Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) BaLee_ válasza szarvasx (#1482) üzenetére


BaLee_
csendes tag

A vakus fotóknál sárga kép hibát is javította?

(#1552) Attila57 válasza BaLee_ (#1551) üzenetére


Attila57
tag

Sajnos nem.

(#1553) BaLee_ válasza Attila57 (#1552) üzenetére


BaLee_
csendes tag

Köszi a választ, akkor még várok (a sárgaságot okozó frissítést sem tettem fel annak idején). Csak kijavítják előbb-utóbb ezt a hibát is, hogy frissíthessek végre. :)

[ Szerkesztve ]

(#1554) Attila57 válasza BaLee_ (#1553) üzenetére


Attila57
tag

Amikor vetted a telót, akkor még jók voltak a vakus képek?

(#1555) BaLee_ válasza Attila57 (#1554) üzenetére


BaLee_
csendes tag

Még most is jók, mert nem tettem fel az augusztusi frissítést.(Olvastam a kamera problémákról, ezért nem mertem felrakni)

(#1556) Vindex


Vindex
tag

Milyen nfc apk-t érdemes biztonságosan használni? CIB-es vagyok, de nekik nincs.

(#1557) kokokka válasza Vindex (#1556) üzenetére


kokokka
őstag

Minden banknak saját van, már amelyiknek van. A Google Pay-el trükközve megoldható, de ez nem legális. De megoldható :)

(#1558) thboxx válasza Vindex (#1556) üzenetére


thboxx
aktív tag

Az OTP Simple alkalmazásában elvileg bármelyik bank által kibocsátott kártyát tudsz regisztrálni érintéses fizetésre. Én is ezt használom. Bár én pluszba OTP-s is vagyok. De amíg haver bankjának nem volt saját appja addig ő is ezt használta... Ha jól emlékszem.

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1559) kokokka válasza thboxx (#1558) üzenetére


kokokka
őstag

Nem, nem lehet bármit. Se az Erste-set, se a Revolut-ot, se a Curve-öt nem lehet NFC-snek regisztrálni. Csak sima bankkártyának, ahonnan majd az NFC fizetésre alkalmas virtuális Simple kártyára tudsz pénzt tenni. Tehát csak áttételesen használhatóak a nem OTP-s kártyák.

(#1560) thboxx válasza kokokka (#1559) üzenetére


thboxx
aktív tag

Akkor nem tudom... Én az emlékeim, meg a playes app leírás alapján mondtam:
"Bármely bank által kibocsátott MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, vagy American Express bankkártyával biztonságosan fizethetsz az alkalmazásban.
Simple fiókodat és benne elmentett bankkártyáidat a SimplePay webes fizetési felületen is egyszerűen használhatod vásárlásra, többezer webshopban."
Ha nem megy akkor sz@r a gyári keírás is... :(((

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1561) thboxx válasza thboxx (#1560) üzenetére


thboxx
aktív tag

Most találtam ezt. Elég felvilágosító, érthető leírás. :C

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1562) kokokka válasza thboxx (#1561) üzenetére


kokokka
őstag

Ezt írtam! Virtuális Simple kártya kell hozzá. Arra átpakolod a pénzt a regisztrált kártyádról (max 45000Ft/hó) és használod a telefonod NFC-vel. Nem magával a beregisztrált bankkártyával fizetsz, mert azt a Simple-ben sem tudod NFC-snek használni. Csak ezzel a kis kerülővel, ami sz@rt sem ér. Olvassatok utána, hogy a végén drágábblesz a hús, mint a leves. Talán lassan tényleg jön már a Google Pay, vagy a Samsung Pay és akkor megoldódik ez a helyzet ami ismét senkinek sem jó, csak a magyarországon üzemelő bankoknak.

(#1563) thboxx válasza kokokka (#1562) üzenetére


thboxx
aktív tag

Bezzeg az almapay az támogatott... Még ebben a nyomorúságos kis országban is... :((

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1564) Vindex


Vindex
tag

"végén drágábblesz a hús, mint a leves" :) Az mindig úgy van, hogy a husi drágább mint a leves.

(#1565) kokokka válasza Vindex (#1564) üzenetére


kokokka
őstag

Ez egy közmondás : Többe kerül a hús mint a leves. Vagy valamit én nem értek a hsz-edben?

(#1566) nünüke1975 válasza kokokka (#1565) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Többe kerül a leves mint a hús

(#1567) kokokka válasza nünüke1975 (#1566) üzenetére


kokokka
őstag

Igaz :DD

(#1568) Daemos válasza kokokka (#1559) üzenetére


Daemos
tag

Szia,

Én Curve kártyát használok google pay alkalmazásba és a curve app-ba pedig cib kártyát rendeltem.
Tokéletesen tudok nfc fizetést nyomni telorol :) Egy hátránya van, hogy mikor fizetek küld a goole pay a curve es a cib is ertesitest :DDD

(#1569) kokokka válasza Daemos (#1568) üzenetére


kokokka
őstag

Igen, ezt írtam :) Nekem is így van megoldva.

