Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) gcsikos


gcsikos
tag

Tanácsot kérnék! Jelszavas zip fájlt kaptam levél mellékletként egy cégtől, jelszót ismertem, elment a belső tárhely - download mappába. A "Nincs fájl" üzenet jelent meg, alatta " Nem lehet kibontani a fájlt, mert jelszóval van védve" magyarázat. A laptopomban viszont megnyitásra adta felületet, ahova beírtam a kódot és olvasható lett a fájl. Mit kellen az Android 10 -esen vagy az A71-esen állítanom, hogy ne legyek Windows-ra utalva? Köszönöm előre is, hha valaki tipppet, tanácsot írna,

(#352) Dimond G válasza gcsikos (#351) üzenetére


Dimond G
senior tag

Ez csak tipp.!
Total Commander app!

(#353) Dimond G válasza jani4454 (#350) üzenetére


Dimond G
senior tag

Szerintem nem lesz baja.
De aggódsz emiatt akkor kapcsold ki. Eszközkarbantartó/töltés menüpontban.

(#354) baginiki


baginiki
csendes tag

Sziasztok. 2 napja kaptam meg a galaxy a 71 telefonomat. Nagyon tetszik. Valahol olvastam, hogy miert villog neha felul egy pont a kamera mellett, de nem talalom ezzel kapcsolatban a leirast. Tudnatok ebben segiteni, hogy mi az a potty? Koszonom

(#355) szörnyecske válasza baginiki (#354) üzenetére


szörnyecske
csendes tag

Ez engem is érdekelne. Mert azt hittem pixel hiba.De nálam csak hívás közben jön elő.

(#356) Dimond G válasza baginiki (#354) üzenetére


Dimond G
senior tag

Szerintem az a közelségérzékelő lesz! Hívás közben, ha a képernyő bal oldaláról közelítesz és fölé rakod az ujjad, már el is alszik a kijelző! Ez felel azért, hogy amíg a füleden van a teló, addig ne világítson a kijelző! :C

(#357) baginiki


baginiki
csendes tag

Nalam is hivas kozben, de tegnap mikor irtam toltes kozben is lattam lezart kepernyonel, mikor a feloldo gombot megnyomtam, de az arcom nem volt a kozeleben. En is a kozelsegerzekelore gondoltam, de jobb ha olyan mondja, aki sokkal jobban ert a kütyükhöz, mint en. :)

(#358) Stirbi


Stirbi
addikt

Sziasztok!

A zsebemben hordom az A71-esemet, a kijelző védelmének érdekében a kijelző a lábam felé néz. A problémám az, hogy sokszor kiveszem a telefont a zsembemből és fel van oldva a kijelző + természetesen összevissza ,,összenyomkodódik,, és mindenféle tevékenységeket végez.

A véletlen érintések elleni védelem be van kapcsolva, a képernyőzár típusa ,,húzás,,.

Van erre valami megoldás?

Köszönöm! :R

(#359) gcsikos válasza Dimond G (#352) üzenetére


gcsikos
tag

Kösz a tippet, lehet, sőt vlsz béna vagyok hozzá. Viszont felvittem dropboxba es onnan ki tudtam csomagolni a zoom fájlt.

(#360) Dimond G válasza Stirbi (#358) üzenetére


Dimond G
senior tag

Szerintem pont ez a gond! Kizárásos alapon kell kapcsolgatni!
Persze nekem nincs ilyen bajom, azaz minden be van kapcsolva és nincs bajom!
Ujjlenyomat van aktiválva?

(#361) Dimond G válasza gcsikos (#359) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nagyon szívesen! Örülök, hogy sikerült!

(#362) Dimond G


Dimond G
senior tag

Mivel nekem Bolgár rom van fent (így vettem garisan), jött rá frissítés!

[kép]

(#363) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Az mitől van hogy reggel próbálom a telot ujjlenyomat vagy arcfelismsréssel felkelteni nem megy egyiksem, csak pin kód segítségével, aztán ha újra lezárom utána jó az ujjlenyomat és az arcfelismsrés.

