Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Pttypang


Pttypang
veterán

No ip 68, kuka...
Van egyaltalan olyan 200 alatti uj samu, ami vizallo?

Everybody lies.

(#52) Doki42


Doki42
őstag

Bog jó a cikk, grat :D
A masina sem rossz.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#53) rigoberto


rigoberto
őstag

Mindegy mi a tipusjel a név után, minden Samsung egyformán néz ki idén.
Kre-Ativ Xim Jong munkatárs felmondott náluk.
Kár érte, egy kaptafa dög unalom ez a kameralyuk középen es alul még mindig vastag a káva vonal.. :((

[ Szerkesztve ]

(#54) Tuomas válasza rigoberto (#53) üzenetére


Tuomas
addikt

Nekem csak 1-re van pénzem, így örülök, hogy az úgy néz ki, mint az összes. Így olyan, mintha lenne 10 különböző, ami mind egyformán néz ki. :DDD

We were here

(#55) eclipse19 válasza Atocha (#15) üzenetére


eclipse19
senior tag

Nem mindegy, hogy jön ki az érték.
Az ANT nem csak CPU-t mér. Lehet a tárhely vagy UX sebesség is az oka. Meg persze a rendszer optimalizálása, mint mindig.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#56) eclipse19 válasza Noukoum (#11) üzenetére


eclipse19
senior tag

Akit a biztonság nem érdekel csak a feloldás sebessége, használjon ujjlenyomat helyett elhúzásos feloldást, az tuti menni fog elsőre is. :C

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#57) rigoberto válasza Tuomas (#54) üzenetére


rigoberto
őstag

All in one Samsung. ;)

(#58) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Jó lett a teszt. De nekem hiányzik az értékelés rész belőle.

(#59) hajnalhaa44


hajnalhaa44
csendes újonc

azert vezeteknelkuli toltes nem egy nagy dolog, ennyi penzert siman elvarhato lenne

(#60) 7Heads Drago válasza killertibi (#5) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez csak találgatás így. :D

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#61) Noukoum válasza 7Heads Drago (#60) üzenetére


Noukoum
veterán

Nyilván nincs, de azért milyen jól hangzik hogy azért szar mert biztonságos. Marketing lvl 99 :D
Biztos nem azért mert ez 2centel olcsóbb volt.

Amúgy is túl van ez kapva de nagyon, normális ujjlenyomat olvasóval (értsd ami működik) nem fogja senki feloldani a telefonodat más ujjával.
Pontosan erre való, hogy átlagjózsi ne a képeid közt túrkáljon ha az asztalon hagyod a mobilt.

Ha beakarnak jutni a telefonodba, megoldják. Ha le kell vágni hozzá az ujjad, ha nem.

Arcfelismerő szintén ugyanekkora bullshit, csak marketing. (Nyilvánvalóan biztonsági szempontból)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#62) Noukoum válasza eclipse19 (#56) üzenetére


Noukoum
veterán

“Biztonság” és a sebesség a lényeg. Na meg a kényelem. Ha már fontossági szempontokat említünk.
Egy ujjlenyomat olvasó nem biztos hogy lassabb mint egy csúszka , sőt :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#63) #87628288


#87628288
törölt tag

hibás a kijelzője,vagy gyárilag ilyen?Mert akkor elég gáz.

[ Szerkesztve ]

(#64) joey04 válasza #87628288 (#63) üzenetére


joey04
titán

edge screen onnan húzható elő

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#65) #87628288 válasza joey04 (#64) üzenetére


#87628288
törölt tag

Nemtudtam.Akkor gondolom el is lehet tüntetni.Gyönyörű megoldás mindenesetre

[ Szerkesztve ]

(#66) Tuomas válasza #87628288 (#65) üzenetére


Tuomas
addikt

Ki is lehet kapcsolni, a színét, méretét és pozícióját is lehet állítani, meg átlátszóvá is lehet tenni. Úgyhogy nincs baj a megoldással.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#67) kekedi válasza joey04 (#64) üzenetére


kekedi
senior tag

Soha nem jöttem volna rá, mit kell nézni a képen.

