Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) zolya1973 válasza moordavid (#1100) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Nekem tegnap jött egy 85 megás vodásra.

(#1102) Alastair' válasza zolya1973 (#1101) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Biztonsági frissítés.

Alister from Hell

(#1103) malibu


malibu
tag

Sziasztok!

Most rendelnék j5(2016) telefont és látok 2 változatot.
j510
j510F

Tudásban nem látok eltérést, árban viszont az F olcsóbb mindenhol 6-8 ezer forinttal
Mi a különbség?

Köszi!

(#1104) zolya1973 válasza malibu (#1103) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Nem tudom pontosan,nekem pl szolgáltatói van és az 510 fn.
Általában a dual simes az olcsóbb.De az is csak 2-3 ezer forinttal.
Ha annyival olcsóbb az már inkább szürke importos.Kérdez rá a garira inkább.
2 év legyen és ne bolti.

(#1105) Csabi1984 válasza zolya1973 (#1104) üzenetére


Csabi1984
addikt

Az én típusom J510FN és Dual Simes és Euronicsban vettem 1+1 év garancia van (regisztrációval együtt)

[ Szerkesztve ]

(#1106) zolya1973 válasza malibu (#1103) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Egy picit utána néztem: Az 510 FN az európai változat.
510 F India,Afrika,Thaiföld,Hong Kong számára készült
Sima 510-ről nem írnak.

(#1107) malibu válasza zolya1973 (#1106) üzenetére


malibu
tag

Felhívtam őket és azt mondták, hogy az 510F az dual sim a sima 510 pedig nem. Ennyi a különbség. Magyar menü gyárilag van benne. Azt mondja európai verzió hivatalos garival. Futár hozza holnap. Nem tudom érdemes-e kibontani és bekapcsolni amíg itt van, hogy tényleg magyar-e...Elvileg a 14 napos elállási lehetőség megvan minden online rendelésnél.

(#1108) szita.erno válasza malibu (#1107) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Én a Emag ról vásároltam egyet a páromnak.Az duál,de minden téren meg vagyok elégedve vele. Nagyon jó telefon.
:K

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1109) Alastair' válasza malibu (#1107) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A sammobile szerint csak az FN-re van magyar nyelvű.

Alister from Hell

(#1110) zolya1973 válasza malibu (#1107) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Akkor majd holnap kiderül. Azért mert nem európai modell még lehet benne magyar nyelv, csak a garancia lesz kérdéses mert nem biztos, hogy hivatalosan forgalmazzák. Csak arra van Samsung gari amít ők forgalmaznak az országban.
Melyik oldalon vetted?

[ Szerkesztve ]

(#1111) kreg


kreg
tag

Tegnap feltoltam én is a telóra (vodás)a kb 85 Mb frissités,semmi látható változás,egy dolgot kivéve:felmerült itt hogy csökken az akkuidö,nos,pont fordítva. Reggel fél ötkor 97%,abszolút ugyanannyi használattal most,lassan fél hatkor 68...kb 15-20% növekedés.

(#1112) blakey válasza kreg (#1111) üzenetére


blakey
titán

Jó lett az akkuidő, tétlen állapotban kevesebbet merül, szóval jobb a fogyasztása és egy picit fürgébb lett.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1113) malibu


malibu
tag

Sziasztok!
Rendeltem egy telefont. Imei szám alapján a szerviz megállapította, hogy olasz piacra szánt termék és nem tudom regisztrálni a +1 évet. Ebbe még beletörődtem mivel az 1 éves gart az országban bárhol igénybe tudom venni.
Bekapcsoláskor meglepődtem. Egyből elindult a rendszer olaszul. Semmi kérdés, beállítás, kalibrálás, stb...Még áprilisi kimenő hívások is vannak benne. Arra nem vették a fáradtságot, hogy gyári visszaállítást végezzenek rajta.
Ennyit az árukereső megbízható bolt besorolásáról.

Itt jön a kérdésem.
Holnap kicseréltetem, de meg tudom valahogy állapítani, hogy új, vagy csak gyári visszaállítást hajtottak végre rajta.?(amit a main elfelejtettek...)

