Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) andrás47


andrás47
senior tag

Köszönöm a válaszokat a másik kérdésre is válaszolnátok ? Használt telefonnál mire kell odafigyelni, amúgy garis még.

(#652) keszo


keszo
őstag

Sziasztok

Olyan gondom lenne, és nem tudom hogy ez hiba-e? Ahol bekarikáztam ott villóg egy pötty hívásközben. Egész pontosan csak akkor ha, én indítok hívást a készülékről, ( ha hívnak akkor nincs és máskor se) és ha ráközelítem akár a kezemet akkor a képernyő elsötétül ha elveszem visszajön a kép. Olyan mintegy közelség érzékelő. Ez így szervíz?

[ Szerkesztve ]

Attila

(#653) cherubion08 válasza keszo (#652) üzenetére


cherubion08
aktív tag

(#654) keszo válasza cherubion08 (#653) üzenetére


keszo
őstag

Kösz ez így OKS.

Ha ezt látom, így, akkor ez most hibás működés vagy ez így van jól?

Tegnapi átvételű készülékről van szó.

[ Szerkesztve ]

Attila

(#655) cherubion08 válasza keszo (#654) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Nekem nincs ilyen telom,jövő hónapba tervezek rendelni a tesomnak, kíváncsiságból olvasgatom a topikot. Én úgy értelmeztem,h ez nem hiba,ez ilyen.

(#656) vamosip válasza keszo (#654) üzenetére


vamosip
tag

Jól működik az úgy :)

(#657) keszo válasza vamosip (#656) üzenetére


keszo
őstag

Köszönöm, akkor nem foglalkozok vele tovább.

Attila

(#658) keszo


keszo
őstag

Mit kell még állítani, hogy működjön a Világító szélek:
beállítottam
Világítás stílusát
Alkalmazások kiválasztása is meg van ( minden rendelkezésre álló alkalmazás)
Világító szélek megjelenítése - kikapcsolt képernyőnél
De semmit nem csinál

Attila

(#659) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok!
Van erre a telefonra olyan jól működő youtube vanced, amibe be is lehet jelentkezni? :R

(#660) kokokka válasza dlaj (#659) üzenetére


kokokka
őstag

Persze. De az app nem elég ha be is akarsz jelentkezni.

(#661) kokokka válasza keszo (#658) üzenetére


kokokka
őstag

Sehogy, valami nem stimmel vele. A gyári nekem sem működik. Vettem két másikat, azok hibátlanok. Sokkal többféle beállítási lehetőség van bennük, szerintem nagyon megérik az árukat.

(#662) Forestjo válasza kokokka (#661) üzenetére


Forestjo
senior tag

Mi a nevük, megosztád?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#663) topyjo válasza kokokka (#661) üzenetére


topyjo
aktív tag

Mi is az?

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#664) Chris0321


Chris0321
addikt

Hello.
Ma kaptam meg az új telefonom és azt szeretném megkérdezni, hogy milyen tokot lenne érdemes hozzá megvenni lehetőleg itthoni webshopból a járvány és az idő miatt?

(#665) keszo válasza Chris0321 (#664) üzenetére


keszo
őstag

(#666) kokokka válasza Forestjo (#662) üzenetére


kokokka
őstag

És @ topyjo

True Edge és Always On Amoled

Ugyan az a készítő (newGen Mobile) és hasonlóak is, de a másodikban sokkal többféle beállítási lehtőség van : AOD háttérképek, órák, jelzési variációk. Viszont TE-t is használom (most épp az fut), mert nem teljesen egyformák.

(#667) r0by válasza kokokka (#666) üzenetére


r0by
addikt

Ha ez a kettő az, akkor ezek végül is ingyenesek ;)

Always On AMOLED
True Edge | Edge Lighting

(#668) Forestjo válasza kokokka (#666) üzenetére


Forestjo
senior tag

Légy szíves mondd már meg hogy hol van ez a gyári alkalmazás benne! Vagyis a szegélyek mintája, hol állítható. Múltkor megtaláltam, de most az edge panelben nem látom.
Beállítottam egyfajta szegélyt, de nem találom hol kell módosítani. Nekem most akkor működik ha hívás van vagy én hívok. Meg üzeneteknél.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#669) topyjo válasza kokokka (#661) üzenetére


topyjo
aktív tag

Jaj, már azt hittem találtál valami jó kis aktív flippes tokot, ami vezérli a proximiti szenzort.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#670) kokokka válasza r0by (#667) üzenetére


kokokka
őstag

Csak akkor, ha olyan helyről töltöd le. Az ingyenes verziók korlátozottak, nem véletlenül van fizetős verzió belőlük. Nyugodtan szedd le, meg fogod látni, hogy mik a korlátok!

