Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Badboys


Badboys
őstag

Vindex - kokokka köszönöm sajnálom, hogy nem jó pedig jó az elképzelés.

(#1802) szeljanos


szeljanos
tag

Sziasztok!
Hátha tudja valaki a választ erre.
Nemrég be lett kötve nálunk a T-s Giganet, ami eddig tökéletesen ment is. Tegnap reggel mértem a telefonon wifin keresztül a speedtest-el sebességet és telefonon csak maximum 50/44 MB/s volt, eddig meg 300/300-akat méregettem. Laptopon megvan a sebesség rendesen, tehát nem a szolgáltatónál van a baj, a sebesség megvan, de valamiért wifin nem mérek többet most. Már a routert és a telefont is újraindítottam, de ugyanaz a helyzet. Van esetleg a telefonon valami beállítás, ami miatt lekorlátozhat? Köszi!

Alcatel302►Nokia3410►SamsungSGH-E770►SamsungWave723:Bada1.0-Bada2.0►SamsungGalaxySAdvance:Android4.4.2/Slimkat/►SamsungGalaxyS4LTE+(I9506):Android5.0.1/Lollipop/-CM13/MM/►SamsungGalaxyS7(SM-G930F)-Android7.0-8.0►SamsungA71-Android12►Xiaomi12-Android12

(#1803) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Sziasztok!
Megvettem én is ezt a kis masinát, hát tényleg csudajó.
Viszont azt vettem észre, hogy mikor telefonálok egy kis pötty világít a kijelzőn a kamerától balra.
Ez micsoda?

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#1804) topyjo válasza Bacusuz (#1803) üzenetére


topyjo
aktív tag

Nem hiba, a közelítésérzékelö.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#1805) osonte válasza szeljanos (#1802) üzenetére


osonte
senior tag

Szia!

Próbáld meg ezzel az appal mérni: link

Ez teszteli a Wifi hálózat és az Internet valós sebességét is. Én már több telefon óta nem használom a Speedtest-et, mert kevesebbet mér, mint a valóság. Amúgy a maximum ezen a telefonon: 433 Mbps.

Nálam panel lakásban és egy falon keresztül: 256/282 Mbps az Internet sebesség.

Amúgy lehet, hogy 2.4 Ghz-re csatlakozol és ott simán lehetnek ilyen értékek. Próbáld meg 5 Ghz-en. Esetleg a T-s eszköznek nem túl erős a wifije.

[ Szerkesztve ]

(#1806) szeljanos válasza osonte (#1805) üzenetére


szeljanos
tag

Hogyan tudok 5GHz-re csatizni? 1 wifi pontot jelez a telefon csak. Ha mellette állok, akkor is.

Alcatel302►Nokia3410►SamsungSGH-E770►SamsungWave723:Bada1.0-Bada2.0►SamsungGalaxySAdvance:Android4.4.2/Slimkat/►SamsungGalaxyS4LTE+(I9506):Android5.0.1/Lollipop/-CM13/MM/►SamsungGalaxyS7(SM-G930F)-Android7.0-8.0►SamsungA71-Android12►Xiaomi12-Android12

(#1807) thboxx válasza osonte (#1805) üzenetére


thboxx
aktív tag

Az utolsó mondatban a lényeg... Nálunk minden nyáron havonta kb 3x újra kell indítani a T-s ONT-ot(routert), mert a melegben megmered. De csak a wifi. Kihúzzuk, 5 perc pihi, s megy tovább tök jól. Bejelentettem a T-nél, mikor elegem lett belőle, a szervizes aki kijött, mondta kicserélheti, de ugyan ez lesz. Mind ilyen. Jobban járok, ha rakok mögé saját routert... és még a T erre van kikeményítve, hogy ők nem csak modemet, wifit is adnak... Amúgy elég mellé egy stabil,erős AP is, mert kábelen nincs baj.

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1808) szeljanos válasza osonte (#1805) üzenetére


szeljanos
tag

Most rámértem újra és megvan a sebesség. A wifi hálózat tulajdonságainál is azt írja, hogy 433 MB/s-os hálózat. Most minden ok.

