Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) blakey válasza P.mini (#850) üzenetére


blakey
titán

Én 2,4A-essel töltőm. :) Ha tönkremegy akkor cserélem.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#852) P.mini válasza blakey (#851) üzenetére


P.mini
aktív tag

Meg is néztem, ez is 2.4-es. Rosszul emlékeztem.
Az akksit cseréled, ha tönkremegy? Ennyire olcsó, vagy nem fog tönkremenni? :DDD

(#853) seniman válasza P.mini (#850) üzenetére


seniman
addikt

1,55-ös a gyári,az azért 30% többlet.Lehet,hogy nem kéne. :(

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#854) blakey válasza P.mini (#852) üzenetére


blakey
titán

Az akkumulátorban van elektronika, annyi a különbség, hogy gyorsabban tölt, de ugyanott leáll a töltés, nem tudja túltölteni. Nem kell aggódni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#855) moordavid válasza blakey (#854) üzenetére


moordavid
aktív tag

Akkor rajta lehet hagyni estére a töltőn?

"Like tears in rain."

(#856) blakey válasza moordavid (#855) üzenetére


blakey
titán

Majd nézd meg, hogy a telefonok hogyan töltenek, 100%-ot épp, hogy elérik és ott már leáll a töltés, csepptöltés épp, hogy van, a telefon teljesen "hideg" lesz, azaz készenléti hőmérsékleten lesz, ha elkezded a töltőről használni akkor egy kis idő múlva megint elkezd tölteni mivel a használat során lemerült. Ha csak simán a töltőn van akkor nem történik semmi, csak ha netán 99%-ra merülne akkor megint feltölti. Én mindig, minden eszközt éjjel töltők, nem fogok mellette állni, hogy mikor végez.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#857) HuaweiU8500


HuaweiU8500
senior tag

Sziasztok, egy kérdés, valakinek sikerült bekapcsolni az érintésre rezgés funkciót ? Egyszerűen nem találom a beállítást...
Köszi

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#858) Celtic86


Celtic86
csendes tag

Hali! Tegnap tök váratlanul megadta magát a telóm (Honor 4C). Most kb SOS-ben kellene pótolnom és jelen esetben erre a Samsungra esett a választás. Mivel mind a 800 kommentet nem olvasom végig, bocs, ha van köztük válasz a kérdésemre, de tényleg nincs benne beépített értesítésjelző led? Azt azért eléggé megszoktam az elődjében... Ennek ellenére megnyugodva konstatálom, hogy a többség szerint hétköznapi használatra ajánlott a készülék... :)

(#859) seniman válasza Celtic86 (#858) üzenetére


seniman
addikt

Tudtommal nincs,de mivel az eddigiekben sem volt,nekem nem hiányzik. :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#860) blakey válasza Celtic86 (#858) üzenetére


blakey
titán

Kb 1 hétnyi hsz-t kéne visszaolvasnod, nincs benne. Megoldás is van, hogy ne legyen akkora hiányérzet.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#861) #65510400 válasza moordavid (#855) üzenetére


#65510400
törölt tag

Blakey +1

Vannak gigamega akkumulátorszakértők, akik hosszasan tudnak írni az akksitöltésről. Én egy akkumulátorfejlesztőmérnöknek hinnék csak. Ennek hiányában:

Minden cuccomat egész éjjelre töltőre rakom, van, ami 2 éves múlt. Némileg csökkent a teljesítménye, de tönkre nem ment.

Szakemberektől olvasni, hogy ne töltsük csurig, és ne merítsük le teljesen, akkor hosszabb életű lesz. Ezt el is hiszem, de számomra így is megfelelően hosszú életű.

Egyedül a gyorstöltés az, ami az eddig olvasottak alapján nem tesz jót, és már 1 év után üzemidő csökkenés tapasztalható, de ez a telefon nem képes gyorstöltésre, úgyhogy itt nem számít.

[ Szerkesztve ]

(#862) moordavid válasza Celtic86 (#858) üzenetére


moordavid
aktív tag

Nincs értesítésjelző, és az a helyzet, hogy nem is hiányzik. Pedig az előző telefonomba volt. Simán meg lehet szokni.

VZotya2: Akkor töltöm az akksit ahogy jól esik :-)

"Like tears in rain."

(#863) Celtic86 válasza blakey (#860) üzenetére


Celtic86
csendes tag

Köszi, visszaolvastam. :D Azt hiszem ezzel el is dőlt a dolog... Remélem nem bánom meg. :)

(#864) blakey válasza Celtic86 (#863) üzenetére


blakey
titán

Számomra tökéletesen helyettesíti a LED-et az AcDisplay, semmi hiányérzet.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#865) #65510400 válasza Celtic86 (#863) üzenetére


#65510400
törölt tag

Én pedig a Noled-et ajánlom, 100x jobb az értesítőlednél, nagyobb, jobban látszik, testreszabhatóbb.

(#866) myk74 válasza blakey (#864) üzenetére


myk74
senior tag

Az ac displaynél ki lehet rakni az értesítést hogy mindig mutassa a zárképernyőn?Az a bajom kb 5 mp és eltűnik az értesítés!

