Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) feloman


feloman
aktív tag

Feleségem telefonja tegnap frissült az áprilisi biztonsági csomagra. Kapja még a frissítéseket:K

felo

(#4002) csabi98 válasza Nekton (#4000) üzenetére


csabi98
tag

Akkor megnyugodtam. :D
Vajon ez is Gorilla Glass üveg lehet (a kamerának) mint a képernyő? :)

(#4003) Llew


Llew
senior tag

Hi!
Megnyekkent a gyari usb kabelen a csatlakozó.
Nezegettem uj kabeleket, de eleg nagya szoras arban. Milyen kabelt erdemes venni ami kesőbbi keszülekeket is kiszolgalhat, de nem 6-10 ezer forint?

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#4004) thboxx válasza Llew (#4003) üzenetére


thboxx
aktív tag

A lényeg, hogy támogassa a PD szabványt. Azon belül ha már tud PD 60-100W akkor már szerintem jó. Feltéve hogy nem akarsz majd valami 2-300W kínai csodamasinára váltani... :)

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#4005) StLui


StLui
veterán

Sziasztok, okosotthonos kütyü kéri, hogy 2,4GHz-cel csatlakozzon a telefonom a wifi-hez, de automatikus 5GHz-en van, néhány cucc 2,4-en csatlakozik, tehát a wifi tud 2,4-et is.
Hogy tudom átváltani a telót 2,4-re? (régebben sikerült párosítanom az EweLink appon a HUB-hoz, gondolom akokr tudtam 2,4-re váltani valahogy, most új eszközt adnék még hozzá, egy negyediket).

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#4006) Csabi1984 válasza StLui (#4005) üzenetére


Csabi1984
addikt

Nem a telefont kell 2.4 vagy 5ghz-re állítani a routeren kell egy 2.4 és 5Ghz-es külön SSID-s hálózatot létrehozni!

(#4007) StLui válasza Csabi1984 (#4006) üzenetére


StLui
veterán

Igen, köszi, éppen most jöttem rá, hogy kikapcsolom a routeren az 5GHz-et, ez rendben is, de így sem sikerült párosítani, de ez már nem ide való téma

Köszi szépen! :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#4008) arpivw81


arpivw81
tag

Sziasztok! Használ valaki közületek valaki 512 gb-os memóriakártyát? Ha igen,esetleg tapasztalatot kérhetnék? Köszi

(#4009) Chris0321 válasza arpivw81 (#4008) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Én az utóbbi telefonjaimba mindbe tettem valamilyen memóriakártyát. Egyikkel sem volt gond, soha. Én a Kingstone márkát szoktam használni.

(#4010) arpivw81 válasza Chris0321 (#4009) üzenetére


arpivw81
tag

Én is kingstont néztem,most jó áron(14000)van az 512gb-os,csak azt szerettem volna tudni hogy,hogy kezeli az 512-eset

(#4011) Chris0321 válasza arpivw81 (#4010) üzenetére


Chris0321
addikt

Elvileg akkora még jó hozzá, így nem igen kellene gond lenni vele.

(#4012) arpivw81 válasza Chris0321 (#4011) üzenetére


arpivw81
tag

Köszi

(#4013) Chris0321 válasza arpivw81 (#4012) üzenetére


Chris0321
addikt

Nincs mit.

(#4014) Vindex


Vindex
tag

Sziasztok!
Van egy ilyen telefonom és a hívó nevének felolvasását még nem tudom beállítani pedig be van kapcsolva a menüben. A hívás 5 mp után automatikusa létrejön a kapcsolat és tudok beszélgetni, de nem tudom, hogy ki hív, okosóra kijelzi, de kényelmesebb lenne ha bemondaná. Nem mindig szabad a kéz, hogy odapillantsak az órára. Van erre megoldás?
Köszi!

(#4015) Llew


Llew
senior tag

Sziasztok!
Nem tudom frissites vagy mi miatt, de az AOD most ket időt ír ki "helyi" es "otthon" cimszóval. Ha ramegyek akkorcmeg a widget beallitasokhoz visz, de ott nincs ilyen opció, illetve tudtommal mashol sem allitottam be ilyet.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#4016) atesz117 válasza Llew (#4015) üzenetére


atesz117
aktív tag

Hali!
Nincs bekapcsolva a roamingóra? Beállítások - Zárolt képernyő - Roamingóra. A Roamingórára hosszan nyomva az almenüben ki lehet kapcsolni az AOD-n megjelenítést.