(#68) GSP


GSP
aktív tag

Ekkora méretnél azért felnyomhatták volna az akkut is... :N

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#69) Titinho válasza GSP (#68) üzenetére


Titinho
lelkes újonc

Egy ilyen "kecses" telefonnál ami csak 7.7 mm vastag és 179 gramm összvissz szerintem így is abszolút elég a 4500-as akksi, 2 napot simán kibír. A többi gyártó 4000-és akksit se nagyon tud megoldani ilyen paraméterekkel, már majdnem 9mm vastag és 200 gramm súlyú a többi teló, szóval szerintem a tevezőknek egy piros pont jár ezért. ;)

Egy kérdésem lenne egyébként nem csak azokhoz akik A71-et használnak, hanem úgy általában akik az új One Ui-t használják... Mennyire zabálja a memóriát a teló? Láttam teszteket hogy ilyen 2.4-2.6 között mozog a memória a 6ból. Mondom évek óta Huawei-t használok, nem ismerem nagyon a Samsungok memóriakezelését.

Hétvégén megyek először megtapizom a MM-ban a telót, meglátom mennyire lesz szerelem első fogásra, ha igen akkor jövő héten veszem is. :D

(#70) UnA válasza Tuomas (#6) üzenetére


UnA
Korrektor

Nem kell javítani, mert az A70 javult, így lett belőle A71. ;)

(#71) Tuomas válasza UnA (#70) üzenetére


Tuomas
addikt

Ááh, csavaros. :D Akkor bocsi, nem szóltam. :R

[ Szerkesztve ]

We were here

(#72) Myers


Myers
senior tag

130 körül meg lehet venni nem is annyira zugboltban.

http://www.muszaj.hu/

(#73) gombasm


gombasm
aktív tag

A képernyő alatti ujjlenyomat olvasó - nekem nagyon úgy tűnik - vacakul működik, nem jött be, de a marketing miatt erőlteti mindenki.

Van több telefonomon:
Meizu 16th: borzasztóan rosszul működik, muszáj a 2D-s arcalapú feloldást használni, mert katasztrófa, globál és kínai romokon egyaránt.
Xiaomi MI9: kicsit (inkább sokkal) jobb, mint a Meizu de azért dadog ez is rendesen, pedig 2 ujj van beolvasva 2x.
Most egy (már ódivatúnak mondható) Oneplus 6-ot használok, na annak a hátlapi hagyományos ujjlenyomat olvasója soha nem téveszt és mindig elsőre kiold. Nem új dolog a kijelző alatti FP cucc, de be kéne látni, hogy ha eddig nem lett jobb, kár tovább fejleszteni. Persze ezt fogják nyomni továbbra is, miközben a 2D arcalapú feloldást eltüntették a hivatalos androidból...

Akinek a rendszere nem enged egy ujjlenyomatot többször beolvasni, ott nem kell feladni és a 3. - 4. újrapróbálkozásra menni fog. Én jártam így, de többször kitartóan próbálkozva elengedte a tiltást és be lehetett vinni másodszor is ugyanazt az ujjat. (Sajnos már nem emlékszem melyik telefon volt ez. Kicsit sűrűn cserélek... .)

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro

(#74) kekedi válasza Titinho (#69) üzenetére


kekedi
senior tag

A samsungnak a legjobb a memória kezelése.
Nem kell semmilyen külső tisztogató progi sem. Sőt nem is ajánlatos a használata.

(#75) Tuomas válasza kekedi (#74) üzenetére


Tuomas
addikt

Meg van is rajta gyárilag optimalizáló program.

We were here

(#76) Noukoum válasza gombasm (#73) üzenetére


Noukoum
veterán

Mintha a régi ujjlenyomat olvasók nem lettek volna vacakok.
a mi 9 ujjlenyomata szerintem teljesen korrekt, aki pedig az egyik legjobbat akarja annak ott a oneplus 7 széria.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#77) Kender23


Kender23
aktív tag

Én a így látom a dolgokat:

Veszel egy A70-et 100 ezerért, amiben kegyetlen rossz az ujjlenyomat olvasó és valóban rossz képeket készít.

Vagy hozzá raksz 45 ezret és megveszed az A71-et. Amiben valóban kijavították a kamerát és nagyon szép képeket, videót készít plusz valóban jó az ujjlenyomat olvasó.

