Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) kreg válasza szaboknak (#350) üzenetére


kreg
tag

Köszi a választ,úgy tűnik a noled mégiscsak müxik?bár a logikát nem értem továbbra sem. Sz intelligens jelzès meg úgy halott ahogy van?magyarán nem működik.

(#352) #65510400 válasza kreg (#351) üzenetére


#65510400
törölt tag

Most akkor működik vagy nem? Vagy mi a hibajelenség? Nálam tökéletes.

(#353) hm15 válasza T0mcs (#348) üzenetére


hm15
senior tag

Én sem csomagolom be, zsebben egy bársony tokban hordom. Tetszetős kinézete van, nem rondítanám el hátlappal és egyebekkel.

(#354) pajszer91


pajszer91
tag

http://m.hvg.hu/tudomany/20161108_kigyulladt_samsung_galaxyj5

Remélhetőleg csak egyedi, egyszeri esetről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#355) T0mcs válasza gyuri2008 (#349) üzenetére


T0mcs
tag

Sötétebb lett tőle a kijelző és nem volt olyan éles volt a képe. Nekem nem jött be...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#356) T0mcs válasza szaboknak (#350) üzenetére


T0mcs
tag

szaboknak ez tényleg jó és működik én is használom csak ezek a dolgok bonyolítják meg a készüléket :(
Sajnos aki nem túrja át az összes menüt és almenüt ezt nem fogja megtalálni. Szerintem felesleges "fejlesztés" volt a led egyszerűbb :)

(#357) szaboknak válasza T0mcs (#355) üzenetére


szaboknak
aktív tag

Én ilyet [link] rendeltem,az egyik kolégámnak már megjött és nagon jól illeszkedik a telóján.

Iphone 7 128 Gb, Xiaomi watch S1

(#358) #65510400 válasza pajszer91 (#354) üzenetére


#65510400
törölt tag

Fura egy hvg nevű lapnál olyat olvasni, hogy "állítólag ".
Sajnos a kattintásokért mar a nagy nevű lapok is képesek hülyeségeket lehozni, csak hogy meglegyen az olvasottság. Részemről befejeztem az interneten a látványosan kattintásokért lehozott hírek olvasását.

(#359) GEPESZ66 válasza szaboknak (#357) üzenetére


GEPESZ66
veterán

J5 2016-nál a kijelző széle nincs lekerekítve, így jól áll rajta, gondolom.
Nálam A3 2016-on le van kerekítve, így az üvegfólia nem igazán jó rá, a széleinél 2mm széles csikban levegős lesz, s így zavaró is.
Több készüléken is tapasztaltam ezt.

(#360) retroid


retroid
senior tag

Ha valakit érdekelne jó áron keveset használt eredeti Samsung Flip tok írjon privátba!

SAMSUNG Flip Wallet Cover EF-WJ510 Galaxy J5 (2016) Black

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#361) Joker88


Joker88
őstag

sziasztok

tud valaki nekem egy kis véleményt írni, tapasztalatot megosztani a telefonnal kapcsolatban ?
hívásnál megfelelő-e a hangminőség, akkuidő, kamera, ilyenek...
köszönöm ! :R

In loving memory of Garrett Lockhart

(#362) gyuri2008 válasza Joker88 (#361) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szia
Szerintem olvasd át a fórumot. ;)

(#363) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Nem működik az iránytű app?
Vajon miért?

(#364) TiMoN


TiMoN
senior tag

Sziasztok! Lenne egy kérdés, adott 3 db Galaxy J5 2016 os készülék.
Szükséges appok feltelepítve, belépek a Play áruházba és ott több appot kinál fel frissítésre, de tudom hogy azelőtt frissítettem őket és nem is engedi! Hibaüzivel leáll hogy az appot nem lehet frissíteni.
Persze hogy nem, hisz friss. Pár nap után volt app ami frissült a többi ugyan úgy hibára fut, de jelzi hogy frissíteni kell.

Hogy lehetne ezt a hibát megszüntetni? Mindhárom készüléknél jelen van a hiba.

Ha valakinek van tapasztalata kérem ossza meg, köszönöm!

