Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Csabi1984 válasza eurolac (#1000) üzenetére


Csabi1984
addikt

Amúgy csak android szoftver frissítés szóval nem kell túl nagy dologra számítani! Akkor lesz majd izgalmas amikor kb 1GB vagy több lesz a frissítendő fájl.

(#1002) kovacss72 válasza eurolac (#1000) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Indítsd újra!

(#1003) badb


badb
tag

Sziasztok!
Ezzel a telóval lehet képernyőtükrözést csinálni tv re mert nem akarja az igazságot, vagy én vagyok hozzá hülye :D

a Gépem:MSI B450 TOMAHAWK MAX , AMD Ryzen 5 3600 , Crucial Ballistix BL16G32C16U4B 2x16GB 3600 , Inno3D GeForce GTX 1070 iChill 8GB , Patriot VPR100-256GM28H ssd , Arctic Freezer 34 eSport DUO , FSP 700W Hyper K 700 , SilentiumPC Signum SG1 TG

(#1004) blakey válasza badb (#1003) üzenetére


blakey
titán

Gyárilag nem tudja, ezt feltelepíted és tudni fogja. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1005) eurolac válasza kovacss72 (#1002) üzenetére


eurolac
senior tag

Úgy gondolod, hogy kikapcsolás, vissza alapértelmezettre és újra kapcsoljam be?

Eurolac

(#1006) kovacss72 válasza eurolac (#1005) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Szimplán telefon restart.

(#1007) eurolac válasza kovacss72 (#1006) üzenetére


eurolac
senior tag

Nem oldotta meg. A feleségemnek is ilyen telója van, azon már egy hete frissült a Play. Arra gondolok, hogy valami miatt visszavonták. A programok frissülnek ez a lényeg.

Eurolac

(#1008) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Ezeket az ikon változásokat az 5.1.1 Android is megkapta szóval nem csak a 6-os verzió!

(#1009) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Mikóra várható Android 7 tud valaki infót? :F

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1010) kispx válasza szita.erno (#1009) üzenetére


kispx
addikt

(#1011) szita.erno válasza kispx (#1010) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Köszönöm! :R :C

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1012) GEPESZ66 válasza kispx (#1010) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Még az A3 2016-ra sem jött meg, pedig itt április 24 szerepel.

(#1013) kreg


kreg
tag

Én is most vettem csak észre ezt a play áruház-ikon változást,nagyon ritkán használom az alapértelmezett témát nyilván azért. Viszont más frissitésnek nincs nyoma,arra mèg nyilván várni kell (vodás a teló)

(#1015) kreg válasza vitatom1 (#1014) üzenetére


kreg
tag

A felsorolt hibákkal én nem találkoztam. A fényerö napsütésben lehetne több,és a hangszóró sem elég hangos,a többi nem áll meg szerintem.

(#1016) #65510400 válasza vitatom1 (#1014) üzenetére


#65510400
törölt tag

Ez egy nagyon rossz cikk. Sorba menve:

Elismerem, hogy nem hajtom túl, nem játszom vele, stb. Előfordult, hogy frissítéskor+böngészés felmelegedett a hátlap, de elképzelésem sincs mit kell tenni ahhoz, hogy felforrósodjon az oldalkeret. Nyomatni az Antutut fél órát? Az ám a napi szintű használat!

A menügombok kaptak háttérvilágítást. Max nem világítanak mindig, de ez szoftverrel megoldható. A cikkíró valószínűleg nem látott ilyen telefont, de talán még semmilyen Samsungot, különben ezt tudná.

A fényerő valóban lehetne több, de nem arról van szó, hogy napsütésben ne tudnánk elolvasni egy smst vagy felhívni valakit, csak mondjuk egy filmnek nem látjuk a sötét részeit.

Nekem a wifivel soha semmilyen gondom nem volt, 4 félét használok rendszeresen.

Pont hívásindításkor nem gond a 2 SIM,hiszen két külön gomb van a két SIMhez, nincs alapértelmezett! Soha nem telefonált vele a cikkíró!

A hardvert már többször leírtuk, napi felhasználáshoz elég, Asphalt 28-hoz nem.

A hang valóban halk néha multimédiánál, de csengőhangnál nem!

Sosem néztem vele filmet, nem tudom akkor hogy merül, de navigálni szoktam vele, ott 15%/óra a fogyasztás. A 4,5 órás filmnézéshez több mint 20%ot kéne merülnie óránként, ez nem túl valószínű így.