Nem is értelek benneteket, mivel nekem.10-ből egyszer hibázik a telefon úgy, hogy csak 1x adtam hozzá a mutató ujjamat! De köszi a tippet, felveszem második ujjnak is ugyanazt :)

Az ára valóban magas egy kicsit. Bár több helyen láttam 130-ért ilyen mobilt. Nem tudom, hogy ilyen boltokból érdemes-e telefont venni, nekem most járt le a 21 hónapos részlet a vodánál és most, hogy kijött a (nevezzük) "Faceliftes A70" én beleugrottam újabb 21 hónapba (145-ért) és nem bántam meg! Főleg úgy, hogy az előző mobil egy LG X-Power 2 volt :)

Az meg no comment, aki A70-ről A71-re vált. Az meg is érdemli..

[ Szerkesztve ]

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#78) Atocha válasza Imi1981 (#35) üzenetére


Atocha
senior tag

Akkor ennek igy sok ertelme van.

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#79) PistiSan válasza Kender23 (#77) üzenetére


PistiSan
addikt

Mindenki máshogy használja a telefonját, nekem oneplus van, jó az újjlenyomat olvasója, viszont otthon sokszor végzek olyan munkát, amiben az újjlenyomatom roncsolódik, télen sokszor kiszárad a kezem, szóval vannak nehezítő tényezők, azért gondolkodok pont egy A71-es samsungban, mert itt van arcfelismerés is, azt gondolom az jobb hatásfokkal működne, még ha kevésbé biztonságos is.

(#80) Atocha válasza ghiottone (#18) üzenetére


Atocha
senior tag

Egyaltalan nem fontos. Ha az lett volna presaleben 20 fontert dragabban megvettem volna a mi 9t pro-t. De a sima is eleg nekem.
Ha nem ilyen összevissza pontozas lenne akkor egy mertekado meroszamnak jo lenne, hogy egy adott telefon megis milyen szinten van. De igy hogy verzivaltaskor ugrik 70k pontot egy telo... Onnantol vegkepp semmi ertelme.

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#81) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Az A70 140-en nyitott, valamikor április végén.Nem 120-125-ön, ahogy a tesztben szerepel.Csak mire elkészült az A70 tesztje a Mobilarenán valamikor júliusban, már lejjebb ment pár tízezer forinttal. Ugyanaz a helyzet mint az A51-es teszttel. Az A50 se volt sokkal, de sokkal olcsóbb, mégis az árra hivatkozva nem kapott az sem és ez sem plecsnit.

Romanes eunt domus

(#82) PistiSan válasza FіkuszKukіsz (#81) üzenetére


PistiSan
addikt

Régebben olvastam olyat, hogy jelenlegi árszinten nem adnak neki plecsnit, de 20-30-val olcsóbban pár hónap múlva jó vétel lehet, ezt a részt hiányoltam én is.

(#83) Donki Hóte válasza PistiSan (#82) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Bezzeg a 485 eFt-os Samsung S20Ultra megkapta a "Tetszett" plecsnit. Ott a magas ár pozitív tényezőnek számított, jelezve a készülék exkluzivitását :DDD

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#84) jorgoszka


jorgoszka
tag

Bírom, hogy példaként mindig csak a "kínai csodák" kerülnek elő, holott ennyiért iPhone-t is lehet kapni. Úgy lenne korrekt és hasznos, ha a szokásos neveken kívül mást is ajánlgatnátok a ctrl+c/ctrl+v stílusú cikkekben.

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#85) xZer0kidx válasza jorgoszka (#84) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Pl. ajánljon egy iphone 8 plust 5,5' kijelzővel 2600 mAh aksival, 5w-os töltéssel, 64gb, jack nélkül stb.? 🙂 jó alternatíva 184 ezerért...

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#86) Ricardo válasza jorgoszka (#84) üzenetére


Ricardo
félisten

" Ehhez képest viszont a 160 ezer forintos hivatalos, bruttó ár enyhán szólva mellbevágó, ennyiért mások már csúcskategóriás motyót is képesek kínálni (Realme X2 Pro, OnePlus 7, Xiaomi Mi 9)"

Melyik iPhone kapható ennyiért, és az mennyire felel meg a mostani felső kategóriának?

