Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) nicu71


nicu71
addikt

Nekem is nagyon tré az ujjlenyomat olvasó, én is megcsináltam a trükköket , eredmény 0. Eléggé frusztrál :U Az eddigi telóim ezen a téren sokkal jobbak voltak,nem vagyok elégedett...

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1352) topyjo


topyjo
aktív tag

Kicsit gondoljuk át ezt az ujjlenyomat kérdést.
Ez egy biztonsági elem, amitől azt várjuk, hogy megfelelően működjön. Rögzíted a jobb hüvelyk, és mutató ujjadat, mivel az áll kézre.
Viszont az ujjlenyomat naponta változhat, akár többször is, pl. fizikai munkát végzőknél, ez a két ujj van legtöbbet terhelve, elég egy apró karc, vagy kopás a bőrön, és már nem is nyithat ki, mivel az nem egyezik meg a rögzítettel.
Uez vonatkozik a kiszáradt, vagy éppen felázott, átizzadt, vagy éppen kihűlt bőrre is.És van egy rossz hírem, télen még rosszabb lesz a helyzet.
Volt előnye a hátlapi szenzornak, ott a középső ujját használta az ember, ami kevésbé volt terhelve.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#1353) #91166208 válasza nicu71 (#1351) üzenetére


#91166208
törölt tag

En megcsinaltam a trukkoket nalam 10/9 es ez nem elfogultsag.

(#1354) Black_Raven válasza #91166208 (#1353) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én is megcsináltam, de annyi különbséggel hogy még a Huaweinél átköltöztem a jobb zsebből a bal zsebbe, ami egyben kéz váltást is jelent, mert a jobb kezemen xar az ujjlenyomat(de ezt is ajánlottam)és így vicc nélkül 53/53. Százra mentem, de meguntam ennyinél, de a vas nem tévesztett egyszer sem. :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1355) Black_Raven válasza #91166208 (#1353) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Töltheted az augusztusi frissitést TMH-ra. :K


A képre kattintva teljes terjedelemben olvashatók a részletek!

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1356) #91166208 válasza Black_Raven (#1355) üzenetére


#91166208
törölt tag

Koszi.mar szedem is. :R

(#1357) harry3 válasza Black_Raven (#1355) üzenetére


harry3
őstag

Nesze neked független telefon. Imádom, hogy nincs rendszer a frissítések ütemezésében...

(#1358) Black_Raven


Black_Raven
veterán

A miénk is független DS, csak nem XEH hanem TMH ami DTM-től kap mindent. Ja igen, egy dolog feltünt, gyorsult az ujjlenyomatolvasó, így kb 0.2s lehet. :D Hitetlenek kiméljenek..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1359) harry3 válasza Black_Raven (#1358) üzenetére


harry3
őstag

A függetlenen jelen esetben nem a SIM unlocked-et értettem, nem tudom mi a megfelelő magyar szó erre. Nem szolgáltatói szoftveres?

[ Szerkesztve ]

(#1360) Black_Raven válasza harry3 (#1359) üzenetére


Black_Raven
veterán

Valami olyasmi. Magyar független rom. XEH (provider is independent)Nem tudom a hivatalos rövidités jelentését, a miénket igen, TMobileHungary

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1361) e72pali válasza #91166208 (#1349) üzenetére


e72pali
csendes tag

Én Samsung evo-t használok....drágább,de több szinten jobb(nekem)...paramétereket,hozzászólásokat olvasd el...(víz,ütés,mágnes stb.)
"A MicroSD EVO kártyán tárolhatja a telefonnal, tablettel, fényképezőgéppel rögzített videókat, részlet gazdag Full HD minőségben. Vízálló Ez a Samsung memóriakártya kibír akár 72 órát is sós vízben jelentős károsodás nélkül, megóvva a tárolt adatokat. Hőnek ellenálló Ez a Samsung kártya széles hőmérsékleti tartományban működik. Működési tartománya -25° és 85° C közötti. Röntgen sugárzásnak ellenálló A kártya képes megóvni a tárolt adatokat akkor is, ha azt röntgensugárzás éri, pl. a repülőtereken. Mágneses mezőnek ellenálló A Samsung memóriakártyái ellenállnak nagyobb méretű mágneses sugárzásnak is." :K

(#1362) #53876480 válasza #91166208 (#1349) üzenetére


#53876480
törölt tag

Egyetértek az előttem szólóval. A kártyát csak egyszer kell megvenni, érdemes jót venni drágábban. Már a 3. Samsung MicroSD-t használom, soha semmi gondom nem volt velük.

(#1363) dlaj válasza Black_Raven (#1327) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm, nálam sokkal jobb lett a feloldás!
Eddig egy ujj 2x volt felvéve, most hogy irtad, felvettem ugyan azt harmadszor is! Majd beállítottam a másik kettő ajánlottat.
Eddig 10/6-7 volt a feloldási arány, beállítás óta 30/29. Kb ennyiszer oldhattam fel ujjlenyomattal azóta. Szóval szuper lett! 😎😍

(#1364) Black_Raven válasza dlaj (#1363) üzenetére


Black_Raven
veterán

Örülök hogy segithettem. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1365) Chris0321


Chris0321
addikt

Hello.
Az én Telekomos telefonomra is megjött a frissítés.