(#671) kokokka válasza Forestjo (#668) üzenetére


kokokka
őstag

Beállítások, kijelző, edge képernyő.

(#672) dlaj válasza kokokka (#660) üzenetére


dlaj
őstag

Fent van a microG is!
Meg tudnád mutatni, amit te használsz honnan töltötted le?

(#673) Chris0321 válasza keszo (#665) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem néz ki rosszul, esett le azóta a telefon, hogy rátetted?

(#674) Chris0321


Chris0321
addikt

Hello.
Lenne még egy kérdésem. A Nokia 7Plus-hoz amit ez a telefon váltott vettem QC3.0-ás töltőt, azt tudom használni ehhez a mobilhoz is úgy, hogy működni fog rajta a gyorstöltés?
Most vettem észre mikor a telefont a számítógéphez szerettem volna a töltő kábelével csatlakoztatni, hogy valami észlény 2x USB-C-s csatlakozót tett a kábelra és a kezelési útmutatóba még volt képük beírni, hogy USB-s kábel van hozzá. Hát ember az ilyen? :W

(#675) keszo válasza Chris0321 (#673) üzenetére


keszo
őstag

Nem. Nagyon vigyázok a telefonra.
De azért tetszik mert a kameraszigetet is védi a tok.

Attila

(#676) kokokka válasza dlaj (#672) üzenetére


kokokka
őstag

A hivatalos YTV oldalról. Mindig a legfrisebbet.

(#677) dlaj válasza kokokka (#676) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm szépen! :R
Megnézem, ha nem sikerül.... nem életbevágó!

(#678) Chris0321 válasza Chris0321 (#674) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Erre esetleg tudja valaki a választ?

keszo: Kösz, meg is rendeletem elvileg holnap megjön. Én is vigyázok a telefonjaimra de azért nagy ritkán előfordul, hogy véletlenül elejtem.

[ Szerkesztve ]

(#679) e72pali


e72pali
csendes tag

Sziasztok!Valaki használ honor mi band 5 fitnesz karpántot ezzel a készülékkel?Próbáltam a huawei dolgokat letölteni áruházból de a jelszavaknál hibákat ír ki....tudna valaki segíteni a részletekben,vagy vegyek inkább xaomi mi band 4-et?Most állok vásárlás előtt de az app-nál elakadtam nagyon amit régen használtam honor és lg készülékkel de most nem jön össze....lehet maradok a xaominál mert az-az alkalmazás működik a 3-as verziós karpántal.De ha valaki tud segíteni azt megköszönném mert a honor 5 mi band jobban tetszik.
Köszi előre is!

(#680) Donki Hóte válasza Chris0321 (#678) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Miért nem próbálod ki :F :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#681) Chris0321 válasza Donki Hóte (#680) üzenetére


Chris0321
addikt

Jó ötlet de amit az aliexpressen vettem az benn van a munkahelyemen, tartalék töltőnek használva és hétfőn megyek csak éjszakára. A telefon eredeti töltőjét pedig be kellett adni a szervízbe a telefon mellé mert a gyorstöltés nem mindig ment és ilyenkor nem elég a telefon így gondoltam megkérdezem hátha valaki tudja megfelelő-e a Samsung-hoz a QC 3.0 mivel gondolom más is vett már tartalék vagy autós töltőt.

(#682) pprod94 válasza e72pali (#679) üzenetére


pprod94
aktív tag

Szia! Én pontosan honor band 5-tel használom, de nekem megy hibátlanul. Nem fogadja el a jelszavaid? Hogyan tudnék segíteni? :)

(#683) Donki Hóte válasza Chris0321 (#681) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem eddig minden, bárhonnan vett QC2.0, vagy QC3.0 töltő tudta gyorstölteni az ilyen képességgel rendelkező Samsung telefonokat is. Ezek nem új szabványok, már mindenki megfelelően implementálta őket. Szóval 98 %-os valószínűséggel nálad is működni fog.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#684) Chris0321 válasza Donki Hóte (#683) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm. Én nem nagyon értem ezeket a gyorstöltős szabványokat, a Samsung pl. wattban adja meg az adatot, igaz a töltőn szerepelt V-ban is és az ugyan annyi volt mint a Nokiámnál ezért gondoltam, hogy bírni fogja de azért biztos ami biztos rá akartam kérdezni.

(#685) Wheelbarrow válasza e72pali (#679) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

A feleségem használ ilyen okoskarkötöt az A40-es telefonján. Mi is belefutottunk ebbe a hibába. Az áruházból nem volt hajlandó frissíteni a telefonon a Huawei Mobile Services appot ami a karkötő működéséhez kell. Külön kellett letöltenem az APK [link] fájl és telepíteni a legújabb verziót. Azóta működik neki.