A vége a legjobb, ahol leírja,hogy ez nem minden készülékre jellemző. Mintha egy autóra azt írnám, hogy ennek a típusnak be szokott sülni a motorja meg kiesnek a kerekei, de ez minden autóra jellemző lehet,illetve a sofőrök csak egy részénél fordultak ezek elő.

Ez nem brutális tények, hanem brutális hülyeség. Sosem tesztelte ezt a készüléket az író, vagy csak megfogdosta MediaMarktban, de a gombok háttérvilágításáról akkor is tudnia kellett volna. Ez is csak egy újabb hülyeségeket terjesztő oldal. A neve mutatja, a legfontosabb a clickelés, abból van a bevétel, de ehhez mindig a legnagyobb hülyeséget kell írni, hogy rákattintsunk.

(#1017) lajbii válasza #65510400 (#1016) üzenetére


lajbii
tag

Üdv. " VZotya2 " A kérdésem következöre irányulna. Megemlíted:

" A menügombok kaptak háttérvilágítást. Max nem világítanak mindig, de ez szoftverrel megoldható "

Ezekszerint jólértem tud menügomb világítás? Csak gyárilag levan tiltva?
Nem találtam sehol opciót a telóba a gombviláítás bekapcsolására.
Eddig soha nem világított még.
Melyik szoftverrel lehetne megoldani? Megosztanád ?
Nekem nagyon jó lenne esti órákban.

Mindamelett teljesen megvagyok elégedve a telóval minden értelemben tökéletes számomra.
2 db ( dualsimes ) is van a családba és remekül bevált. :K

[ Szerkesztve ]

lajbii felhasználónak 52 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + A Mostani.

(#1018) Largo88 válasza #65510400 (#1016) üzenetére


Largo88
csendes tag

alul az érintő gombok sosem világítanak mert nincs mögötte led, csak felvannak festve, a home gomb fizikai de a két melette lévő csak érintő gomb és sosem fog világítani. nem tudom neked milyen készüléked van de a j5 2016 osba biztos hogy nem világítanak az érintőgombok.

engem inkább az zavar hogy a reklámvidóban ami a cikk elején van a csávó amikor a gyári fényképező alkalmazásban módot választ van hdr mód meg éjszakai mód is van a enyémbe pedig nincs kár h az itteniekből kivették ezt az opciót, pedig a reklámba pont ezt nyomatják.

nekem még nem jött frissítés (telenoros függő) de a nyilván ettől teljesen függetlenül kicsit változott a play aruhaz ilettve jött frissítés az áruházban a böngészőre bár én a chromot használom az asztali gépemmel szinkronizálva.

(#1019) seniman válasza lajbii (#1017) üzenetére


seniman
addikt

Ez engem is érdekelne. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#1020) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Én úgy olvastam hogy nem meg oldható a háttérvilágítás a vissza jelző gomboknál!! :(((

Itt egy teszt : https://mobilarena.hu/teszt/samsung_galaxy_j5_teszt/kulso.html

[ Szerkesztve ]

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1021) szemy94 válasza szita.erno (#1020) üzenetére


szemy94
senior tag

Ez egy brutális öngól :D
/ Vzotya2-től /

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#1022) #65510400


#65510400
törölt tag

Nahát milyen balfék vagyok. Észre se vettem,hogy nem világít. Egy Tab S2 van mellette, annál világít. Arra emlékeztem, azt sokkal többet használom. :B

(#1023) szita.erno válasza #65510400 (#1022) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Végül is együtt lehet vele élni.Nekem annyira nem fontos. :D

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1024) #65510400 válasza szita.erno (#1023) üzenetére


#65510400
törölt tag

Mint látható,észre se vettem,hogy nem világít.