(#1570) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Holnap jön a A71 em. Remélem jó választás volt? Mert nagyon tetszik :DD

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1571) nünüke1975 válasza szita.erno (#1570) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Jó lesz az. S8 után használom.

(#1572) Atilla001


Atilla001
senior tag

Üdv!
Elkezdtem gondolkodni új telefonon. Xiaomi 9 es szériát nézegettem és többek közt az A51, A71
Ajánlanátok az A71 et hosszú távra? Egy időtálló gyors megbízható telefont keresnék amire van támogatás és rendes szerviz. Nem a telefonnal élek és sosem játszom vele. Akkor cserélem ha nagyon muszáj. Nem flesselek nem mókuskálok, root-olok. Csak a hivatalos frissítéseket teszem fel. Rengeteget fotózom és emilezek. Fontos a jó térerő(B20). AZ NFC az minden A71-ben benne van vagy valóban régió függő? A Samsung garancia a boltba szól ahol vették, vagy van legközelebbi szerviz? Használtra gondolok most.
Sajnos az ára elég borsos még ma is. Nem akartam ennyit költeni rá, de ha 4-5 évig elkísér akkor oké. Szerintetek érdemes 2-3 hónapot várni valami leértékelésre?
Köszönöm ha végigolvastad, Attila

Védd a természetet!

(#1573) TFSi válasza Atilla001 (#1572) üzenetére


TFSi
őstag

Én Xiaomi Mi9T Pro-ról váltottam. Csak kis sebességkülönbséget érzékelek, pedig abban Snapdragon 855 volt. B20 tudomásom szerint van, és egészen Android 13-ig támogatni fogják. Üzemideje nagyon jó, szoftveresen funkciógazdag, edge képernyő is van rajta, amely eddig csak az S szériákon volt. Megbízható helyről vedd, ahol 2 év gyári garancia érvényes. Én szeretem.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1574) kokokka válasza Atilla001 (#1572) üzenetére


kokokka
őstag

Egy A71-es topikban ilyen kérdést feltenni! :) Naná, hogy A71! Nagyon jó készülék, remek kamerával. Erős hardver, gyönyörű kijelző. Hatalmas méret, hosszű jövőbeli támogatás. Nem kérdés.

(#1575) atosan válasza Atilla001 (#1572) üzenetére


atosan
addikt

Volt Redmi Note 9 pro telefonom. Jó gépezet, de ha választanom kellene, inkább az A71.

Maine coon

(#1576) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Hol érdemes most ezt a telefont megvenni? Pl. Telepartner megbízható? Van róla egy két érdekes vélemény..

(#1577) petya2012 válasza zsoltzsolt (#1576) üzenetére


petya2012
őstag

szerintem megéri a +10-est a médiás gari

(#1578) zsoltzsolt válasza petya2012 (#1577) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi! A náluk vásárolt készülék esetén gyári garancia van, vagyis vihetem meghibásodás esetén Samsung szervizbe?

(#1579) petya2012 válasza zsoltzsolt (#1578) üzenetére


petya2012
őstag

természetesen,náluk mindig gyári gari van
de reméljük nem lesz gond vele :)

(#1580) zsoltzsolt

helyesen teszed :)

[ Szerkesztve ]

(#1580) zsoltzsolt válasza petya2012 (#1579) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi a választ! Inkább hanyagolom a Telepartnert

(#1581) saxoolondon2


saxoolondon2
csendes tag

Kérdésem az lenne, hogy Telenor függő A71 alapban tudja más szolgáltatónak is (voda) a kártyát kezelni, vagy csak függetlenítés után? Köszi az infót.

(#1582) e72pali válasza saxoolondon2 (#1581) üzenetére


e72pali
csendes tag

Szia! Minden szolgáltató csak független mobilokat árulhat! 😊 :))

(#1583) Atilla001


Atilla001
senior tag

Most a mediaban 125k. Az jó ár? Gagyi a kérdés de ár érték. Vagy blekfrájdéj ra van értelme várni? Thx

Védd a természetet!

(#1584) TFSi válasza Atilla001 (#1583) üzenetére


TFSi
őstag

Az elég jó ár és ott minden bizonnyal nem lesz gond a garival.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1585) saxoolondon2 válasza e72pali (#1582) üzenetére


saxoolondon2
csendes tag

Szia, köszi, ezt nem is tudtam.

(#1586) kokokka válasza Atilla001 (#1583) üzenetére


kokokka
őstag

Korrekt ár szerintem is.