Alcatel302►Nokia3410►SamsungSGH-E770►SamsungWave723:Bada1.0-Bada2.0►SamsungGalaxySAdvance:Android4.4.2/Slimkat/►SamsungGalaxyS4LTE+(I9506):Android5.0.1/Lollipop/-CM13/MM/►SamsungGalaxyS7(SM-G930F)-Android7.0-8.0►SamsungA71-Android12►Xiaomi12-Android12

(#1809) osonte válasza szeljanos (#1808) üzenetére


osonte
senior tag

Akkor szerintem 5 Ghz-en vagy. Nem tudsz semmit állítani. Amikor nekem T-s modemmel kellett élnem, akkor tettem utána egy normális routert és minden szuper lett. Jól írja a stabil megoldást thboxx fórumtárs. A T-s modem betárcsáz, de egy jó router minden mást megcsinál, többek között stabil Wifit biztosít. Nekem kicsit nehéz volt beállítani, de már régen volt, lehet most már több infót adnak a művelethez.

(#1810) Bacusuz válasza topyjo (#1804) üzenetére


Bacusuz
őstag

dejó, köszi
erre nem is gondoltam
azt hittem valami pixelhiba

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#1811) Badboys


Badboys
őstag

Árulja el valaki, hogy a Samsung Accessory Service appnak mi szerepe van? Mivel törölhető is gondolom nem túl nagy a jelentősége. Naponta többször is ki írja, hogy az app le állt. Addig nem akarom törölni amíg nem tudom pontosan mi a szerepe. Valószínű, hogy újra lehet telepíteni a storból. Köszönöm

(#1812) vlesi69 válasza szeljanos (#1808) üzenetére


vlesi69
senior tag

Akkor meg van a 5 Ghz, fel kell hogy adja a 2.4-et és a 5 Ghz-t.

(#1813) kokokka válasza Badboys (#1811) üzenetére


kokokka
őstag

A Samsung Accessory Service olyan stabil környezetet biztosít, amelyhez különféle funkciókat vehet igénybe a mobileszközökhöz való tartozékok csatlakoztatásával.
Ez a szolgáltatás kompatibilis a különböző kapcsolódási környezetekkel, és a mobileszközökkel történő kiegészítők használatával hatékonyan és kényelmesen teszi lehetővé a kezelői alkalmazások használatát.
(Például a Samsung Gear Manager, a Samsung Camera Manager Inst.)
A Samsung kiegészítő szolgáltatás a következő tartozékokkal használható, ha mobilkészülékhez csatlakozik.
- GALAXY Gear, Gear 2, Gear S sorozat
- Samsung Gear Fit 2
- Samsung NX-1
A Samsung Accessory Service a következő tartozékokat kínálja a tartozékokhoz és a mobileszközökhöz.
- Csatlakoztatás és adatküldés / fogadás
- Fájl átvitel
- WebProxy funkció
Az alkalmazás szolgáltatáshoz az alábbi engedély szükséges.
[Szükséges engedélyek]
- Tárolás: A médiafájlokat a tartozék eszközre kell átvinni.
Ha a rendszer szoftver verziója alacsonyabb, mint az Android 6.0, kérjük, frissítse az alkalmazást engedélyező alkalmazások konfigurálásához.
A korábban engedélyezett jogosultságok a szoftverfrissítés után újraindíthatók az Alkalmazások menüben az eszközbeállítások alatt.

(#1814) salesman


salesman
őstag

Üdv mindenkinek, egy hete én is ilyen telót használok.
10 év Iphone után furcsa...
Majd lesznek csacsi kérdéseim, előre is THX!

Türűűűdrááá!

(#1815) vlesi69 válasza salesman (#1814) üzenetére


vlesi69
senior tag

Azért vannak ezek a fórumok.

(#1816) Badboys válasza kokokka (#1813) üzenetére


Badboys
őstag

Igen köszönöm a segítséged. Elolvastam és úgy döntöttem, hogy törlésre kerül a naponta többszöri össze omlást követően. A Googl Playerröl vissza sem lehet telepíteni mivel azt írja, hogy nem kompatibilis az ön eszközével. Viszont azt sem tudom, hogy került a telefonra? Lehet valamelyik program hozománya. Van párérdekes dolog a visszavitt és a jelenleg használt A71 közt.