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#364) Dimond G válasza ricsi8800gt (#363) üzenetére


Dimond G
senior tag

Ezt én is szeretném tudni! :))

(#365) vamosip válasza ricsi8800gt (#363) üzenetére


vamosip
tag

Pár naponta vagy bizonyos alkalmanként kéri a PIN-t biztonság szempontjából.
A villogó pont pedig a közelség érzékelő hívás közben.

(#366) ricsi8800gt válasza vamosip (#365) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Nekem minden reggel ezt csinálja amúgy, most komolyan a Nokia 7 plusz ilyet nem csinál

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#367) vamosip válasza ricsi8800gt (#366) üzenetére


vamosip
tag

Akkor lehet azt nézi, hogy milyen sűrűn van feloldva és ha több óra eltelik, akkor kéri. Passz

(#368) ricsi8800gt válasza vamosip (#367) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Biztos, vagy valami ilyesmi mert este ugye nem nyomogatom és reggel csinálja csak ezt

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#369) pprod94 válasza Dimond G (#362) üzenetére


pprod94
aktív tag

Szia! Jött a One UI 2.1?

(#370) Dimond G válasza pprod94 (#369) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nem, nem jött még!
Szerintem ez a havi biztonsági frissítés volt!

(#371) szörnyecske


szörnyecske
csendes tag

Sziasztok!
Még egy kérdés.Más is tapasztalt már olyat,hogy a bluetooth nem minden eszközt ismer fel?Konkrétan most a headsettel szívok Jabra márka és nem találja keresésnél.Van egy másik egy noname kínai azt meg egyből megtalálja és csatlakozik rá.Ez mitől lehet?

(#372) Dimond G válasza szörnyecske (#371) üzenetére


Dimond G
senior tag

Azt nem tudom miért van, szerintem tölts le egy bluetooth scanner-t és azzal próbáld meg!
Nekem ez bevált!

(#373) pprod94 válasza Dimond G (#370) üzenetére


pprod94
aktív tag

A fene.. nemrég vettem a telefont, nincs nagy bajom vele, csak a videó fps-t nem lehet állítani. Na meg az always on nem kapcsol ki, azaz nem megy olyan a proximity szenzor. Ennyi hiányzik csupán. :)

(#374) szörnyecske válasza Dimond G (#372) üzenetére


szörnyecske
csendes tag

ok megnézem azzal.Köszi!

(#375) szörnyecske


szörnyecske
csendes tag

Tudom sok a baj velem és sok kérdést teszek fel.De hogyan tudom számítógéphez csatlakoztatni,hogy a memóriakártyára tudjak másolni vagy arról tudjak menteni?

(#376) pprod94 válasza szörnyecske (#375) üzenetére


pprod94
aktív tag

:)
Kábellel összekötöd, feloldott állapotban USB módot választasz, és akkor már mehet is! Csak ha van bármiféle képernyőzár, akkor a feloldásig nem fogja listázni a meghajtókat.

(#377) szörnyecske válasza pprod94 (#376) üzenetére


szörnyecske
csendes tag

Köszi

(#378) Dimond G válasza szörnyecske (#375) üzenetére


Dimond G
senior tag

Fejlesztői módot, ha előhívod, akkor abban van egy olyan menü pont, hogy mikor rádugod a gépre mit hívjon neked elő... pl. tárhely.
(Alapértelmezett USB-konfiguráció/ fájlok átvitele-android auto)
Nálam még az USB hibakeresés is be van kapcsolva!

Nincs sok baj veled. Én örülök, hogy kérdezel!
Sajnos Összefoglaló nincs, amiben lennének hasznos dolgok, hogy csak úgy megnézd többek közt ezeket is!

(#379) kokokka válasza pprod94 (#373) üzenetére


kokokka
őstag

Ezt nem nagyon értem. Mikor nem kapcsol ki az AOD?