(#1587) #91166208


#91166208
törölt tag

Üdv. Én egy dologra vagyok nagyon kíváncsi. Mikor kapjuk meg A71 re az Android 11 -et. Én attól tartok , hogy csak jövőre. Szerintetek ? :( :(((

(#1588) TFSi válasza #91166208 (#1587) üzenetére


TFSi
őstag

Szerintem év végig esélyes, amúgy miért várod ennyire? Minél később kapjuk, annál kevesebb hiba lesz benne. Inkább egy stabil 10, mint egy bughalmaz 11.

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1589) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Sziasztok! Aki FB Lite-t használ, megnézné hogy a Menü/Beállitások rész már 3-4 verzió óta mintha lefagyna, sehivá nem lehet belépni vagy bármit állitani. De amúgy sztem nincs lefagyva mert a scroll megy, de semmi más Valahol olvastam hogy megszűnik a Lite verzió, ez már az előszele hogy magunktól váltsunk, vagy csak nekem rossz? Thx.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1590) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Online on hogy tudom meg nézni meddig van garancia a készüléken?

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1591) nicu71 válasza Black_Raven (#1589) üzenetére


nicu71
addikt

Szia ,nekem nem fagy be ,be tudok lépni a menübe,állitani is tudok...sötét mód on.... ami fura és hiba ,az az hogy magán az ikonon az értesítéseket jelző szám ,az változatlan marad ,hiába néztem meg,nyitottam meg stb ugyanugy marad a számláló 15 vagy 10 stb.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1592) Black_Raven válasza nicu71 (#1591) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Nem tudom mi lehet az enyémmel, már vagy 4 frissités óta xar. Számok nekem se jók. Mindegy a céljukat elérték és kukáztam, A normál FB app műxik rendesen hiba nélkül. Dark mode is van benne mint a Liteban. Köszi hogy ránéztél.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1593) nicu71 válasza Black_Raven (#1592) üzenetére


nicu71
addikt

Dark mode a normál fb appban?Lemaradtam valamiről? Amúgy én csak azért használom a lite verziót mert jóval barátságosabban bánik az energiával 🙂

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1594) Black_Raven válasza nicu71 (#1593) üzenetére


Black_Raven
veterán

Tegnap raktam fel.[kép] [kép] Nem veszélyes a zabálása.[kép] Én kb 4 évig használtam a Lite verziót, de ha nem jó, nem kell.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1595) Halkow.


Halkow.
senior tag

Csákány! Olyan apró hibám akadt, hogy SwiftKey billentyűzet mostanság egyre gyakrabban kifagyasztja a telefont és megál a gépelés során.

Annyira idegesítő tud lenni.

Pozitívum: a legutóbbi frissítés végre felgyorsította a keresés funkciót a beállításokban.

Azt hittem földhöz verem anno, Ios villám gyors.

Képek továbbra is szépek 64MP-en nagyítva értem.

Olyan térereje van a telefonnak, hogy hihetetlen. Vidéken kő falak mellett gond nélkül kicsörög.

Akku jól bírja két naponta elég tölteni, ha nem használom akkor 3-4 nap folyamatos 4g mellett.

Negatív:

- Videozasi képesség elmarad a korábbi iPhone 8-tól
Nincs stabilizáció UHD alatt.

- Gyorsaság hát ios azért gördülékenyebb volt és ésszerűbb. Kicsit hiányzik.

- van 3+1 kamera hátul és abból 1-nek van értelme a többi kukába való.

Gondolkodom, hogy eladom a tesómnak, mert a következő munkahelyem megköveteli majd a vízzálóságot és strapabírást.

Egy SE 2020-ban gondolkodom. Rendkívül jól bírta már az i8-is nekem.

[ Szerkesztve ]

(#1596) kokokka válasza Halkow. (#1595) üzenetére


kokokka
őstag

Add el!

(#1597) Black_Raven válasza Halkow. (#1595) üzenetére


Black_Raven
veterán

A billt. Dobd ki, én is Gboardot használok az nem fagy. Az SE 2020 mióta vizálló és strapabíró? :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1598) Halkow. válasza Black_Raven (#1597) üzenetére


Halkow.
senior tag

[kép]

Strapabíróságról annyi, hogy 1,5 év alatt amit az i8 kapott ott egy xiaomi, Sony, elhasalt kollégának ugyanabban a munkakörben.

[ Szerkesztve ]

(#1599) dlaj válasza Black_Raven (#1594) üzenetére


dlaj
őstag

Érdekes, hogy nekem a Facebook appban továbbra sincs sötét mód.
Az előbb frissítettem és meg újra is indítottam a telefont. Csak ennyit tud: [kép]

(#1600) Black_Raven válasza dlaj (#1599) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez érdekes, én csak ráfrissitettem mert tiltva volt idáig, és ott volt a menüben. Jó, akkor baxszál ki vele, kapcsold be ezt és nem menekülhet a dark módtól.[kép]

Halkow: akkor ha jó az egérmozi, csapj rá. ;)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.