[ Szerkesztve ]

(#1817) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Üdv mindenkinek, egy hete ha be lépek egy alkalmazásba kell 2.perc amire betőlti. Ha bőngészőn keresztül akarok megnyitni egy oldalt akkor ugyan az van. Miért csinálja ezt? Van valami megoldás erre? :W

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1818) Black_Raven válasza szita.erno (#1817) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Ugye dual simmel használod?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1819) spider80 válasza Black_Raven (#1818) üzenetére


spider80
őstag

Gondolom arra célzol nála,hogy 2 kártyával minimálisra csökken az internet sebesség. Én is ismerem a hibajelenséget (1db antenna 2 kártyára ugye), viszont én rengeteget tesztelgettem,speedtest stb,mindkét kártya 4g-n(telekom mindkettő), és sosincs gond a sebességgel. 25-50 mbit letöltés. Pedig én is úgy terveztem,hogy ahogy 2 kártyával fogom használni,az egyiket hagyom csak 4g-n,nehogy baj legyen. De semmi baja. Lehet ezt a telót nem érinti. Ettől függetlenül a kérdező hibája nem tudom miből adódhat. Ha internetet igénylő alkalmazások csinálják,akkor szolgáltató által lekorlátozott mobilnetre tudok gondolni.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#1820) Badboys válasza szita.erno (#1817) üzenetére


Badboys
őstag

Nálam is volt ilyen probléma. Nekem még a wifit is eldobálta, de úgy , hogy csak újra indítással lett megint wifi. 72 órán belül cseréltettem . Kaptam egy újat. de ez meg más problémát generált. Máig meg magyarázhatatlan , hogy mégis mi különbség van a két ugyanolyan telefonban. Mert, hogy valami van az 100%. Ehhez nem kellett a duál használat. Szvsz hardveres netán szoftveres hiba okozza a jelenséget. Netán különböző hardveres fölszereltséggel készültek.

[ Szerkesztve ]

(#1821) Black_Raven válasza spider80 (#1819) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Nekem Telenor/Telekom kártya van benne. Egy napig ment szabadon és lassult, az általad írt sebességet pedig kevésnek tartom, ezért.[kép]
Badboys: És elmondod milyen hibáid vannak, vagy találjuk ki inkább? :D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1822) Badboys


Badboys
őstag

Most kapcsoltam be a telefont és meg lepetésemre azt írta ki a Samsung Accessore Servive le állt. Pedig tegnap töröltem. Nézem az alkalmazásokban és megint ott volt. Tehát valami vissza tette. A Player azt írja nem kompatibilis az SM-A 715F telefonnal. Erre valami magyarázat?

Black_Raven: Örömmel fogadom a segítséget mert fölöttébb érdekel a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#1823) spider80 válasza Black_Raven (#1821) üzenetére


spider80
őstag

Ez 4g+. vidéken nagyvárosok kivételével a 800mhz-es 4g van,ami kb ennyivel megy. én is mértem 200at olyan helyen ahol 4g+ van. Akinek a 2 sim miatti gondja szokott lenni,annak kb 1 mbit a netsebessége.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#1824) Black_Raven válasza Badboys (#1822) üzenetére


Black_Raven
veterán

A Play nekem fel sem dobja, ezt az appot, a Samsung Store sem, a telón nincs ilyen app. Szóval én feltúrnám a netet, hogy 1. adb parancsos törlés vagy tiltás, lehetséges e. 2. a Samsung Szerviznek irnék hogy mi a véleményük erről. 3. vissza vinném a Telekomnak, hogy baxák meg a refurbished vagy mókolt cuccukat.

spider80: igen nálunk 4g+ van, amit írtál az úgy van igen, de nem értem minek nekem irod. Igen arra gondolok hogy a simán dual 4g okozhatja a problémát mivel nálam is jelentkezett ez hogy tetüre lassult a net. De amióta a Telekomot 2g-re állitottam, a jelenség természetesen megszünt.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1825) thboxx válasza Badboys (#1822) üzenetére


thboxx
aktív tag

Az ilyesfajta szoftveres anomáliákat valamilyen kártékony alkalmazás szokta okozni, vagy vírus. Magától nem telepít semmi semmit... Találkoztam hasonlóval én is éa még időben el tudtam csípni, le tudtam törölni az alkalmazást. Volt a családban olyan is akinek már nem tudtam segíteni a sok feldobált reklámtól. Mert később már azok is jöttek. Csak gépre dugva teljegy gyalulás volt a gyógyír rá. Nézd meg miket telepítettél mostanság. Playről is simán lehet ilyet feltenni, nem csak letöltve...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1826) szita.erno válasza Black_Raven (#1818) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Nem!
Csak 1.kártya van benne. Telenoros.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1827) spider80 válasza szita.erno (#1826) üzenetére


spider80
őstag

Speedtest.net program mit mér vele?