(#1366) kokokka válasza Chris0321 (#1365) üzenetére


kokokka
őstag

Nálam is fent van már. A Pro kamera hibát nem javította, egyszerűen használhatatlan nálam. Két másodperc feletti idő beállítása utáni fotó készítésénél kilép az alkalmazás ezzel :

Mi a franc baja lehet? Gyári reset nem tudom segítene e, de annyira be van most lakva, hogy a tököm tele lenne egy ilyen húzással. Pedig ez lesz a vége úgy látom. Samsung fórumon is írják páran a hibát :((

[ Szerkesztve ]

(#1367) Black_Raven


Black_Raven
veterán

A Fényképező gyorsitótár törlés, ha nem segit, ugyanott adatok törlésével próbáltad már?

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1368) kokokka válasza Black_Raven (#1367) üzenetére


kokokka
őstag

Minden megvolt már az FR-en kívül. Nálad hibátlan ez a funkció?

[ Szerkesztve ]

(#1369) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Igen, direkt kipróbáltam az 5 és 10mp-is.Előtte nem is tudtam a problémáról..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1370) #72630400 válasza kokokka (#1366) üzenetére


#72630400
törölt tag

Kipróbáltam már ezt a pro kamera modott. 5 mp állítottam és ...

működött.Ugyhogy ugy tünik hogy nem tipushiba. :)

(#1371) Attila57 válasza #72630400 (#1370) üzenetére


Attila57
tag

Nálam teljesen random módon jön elő, a beállításoktól teljesen függetlenül. De szerencsére ritkán. A vakuval történő fotózásnál a fókusz lassú, és az elkészült kép sárgás. Ezt a két hibát jó lenne ha javítaná a frissítés. (független EXH)

(#1372) kokokka válasza #72630400 (#1370) üzenetére


kokokka
őstag

Mivel nem egyedi és csak az A71-et érinti így bizony ez tipushiba, ami viszont nem mindenkit érint. A hivatalos Samsung fórumon is jelezték már többen. A vakus sárga kép is tipushiba, de az sem érint mindenkit. Engem igen, az is. A külföldi A71-es csoportot is tele van vele. Lehet, hogy megejtek egy FR-t de ha utána se lesz jó, akkor nagyon már nincs tovább. Bár a Samsung fórum javasolnak egy Flash-t is, ha minden kötél szakad.

(#1373) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Bluetooth headset-et használok.
A Smart Things ikonja felül megjelenik az értesítési sávon.
Hogyan tudom azt beállítani., hogy ennek az ikonja ne jelenjen meg?

(#1374) Black_Raven válasza GEPESZ66 (#1373) üzenetére


Black_Raven
veterán

Kapcsold ki a Hangkimenet értesitését.(Beállitások)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1375) GEPESZ66 válasza Black_Raven (#1374) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Köszönöm!
Nekem A51 van, de az a fórum nem aktív.
Ha a memóriakártyát leformázom, mégis létrehozza a telefon a saját, nagyon sok mappáit,automatikusan ismét.
Az A8 2018 esetében ez a sok mappa a memóriakártyán nem jött létre automatikusan.
Talán csak 2 mappa jött létre magától.
Ezt nem lehet valahogy kikapcsolni?

(#1376) Black_Raven válasza GEPESZ66 (#1375) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem tudom, nincs m. Kártyám

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1377) #53876480 válasza GEPESZ66 (#1375) üzenetére


#53876480
törölt tag

Nekem eddig minden telefon létrehozta a mappákat.

(#1378) mrThomi válasza Black_Raven (#1376) üzenetére


mrThomi
addikt

Na megjött ma az Oppo Reno 2 kicsit tesztelgetésre aztán meglátjuk meddig marad. Hát össze se lehet hasonlítani ennek az A71-nek az ujjlenyomat olvasójával... fényévekkel jobb az oppo megoldása, ha szárazabb a kéz akkor is egyből pattan, sőt hozzá se kell nyomni mint ennél csak finoman hozzáérinteni és már old is. Érzésre, mint a huawei hátsó leolvasója a mate8-amnal, az volt ilyen egyből. És csak 1x engedi fölvenni a lenyomatot, azért mondom hogy a samunál ez hülyeség ha többször fölveszi az ember.

(#1379) Black_Raven válasza mrThomi (#1378) üzenetére


Black_Raven
veterán

A p30-am is csak egyszer engedte.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1380) mrThomi válasza Black_Raven (#1379) üzenetére


mrThomi
addikt

Csak azt akartam jelezni, hogy az oppo/oneplus megoldása old egyből mindegy hogy rakod rá az ujjad, mókolás nélkül :) a samué meg szenvedős

(#1381) Black_Raven válasza mrThomi (#1380) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én ezt tudtam, azért akartam kihozni belőle a legtöbbet. :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1382) Forestjo


Forestjo
senior tag

Újraraktam a gépemet. Nagyon nem akartam, de nem ment a világító szélek funkció. Most se megy! Nem tudom hogy mi lehet az oka?