(#87) #87628288 válasza Ricardo (#86) üzenetére


#87628288
törölt tag

ilyen hardverrel már nincs iphone szerelve,azért van a fentnevezet telefonokkal összehasonlitva.

De ott van az iphone 7 110000 ft alatt a reklámban ;]

A snapdragon 730 nem egy mai hardver mi9t-t már 100000ft-ért kapsz ezzel a procival,full kijelzős kivitelben,jó kamerákkal és nagy akkuval.Sajnos ez az igazság

[ Szerkesztve ]

(#88) Tuomas válasza #87628288 (#87) üzenetére


Tuomas
addikt

"A snapdragon 730 nem egy mai hardver mi9t-t már 90000ft-ért kapsz ezzel a procival,full kinelzős kivitelben,jó kamerákkal és nagy akkuval.Sajnos ez az igazság."

A teszt szerint annak idején megjelenéskor az is 150 000 ft volt. Decemberre az A71 is 100 körül lesz. Sajnos ez az igazság. :DDD
Mondjuk azt a telefont Snapdragon 855-el írja a teszt.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#89) jorgoszka válasza xZer0kidx (#85) üzenetére


jorgoszka
tag

Az A71 felsőkategória? A helyette ajánlott készülékek azok? Ja, nem. Üdv. :W

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#90) <Lacy85> válasza joey04 (#46) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Meg nem ártana valami értelmesebb anyaghasználat, mint a régi A szériánál.
Kisebbik fiamnak A40-et vettem. Nem rossz teló, de fogásra elég gagyi érzete van.
Gondolom ez sem más.

(#91) xZer0kidx válasza jorgoszka (#89) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

A71 középkategória, amit hasonló áron ajánlanak helyette pl a Realme X2 pro pedig nagyon nem az.
De ez nem magyarázza meg ezt:
"Bírom, hogy példaként mindig csak a "kínai csodák" kerülnek elő, holott ennyiért iPhone-t is lehet kapni."

Erre írtam, hogy ennyiért i8plust kapsz, vagy az ennyiért (160e) nem ezt jelentette?

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#92) jorgoszka válasza xZer0kidx (#91) üzenetére


jorgoszka
tag

:C

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#93) Noukoum válasza jorgoszka (#89) üzenetére


Noukoum
veterán

Te biztosan tudod hogy miket írsz?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#94) r0by válasza <Lacy85> (#90) üzenetére


r0by
addikt

Én nem érzem gagyinak. Simán hozza azt az érzést, mint egy Mate 10 Pro, ami ugye majdnem full üveg.

(#95) gcsikos válasza #87628288 (#87) üzenetére


gcsikos
tag

Hol kapsz mi 9t 100 ezerért? Nem cikizésből kérdezem, a kamerák is miatt azt venném.

(#96) Noukoum válasza gcsikos (#95) üzenetére


Noukoum
veterán

hol nem :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#97) trepaky válasza gcsikos (#95) üzenetére


trepaky
kezdő

Soha többet Xiaomi. MIUI borzalom. MI 9 T kamera? Semmivel nem jobb a Samu A71- nél. Gariról ne is beszéljünk....

(#98) psg5 válasza trepaky (#97) üzenetére


psg5
veterán

Van osszehasonlitasod? Volt mi 9t-d? Kivancsi lennék, illetve a51 es mi 9t oszzevetésére de erre is.

F.K.T.

(#99) #87628288 válasza gcsikos (#95) üzenetére


#87628288
törölt tag

Van olcsóbban is,de gyártói garival 89000ft a telefonkirályban több féle színben.Én ott vettem a mi 9T promat,korrekt cég nagyon.

Amúgy a mi 9t pro snapdragon 855-el 118000 ft ami sokkal olcsóbb ennél a telefonnál,fullos hardverrel ² év Garanciával a supergamer.hu-n
[min9t pro 118000ft]

[MI9T 89000 ft]

Trepaky: Szerintem semmi baj nincs a telefonnal,főleg hogy majdnem fele annyiba kerül és teljesen vállalható képeket is készít.Meg kell nézni a teszteket

[ Szerkesztve ]

(#100) Xiaomiuser


Xiaomiuser
újonc

A 9T éjszakai fotói fényévekkel jobbak mint az A71-é.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.