Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Dimond G válasza PistiSan (#1099) üzenetére


Dimond G
senior tag

Bocsi. Privátban akartam tolni. Siettem. Veled biztos nem fordult még elő.
:W

(#1102) mrThomi válasza GEPESZ66 (#1097) üzenetére


mrThomi
addikt

Amit letöltöttem abban is volt csc fájl. Most azt an infot kaptam hogy sim nélkül kell indítani majd késöbb berakni. Usb hibakeresést, OEM feloldást engedélyezni kell ?

(#1103) GEPESZ66 válasza mrThomi (#1102) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Engedélyezni kell.

(#1104) Tuomas


Tuomas
addikt

Telekomosra is elérhető a frissítés.

We were here

(#1105) Chris0321 válasza Tuomas (#1104) üzenetére


Chris0321
addikt

Kösz, hogy szóltál. El is kezdtem letölteni.

(#1106) thboxx válasza Chris0321 (#1105) üzenetére


thboxx
aktív tag

Jó nagy csomag. Rakott is be az alkalmazáslistába egy AR-zóna appot. Utánanéztem, kiterjesztett valóság. Hát... Szükségem épp nem volt rá... :DDD

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1107) mrThomi válasza GEPESZ66 (#1097) üzenetére


mrThomi
addikt

Megprobáltam még egyszer ahogy tegnap, csak sim nélkül, de igy sem jó. a samfirm-ben pedig nincs is benne az sm-a715***

(#1108) GEPESZ66 válasza mrThomi (#1107) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ezt használd:
SamFirm 0.3.6
Nem tudom elképzelni, hogy ne legyen benne.

(#1109) mrThomi válasza GEPESZ66 (#1108) üzenetére


mrThomi
addikt

a samfirmen belül miket pipalgassak be pontosan ? van 1-2 bealitasi lehetöseg.

(#1110) nünüke1975


nünüke1975
aktív tag

A Google hangalaput szeretném használni alapértelmezettként. Hogy tudom arra állítani hogy ne kelljen mindig kiválasztani?

(#1111) nünüke1975 válasza nünüke1975 (#1110) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

(#1112) thboxx válasza nünüke1975 (#1111) üzenetére


thboxx
aktív tag

Ha egyáltalán nem akarod használni, az alkalmazások menüpontban felül kérd hogy mutassa a rendszeralkalmazásokat, megkeresed és ki lehet kapcsolni. Magyarul le tudod tiltani.

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1113) dlaj válasza Dimond G (#1101) üzenetére


dlaj
őstag

Valószínűleg arra gondolt, hogy egy itt feltett kérdésre (ami többeket érinthet) ide (is) illet volna berakni a megoldást! :R

(#1114) mrThomi válasza dlaj (#1113) üzenetére


mrThomi
addikt

szerintem olyan sokakat nem érint hogy elmennek egy másik országba, telót vesznek, aztán hazamennek és nincs volte hívásuk mert csak az adott ország csc kódja elérhetó csak a romon. Átmeneti telónak vettem magyarba, de lehet megtartom hosszabb ideig itt luxemburgba. Így viszont kicsit bosszant és a végére akarok járni. Nem tudom már mit csináljak hogy működjön... :F

[ Szerkesztve ]

(#1115) Black_Raven válasza Tuomas (#1104) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Milyen frissités, a júniusi?
Sziasztok, ma csatlakoztam egy fekete példánnyal.(TMH)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1116) kokokka


kokokka
őstag

Erre van valami megoldás? Már alaphelyzetbe állítottam a kamerát is, de mindig ez a hiba, ha 1pm-re vagy a fölé állítom a záridőt prof módban.

(#1117) harry3 válasza kokokka (#1116) üzenetére


harry3
őstag

Frissítés után? A visszaállítás nekem nem segített, de az újraindítás igen.

(#1118) Attila57 válasza kokokka (#1116) üzenetére


Attila57
tag

Nálam is előfordult ez a hiba már 2x. Itt kizárólag az újrandítás segít. Annak örülök, hogy ez a hiba nem egyedi. és reméllem javítják. Egyébként gyönyörűek az elkészült képek, a video is mentes a gyakori újrafókuszálástól.