(#686) e72pali válasza pprod94 (#682) üzenetére


e72pali
csendes tag

Szia!
Írtam privát... :)

(#687) pprod94 válasza Donki Hóte (#683) üzenetére


pprod94
aktív tag

Nekem is megy, azt hiszem qc2-es töltőm van. Ellenben a gyárival már "szupergyors töltést" ír! Szóval az tuti jobban megküldi. :)

(#688) vamosip válasza pprod94 (#687) üzenetére


vamosip
tag

Gyári töltőnél nálam egy kicsit érzéketlen a kijelző töltés közben, nálatok is? Gagyi kínai töltő szokta ezt művelni régebben más készülékekkel.

(#689) kokokka válasza pprod94 (#687) üzenetére


kokokka
őstag

Nekem gyárival ugyan ezt írja ki.

@vamosip nem vettem észre ilyet

[ Szerkesztve ]

(#690) Forestjo


Forestjo
senior tag

Kokokka köszi, de éppen ott nem találom. Én arra gondoltam, ami a kijelző szélén fut körbe és szép, szivárványos színű fénycsík, aminek a színeit, szélességét, sebességét is lehet állítani. Van mikor pici szívecskék futnak körbe.

-----

Egyébként ez a kettős "tájpszi" töltő ez most miért kellett? Más eszközökön, mint pl. egy noti, még mindig messze a legelterjedtebb a sima USB. Így akkor csak ez a Windows összekapcsolás menü marad a telefonban? De így elég kevés dolgot lehet átvinni, nem?

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#691) Chris0321 válasza Forestjo (#690) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Szerintem is teljesen felesleges volt ilyen kábelt adni a telefonhoz, szerencsére lehet kapni usb-usb-c kábelt így össze lehet csatlakoztatni a számítógéppel.
Látszik mennyire nem ismerem a saját számítógépem, most néztem meg milyen csatlakozók vannak az alaplapomon és van rajta C-s így tudok csatlakozni a géphez. :W

[ Szerkesztve ]

(#692) kokokka válasza Forestjo (#690) üzenetére


kokokka
őstag

Akkor nézd meg újra :)

[ Szerkesztve ]

(#693) Forestjo válasza kokokka (#692) üzenetére


Forestjo
senior tag

Nekem csak ez látszik:

[kép]

Nem értem hogy miért ez a különbség!

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#694) r0by válasza Forestjo (#693) üzenetére


r0by
addikt

Nekem is csak ezek vannak.

(#695) Forestjo válasza kokokka (#692) üzenetére


Forestjo
senior tag

De nekem, emlékszem megvoltak azok is, amit kokokka mutatott. De nem tudom hova lettek!
És az az érdekes hogy nekem azóta is működnek ezek a szivárványos vonalak hiváskor, de maga az állíthatósága vagy ki/be kapcsolása eltűnt.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#696) Daemos válasza kokokka (#661) üzenetére


Daemos
tag

Hali,

A gyári nekem tökéletesen működik és minden jelzésénél be és kikapcsolt kijelzőnél is világítanak az élek. (én is belefutottam a nagy energiatakarékos kapcsolgatásoknál és úgy le tiltottam hogy hiába volt bekapcsolva jelzőfény, akkor se csinálta)

Pontosan nem tudom hol van az összes beállítás de tudom hogy az animációkat se szabad kikapcsolni mert az is kilövi, hiába van beállítva hogy jelezze.

Úton vagyok de ahogy sikerül be írom minek nem szabad kikapcsolva lenni! :)

(#697) harry3 válasza Forestjo (#693) üzenetére


harry3
őstag

Nekem is csak ezek vannak amióta megvan a telefon.

(#698) Forestjo válasza harry3 (#697) üzenetére


Forestjo
senior tag

Szerintem neked is megvan az, amit kokotta mutatott, mert nekem is megvolt, de fogalmam sincs mit, de valamit kikapcsoltam, vagy elállítottam, ami beleszól ebbe.

Észrevettem hogy több olyan dolog van amivel így meg tudjuk szívatni magunkat. 🙃 Visszasírom a 2.1-es droidot.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#699) kokokka


kokokka
őstag

Azért nem.latjatok, mert nem ez az alap. Kell hozzá szedni meg egy másik, plusz appot is, amitől ilyen lesz a gyári beállítás. Ha jól emlékszem, Samsung Store-ból Always On Display-t. Samsung sajátja.

(#700) kreg válasza Daemos (#696) üzenetére


kreg
tag

Na azt megköszönném ha beirnád neked hogyan sikerült működésre bírni a gyári cuccot,nálam kikapcsolt kijelzönél nem hajlandó működni és tényleg nem tudom mit és hogyan kellene beállítani hogy jó legyen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.