(#1114) #84490496 válasza malibu (#1113) üzenetére


#84490496
törölt tag

Imei számot írd fel. Ha cserélik,akkor másik lesz. Imei alapján azonosítható bármelyik..

(#1115) szita.erno válasza malibu (#1113) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Én amit vásároltam az gyárilag le volt ragasztva. Látszott rajta hogy originált csomagolás!! :K

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1116) zolya1973 válasza malibu (#1113) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Ez így kezd érdekes lenni. Majd írd meg a fejleményeket. Látod, ez a tipikus szürke importos teló. Elég sokan beleszaladnak merthogy olcsó. Egyszer én is megszívtam egy lúmiával.

(#1117) kispx


kispx
addikt

Sziasztok,

Minden egyes bekapcsoláskor ez az üzenet fogad:
"Nem lehet hozzáférni a helyadatokhoz
Az eszköz helyadatainak használata minden alkalmazás számára ki van kapcsolva, így ha eszköze elveszik, nem biztos, hogy meg tudja találni."

Ezt az üzenetet melyik alkalmazás generálja és miért?

(#1118) szemy94 válasza zolya1973 (#1116) üzenetére


szemy94
senior tag

A kék szolgáltatónál meg 45000 ft most ez a készülék, normális garival szerintem best buy. (Én vagy kínából rendelek, vagy Samsung a garancia miatt, nyilván tudom van olcsó Leagoo például, családba rendeltem is már 3 embernek, remekül működnek, de nekem ha baja van rögtön kell a telefon, ebben pedig a Samsung verhetetlen számomra)

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#1119) junkhead válasza zolya1973 (#1116) üzenetére


junkhead
aktív tag

Féléve vettem a dual simes telot bp.-i üzletben (Duna Plázánál), bontatlan, eredeti, akkor nem is néztem, hogy saját garit ír a honlapjuk.Pár hete elromlott, bevittem Samsung szervizbe, Portugál import, nincs garancia, mondjuk ezt sem értem miért...
Felhívtam a boltot, mi a fasz van, aszongya adjam be, majd ő rendezi a Samsunggal, mondom, adja meg a samsungos kontakt elérhetőségét, majd én rendezem, hát ezt nem akarta/nem tudta...jeleztem féléves telóra nem sufnituningot kérek, kiejtettem a varázsszót: FOGYASZTÓVÉDELEM...az eladó rögtön mondta csináltassam meg Samsung szervizben és küldjem el a számlát.. így is lett.. 1 óra múlva a számlámon volt a javítási költség!
Magyarország, így szeretlek! :W

(#1120) #65510400 válasza junkhead (#1119) üzenetére


#65510400
törölt tag

"akkor nem is néztem, hogy saját garit ír a honlapjuk"

Tehát te nem nézted meg. Erről ennyit, ennek semmi köze se Magyarországhoz, se a Samsunghoz. Sufniboltban vásároltál és nem nézted meg a garanciális feltételeket. Pont.

(#1121) junkhead válasza #65510400 (#1120) üzenetére


junkhead
aktív tag

?
veszek egy eredeti Samsung telot olyan cégnél, amelynek engedélyezett tevékenységi körében ez benne, van, áfás számlával, akkor ez miért sufni bolt?
Ha autókereskedőnél, és nem márka kereskedőnél veszek még garis autót, akkor a gari akkor is megvan, hogy nem ép a Skodák palotájában vettem ugye?
EU van jó ember!
Hagyjuk, ne válaszolj.

[ Szerkesztve ]

(#1122) #65510400 válasza junkhead (#1121) üzenetére


#65510400
törölt tag

Saját garit írt a honlapjuk! Sajátot! Ha veszel egy Skodát, aminél a garanciális feltételek között van, hogy csak a cég saját garanciája érvényes rá, akkor ugyanígy jársz, ha máshova viszed garanciális problémával nem? A sufnicég nem attól sufnicég, hogy nem ad számlát! Hanem hogy, mint a mellékelt ábra mutatja, mondjuk portugál készüléket árul itthon, amit olcsóbban tud beszerezni,mintha a hivatalos úton szerezné be, csak így a hivatalos Samsung garanciával nem lehet javíttatni!
Mégegyszer, LEÍRTÁK, hogy csak saját garancia van rá! Tökmindegy, hogy mi az oka, máshonnan szerezték be, ők rakták össze saját kézzel alkatrészekből, egy elsüllyedt hajóról hozták fel a búvárok, le volt írva, hogy bolti garancia van rá! Te pedig nem olvastad el. Mit gondolsz, miért volt olcsóbb, mint egy Media Marktban? Mert ők sokkal rendesebbek, mint az MM, és nem kell nekik a profit? :W