Szemy94: Az a cikk akkor is szar. :-)

(#1025) szemy94 válasza #65510400 (#1024) üzenetére


szemy94
senior tag

Igen, az. De az jött le, mintha te sem használtál volna ilyen készüléket, aztán mondod, hogy ő hogy írhat így cikket.
Tévedni emberi dolog.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#1026) #65510400 válasza szemy94 (#1025) üzenetére


#65510400
törölt tag

Értem, hogy miért írtad. Az enyémről még fénykép is van fentebb, úgyhogy van bizonyíték. :-)

(#1027) Z()L3


Z()L3
tag

Sziasztok! Kb egy hete sikerült beszereznem egy ilyen telót és azt kell hogy mondjam nagyon megérte. Amire használom, azt villámgyorsan teszi, az akku valami nagyon frankó. Tegnap 50%-on 4 óra képernyőidőm volt, az azért nem gyenge szerintem. Messenger pörög meg YouTube a legtöbbet, itt esett le az állam..10-15% között elég neki 1 óra videóra :) A legjobban viszont maga a google integráció tetszik az egészben. Gmail, Chrome, YouTube minden külön csesztetés nélkül puff bejelentkeztem és már megy is :) Kérdeztem vásárlás előtt itt az auto fényerőt, ezúton is köszönöm a válaszokat, tényleg nem nagyon hiányzik :) Nem bántam meg a váltást, na :)

Valaki találkozott már olyan hibával hogy nem helyezi át az appot a telefon a memóriakártyára? Megcsinálja a folyamatot, írja hogy külső tárolón van de a foglalt hely mérete nem változik..nem mintha nagyon kéne de hátha lesz kedvem mással is játszani a Hearthstone-on kívül 😊

[ Szerkesztve ]

(#1028) #84490496 válasza #65510400 (#1016) üzenetére


#84490496
törölt tag

Pár válaszod kiveséztek már,arra nem írok. Ami nálam tapasztalat:
Kijelző: utcai módot csak erős napfénynél használom,egyébként 15-18% körül van és hibátlan.
Beszéd és csengő hangszóró: A beszédhangszóró iszonyat halk,sokszor alig hallom a másik felet egy kicsit zajosabb helyen. Hátsó hangszóró csak akkor halk,ha lerakom a telót,kézben fogva erős a hangja.
Hívás: egy simesnél nem túl szerencsés a hívás megoldása. Néven jobbra húzva lehet hívni,balra meg sms annak az illetőnek. Ezt nekem( vodás egy simes) sokszor alig érzékeli. Dual simesem nincs,így arról nem nyilatkozom.
Érintés bevitel: konkrétan az enyém időnként alig érzékel,időnként meg rögtön duplán is. Lehet,hogy ez miatt megint gariztatás lesz :)
A SOT viszont brutálisan jó,átlag 5,5-6 óra így nekem,a saját szokásaimmal. Ez tetszik!
Melegedés: nekem egy esetben melegszik,de akkor kegyetlenül: haza felé menet a céges buszon zene+bubble blaze játék( max 30 perc) és mindezt utcai fény bekapcsolással. Gyanítom,hogy a kijelző fény maximálása/üzemmódja miatt melegedhet ilyenkor,de ez más esetekben nálam nem nagyon fordul elő.
Navigációja nálam jól megy waze és maps.me-vel használtam. Átlag 5-10 méteres pontossággal lőtte be a helyzetem,ami stabil volt végig( tegnap pl 4,5 óra vezetés volt így,nekem nagyon bejön ez..).

[ Szerkesztve ]

(#1029) miska17


miska17
tag

Beszédhangszóró nálam sem túl combos;
A régi időkben bizonyos telókhoz voltak szervízkódok, pl olyan , amivel a hangszóró teljesítményére volt hatással, ami alapból cirka 70 százalékkal üzemelt ezt lehetett tuningolni--javítsatok ki ha tévedek--van még ilyen lehetőség ?

(#1030) eurolac


eurolac
senior tag

Olvasom ezt a beszédhangszórós dolgot, hogy több mindenkinél nem elég hangos. Nekem semmi bajom nincs vele szerencsére. Honor telókról jöttem, semmivel nem hallkabb szerintem.
Nekem nem akar lefrissülni a Play áruhaz. Addig nem gond amig az appok frissülnek, de ha abba bekavar azt nem szeretném. A gyorsítótárát lehet szerintetek törölni? Segít vajon?

Eurolac

(#1031) szaboknak


szaboknak
aktív tag

Jelentkezett a frissítés a telekomos telóra is,remélem nem lesz rosszabb estére rá engedem.