[ Szerkesztve ]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#867) blakey válasza myk74 (#866) üzenetére


blakey
titán

Fényérzékelőt használ, zárképernyő helyett is használható.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#868) myk74 válasza blakey (#867) üzenetére


myk74
senior tag

Az asszonypajtit zavarja hogy nincs kint az értesítés, nem igazán tudja munkahelyén a telefont használni, persze ha látja hogy kapott valami üzenetet akkor azt gyorsan megnézni. Hozzá szokott a ledhez. Kár hogy ebből kihagyták.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#869) blakey válasza myk74 (#868) üzenetére


blakey
titán

Próbáljátok ki a NoLED-et, ha nem tévedek akkor ott állandóra is ki lehet tenni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#870) Celtic86 válasza #65510400 (#865) üzenetére


Celtic86
csendes tag

Köszi a tippet! :) Elvileg ma hozom el a telót, azt hiszem az elsők közt lesz az alkalmazás a feltelepítettek közül. :)

(#871) moordavid


moordavid
aktív tag

Másnál is előfordul, hogy a térerő egyes erősségen van napok óta? (telenor) Egyébként hívás hang minőségben nincs hiba az egyik oldalon sem.

[ Szerkesztve ]

"Like tears in rain."

(#872) blakey válasza moordavid (#871) üzenetére


blakey
titán

1-esen nem de 2-esen igen, látom, hogy gyengébb a 4G.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#873) blakey válasza blakey (#872) üzenetére


blakey
titán

Amúgy a telefonálás 3G-n történik, tudtommal, előző telefonomon láttam, hogy beszélgetés közben 3G-n állt. Az adatkommunikáció megy 4G-n. Ennél a telefonnál is megfogom nézni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#874) Sanyi.mTs válasza blakey (#873) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

telefonálni jelenleg 2G/3G-n lehet csak idehaza. ha 4G-n vagy és telefonálnál vagy hívás jön, akkor a telefon visszalép 2G/3G-re. A visszalépkedés miatt megy lassabban a hívás felépítés.

(#875) hódmaci


hódmaci
senior tag

Sziasztok!
Olyan gondom lenne,hogy néha facebook alatt kifagy a telefon ( máskor is de itt veszem észre főleg)
Nem teljesen csak pár másodpercre kimered a kép azután fut tovább.
Tudnátok valami applikációt ajánlani ami háttérben futva auto megadott időközönként kipucolja a fölös dolgokat?
Vagy van valami gyári beállítás ami elvégzi ezeket az auto takarítási feladatokat?

Galaxy j5(2016) sm-j510fn dual sim
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#876) kovacss72 válasza hódmaci (#875) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Szia!

Nálam 9 hónapja fut hibátlanul a teló mindenféle alkalmazással, sosem fagyott, sosem kellett "takarítani", maximum újraindítani.
Mástól sem hallottam/olvastam még ilyen hibáról.

A helyedben én csinálnék egy gyári adatok visszaállítását vagy újratelepítést odinnal. Bár gondolom még garanciális, így a legegyszerűbb lenne szervízbe adni.

[ Szerkesztve ]

(#877) #65510400 válasza hódmaci (#875) üzenetére


#65510400
törölt tag

Facebook appot használsz? Mert azzal sok gond van nagyon.

(#878) kovacss72 válasza #65510400 (#877) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Én is használok és semmi baj vele ezen a telón.

(#879) Sanyi.mTs válasza hódmaci (#875) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

te frissítettél 6.0-ára? volt utána reset?

(#880) #65510400 válasza Sanyi.mTs (#879) üzenetére


#65510400
törölt tag

Ez a telefon 6.0-val jelent meg...

(#881) hódmaci


hódmaci
senior tag

Köszönöm a válaszokat.
Igen 6.0
Még nem volt teljes visszaállítás neki soha (5 hónapos)
Garancia van rajta 3év úgyhogy nem igen szeretném piszkálgatni.
Ezért is gondolkodnék valami karbantartó programban.

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#882) T0mcs


T0mcs
tag

Már agybajt kapok tőle hogy írásnál mindig pontot tesz a szavak után ezt hogy tudnám eltüntetni?

(#883) Celtic86


Celtic86
csendes tag

Na hali ismét! Pár napja elhoztam a telót, de őszintén szólva nem vagyok elájulva tőle... Többek között azért, mert teljesen más sok mindenben mint a Honor 4C volt (nyilván ez nem hiba, csak nekem fura :) ), plusz időnként akad is olyan szituációkban, amikben az elődjénél ezt nem fedeztem fel (pl. Facebook app, Boom Beach játék), pedig egy árkategória és hardveresen is hasonló. Pozitív az, hogy a belső tárhely 16 GB, ami azért elég sok mindenre, a 8 GB kevésnek bizonyult, pár app és lelassult rendesen a teló a kevés szabad hely miatt... A ledet valóban pótolja viszont a NoLed app, köszi a tippet! :) Mint kiderült, még éppen garanciás volt a tönkrement elődje, ha újra cserélik valószínűleg vagy maradok annál, vagy eladom és Xiaomi-ra váltok.