Samsung Galaxy A34 5G

(#4017) Llew válasza atesz117 (#4016) üzenetére


Llew
senior tag

Köszi ez volt az. Lehet, hogy a digi kartya tegnap ota voda halozaton menése miatt csinalta? A tererőjelen is ott az R.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#4018) Weareus


Weareus
addikt

Üdv. A71-esem van, épp előadáson vagyok. Kivetített ppt-t szeretnék fotózni, szöveges. Milyen felbontás lenne jó olvashatóság szempontjából?
Bocs, nagyon ritkán fotózok. :R

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#4019) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok. Nagyon szeretem mai napig az A71 telefont és az eddigi samsungjaimat. De valaki magyarázza már el, hogy ezt a fingerprint szenzort miért kell ennyire elcseszni :D?
3 vagy 4. újjrátét 25%nál hiba.

(#4020) kokokka válasza Csabi1984 (#4019) üzenetére


kokokka
őstag

Nálam nagyon jó. Akkor hibázik, ha nem tiszta az ujjam, vagy nedves. Egy mintavétel alatt két ujjat kell megadni és akkor jó.

(#4021) Csabi1984 válasza kokokka (#4020) üzenetére


Csabi1984
addikt

Szia! Mármint felváltva?

(#4022) Csabi1984 válasza kokokka (#4020) üzenetére


Csabi1984
addikt

Fene egye meg eddig rosszul csináltam :D Azt hittem az ujjamat kell "beregisztrálni" tehát minden irányból mintavételeztem és mindig 30% alatt puff. Aztán megpróbáltam lentről felfelé tartani az ujjam és teljesen hibátlanul végigment!

(#4023) kokokka válasza Csabi1984 (#4021) üzenetére


kokokka
őstag

Igen, felváltva.

(#4024) smokin


smokin
tag

Sziasztok!

Anyósom A71ese, elkezdte azt a hibát produkálni, hogy hívásnál nem hallja a hívó/hívott félt, de mellé a mikrofonja sem műkszik.
Viszont messenger hívason minden szuperül műkszik neki.
Valakinek valami ötlet?

i'm too old for this shit

(#4025) StLui válasza smokin (#4024) üzenetére


StLui
veterán

nekem is volt most ilyen, újraindítás megoldotta nekem

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#4026) smokin válasza StLui (#4025) üzenetére


smokin
tag

Sajnos, csak ideig-óráig oldja meg a problémát.

i'm too old for this shit

(#4027) piadex2


piadex2
senior tag

Sziasztok!
A mobilom nyüszít, hogy kevés a tárhely, annak ellenére hogy van benne SD kártya és amit csak lehet (mp3 zenék, applikációk, stb.) az átraktam rá. Ezek az "egyéb" kategória. Viszont az alkalmazáskezelő szerint a mobilos játékom (Raid: Shadow Legends) az SD kártyán van, a tárhelykezelő szerint viszont a csak 8%-os kihasználtságú, (kb 2 GB). Maga a játék, majdnem 4,5 GB ergó sokkal többnek kellene lennie a kártyán. ötlet? Samsung Galaxy A21 a bűnös
Köszi előre is

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#4028) feloman


feloman
aktív tag

Feleségem telefonjára tegnap jött a június havi biztonsági csomag :)

felo

(#4029) totron válasza Csabi1984 (#4022) üzenetére


totron
addikt

Amin én is meglepődtem, hogy elég 1 szögből regisztrálni, első bevitelkor ügyeltem is szögre jól, hogy a lehető legtermészetesebb pozícióval áldjam meg a készüléket és a későbbiekben magamat is, de kiderült, hogy igazából bármilyen szögből elfogadja a későbbiekben, wow, tehát fektetve is megy. Nyáron elkerülhetetlenül csupa mancs az ember keze, így a szenzor is, a sűrű szentségelések időszaka ez. Rövidebbre vettem a jelszót... A jobb és bal mutatóujj elég szerintem. Ellenoldal: ha nagyon jól sikerül a természetességi bevitel, véletlen feloldásokat is produkálhatsz észrevétlenül.

