Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) kreg válasza Tuomas (#450) üzenetére


kreg
tag

Igen,ez elég nyilvánvalónak tűnik,úgy hogy más szolgáltatónál már van a készülékre frissítés. A Vodafone a hunyó, alighanem.

(#452) vamosip


vamosip
tag

Samfirmware-n megindultak az EU frissítések, talán a függetlenre (XEH) is hamarosan megérkezik.

Érdekes a Telekomos régebben állandóan késett vagy kimaradt, most meg belehúztak :D

(#453) Forestjo válasza Dimond G (#442) üzenetére


Forestjo
senior tag

A715FXXU2ATC1
Ez a teljes sor.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#454) Dimond G válasza Forestjo (#453) üzenetére


Dimond G
senior tag

A715FXXU2ATC1. Region. XFE. — South Africa.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#455) Forestjo válasza Dimond G (#454) üzenetére


Forestjo
senior tag

De hát ennek mi köze van Dél afrikához?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#456) Dimond G válasza Forestjo (#455) üzenetére


Dimond G
senior tag

Ezt ne tőlem kérdezd!
Letudod cserélni ha nem tetszik!

(#457) Forestjo válasza Dimond G (#456) üzenetére


Forestjo
senior tag

Telekom küldte hivatalosba. Nincs benne semmi, ami nagyon nem tetszene. :C

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#458) Tuomas


Tuomas
addikt

Erről mi a véleményetek? :F
Csodálkoznék, ha az a71 nem kapná meg, az a51 meg igen...

We were here

(#459) Dimond G válasza Tuomas (#458) üzenetére


Dimond G
senior tag

Szerintem megkapja! Majd pont az A71 nem kapná meg? Kétlem!
Szóval én nem aggódnék!

(#460) kreg válasza Tuomas (#458) üzenetére


kreg
tag

Ez esetben sürgösen megszabadulok az A71-től az tuti...már azt is kezdem bosszantónak találni hogy negyedéves ciklusba került,ráadásul még mindig a januári biztonsági csomaggal büszkélkedik. Ettől függetlenül nem nagyon tudom elképzelni hogy ne kapja meg,föleg úgy hogy az A51 meg ott van a listán.

(#461) kokokka válasza kreg (#460) üzenetére


kokokka
őstag

Ez egy qrva jó telefon. Ha neked ennyi elég ahhoz, hogy sutba dobd, lelked rajta. Én imádom, ha nem jönne rá új soft akkor is megtartanám. De hát nem vagyunk egyformák. Mindenesetre tuti, hogy lesz frissítés.

(#462) Tuomas válasza Dimond G (#459) üzenetére


Tuomas
addikt

Szerintem is. Ugye elvileg 2 főverziót fog ez is kapni, ez a szokás Samsungéknál, nem hiszem, hogy a oneui meg megáll 2.0-nál.

We were here

(#463) Dimond G válasza kokokka (#461) üzenetére


Dimond G
senior tag

Veled értek egyet!
Nekem Bolgár rom van fent és áprilisi biztonsági frissítéssel!
Ha januári lenne rajta akkor venném a fáradságot és felraknék egy másikat, hogy jöjjenek rá frissítések!
Nekem is megfelel így a telefon!

(#464) baginiki válasza Dimond G (#436) üzenetére


baginiki
csendes tag

A facebbokrol toltottem le es nem talalom semelyik mappaban. A bongeszoben sem talalom....

(#465) papi77 válasza kreg (#460) üzenetére


papi77
addikt

Hogy,hogy negyedéves frissítês van az a71 re?
Ezt mi alapján döntik el?
Arról nem is beszélve,hogy az a51 meg rendesen kap havonta frissítêst...az hogy lehet?!

Az első: NOKIA 1611

(#466) Csocsesz75 válasza papi77 (#465) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Az elődök (A50, A70) esetén is így van.

(#467) papi77 válasza Csocsesz75 (#466) üzenetére


papi77
addikt

Rosszul írtam az a51 2 hónaponta kapott eddig frissítést. [link]
Mondjuk az még mindig jobb,mint az a kemény egy amit az a71 kapott :D [link]

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#468) r0by válasza papi77 (#467) üzenetére


r0by
addikt

Itt van info a frissítések tervéről.
Tipikus, hogy azért döntöttem a Samu mellett, mert az év elején még azt olvastam, hogy milyen jó a frissítések terén. Régebben Note 4 mellett nem ezt tapasztaltam, mondom biztos jó irányba fejlődtel. Erre tessék, megint olyan készüléket sikerül venni, ami..
Másodjára fogadom meg, hogy soha többet Samsung.. :(((

(#469) kokokka válasza r0by (#468) üzenetére


kokokka
őstag

Hát cseréld le! :K

(#470) r0by válasza kokokka (#469) üzenetére


r0by
addikt

Előbb-utóbb az lesz ;)

(#471) joy01dani


joy01dani
csendes tag

Valakinek már sikerült a dobozban lévő papíroson ígért extra garanciáért regisztrálnia? A megadott weboldal csak a Samu GDPR nyilatkouatára iranyítódik át.. : http://my.samsung.hu

Alcatel 302> Nokia 3310> Sony J6> Nokia 5510> Nokia 3100> SE K310i> SE P800> SE v630i> SE K770i> SE P990i> SE K770i> SE P1i> Vodafone 845> Samsung Galaxy 3> SE Xperia X10 Mini Pro> Huawei G300> Prestigio 4505> Samsung Note 3>S7 Edge> Samsung A71

(#472) Dayerdroid válasza ricsi8800gt (#368) üzenetére


Dayerdroid
tag

Ha kikapcsolod éjszakára akkor azért. Bekapcsolás után mindig kéri.