[ Szerkesztve ]

(#1119) boff


boff
senior tag

Sziasztok!
Körülbelül 2-3 hónapja újonnan vásárolt A71-nek a töltése teljesen vàratlanul elromlott. Gyári kábellel és töltőfejjel egyáltalán nem reagál, másik gyorstöltővel és kábellel sem, új kábellel és régi töltőfejjel kb 10 másodpercig működött de közben 6-7x megszakadt a töltés majd semmi. Jelenleg egy harmadik kábellel és laptopra csatlakoztatva tudom tölteni de néha ehhez is újra kell indítani. Ötletek esetleg mi lehet a gond? :R

(#1120) kokokka válasza harry3 (#1117) üzenetére


kokokka
őstag

Igen, frissítés után. Újraindítás sem segít. Mindegy mit csinálok, folyton ezt kapom.

(#1121) pprod94 válasza boff (#1119) üzenetére


pprod94
aktív tag

Szia! Kábel szépen "belekattan" ? Idővel képes a zsebszöszt begyűjteni, érdemes kitakarítani a csatlakozót néhanap. :)

(#1122) Chris0321 válasza boff (#1119) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
A gond az, hogy még mindig nem küldted vissza a szervízbe. Ha biztos, hogy nem a töltőkábellel van gond és mivel többel kipróbáltad így mérget vehetsz rá akkor nem fogod tudni otthon megjavítani.

pprod94: Én még az életbe nem takarítottam a telefon csatlakozóját és nem volt ilyen gondom. Mivel a csatlakozó közepén van egy gondolom megvezető pöcök én nem is piszkálnám ha nem látszik benne semmi.

[ Szerkesztve ]

(#1123) pprod94 válasza Chris0321 (#1122) üzenetére


pprod94
aktív tag

Én szoktam óvatosan takarítani, hidd el, rengeteg minden bele tud gyűlni. :) Bár régebben mikroszkóp alatt csináltam, azért az biztonságosabb.

(#1124) Chris0321 válasza pprod94 (#1123) üzenetére


Chris0321
addikt

Én nem szívesen piszkálnék bele mert lényegében áram alatt van és nem biztos, hogy jó dolog lenne összezárni a két pólust.

(#1125) boff


boff
senior tag

Óvatosan tisztítottam, ki is jött belőle 3-4 nagyobb zsebpiszok viszont nem oldotta meg a problémát. Sajnos akkor irány vissza a telekom aztán lesz valami. :W

(#1126) PistiSan válasza Chris0321 (#1124) üzenetére


PistiSan
addikt

Erre szoktak fogpiszkálót, vagy műanyag flakonból levágott darabot használni.

(#1127) kokokka válasza kokokka (#1120) üzenetére


kokokka
őstag

Csalódás ez egy kicsit. Samsungtól nem ezt várná az ember. A professzionális része konkrétan használhatatlan a számomra....

(#1128) kokokka válasza boff (#1125) üzenetére


kokokka
őstag

Ha elkészül vegyél egy mágneses töltőt! Minden gondod meg lesz oldva.

(#1129) thboxx válasza kokokka (#1127) üzenetére


thboxx
aktív tag

Nekem a frissítés óta már másodszorra kapcsol vissza a Chrome böngésző. Közvetlen frissítés után még elnéztem, de éjje? Amikor senki sem nyúlt a telefonhoz? Most reggelre megint ott vigyorgott az alkalmazáslistában. Lehet megpróbálom újraindítani. Hátha elfelejti a dilit. Ha van backupod esetleg megpróbálhatsz egy gyári resetet...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1130) kokokka válasza thboxx (#1129) üzenetére


kokokka
őstag

Van backup, és erősen gondolkozom is rajta. Hazaértem és megpróbálom, más választásom nem nagyon maradt. Max a várakozás egy hibajavításra....

(#1131) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Ezen nincs zene app? :F

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1132) Black_Raven válasza Black_Raven (#1131) üzenetére


Black_Raven
veterán

Letöltöttem a Samsung Musicot, háát..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1133) mrThomi


mrThomi
addikt

Sajnos sehogy sem sikerült eddig megváltoztatni a telefon csc kódját XEH-röl LUX-ra. Minden lehetséges módon fölraktam már a LUX hivatalos szoftvert, de a szolgáltatói szoftver OXM_XEH marad mindig... hol hibázhattam ?