(#4030) StLui válasza smokin (#4026) üzenetére


StLui
veterán

Nekem most gyanús, mert megint előjött, hogy hiába kapcsolom le a BT headset-et, olyankor nem hallom a hívót utána, és ő sem engem, tehát mintha beakadna BT irányba, pedig látszik, hogy nincs eszköz már csatlakoztatva. (de lehet csak véletlen egybeesés) Hetekig nem használtam a fülhallgatót és nem volt gondom.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#4031) Dan77


Dan77
tag

Semmi hozzászólás... Már csak én nem cseréltem le a jó öreg A71-et? :)

(#4032) Nekton válasza Dan77 (#4031) üzenetére


Nekton
aktív tag

Fiamnak is megvan még. Semmi baja. Teszi a dolgát. Ő 3D és AR játékokra is használja és azokat is viszi. Nincs is mit írni róla. ;)

(#4033) Csabi1984 válasza Dan77 (#4031) üzenetére


Csabi1984
addikt

Nekem is megvan :) Azon is gondolkodnak, hogy kicserélném az üveglapot köszönhetően egy toknak ami a felületet kicsit megkoptatta.

(#4034) punky10 válasza Dan77 (#4031) üzenetére


punky10
addikt

A feleségem is az A71-et használja.
Múlt hónapban megnéztem a Telekom kínálatát.
A feleségem továbbra is az A71-et fogja használni... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#4035) Csabi1984 válasza punky10 (#4034) üzenetére


Csabi1984
addikt

Őszintén szólva ha az ember Samsungot szeretne akkor szembesülni kell, hogy ár/érték arányban a Samsung rossz helyen szerepel ez magával hozza azt a tényt, hogy egy A71-es telefon teljesítményért jobban bele kell nyúlni a pénztárcába :( Korszerűbb az A53, A54 de nem feltétlenül hinném, hogy ugyanolyan pörgös lenne mint az A71.

(#4036) punky10 válasza Csabi1984 (#4035) üzenetére


punky10
addikt

A Telekom kínálatában pl csak az A34 és az A54 5G-s változata van.Az 5G-n kívül szinte semmi előrelépés, sőt kijelzőben mindkettő nyengébb, illetve az 54 Exynos, a 34 pedig MTK procit kapott, ami nekem szintén előnytelen.
Úgyhogy marad a 71.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#4037) thboxx válasza punky10 (#4036) üzenetére


thboxx
aktív tag

Az A54 mindenben erősebb az A71-nél. Kijelzőben is...
Ettől függetlenül egyetértek, hogy nagyon kilőtek az árak.
Nagy dilemmában vagyok én is, hogy lecseréljük-e és ha igen mire a feleségem A71-ét. Most kb a fejem tudnám a falba verni mikor tavaly mondtam neki hogy cseréljük le S21FE-re a kuponhalmozós akcióban "gombokért"... "Á... még nem kell, jó ez." Persze még most sem ő akarja. Csak sajna idén kifut a hivatalos támogatási időből és nem tudom a Samsung meddig akar rá sec. pacheket küldeni...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#4038) kokokka válasza thboxx (#4037) üzenetére


kokokka
őstag

Papíron több mindenben is, de nézd meg ezekből milyen elenyésző sokminden. Fotózás téren meg biztos, hogy nem cserélném le, és mivel ár/értek aranyról beszélünk, még biztosabb, hogy nem A54 lenne a következő. Ha cserélek az valami tényleg komoly lesz, de nem tudom mikor, mert qrva drágák.