(#1123) zolya1973 válasza junkhead (#1121) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Magyarországon 2 év gyártói garancia csak a Samsung Magyarország által forgalmazott, behozott telókra van. A többire csak 1 év van. Persze trükköznek mindenfélét. Van már 1+1 év, forgalmazói, bolti stb gari.

(#1124) blakey válasza zolya1973 (#1123) üzenetére


blakey
titán

Kategóriától függ, ehhez a telóhoz 1+1 év van, de csak akkor kapod meg a +1 évet ha regisztráltattad.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1125) zolya1973 válasza blakey (#1124) üzenetére


zolya1973
aktív tag

A +1 év csak akkor jár ha a Samsung hozza be az országba.Szürke importosat nem tudsz beregisztrálni.

(#1126) blakey válasza zolya1973 (#1125) üzenetére


blakey
titán

Egyértelmű és triviális. Csakis hivatalos helyről szabad venni, illetve lehet máshonnan is csak nem biztos, hogy megéri.
Amúgy a te hszedhez írtam, tehát nem jár a 2 év alapból, csak ha regisztrálod illetve a felsőkategória megkapja a 2 évet de ott még +1 év rájön ha regisztrál. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1127) zolya1973 válasza blakey (#1126) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Pl a vodánál jár a két év regisztráció nélkül is.

(#1128) blakey válasza zolya1973 (#1127) üzenetére


blakey
titán

Valószínűleg ők úgy forgalmazzák a Samsung készülékeket, hogy eleve beregisztráltatták, tehát vásárláskor nem kell ezzel foglalkoznod. Ezt le is tudod ellenőrízni?

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1129) zolya1973 válasza blakey (#1128) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Azt nem tudom hogyan lehetne. De az biztos, hogy párom j5-ét(2015) most szervizelték a Samunál pedig már elmúlt egy éves. Csak a sima vodás gari kellett hozzá. Azon is az van, hogy 2 év. Egyébként a vodás üzletben mondták, hogy gyorsabb ha személyesen viszem a szervízbe mert ők is oda kűldik.

(#1130) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Én be akartam regisztrálni a vodánál vásárolt készüléket, de azt írta, hogy nem Samsung kereskedésben vettem, így nem lehetséges.

Alister from Hell

(#1131) seniman válasza Alastair' (#1130) üzenetére


seniman
addikt

A PCLand-ban hirdetett samukhoz még a link is ki van rakva,amin regisztrálni lehet őket.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#1132) blakey válasza zolya1973 (#1129) üzenetére


blakey
titán

Akkor az nem gyári Samsung garancia, az Vodás garancia és az egy másik dolog, hogy majd ők a Samsunggal lerendezik. Telenornál vett készüléket lehet regisztrálni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1133) Alastair' válasza blakey (#1132) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Telenornál vett készüléket sem lehet regisztrálni, kollégámnak ugyan azt írta mint nekem.

Alister from Hell

(#1134) junkhead válasza Alastair' (#1133) üzenetére


junkhead
aktív tag

sufni cég az is :C

(#1135) blakey válasza Alastair' (#1133) üzenetére


blakey
titán

Akkor én miért tudtam regisztrálni? Nekem müködött és nem egy készülékkel és nem a dobozról kell a szériaszám hanem a készülékről.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1136) Alastair' válasza blakey (#1135) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Se a széria sem az imei szám alapján nem engedte. A regisztráció sikeres volt, csak plusz garit nem adott.
"A sorozatszám ellenőrzése során azt állapítottuk meg, hogy regisztrált termékét nem a Samsung Electronics Magyar Zrt. hozta forgalomba, ezért a készülékre érvényes garanciát nem tudjuk meghosszabbítani."