(#380) Dimond G válasza pprod94 (#373) üzenetére


Dimond G
senior tag

Az OAD-nál lehet időzíteni! A fényerőt is visszaveszi a környezeti hatások miatt!
A videó terén meg...tudtad mit veszel! :DDD

(#381) kokokka válasza Dimond G (#380) üzenetére


kokokka
őstag

Erre gondoltam én is, de ez bekavart egy kicsit :

azaz nem megy olyan a proximity szenzor

(#382) pprod94 válasza kokokka (#379) üzenetére


pprod94
aktív tag

Zsebben nem kapcsol ki, a közelségérzékelőt használhatná erre. Előtte LG G6-om volt, az tudta ezt.

(#383) pprod94 válasza Dimond G (#380) üzenetére


pprod94
aktív tag

Tudom az időzítést is, már áttúrtam párszor! :) A videóval kapcsolatban pedig, hogy a tesztben 60fps-t írnak 4k-ra, nekem viszont beállítási lehetőség sincs, és a felvett videó sem 60 fps.

(#384) szörnyecske válasza Dimond G (#378) üzenetére


szörnyecske
csendes tag

Köszi a segítséget.Végül is wifin keresztül sikerült kapcsolódni egy alkalmazás segítségével (airdroid) .Így sikerült megoldani.Furcsa még a hüvely után a menüje meg úgy mindenben más.Így furcsa még kicsit.

(#385) Dimond G válasza szörnyecske (#384) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nem baj. Kérdezz nyugodtan. Akár privátban is!

(#386) Dimond G válasza pprod94 (#383) üzenetére


Dimond G
senior tag

Az lehet! Nem sok videót csinálok, inkább fotózom, így nem sok hozzászólásom van.
A telóról néztél tesztet? Ott elhangzott? Vagy csak a leírtakra hagyatkoztál?
Csak kíváncsiságból kérdem! :DD

(#387) joy01dani


joy01dani
csendes tag

Fenti kép vö. alábbi link:

https://mobilarena.hu/hir/5g_kepes_varians_keszul_a_samsung_galaxy_a71-bol.html

Ezek szerint akkor nekem 5G verzió jutott vagy csak alapból gagyibb az akku benne, mint ami elvileg hivatalosan marketingelve van?
(Pénteken vettem a telót a vodánàl)

[ Szerkesztve ]

Alcatel 302> Nokia 3310> Sony J6> Nokia 5510> Nokia 3100> SE K310i> SE P800> SE v630i> SE K770i> SE P990i> SE K770i> SE P1i> Vodafone 845> Samsung Galaxy 3> SE Xperia X10 Mini Pro> Huawei G300> Prestigio 4505> Samsung Note 3>S7 Edge> Samsung A71

(#388) Dimond G válasza joy01dani (#387) üzenetére


Dimond G
senior tag

Ha a tipusa SM-7160 ,akkor az 5G-s modelt kaptad. De szerintem a dobozán is jelölik az 5G-t!

(#389) joy01dani válasza Dimond G (#388) üzenetére


joy01dani
csendes tag

Köszi! A típusa SM-A715F, a dobozán pedig nincs jelölve az 5G. Akkor visz9lont szomorodjon meg a gyártó, hogy így trükköznek az akksival... :o

Alcatel 302> Nokia 3310> Sony J6> Nokia 5510> Nokia 3100> SE K310i> SE P800> SE v630i> SE K770i> SE P990i> SE K770i> SE P1i> Vodafone 845> Samsung Galaxy 3> SE Xperia X10 Mini Pro> Huawei G300> Prestigio 4505> Samsung Note 3>S7 Edge> Samsung A71

(#390) harry3 válasza joy01dani (#389) üzenetére


harry3
őstag

Nem trükközik a gyártó. A 4500 mAh csak átlagos kapacitás, ez mindenhol így van.