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#1828) Black_Raven válasza szita.erno (#1826) üzenetére


Black_Raven
veterán

A net kereted nem fogyott el? Több infó kellene..Csak mobilnet lassu vagy wifi stb, előfizu vagy kártyás, apn oké?

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1829) szita.erno válasza Black_Raven (#1828) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Valamikor wifinél is gondolkodik. Előfizetéses! Korlátlan netem van..

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1830) szita.erno válasza spider80 (#1827) üzenetére


szita.erno
aktív tag

mobilnet

wifi

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1831) Black_Raven válasza szita.erno (#1830) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez nagyon kevés, ha olyan helyen laksz mint én(város+).De a Szahara közepén szuper. ;] Esetleg Hálózatbeállitások visszaállitása, viszont ez mindent töröl.(wifi jelszavak)Ha torrentnél lassul az más eset.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1832) szita.erno válasza Black_Raven (#1831) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Hálózatbeállitások Vissza állítás? Ezt hogy tudom vissza állítani? Városon kívül lakom (községben)

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1833) Black_Raven válasza szita.erno (#1832) üzenetére


Black_Raven
veterán

Beállitások--Általános kezelés--Visszaállitás--Hálózatbeállitások visszaállitása.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1834) szita.erno válasza Black_Raven (#1833) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Köszi :R

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1835) Badboys válasza Black_Raven (#1824) üzenetére


Badboys
őstag

Javaslatodra és a miért van ez így re elkezdtem a keresgélést. Találtam olyan Samsung oldalt ahol ilyen problémákkal fordultak a Samsunghoz. Mondjuk úgy, hogy a Samsung lesz@rja az egészet. A tulajdonosok adtak tanácsot, de megoldás a Samsung kezében van. Ez a probléma azoknál jön elő akik Samsung órával használják a telefont. Mivel csak két kívülálló appot tettem föl így hamar a végére jártam. A navigációnál hamar eldőlt semmi köze hozzá. A Wear ami csinálja a problémát többen is jelezték még az elmúlt hónapban a Samsungnak a problémát. Mivel az óránál szükség van rá így nem törölhetem. A WatchFacesnek is szüksége van a Wear ra . Tehát ezek telepítik vissza azt az ominózus Samsung Accessore Service appot . Mindent kipróbáltam anélkül egyik sem működik. Itt jön a ficsör akkor miért működött az első telefonon hibátlanul és ezen miért nem? Tehát az alap problémám, hogy csak mókolással vagy azzal sem tudok minden óra facet betenni aminek köze van a Watch Faceshez A másik probléma, hogy a legtöbb faces alkalmazás kötödik a Watchfaces apphoz. Tehát mindenképpen szükségem van a wearra és a WatchFacesra is. 90% os biztonsággal kijelentem, hogy a Watch faces 900 ft os hibás appként teszi vissza minden törlés után A samsung appját. Mivel egy gyári app nagyon hosszú neve van ezért kihagynám a le írását. Tehát a labda a samu oldalán pattog javítania kellene a Galaxywear és az órához kötődő WatchMaker Companion for Gear /S2/S3/Sport..... tehát ezekről van szó. Csak leszenvedtem a nevét.

[ Szerkesztve ]

(#1836) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Egyet elvileg kipróbálhatsz még. A fejlesztői beállitásokban kapcsold ki az értesitést az app összeomlásokról, leaállásokról. Igaz ez sem 100%os sztem, mert nekem a Playes HMS csinálta ezt állandóan, Aztán volt hogy jelzett, volt amikor békén hagyott. Az a frissitéssel rendbe jött. Esetleg nézhetnél az apk.mirroron frissitést a tiedhez hátha annak is az a baja..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1837) petya2012


petya2012
őstag

Sziasztok

valaki tett erre a telóra üvegfóliát?mennyire romlik az ujjlenyomatolvasó?