(#884) #65510400 válasza T0mcs (#882) üzenetére


#65510400
törölt tag

Beállítások - Nyelv és bevitel - Samsung billentyűzet - Intelligens írás

Kíváncsi lennék hol kerested. :))

(#885) T0mcs válasza #65510400 (#884) üzenetére


T0mcs
tag

Hát ilyenem nincs... /Intelligens írás/

más ötlet?

(#886) #65510400 válasza T0mcs (#885) üzenetére


#65510400
törölt tag

2 kérdésem is van.

1. Samsung galaxy j5 2016-os készüléked van, vagy a régebbi?

2. A gyári Samsung billentyűzetet használod, aminek a beállításait megnyitottad, vagy másikat? Ugyanis amit keresel, ott van, az Automatikus Központozás. Nálad nem aktív. Így meg nem rak pontot.

(#887) S. Laci


S. Laci
tag

Sziasztok! Gondoltam megosztom, mai eredmények a J5 2016-tal:
Kép
Kép
Sok böngészésből és YouTube videók nézéséből jött össze. Végig Wi-fi.

[ Szerkesztve ]

(#888) jani4454 válasza S. Laci (#887) üzenetére


jani4454
tag

Ezzel mit akartál dokumentálni?

(#889) S. Laci válasza jani4454 (#888) üzenetére


S. Laci
tag

Az egy töltéssel elért kijelzőidőt. Mert elég szépen teljesít szerintem. Persze nem mindig ennyi, felhasználás függő.

(#890) T0mcs válasza #65510400 (#886) üzenetére


T0mcs
tag

Persze J5 2016
Gyári minden alig rakok rá valamit
Tudom hogy nem aktív ezért kapok agybajt :) hogy mégis rak pontot...

(#891) excalibur36


excalibur36
senior tag

Sziasztok!

Tegnap vetem egy ilyen készüléket a felségemnek.
A kérdésem az, hogy miért nem rezeg ha jön valamilyen értesítés, pedig be van állítva, hogy rezegjen...?
Mi lehet a gond?

Az ember jellemét az határozza meg, hogy mit tart nevetséghesnek...

(#892) blakey válasza excalibur36 (#891) üzenetére


blakey
titán

Lehet, hogy mégsincs valami beállítva, hogy mi azt nem tudom, de amikor nekem rezgésre volt állítva akkor mindig rezget. az appokon belül is nézd meg, hogy be van-e kapcsolva a rezgés.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#893) excalibur36 válasza blakey (#892) üzenetére


excalibur36
senior tag

Köszönöm a segítséget, most már rezeg.. viszont elég gyenge.
ezt lehet erősíteni, vagy ez ilyen?

Az ember jellemét az határozza meg, hogy mit tart nevetséghesnek...

(#894) blakey válasza excalibur36 (#893) üzenetére


blakey
titán

Többféle rezgés beállítás van, van amelyik gyengébb, szerintem jól rezeg, érezni szoktam a táskában is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#895) excalibur36


excalibur36
senior tag

tetszik ez a telefon...! :)
Magamnak is akarok venni egy telót és az A5 2016-ot néztem ki magamnak.
Szerintetek ezt vegyem, vagy az A5 -öt?
megér az A5 + 20 ezer Ft.-ot a j5-el szemben?

Az ember jellemét az határozza meg, hogy mit tart nevetséghesnek...

(#896) blakey válasza excalibur36 (#895) üzenetére


blakey
titán

Azt neked kell tudnod, nekem nem érte a + ár mivel ezt fillérekért adták és a Snapi 410-est már ísmertem így nem nagyon ért meglepetés. A5-nél olvastam akku hibákat, stb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#897) seniman válasza blakey (#896) üzenetére


seniman
addikt

Nekem a házilag kivehető/cserélhető akku volt szimpatikus,meg hogy amire nekem kell,bőven elég.Az asszonynaki is ilyet akartam,csak nagy lett volna neki 5,2"-on,így az A320 lett a befutó.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#898) excalibur36 válasza blakey (#896) üzenetére


excalibur36
senior tag

Mit értesz az alatt, hogy "a Snapi 410-est már ísmertem"? Ez most jó, vagy nem? (mármint a oroci)

Az ember jellemét az határozza meg, hogy mit tart nevetséghesnek...

(#899) excalibur36


excalibur36
senior tag

No vettem egyet magamnak is...
Erősen vívódtam, hogy melyiket vegyem, ezt, vagy az A5 2016-ot.
Ezt a szolgáltatómon keresztül 40.000Ft.-ért vettem, az A5-ös 80.000Ft.
Biztosan nagyon jó az A5, de nekem nem ér kétszer annyit, mint a J5.
Remélem jól döntöttem... :D
Amúgy most néztem, hogy a 7.0-ás frissítés is lesz rá 2017. szeptember 18.

Az ember jellemét az határozza meg, hogy mit tart nevetséghesnek...

(#900) seniman válasza excalibur36 (#899) üzenetére


seniman
addikt

Hol találtad ezt az információt?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.