-TiMoN-

(#365) Veratrum


Veratrum
csendes tag

Sziasztok!
Én is egy ilyen telefon vásárlását tervezem.
Előtte egy Huawei P8 Lite felé hajlottam, de elég sok helyen olvastam a fórumokban, hogy fél év után tömegesen jönnek elő a wifi- és egyéb hibák, ezért döntenék inkább a stabilabbnak tűnő Samsung mellett.
Azt szeretném kérdezni, hogy a kamera funkciókból hiányzó HDR képesség hardveres, vagy szoftveres hiányosság? Megfelelő program telepítésével ez pótolható?

(#366) #70041600 válasza Veratrum (#365) üzenetére


#70041600
törölt tag

A HDR legjobb tudomásom szerint egy szoftveres technika, ahol a gép gyors egymásután több fotót készítve, kiválogatja és összerakja a legjobb pixeleket. Tehát ez önmagában egy sw megoldás, mindenhol.
De tudsz feltenni olyan fényképező appot a J5-re is, amely tudja a HDR-t.
Pl. ez tudja: Better Camera

Én egyébként feltettem az enyémre próbaképpen, játszottam vele, de egyáltalán nem láttam minőség javulást, a J5 (2016) kamerája alapból egész jó. Amúgy is ezek a sw-es mókolások nem mindig hoznak jobbat, a lényeg szerintem az optikai lencse.

(#367) Veratrum válasza #70041600 (#366) üzenetére


Veratrum
csendes tag

Köszönöm, majd én is kipróbálom!

(#368) Oneforall


Oneforall
csendes tag

Sziasztok!

Hol lehet beállítani, hogy híváskor küldje el a számomat, hogy mások is lássák, hogy én hívom őket?

(#369) hm15 válasza Oneforall (#368) üzenetére


hm15
senior tag

Szia!

Telefon, egyebek, beállítások, egyéb beállítások, saját hivásazonosító.

(#370) kisszoli0707


kisszoli0707
tag

Olyat csinált már a készülék valakinél,hogy csörgés közben a hangerőt a beállított fokozattal kezdi,majd lehalkul,visszaerősödik,megint lehalkul és így tovább,természetesen mindaddig,míg fel nem veszem a telefont.
Mind gyári,mind pedig külső tárhelyről kiválasztott hangok esetében is ez a jelenség tapasztalható.Igyekeztem megnézni az összes beállítási lehetőséget,de lehet,hogy elkerülte valami a figyelmemet.

(#371) HF77


HF77
senior tag

üdv
T-s előfizető vagyok..most 14-ért adják az előfizetésem mellé...megéri ezt venni? P8 lite szintén hasonló módon 25e.
szerintetek..?
most halt be a telóm, tehát mindenképp vásárlás előtt állok!

köszi

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#372) #65510400 válasza HF77 (#371) üzenetére


#65510400
törölt tag

Olvass bele a p8 lite fórumba. Nekem is alternatíva volt,de az olvasottak alapján ez megbízhatóbb, problémamentesebb.

(#373) Tyrel


Tyrel
őstag

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy van-e ebben a telefonban fényerősség érzékelő, ill. főleg az hogy képes-e automatikusan szabályozni a kijelző fényerejét? Keresgéltem de nem találok rá egyértelmű választ.

Köszi!

Turenkarn

(#374) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A gyári háttérképeket lelehet-e valahonnan tölteni?
Másik telefonra raknám rá.

(#375) gyuri2008 válasza Tyrel (#373) üzenetére


gyuri2008
veterán

Sajnos nincs.
Létezik egy [link]aplikáció(lux) a neve innen lehet letölteni,de nekem nem működött rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#376) gyuri2008 válasza GEPESZ66 (#374) üzenetére


gyuri2008
veterán

Talán innen próbáld meg.

(#377) Prien válasza HF77 (#371) üzenetére


Prien
addikt

Lehet, már nem aktuális, de a P8 Lite nem annyira jó sikerült mobil, szerintem. A facebook Huawei Közösség oldalon érdemes olvasgatni...Ráadásul picivel kisebb kijelző, de sokkal gyengébb akku jellemzi, ami ráadásul nem is cserélhető. És még drágább is lenne? Ajjaj :)

A kevés is több a semminél.