(#1838) #72630400 válasza petya2012 (#1837) üzenetére


#72630400
törölt tag

Ja.Nem változott.Ugyan olyan maradt.

(#1839) osonte válasza petya2012 (#1837) üzenetére


osonte
senior tag

Nekem ez vált be: link link

Újra kell regisztrálni az ujjlenyomatot és ugyanannyira pontos/pontatlan mint előtte, vagyis arra gondolok, hogy nem ront rajta.

(#1840) Badboys


Badboys
őstag

Köszönöm mindenkinek a segítséget megváltam tőle. Elég volt.

(#1841) kokokka válasza Badboys (#1840) üzenetére


kokokka
őstag

Pá!

(#1842) StLui válasza osonte (#1839) üzenetére


StLui
veterán

SZia, ezek nem hajlanak az íves részre ugye? Ez mennyire lenne fontos? most utóbbi 2 évben egy oukitel telóm volt 500gr-os monstrum, mert előtte kb 1 év alatt 3-at törtem, most megpróbálnám védeni valahogy az új A71-et.
Itt nézelődök, de leveszek tokban is, meg fóliában is a sok féle között (fóliából szerencsére egy helyen nincs olyan sok)
Szóval fő kérdés "íves részre ráhajló" vagy jó a nem ráhajló is?

Máshonnan is vásárolok, nem ragaszkodok ehhez az üzlethez. Tokot csak rendelek elsőőre egy sima szilikont, utána ráérek valami komolyabbat nézni, bringázáshoz, meg hátha van olyan ami autós tartóra is csatlakoztatható.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1843) laca891 válasza StLui (#1842) üzenetére


laca891
aktív tag

Média markt-ban tetettem rá fóliát. Ott vágták ki géppel. Nem olyan kemény de jó... persze elég drága
Talán ez volt. :)
[link]

[ Szerkesztve ]

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#1844) StLui válasza laca891 (#1843) üzenetére


StLui
veterán

Nem találok árat, de drágább mint az 5000 FT-os Tempered glas 3D fóliák?
Megmondom őszintén nem nagyon járok Pestre, pedig Dunakeszin dolgozok, de nem szeretek még vírus nélkül sem bemenni, szóval inkább rendelnék ha lehet.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1845) laca891 válasza StLui (#1844) üzenetére


laca891
aktív tag

7 ezer körül volt a fólia
Ilyen tokot vettem.
[link]
Vettem még a lencse védő üveget is
[link]

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#1846) StLui válasza laca891 (#1845) üzenetére


StLui
veterán

Még most próbálom emészteni a filléres kínai tokok, fóliákhoz képest az 5ezres spiegen tokot fóliát is :D :Y :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1847) laca891 válasza StLui (#1846) üzenetére


laca891
aktív tag

Vettem még egy ilyet is nagyon jó most ez van rajta.
[link]

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#1848) StLui válasza laca891 (#1847) üzenetére


StLui
veterán

Veszek egy ilyen sima olcsó tokot ezzel nincs gond. Majd az lesz a kérdés hogy mi kellen ahhoz hogy rögzíteni tudjam bringára autós tartóba, mert bringához általában az adapteres felfogatások a legstabilabbak (komolyabb sziklakertes terepezésre is akár)
Most a fólia ügyben ez a 3D dolog érdekelne, hogy ki mit gondol róla, kell-e ez vagy a tok takarja az élet úgyis, nem tudom.
Vicces az hogy fogalmam sincs mi a különbség a 8 és a 2 eFT-os általad mutatott tok között? Hogyhogy most ez az utóbbi van rajta?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1849) laca891 válasza StLui (#1848) üzenetére


laca891
aktív tag

Ez vékonyabb és körben rajta van.
A samsung az vastagabb (talán jobb a fogása) , alul nem éri körbe a telefont és nagyon tapad rá a por.
Majd cserélgetem őket...

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#1850) kokokka


kokokka
őstag

Sima, kínai átlátszó szilikon tok + 6 darabos fólia eBay-ről. Mióta megvan a telefon, ezek védik, a világon semmi baja nincs. Volt rajta kameraszigetet védő fólia is, de az viszonylag hamar megadta magát (kb. 4 hónap amit bírt). Mondjuk van még belőle 5 db, de nem tettem rá újat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.