbbnak tűnik, ha nincs a memóriában, az a gyári tárcsázó, üzenetek, beállítások betöltődése. Kb. egy jó másodpercet várni kell rájuk.
Az új feauture -öknek még nekem is utána kell olvasnom, mint osztott képernyő, alkalmazásváltó 2x lenyomása utáni okosságok, stb.
Szóval jó ez a rendszer, nem kell tartani tőle.

[ Szerkesztve ]

(#1931) draco31


draco31
veterán

Hello!

Van valami megoldás arra, ha gyári visszaállítás után nem tudom a Google jelszavam? Vagyis haver nem tudja. Természetesen semmi biztonsági kérdés, csak hogy egyszerűbb legyen.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1932) blakey válasza draco31 (#1931) üzenetére


blakey
titán

Számítógépen kéne megpróbálni, elfelejtett jelszavam, bármi és talán valahol kérni fogja a telefonszámot, hátha segít.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1933) draco31 válasza blakey (#1932) üzenetére


draco31
veterán

Kéri, csak az sem volt az email-hez rendelve. Ez a probléma. Akkor marad a szerviz?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1934) blakey válasza draco31 (#1933) üzenetére


blakey
titán

Így próbáltad?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1935) goop


goop
őstag

Mondjuk volte kapcsoló nincs benne, remélem telekom kijön a sajáttal hamarosan és abban lesz.

(#1936) draco31 válasza blakey (#1934) üzenetére


draco31
veterán

Igen, semmit nem csinált ez a gyagya, ami alapján kaphatna új jelszót. Email-t meg hiába adok az utolsó lépésben, meg is jön a kód, el is fogadja, de nem tudja ellenőrizni a rendszer, hogy ez az email valóban jó-e.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1937) szaboknak válasza kovacss72 (#1930) üzenetére


szaboknak
aktív tag

A fejlesztői beállítások működnek?mert az autóban a mirrorlink feltétele az usb hibakeresés engedélyezése.

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#1938) draco31 válasza draco31 (#1936) üzenetére


draco31
veterán

Beviszi a pannonba, hátha ott kezdenek valamit vele, ott vette.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1939) kovacss72 válasza szaboknak (#1937) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Működik.

(#1940) Prien válasza szemy94 (#1921) üzenetére


Prien
addikt

Dual SiM készülékre is fel lehet tenni a frissítést vajon?

A kevés is több a semminél.

(#1941) Csabi1984 válasza Prien (#1940) üzenetére


Csabi1984
addikt

Szerintem igen de majd megmondják a biztosat :)

(#1942) kovacss72 válasza Prien (#1940) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Igen, én is arra tettem fel.

(#1943) T0mcs válasza kovacss72 (#1942) üzenetére


T0mcs
tag

Szolgáltatóhoz kötött telóra is fel lehet rakni ? :)
Megvárnám a hivatalost de ha nem jön lépni kell...

(#1944) Csatsa válasza Prien (#1940) üzenetére


Csatsa
tag

Én is független Dual SIM-re tettem fel a lengyel 7. 1.1-et odinnal és tökéletesen működik, meglepően fürgén teszi a dolgát.

(#1945) Prien válasza kovacss72 (#1942) üzenetére


Prien
addikt

...és Csatsa: köszönöm, ezek szuper hírek! :R

A kevés is több a semminél.

(#1946) Hatvan9 válasza kovacss72 (#1930) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Köszi hogy megosztottad.

(#1947) Prien


Prien
addikt

Lehetséges,hogy eltűnt a sammobile oldalról a 7.1 szoftver vagy csak én nem látom?
Mindenesetre, aki letöltötte, még ne törölje le a gépéről... :)

A kevés is több a semminél.

(#1948) goop válasza Prien (#1947) üzenetére


goop
őstag

Ott van az.

(#1949) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok! Egy J5(2017) láttam kb 3 hete a 7.0 android rendszert és észrevettem,hogy az alkalmazásokat már másképp lehet kirakni. Kérdésem,hogy aki felrakta a 7.1 szoftvert j5(16)os készülék esetében is így van?

(#1950) szemy94 válasza Prien (#1947) üzenetére


szemy94
senior tag

J510FN
Lehet csak a J510F-re kerestél rá.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.