(#378) HF77 válasza Prien (#377) üzenetére


HF77
senior tag

még nem vettem telót...várom a holnapi T-s óóóriási fekete akciót..hátha....
de nagyon erre a J5-re hajazok..! :K

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#379) sherlock82 válasza HF77 (#378) üzenetére


sherlock82
senior tag

Sikerült beszerezned? Én ilyet szeretnék venni a közeljövőben, kiváncsi vagyok a véleményre.

Szerintetek a Samsung a3 után nem lesz szokatlanul nagy ?

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#380) HF77 válasza sherlock82 (#379) üzenetére


HF77
senior tag

tegnap megjöt az aranyos... :DD

nekem tetszik...baromi egyszerű a kezelőfelület, nincs semmi agyonbonyolítva!
kb 10 perc alatt teljesen testreszabtam a készüléket!
Gyors és stabil, nem akad, nem fagy, semmi ilyesmi....nagyon rosszat nem tudok rá mondani(még) :P

remélem hogy a továbbiakban is így teszi majd a dolgát! :)

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#381) chapog válasza HF77 (#380) üzenetére


chapog
tag

Szia.

Neked sikerült a hívás közbeni azonnali üzeneteket megváltoztatni?
Menüt úgy gondolom megtaláltam be is írtam az üzeneteket, de nem azok jelennek meg bejövő híváskor, hanem csak a gyáriak.
Köszi előre is.

(#382) HF77 válasza chapog (#381) üzenetére


HF77
senior tag

"hívás közbeni azonnali üzeneteket"
konkrétan mire is gondolsz..? amikor beszélsz akkor milyen üzenetet kapj ha közben hívnak..?!
enyire nem másztam bele a beállításokba...

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#383) 3800+


3800+
őstag

Sziasztok!

Ma vásároltunk barátnőmnek egy ilyen készüléket, valószínűleg 5-ös android lesz rajta gyárilag, így arra gondoltam egyből Odinnal felrakjuk rá a 6.0.1-et ma este, mivel úgyis felajánlaná a teló a szoftverfrissítést.

Na most az lenne a kérdésem, hogy független a készülék, XEH romot szedek le hozzá, viszont kettő is van. Az egyiknél: J510FNXXU1APE3 a kód, a másiknál: J510FNXXU1APG1. Bármelyik megfelel? Az utóbbi frissebb mint a másik. Tudom, hogy a beállításokon belül meg tudom nézni mi a telefonban a kód, de ahhoz végig kell menni az alapbeállításokon... viszont ha mindegy melyik kódszámút flash-eljük akkor nem pazarolnánk arra az időt. :)

Előre is köszi!

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#384) #65510400 válasza 3800+ (#383) üzenetére


#65510400
törölt tag

Ez a telefon 6-os droiddal jött ki alapból. Nem kéne legalább az első bekapcsolást megvárni, mielőtt mókolni kezded?

(#385) 3800+ válasza #65510400 (#384) üzenetére


3800+
őstag

Igen? A számlán a cikk megnevezésénél ott a név meg hogy 5.2. De akkor ez a kijelző átmérője lesz. Akkor ezt egy kicsit benéztem, elnézést. Frissítést úgyis fog feldobni gondolom, de akkor persze nem mókolom ha nem muszáj. :)

Köszi a gyors választ!

Szerk.: webáruházak oldalain 5.1-es androiddal van hirdetve.

[ Szerkesztve ]

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#386) üszök válasza 3800+ (#385) üzenetére


üszök
őstag

Most bontottam ki 10 perce egyet,és 6.0.1 van rajta.

Egyben üdv is urak,én is csatlakoznék a táborhoz.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#387) #65510400 válasza 3800+ (#385) üzenetére


#65510400
törölt tag

Ha az lenne a munkám, hogy a webáruházak hibáit kelljen felfedeznem és kapnék 100 Ft-ot hibánként,rég milliomos lennék. Webáruházas infónak sose higgy, még a gyártói honlapoknak is csak fenntartással.