(#391) joy01dani válasza harry3 (#390) üzenetére


joy01dani
csendes tag

Akkor jó..:) A tiedre mennyit ír a sysinfo?

Alcatel 302> Nokia 3310> Sony J6> Nokia 5510> Nokia 3100> SE K310i> SE P800> SE v630i> SE K770i> SE P990i> SE K770i> SE P1i> Vodafone 845> Samsung Galaxy 3> SE Xperia X10 Mini Pro> Huawei G300> Prestigio 4505> Samsung Note 3>S7 Edge> Samsung A71

(#392) harry3 válasza joy01dani (#391) üzenetére


harry3
őstag

Annyit, mint neked. :)

(#393) -B-


-B-
senior tag

Sziasztok!

Napokon belül én is csatlakozom a tulajok táborához. Egy S7-t fog váltani.
Korábban S10/S10+ volt tervben, de sajnáltam 200-250e Ft-ot kiadni egy telefonért. Szerintem ez is bőven ki fog szolgálni.

Lenne is rögtön egy kérdésem. Gyárilag van fólia a kijelzőn?

(#394) Dimond G válasza -B- (#393) üzenetére


Dimond G
senior tag

Gratulálok a telóhoz!
Sajnos nincs fólia rajta és tok sincs a dobozban!

(#395) -B- válasza Dimond G (#394) üzenetére


-B-
senior tag

Köszi!
Kár, hogy nincs rajta fólia gyárilag. Azt akkor mindenképp be kell szereznem.
Egy spigen tok már úton van.

(#396) Forestjo válasza joy01dani (#391) üzenetére


Forestjo
senior tag

Az enyémre is ugyanannyit ír.
Ami eltér az adatoktól, amit infó oldalakról láttam a megvétel előtt, az az akku fajtája, vagyis én mindenhol azt olvastam hogy Li-polimer, ehelyett most minden sysinfo oldalon Li-ion van. Ez végtelenül lehangoló. 😆
De tényleg, azért az tovább bírta volna ekkora kapacitású akksival. No persze panaszra semmi ok, mert így se rossz - főleg egy A7 után. 🤪

Nem tudom használ-e valaki Edgelight alkalmazást, le lehet tölteni a Store-ról, fizetős ugyan, de nagyon hasznos és látványosan tudja jelezni a különböző bejövő értesítéseket, mint a hívás üzenetek, stb. (a képernyő szélén, körben futó fényekkel). Ezt az Edge panelnél lehet a bővítésésekkel letölteni, sok más funkcióval együtt.

Még nem nagyon tudtam belőni, hogy csak akkor jelezzem, ha tényleg jön valami, mert akkor is csinálja, ha csak az adott alkalmazásban bogarászom, pl. Messenger.
Meg aztán azt vettem észre, hogy minden újraindítás után be kell kapcsolni. Ezt lehet a menüben állítani? Ismeritek?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#397) pprod94


pprod94
aktív tag

És arra tipp, hogy néha a zsebemben megvadul? :) Na meg néha előjön valami másodpercet is mutató óra. Pedig a képernyőkímélő ki van kapcsolva, és a zseb mód is aktív... Vannak még itt furcsaságok nekem.

(#398) Stirbi válasza Dimond G (#360) üzenetére


Stirbi
addikt

Szia,

Ahogy fentebb is írtam, véletlen érintések elleni védelem be van kapcsolva, a képernyőzár típusa ,,húzás,,.
Az ujjlenyomatot és a jelkódot sem szeretném használni - ebben az esetben mit tudnál ajánlani?

Előzőleg az iPhone 5-s tulaj voltam 4 éven át, ott sosem volt ilyen problémám.

(#399) #72630400 válasza Stirbi (#398) üzenetére


#72630400
törölt tag

A képernyőzár feloldás legyen minta.
...s probléma megoldva.. :D

(#400) kokokka


kokokka
őstag

32%-nál jár a frissítés :D Azt írják, hogy javítottak a fényképezőgépen (is).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.