(#473) papi77 válasza joy01dani (#471) üzenetére


papi77
addikt

Alapból megkapod a 2 évet a hazai forgalmazású samu telekre!
Már nem kell regisztrálni!

Az első: NOKIA 1611

(#474) Forestjo válasza Dayerdroid (#472) üzenetére


Forestjo
senior tag

Lehet hogy ricsi8800gt arra gondolt, hogy kikapcsolás nélkül? Nem tudom. Mindenesetre nekem ritkán csinálja hogy kéri a kódot. De természetesen rendszeresen, ahogy kitalálták.

Ellenben nálam a böngésző rendszeresen lefagy. Nem annyira zavaró, mert nem napi szinten, de többször megakadt már erre-arra. Az Operában figyeltem meg, de lehet hogy máshol is volt már, nem emlékszem. Volt már hogy újra kellett indítani.
Én másoltam mindent a régi mobilról azzal az okos appal, ami ilyenkor alapból ajánlja magát.

Lehet hogy újra kell raknom manuálisan?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#475) vlesi69 válasza kreg (#445) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én is Vodás vagyok és ahogy olvasgatom a fórumokat több telefonnál is később adják ki a frissítéseket mint a többi szolgáltatónál.

(#476) vamosip válasza vlesi69 (#475) üzenetére


vamosip
tag

Nálunk szerintem csak XEH ROM van meg TMH, legalább is Sammobile szerint. Ahogy látom jönnek az európia frissítések, úgyhogy szerintem napokon belül beeshet hozzánk is.
[link]

(#477) Dimond G válasza vamosip (#476) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nálam ez van:
A715FXXU2ATC1 - alapsáv verziója
BGL/XEH,BGL/BGL - szolgáltatói szoftver
2020. április 1. - biztonsági csomag!

De januárival vettem meg! Azóta volt márciusi és most nem rég áprilisi is!

[ Szerkesztve ]

(#478) Forestjo válasza Dimond G (#477) üzenetére


Forestjo
senior tag

Ja, ugyanaz, mint nekem Dél-Afrika.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#479) Dimond G válasza Forestjo (#478) üzenetére


Dimond G
senior tag

Múltkor rosszul írtam neked! Bocsi!

Bulgáriai rom van a tieden is! Bulgária (BGL) csak magyar sim-el, ezért van benne a XEH és így lett A715FXXU2ATC1 és nem A715FXXU2ATD3.

[ Szerkesztve ]

(#480) Dayerdroid válasza Stephan89 (#230) üzenetére


Dayerdroid
tag

A chat a vodánál is működik de a telenkrnál nem. Tehát olyan számokra lehet ilyen üzit küldeni ami voda vagy telekom és tudja a telefon gyárilag és be van kapcsolva. Még javítható a helyzet ott ahol gyárilag nem tudja fel lehet rakni a google messages alkalmazást akkor tuni fogja. Remélem érthető volt. Tapasztalataim szerint nem elég stabil.

(#481) kokokka válasza Forestjo (#474) üzenetére


kokokka
őstag

Régen nagyon szerettem az Opera-t, de elsz@rták. Aztán hosszú kihagyás után tavaly megint bepróbáltam, de aztán inkább töröltem. Nekem lassú volt a Chrome-hoz képest, de nagyon. Én ez utóbbit használom, de nem rémlik, hogy megfagyott volna ezen a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#482) Wheelbarrow


Wheelbarrow
aktív tag

Megjött a frissítés a függetlenre is, (XEH) áprilisi biztonsági csomaggal.

(#483) harry3 válasza Wheelbarrow (#482) üzenetére


harry3
őstag

És nem One UI 2.1. Azt a kva. Most akkor negyed évet várhatunk vagy mi a...?

(#484) -B- válasza harry3 (#483) üzenetére


-B-
senior tag

Az A51 már megkapta. Ez azért elég érdekes.

(#485) papi77 válasza -B- (#484) üzenetére


papi77
addikt

Erre próbáltam én is utalni! :U
Arról nem is beszélve,hogy január 22. óta 4 hónap telt el...az nem negyed év,akárhogy is számolom!!! :(

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#486) -B- válasza papi77 (#485) üzenetére


-B-
senior tag

A negyed évet úgy kell érteni, hogy a januári után ez ugye az áprilisi biztonsági frissítés. (Most tekintsünk el attól, hogy már június van :)) A következő biztonsági frissítés majd a júliusi lesz, amit ki tudja mikor kapunk meg. A Samsung sosem kapkodja el a frissítések kiadását.
Az viszont tényleg furcsa, hogy az A51 már megkapta a one ui 2.1-t, mi meg nem.