(#388) #65510400 válasza üszök (#386) üzenetére


#65510400
törölt tag

Üdv a klubban. Mielőtt kérdezel olvasd végig a fórumot, nem hosszú (még:-) ) és egy csomó mindenről volt már szó.

(#389) 3800+ válasza #65510400 (#387) üzenetére


3800+
őstag

Nagyon köszönöm, bocsi még egyszer. :) Nagyon várjuk már az első bekapcsolást. A fórumot pedig már hellyel közzel végig böngésztem. Nagy reményeket fűzünk a telóhoz.

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#390) HF77 válasza 3800+ (#383) üzenetére


HF77
senior tag

csatlakozom...6.0.1 van rajta.(én szombaton kaptam meg) :DD

ennek a telónak az aksija a csúcspont..!
tegnap reggel vettem le a töltőről(100%), most 82%-on áll....pedig párszor telefonáltam vele, neteztem is...wiber üzetet volt vagy 20... :C

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#391) üszök válasza #65510400 (#388) üzenetére


üszök
őstag

Oké,este meglesz. :K

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#392) 3800+ válasza HF77 (#390) üzenetére


3800+
őstag

Akinek esetleg vodás előfizetése van nincs probléma a cella készenléttel? A régi telefon (Ace 4) meghülyült kapott egy vérfrissítést XEH rom formájában, és utána a cella készenlét szívta az akkumulátort mint a fene. Ezt az oldotta meg, hogy vodás rommal újranyúztuk. ;] Mintha a független romnak baja lett volna a hálózat kereséssel.

[ Szerkesztve ]

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#393) HF77 válasza 3800+ (#392) üzenetére


HF77
senior tag

én T-s előfizetéssel rendelkezem, semmi problémát, de még hasonlót sem tapasztaltam!
éjszaka is be van kapcsolva(csak lenémítom)...2%-ot merült
kíváncsi vagyok meddig bírja..!?

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#394) üszök válasza üszök (#391) üzenetére


üszök
őstag

Végig olvastam,nem tartott sokáig. :D

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#395) üszök


üszök
őstag

Este nyomogattam kicsit a telefont,és az automata fényerő hiányát feledteti az,hogy végre a BT headsetet fel tudja venni automatán. Ez nekem nagyon hiányzott,nyáron bukósisakban igen jól jön.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#396) Csabi1984 válasza üszök (#395) üzenetére


Csabi1984
addikt

Szia szerintem ez nem a telefon tudásán múlik hanem a szoftveren! Arra hivatkozok, hogy édesanyámnak samsung core prime telefonja van amit anno 5 verzió valamelyikével kiadtak és abba benne volt a vezetékes headset automatikus hívás fogadás, majd jött rá egy nagyobb de ekkor már 5.1.1 lett a vége és onnantól kezdve a funkció elveszett!

(#397) üszök válasza Csabi1984 (#396) üzenetére


üszök
őstag

Lehet. Én az utóbbi 1,5 évben egy Tesco telefont használtam, abban nem volt. Viszont a 10 év körüli Nokiám tudja,de ott meg nincs Gmail szinkron. :D

Valaki írhatna egy jobb játékot,a kíváncsiság kedvért kipróbálnám.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#398) Prien válasza üszök (#397) üzenetére


Prien
addikt

"Valaki írhatna egy jobb játékot,a kíváncsiság kedvért kipróbálnám."

World of tanks Blitz ;]

A kevés is több a semminél.

(#399) #70041600 válasza üszök (#397) üzenetére


#70041600
törölt tag

Szerintem zseniális agytorna és ügyesség!

Brain It On

[ Szerkesztve ]

(#400) kisszoli0707


kisszoli0707
tag

Nem tudtok véletlenül valami olyan alkalmazást a készülékre,ami megakadályozná a zsebben történő véletlen feloldást?Keresgéltem már az al-almenükben,de mondanom sem kell,sikertelenül.Miért van az,hogy ennél jóval olcsóbb készülékekben alapból benne van (volt)?Nagyon hiányzik! :(
A :"vásárolj olcsóbb készüléket!"-megjegyzésektől kíméljen meg az tanultabb réteg!Play áruházban keresgéltem,de még nem leltem ilyen programra...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.