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#1032) seniman válasza szaboknak (#1031) üzenetére


seniman
addikt

Nekem már települt,nagy különbséget nem venni észre. :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#1033) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Sziasztok! Hol tudom a szim kártya pinkodot kikapcsolni? J5 2016 Duos mobilon? :F

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1034) kispx válasza szita.erno (#1033) üzenetére


kispx
addikt

beállítások -> zárolt képernyő és védelem -> egyéb biztonsági beállítások -> SIM PIN beállításai

(#1035) szita.erno válasza kispx (#1034) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Köszönöm :R

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1036) sumsang


sumsang
aktív tag

Sziasztok! Van arra lehetőség, hogy a telefonkönyvbe lévő keresztnevet és vezetéknevet meg lehessen cserélni?
Egy Lenovo telefonból lett korábban átmásolva a telefonkönyv, de itt a samsungban megcserélődtek a nevek, minden fordítva szerepel. Száz fölötti névről van szó, ami újraírva sajna elég időigényes lenne.

(#1037) kispx válasza sumsang (#1036) üzenetére


kispx
addikt

beállítások -> alkalmazások -> névjegyzék -> névformátum := vezetéknév, utónév
és rendezés szempontja := vezetéknév

(#1038) sumsang válasza kispx (#1037) üzenetére


sumsang
aktív tag

Köszönöm szépen , sikerült :) :R

(#1039) Attic09


Attic09
tag

Sziasztok, a háttérkép miért nem gördül a kezdő oldalakkal együtt? Vagy valahol be lehet ezt állítani? :F

(#1040) üszök válasza Attic09 (#1039) üzenetére


üszök
őstag

Szerintem ez Samsung betegség,nem lehet állítani.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1041) Attic09 válasza üszök (#1040) üzenetére


Attic09
tag

OK köszi, ahogy nézem a videókat már az s4 sem tudta, 6 éve az ace 1 még gördűlt :DDD
amúgy tök jó telefon ez :K

[ Szerkesztve ]

(#1042) szemy94 válasza Attic09 (#1041) üzenetére


szemy94
senior tag

Nézőpont kérdése, engem zavart pl a gördülő háttér, 2.3-as droidon Samsungnál is gördült, viszont anno az S5230 megoldása tetszett, hogy lehetett 3 "asztalon" 3 háttér, az jobb megoldás volt. Most is meg lehet oldani egyébként más launcher-rel.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#1043) Csabi1984 válasza szemy94 (#1042) üzenetére


Csabi1984
addikt

Sziasztok. Frissítettétek a készüléket amit felajánlott?

(#1044) szita.erno válasza Csabi1984 (#1043) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Én igen! De nem vettem észre semmi változást.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1045) Csabi1984 válasza szita.erno (#1044) üzenetére


Csabi1984
addikt

Köszönöm! Nem is azért kérdezem mert amióta felfrissítettem a telefonomat furcsa tapasztalataim vannak hívás közben (szakadozás, egyenletlen hangminőség) míg frissítés előtt nem volt ilyen. Édesanyámnak új készüléke van amikor hívták őt volt, hogy alig hallották mert olyan volt a hívás mintha a térerő bénáskodna.

Ha esetleg más is tapasztalt hívás alatt történő anomália akkor jelezze :D

(#1046) seniman válasza szita.erno (#1044) üzenetére


seniman
addikt

Én sem. :N

(#1045) Csabi1984

Az alacsony hangerőn kívül nem tapasztalok semmi beszélgetés közbeni anomáliát. :(

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#1047) kisselandras


kisselandras
senior tag

Sziasztok!lehet csalódnom kellet ebbe a telóba?
Problémám a következő hátha tudtok segíteni!
Ébresztő kikapcsolt állapotban nem ébreszt ez az egyetlen hátránya na meg az értesítő led ezzel nem is lenne baj de az ébresztő az gáz

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#1048) Edi77 válasza kisselandras (#1047) üzenetére


Edi77
őstag

Nem ébreszt, ha ki van kapcsolva a telefon... ha repcsibe teszed, akkor igen.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#1049) GEPESZ66 válasza kisselandras (#1047) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Android így nem ébreszt.

(#1050) #65510400 válasza kisselandras (#1047) üzenetére


#65510400
törölt tag

Ez nem a telefon baja, van egy csomó, ami ébreszt, és van egy csomó, ami nem. Ha repülő módba teszed, 1%-ot merül max reggelig vagy annyit se, és ébreszt.
Elnézést, ha ezt mondom, de ebben az esetben nem te csalódsz a telefonban, hanem a telefon csalódik benned. Androidos telefonoknál abszolút nem alapvető, hogy ébreszt -e kikapcsolva, neked kellett volna utána nézned.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.