Ráadásul nem tudom beálítani a húzással a szövegírást a letőltött Gboard-on. Be vannak pipálva a funkciók, de nem megy! Pedig ezen mindig ment. Nem értem.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#1383) kokokka válasza Forestjo (#1382) üzenetére


kokokka
őstag

A világító szélek miatt kár volt, a a gyári nem működik normálisan. Én megvettem kettő appot is.hozza, azokkal minden olyan amilyennek lennie kell. Persze sokkal többet is tudnak mint a gyári.

[ Szerkesztve ]

(#1384) Tuomas válasza kokokka (#1383) üzenetére


Tuomas
addikt

Nálam működik a gyári.

We were here

(#1385) nicu71 válasza Forestjo (#1382) üzenetére


nicu71
addikt

pedig megy az hibátlanul.Van pár bajom van ezzel a telóval,de ezzel konkrétan semmi.Annyi a trükkje hogy be kell álligatni,és kijelölni az alkalmazásokat amikhez szeretnéd-nálam mindegyik be van pipálva.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1386) Forestjo válasza nicu71 (#1385) üzenetére


Forestjo
senior tag

Köszi a választ mindenkinek! Nálam sokakhoz hasonlóan nem megy. Az is meglepő ha valakinél megy. 🤨 Nálam minden be van állítva. Ott is minden pipálva van.

Egy dolgot viszont nem értek: nem tudom mi az a "címkulcsszavak" a stíluson belül? Az mire való?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#1388) #91166208


#91166208
törölt tag

Udv. Kis beszamolo. Nalam a telo tokeletesen mukodik. A vilagito szelek , az ujjlenyomat olvaso , akksi eleg jol birja , termeszetesen ha extrem hasznalom akkor 1 nap. Gps azonnal talal jelet nem volt vele meg gond.kamera szep kepet csinal , osszessegeben azt kapom amit elvarok es nekem ez eleg. :R

(#1389) Forestjo válasza #91166208 (#1388) üzenetére


Forestjo
senior tag

Ez az, hát én is azt kapnám, amit elvárok, ha nem lennének ezek az apróságok. De örülök, hogy sokaknak semmi hiba sincs. Ezek szerint a mi készülékünkben van a hiba.

Te se tudod hogy mit jelentenek a beállítható széleken belül a címkulcsszavak? Nem használod?

Ja és a középső Home virtuális gomb használatával most teljes gyári visszaállítás után is erőszakosan az angol assistant program jön be, ahol hangalapú utasításokkal lehet kommunikálni. Pedig az elején a magyar Google jött be. Hogyan lehet ezt átváltani?

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#1390) mrThomi válasza Forestjo (#1389) üzenetére


mrThomi
addikt

Nézzétek meg Sammobile info appak, mikori a gyártás és hasonlítsátok össze. Lehet a januar/februari-akkal lesznek a gondok

(#1391) #91166208 válasza Forestjo (#1389) üzenetére


#91166208
törölt tag

Nem tudom mit jelentenek a cimkulcsszavak es nem hasznalom. Nem tudom hogyan lehet atvaltani.

(#1392) kokokka válasza Forestjo (#1386) üzenetére


kokokka
őstag

Rámész arra, hogy színkulcsszavak, majd hozzáadás. Ott világosan leírja hogy mit jelent. Mert az nem címkulcsszavak, csak szólok ;)

[ Szerkesztve ]

(#1393) atosan válasza kokokka (#1392) üzenetére


atosan
addikt

Most a világító szélekről van szó?

Nálam nics színkulcsszavak

Maine coon

(#1394) keszo válasza atosan (#1393) üzenetére


keszo
őstag

Világítás stílusa- Szín

Attila

(#1395) kokokka válasza atosan (#1393) üzenetére


kokokka
őstag

Ott van az :

(#1396) atosan válasza keszo (#1394) üzenetére


atosan
addikt

Á, köszi :)

Maine coon

(#1397) Dan77


Dan77
tag

2 hete elvesztettem az A70-em. Vagyis hát otthagytam valahol, és gondolom lenyúlták. :W Óriási düh és lelkiismeretfurdalás után gondoltam úgy tudom orvosolni a traumát ha veszek egy A71-et. Nagyon jó, sokkal kifinomultabb, gyorsabb, minden tekintetben. Már szinte "örülök" hogy így alakult. :)

(#1398) atosan válasza Dan77 (#1397) üzenetére


atosan
addikt

Volt A70-em. Ahogy írod teljesen más az A71. Valamiért elveszett az a telefon :D

Maine coon

(#1399) kokokka válasza Dan77 (#1397) üzenetére


kokokka
őstag

A sors keze :D Nem volt A70-em, de alszom a napot, amikor megrendeltem a 71-est.

(#1400) keszo


keszo
őstag

világító szélekkel kapcsolatban, beállítottam valamennyire de a gmail nem jelez az sms jól megy

[ Szerkesztve ]

Attila

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.