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#1137) blakey válasza Alastair' (#1136) üzenetére


blakey
titán

És ezt annyiban is hagytad? Mert egyértelműen engedi a regisztrációt, 4 különböző telefont regisztráltattam és mindegyiket elfogadta, természetesen Telenorosakról van szó. A téma készülékéről egy kép.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1138) Alastair' válasza blakey (#1137) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A voda nekem élből 2 évet adott, szerintem havernak is a telenor. Vagy arra is adni kéne még +1 évet?

Alister from Hell

(#1139) moordavid válasza blakey (#1137) üzenetére


moordavid
aktív tag

Én a telenortól kaptam a telefont ingyen előfizetés megújítás mellé. Viszont a regisztrációs oldalon nem volt lehetőség a "vásárlás helyének" megadásánál semmire ami hasonlítana a "telefonon kerestek meg az ajánlattal"-re.

"Like tears in rain."

(#1140) blakey válasza Alastair' (#1138) üzenetére


blakey
titán

Ahogy megkaptam a telefont, regisztráltam, írta, hogy 12 hónap +12 hónapot kapok, ennyi. Ennél többről nem tudok.

(#1139) moordavid
Engem is telefonon kerestek, postán küldték és regisztrálni is tudtam, tudni illik ilyenkor online vásárlásnak minősül. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1141) moordavid válasza blakey (#1140) üzenetére


moordavid
aktív tag

Ilyenkor olyan setítnek érzem magam mint egyszeri iphone felhasználó a widgeteket nézve :-D
Köszi!

"Like tears in rain."

(#1142) szemy94 válasza moordavid (#1141) üzenetére


szemy94
senior tag

Még jó, hogy régi a topic, mert most aztán kapnád az ívet: D
Kolléga múltkor mondja kevés a hely, játék kéne neki, mondom rakj bele memkártyát, küldök bluetooth-on. (Iphone4S) Értette a poént ;)

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#1143) moordavid válasza szemy94 (#1142) üzenetére


moordavid
aktív tag

A család egy jelentős része iphone-os, veszik ők is a poént :-D

"Like tears in rain."

(#1144) espi38


espi38
őstag

Sziasztok, a sok pozitív véleményre hallgatva vettem egy J5 2016 de nagyon nem jött be, inkább sony xat kellett volna vennem.
Próbálom eladni, de a kutyának se kell, így jártam marad a készülék %(((

(#1145) Alastair' válasza espi38 (#1144) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Mi nem tetszik? Én Galaxy S4-ről váltottam, de semmi bajom vele. Persze nem játszok semmivel.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#1146) jani4454 válasza espi38 (#1144) üzenetére


jani4454
tag

...és mi a bajod vele?

(#1147) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Vásárolt már valaki ipaky tokot erre a telefonra?? Rendeltem, most érkezett meg de valahogy olyan gagyi az egész. Az egész tok féloldalas, csúszós a hátlap. Lehet ez is hamisított??

(#1148) espi38 válasza jani4454 (#1146) üzenetére


espi38
őstag

Huawei P10 lite ról váltottam anyagi okok miatt.
Akadozik az egész rendszer, a kijelző ami ér valamit ebben a típusban.
Nézegettem, hogy még idén "hurrá" lesz rá 7.0 is gagyi hatást kelt az egész telefon.ha valakit olcsón érdekel egy darab irjon rám :))

[ Szerkesztve ]

(#1149) Sanyi.mTs válasza espi38 (#1148) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

"gagyi hatást kelt az egész telefon"

nem nézted meg mielőtt megvetted a boltban? ha neten vetted, akkor meg 14 napod elállni a vételtől.

(#1150) #65510400 válasza espi38 (#1148) üzenetére


#65510400
törölt tag

Ezeket sose értettem. Ha kicsit is beleolvasol a fórumba, senkinek nem akadozik semmi. Épp az az egyik előnye, hogy tök jól pörög a rendszer.
Ha a tied akadozik,akkor ROSSZ. Vissza kell vinni és kérni a cserét. Mire jó egy ROSSZ készüléket rásózni valakire?

De ha ragaszkodsz a hülyeségedhez, és rendes helyen vetted hivatalos garanciával, én megveszem olcsón, majd én visszaviszem, garanciáztatom és olcsón lesz egy új telefonom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.