(#1134) GEPESZ66 válasza mrThomi (#1133) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ha jól emlékszem, van olyan, hogy CSC és HOME CSC.
Ha minden igaz a CSC-t kell kiválasztani.

(#1135) mrThomi válasza GEPESZ66 (#1134) üzenetére


mrThomi
addikt

Azt választottam. Vagy 5 féle képpen felraktam már a romot, egyszer sem volt jó. Elviekben innentől a sim kártyának kellene maga beállítani a dolgokat, de nem igazán akarja

(#1136) Attila57 válasza GEPESZ66 (#1103) üzenetére


Attila57
tag

Sziasztok! Használtátok már a zseblámpát? Bekapcsoláskor felvillan teljes fénnyel, majd félfénnyel világít tovább. Nálatok is?

(#1137) Forestjo válasza Attila57 (#1136) üzenetére


Forestjo
senior tag

Nálam egy fényereje van. Azt nem tudom hogy ez a teljes fényereje-e, de nem változik.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#1138) Lozi8 válasza Attila57 (#1136) üzenetére


Lozi8
tag

Nincs ilyen jelenségem. Egy fényerő, vakító.

(#1139) Black_Raven válasza Attila57 (#1136) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szerintem túl kicsire van állitva a zseblámpa fényereje. Kattints a zseblámpa feliratra bekapcsolás után, és állitsd be,, utána folyamatos lesz a fényerő. :K

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1140) Attila57 válasza Black_Raven (#1139) üzenetére


Attila57
tag

Köszi nagy vagy! Nem is tudtam, hogy állítható a fényerő! Ott a piros pont!

(#1141) Black_Raven válasza Attila57 (#1140) üzenetére


Black_Raven
veterán

[kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1142) kokokka válasza Attila57 (#1140) üzenetére


kokokka
őstag

Edge panel, eszközök, zseblámpa. Dizájnos felületen :)

(#1143) kreg válasza Black_Raven (#1132) üzenetére


kreg
tag

Szerintem teljesen megfelel a célnak. A widgetjét viszont jól elbaltázták,az vacak.

(#1144) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Már kukáztam, most Huawei Music van. :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1145) pprod94


pprod94
aktív tag

Sziasztok! Nektek szokott ilyet csinálni zsebben? Nagyon idegesít...
Képernyőkímélő ki van kapcsolva, széttúrtam mindent, de mégsem találtam megoldást.

(#1146) kokokka válasza pprod94 (#1145) üzenetére


kokokka
őstag

Zárképernyő bakapcsoláskor (nem feloldáskor) rányomsz az órára, akkor jön elő. Nem tudom, hogy ki lehet e kapcsolni, de én nagyon szeretem, hogy benne van. Digitális, másodperc mutatás, mi kell még? :)

(#1147) pprod94 válasza kokokka (#1146) üzenetére


pprod94
aktív tag

Köszi, tényleg akkor lehet elővarázsolni! Nincs vele nagy bajom, csak hát a zsebemben csinálja! :)

(#1148) kokokka válasza pprod94 (#1147) üzenetére


kokokka
őstag

Nekem is néha :D. Érdekes, mert be van kapcsolva a zseb mód, ami arra hivatott, hogy az ilyeneket megakadályozza, de valamiért nem jól működik. Vettem már elő úgy zsebből, hogy azt írta, 60 feloldási próbálkozás után használjam a PIN kódot. Valami nagyon nem jó ezzel a részével sajnos....

[ Szerkesztve ]

(#1149) Chris0321 válasza kokokka (#1146) üzenetére


Chris0321
addikt

Kár, hogy nem lehet beállítani, hogy alapból ilyen legyen.

(#1150) Black_Raven válasza kokokka (#1148) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szerintem, megnyomod a gombot véletlenül a zsebedben, vagy nem tudom. Én is éreztem már, amikor leülök ebben a jó szűk nadrágokban/farmerban hogy mintha megnyomnám a gombokat is, csak nem érdekel. Ha kódot kér büntiből, akkor azt kap. :D Ja igen, a duplakopp is ludas lehet, nálam az off.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.