(#487) papi77 válasza -B- (#486) üzenetére


papi77
addikt

Nem lehet,hogy a nagyobb eladott darabszám miatt kap több frissítést az a51?

Az első: NOKIA 1611

(#488) Wheelbarrow


Wheelbarrow
aktív tag

A két telefon között 20 ezer az árkülönbség, szóval szerintem pont, hogy az A51 nem megy annyira mert az nem éri meg. OK, hogy 20 ezer is pénz, de szerintem akkor sem éri meg. Ha 100 ezer alatt lenne akkor már igen. A frissítési mizéria. Ha valamit állandóan frissítenek az nekem például azt jelenti, hogy valami nem stimmel vele, azért kell frissíteni állandóan. Ha meg új funkciók lesznek elérhetőek egy frissítéssel az pedig azt, hogy fizettem valamiért amit a frissítésig nem használhattam. Szóval kétélű fegyver ez az állandó frissítés, de a felhasználók többsége igényli mert ettől érzi úgy, hogy törődnek vele. :D

(#489) papi77 válasza Wheelbarrow (#488) üzenetére


papi77
addikt

Pedig ha utánanézel láthatod,hogy a samu legtöbbet eladott telje az a51! :)

Az első: NOKIA 1611

(#490) Forestjo


Forestjo
senior tag

Sziasztok! Ez a gép OTG képes, csak hogy jó-e hozzá az endoszkópos kábel?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#491) #72630400 válasza papi77 (#487) üzenetére


#72630400
törölt tag

Meglehet :K

(#492) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Gyerekek engem ez az ujjlenyomat olvasás meg bolondít az tuti.10 érintésböl jó ha 2-szer old. :W :W :W :W

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#493) Dimond G válasza ricsi8800gt (#492) üzenetére


Dimond G
senior tag

A domináns kezed hüvelykujját tetted oda?
Mert, ha igen, akkor abba a problémába ütköztél, hogy az a hüvelykujjad sok "inzultus" éri! Azaz változik! Nekem is ez van! Ezért is állítottam be a másikat is, nem menne elsőre!
Persze nem mindig van két kezem a művelethez, de együtt lehet élni vele!

(#494) ricsi8800gt válasza Dimond G (#493) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

A nagy ujj van be állítva nekem hiszen úgy lehet gyorsan oldani a képernyőt,azzal kényelmes,most újra csináltam az ujj mintát neki és most jó.
Ajj miért van ez a Huaweinek ez a google mizéria,soha nem volt samum. :O

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#495) harry3 válasza ricsi8800gt (#494) üzenetére


harry3
őstag

Ott sem lenne jobb az optikai ujjlenyomat olvasó. Zsíros, dehidratált... stb. mindre érzékeny. Nem a Samsungot védem, ez eddig nekem márkától függetlenül mindenhol így működött.

[ Szerkesztve ]

(#496) Dimond G válasza harry3 (#495) üzenetére


Dimond G
senior tag

Honor 20-amnál oldalt volt az ujjlenyomatolvasó. Nos ennél se működött jól az ujjlenyomatok olvasása, hiába harsogták a tesztek!
szóval eddig a hátlapiak jöttek be nekem, de abban a Xiaomi is verhetetlen volt! Az arcfelismerővel viszon nekem vannak gondok, amiről itt szó se esik!
Szóval, amíg nincs jobb, persze minden másban is, addig marad az A71 nálam! De ez is User függő!

(#497) ricsi8800gt válasza harry3 (#495) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Hát én nem tudom de ez így zavaró. Hátlap ujlenyomat olvasónal ilyen gond soha nem volt, meg a ratyi Nokia 7 Plus nál sem, arc felismi viszont jó.
Az előbb adtam hozzá újra a nagy ujam de már most se jó

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#498) Dimond G válasza ricsi8800gt (#497) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nem tudom, mi lehet nálad a baj, de én most kitöröltem mind a 3 ujjlenyomatom és újra hozzáadtam, de 1-et! Jobb kéz hüvelykujj. Mivel ez a leggyakoribb, ami sérül, ha nem sikerül 10-ből 4x feloldani akkor újra hozzáadom.
Arcfelismerésnél először szemüvegben, majd anélkül adtam hozzá és úgy, hogy a hajam a keret alját súrolta és olyan pozícióban, ahogy az kényelmes és a mindennapi feloldásnál gyakori mozdulat. Nem úgy mint a teszteken! Így már gyorsan felold és több szögből!

(#499) ricsi8800gt válasza Dimond G (#498) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Neked van rajta üveg fólia mert nekem igen

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#500) Dimond G válasza ricsi8800gt (#499) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nekem is van rajta! 0,33mm. Ez az átlag vastagság! ennél vékonyabb a Nillkin 0.2 mm-es! 5-7 ezer forint!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.