(#4039) thboxx válasza kokokka (#4038) üzenetére


thboxx
aktív tag

Nem hinném, hogy elenyésző lenne a gyorsabb és takarékosabb SOC, nagyobb akku, optikai stabilizált nagyobb rekeszértékű kamera... csak hogy párat soroljak, de lenne még mit. Nyilván a mai ára összevetve az A71 vásárláskori árával sok. Tehát ahogy szó is volt róla, ár-értékben közel sem olyan, mint az A71 volt a maga idejében. Ha biztosan tudnám, hogy még legalább egy évig kap biztonsági frissítéseket akkor elengedném a csere gondolatát...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#4040) Nekton válasza thboxx (#4039) üzenetére


Nekton
aktív tag

Most megmondom neked 100%-ra, hogy kapni fog még biztonsági frissítéseket. Régebbi telefonok is kapnak. Ezért kár lecserélni. Majd ha már egy éve nem kapsz semmit, majd akkor lehet gondolkodni, de az még 2-3 év szvsz.

Fiamén július 4. az utolsó. Azért ez a három hét még távol van a nem támogatott fogalmától. :K

[ Szerkesztve ]

(#4041) arpivw81 válasza thboxx (#4039) üzenetére


arpivw81
tag

Szia. Az miért hátrány ha nem kap frissítést,te valamiben észreveszed? Miben?Komolyan kérdezem,mert azért itt a fórumokban már azért is idegeskednek,hogy vkinek pár napot késik a frissítés. Én még használom az S7-esemet,de semmi nem történt még vele,amiért azt mondanám,hogy elrakom a fiókba.

(#4042) thboxx válasza arpivw81 (#4041) üzenetére


thboxx
aktív tag

Elég sok érzékeny információt tartalmazhat egy telefon. Pl netbanki app. Én szinte csak a telefonról bankolok és ezzel szerintem elég sokan vannak itt. A biztonsági frissítésekkel a telefonok sebezhetőségeit javítják, ezáltal ezek az érzékeny adatok nagyobb biztonságban vannak. Nyilván nem égető ezeket pl minden hó 6-ig megkapni, mert ha csúszik két napot romba dől a világ... de legalább félévente illik ilyet kapni vagy negyedévente. Amelyik fél évnél ritkábban, vagy sose kap én nem bankolnék rajta az biztos.

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#4043) The Stig válasza kokokka (#4038) üzenetére


The Stig
lelkes újonc

Szintén zenész.3 ½ évnyi használat után tervezek váltani a OnePlus Nord CE 3 ra. :U

(#4044) kokokka válasza The Stig (#4043) üzenetére


kokokka
őstag

Én maradok Samsung vonalon. Tökéletesen együtt működik a TV-mel, a PC-mel, a tabletemmel. Volt más felé telefonom is, azokkal mindig gond volt, ha a készülékek harmóniáról beszélünk. Nem vagyok márkabuzi, de nagyon meg vagyok elégedve vele.

(#4045) bbattila92


bbattila92
csendes tag

Nekem is megvan az A71. Vígan teszi dolgát. Az akku nálam bír 2 napot, úgy is, hogy a védelem miatt csak 85%-ra töltődik max. Játszom, videót nézek, fotózok, kerékpározást követek rajta, minden okés. Néha egy-egy pillanatra belassul, elviselhető. Ha jobblétre szenderülne a telefon, nagyon vakarnám a fejem, mit vegyek helyére. A54 nagyon tetszik, de nem olcsó. Jack koma is hiányozna. Érte kérdés nélkül odaadnám a magas frissítésű kijelzőt és a vezeték nélküli töltést.

(#4046) laca891


laca891
aktív tag

Elvileg 4 évig kap biztonsági frissítést. Ez a telefon 2019 decemberében jelent meg a piacon.

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#4047) kokokka válasza laca891 (#4046) üzenetére


kokokka
őstag

Szerintem csak 3ig kapott. De legyen igazad :)

(#4048) laca891 válasza kokokka (#4047) üzenetére


laca891
aktív tag

[link] https://napidroid.hu/samsung-bejelentette-legalabb-4-evig-frissiti-2018-utani-telefonjait/

[ Szerkesztve ]

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#4049) punky10 válasza laca891 (#4048) üzenetére


punky10
addikt

Ha végig olvasod, akkor látod, hogy biztonsági frissítést 4 évig, de verziót csak 3-ig kap az A71. :)

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#4050) gyu456


gyu456
tag

Android 10-zel jött ki és a 13-as az utolsó rendszer amit kiadtak az A71-re! Most már csak biztonsági frissítét fog kapni 1 évig még.

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.