Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) osonte válasza StLui (#1842) üzenetére


osonte
senior tag

Szia!

Ez teljesen lefedi a kijelzőt, de nincs fekete kerete ami elvesz a kijelzőből. Addig megy csak, hogy pont nem zavar bele a szilikon tokba. Szóval teljes kijelzős és rugalmas valamennyire az anyaga, de inkább üveg hatású, mint fólia, viszonylag kemény.

(#1852) StLui válasza kokokka (#1850) üzenetére


StLui
veterán

Köszi, mennék kínai felé, de nem rendeltem még, karácsony előtt macerás a szállítás általában, és már két hete megvan és nem merem használni (okulva az előzőekből)

Köszi a többieknek is!! :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1853) klaya86


klaya86
senior tag

Hali. Szemezgetek az a71el. Fontos számomra a jó üzemidő két simmel, jó térerő,laggmentes működés. Olvasgattam a fórumot már ,ezekkel szerintem elégedett lennék. Viszont azt is olvastam, hogy az ujjlenyomat olvasó elég gáz. Jelenleg mi 9 lite ot használok. Ezzel nincs problémám. Valóban ennyire használhatatlan az a71ben? Illetve van valami típus hibája? S10 lite lett volna az első számú kiszemelt,de elég húzós az ára.

(#1854) worxland válasza klaya86 (#1853) üzenetére


worxland
addikt

Gyereket most megkérdeztem, nincs problémája az ujjlenyomat-olvasóval.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1855) kokokka válasza klaya86 (#1853) üzenetére


kokokka
őstag

(#1856) osonte válasza klaya86 (#1853) üzenetére


osonte
senior tag

Amennyiben jó helyre és jól teszed rá az újjad, akkor mindig felismeri. Illetve az is fontos, hogy jól legyen beszkennelve (én 2x is megcsináltam). Nem gáz az újjlenyomatolvasó, de nem is kiemelkedő. Ugyan olyan, mint pl.: Poco F2 Pro-nál.

(#1857) klaya86


klaya86
senior tag

Köszi mindenkinek. Tisztában vagyok vele, hogy nem lesz olyan hatékony, mint a hagyományos ujjlenyomat olvasó. 1 éve használom xiaomi mi 9 lite-ot. Szintén kijelző alá épített , nem mondom, hogy hibátlan, de 10/8 legalább megy. Ha ezt tudja az A71, akkor oké .

(#1858) szita.erno válasza klaya86 (#1853) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Nálam az újlenyomatolvasó tökéletes :K

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1859) Black_Raven válasza klaya86 (#1857) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nálam is tökéletes az ujjlenyomatolvasó. :K

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1860) MunezXBK válasza szita.erno (#1858) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

A régi milyen?

(#1861) szita.erno válasza MunezXBK (#1860) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Mire gondolsz pontosan? :F

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#1862) spider80 válasza szita.erno (#1861) üzenetére


spider80
őstag

Hogy nyelvtanilag rosszul irtad. nem új,hanem ujj

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#1863) osonte


osonte
senior tag

Lehet hülye kérdést teszek fel, de az lehetséges, hogy az óra alkalmazás nem tud másodpercet kijelezni (aktuális idő), vagy csak én nem találom a módját?

(#1864) nünüke1975 válasza osonte (#1863) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Ha 2x rá koppintassz az órára akkor ott lesz.Mámint aod nál.

(#1865) osonte válasza nünüke1975 (#1864) üzenetére


osonte
senior tag

Köszi. :R

(#1866) Attila57


Attila57
tag

Az A71 AOD óráján nincs másodperc mutató, bár jó lenne.

(#1867) pprod94 válasza Attila57 (#1866) üzenetére


pprod94
aktív tag

Megenné az akksid.

(#1868) nünüke1975 válasza Attila57 (#1866) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Valóban nincs,de ha 2x rákoppintassz az aod órára akkor lesz

(#1869) Attila57


Attila57
tag

Nünüke! Honman veszed, hogy van? 2x koppintással a beállítás menüt, és a fényerő állítást hívod elő. A beállításoknál ilyen opció nincs.

(#1870) kokokka válasza pprod94 (#1867) üzenetére


kokokka
őstag

Dehogy eszi :

(#1871) nünüke1975 válasza Attila57 (#1869) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Megnyomod az a bekapcsoló gombot(felébreszted a kijelzőt)még nem oldod fel és ott koppintasz az órára 2-őt.Az látható ahogy az 1870. hozzászólásban kokokka kolléga fölrakta.

(#1872) StLui válasza Attila57 (#1869) üzenetére


StLui
veterán

De van másodperc, nekem is mutatja

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1873) StLui


StLui
veterán

Megvettem Samsung smart tokját vagy hogy hívják, be van állítva az AOD, ami eddig működött, álladnóan a képernyőn volt, mióta ráraktam a tokot 5mp utána elalszik, és csak tok nyitás-csukás-ra jön elő, megint csak kb 5 mp-re? Tudtok erre valami megoldást?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1874) StLui válasza StLui (#1873) üzenetére


StLui
veterán

Megvan, bocsánat, volt még egy kapcsoló direkt erre az aod menüjében

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1875) szörnyecske


szörnyecske
csendes tag

Sziasztok!
Vakuval való fényképezéskor homályos képet készít az utolsó frissítés óta.Eddig nem volt gondom vele.Másnál is van ilyen!

[ Szerkesztve ]

(#1876) szörnyecske


szörnyecske
csendes tag

(#1877) spider80 válasza szörnyecske (#1876) üzenetére


spider80
őstag

Nem. Nincs rajta tok? Vagy a lencsén valami védőfólia.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#1878) szörnyecske válasza spider80 (#1877) üzenetére


szörnyecske
csendes tag

Tok nincs.Fólia van de eddig nem volt gond vele.

(#1879) szörnyecske


szörnyecske
csendes tag

Nem hinném,hogy a fólia a gond.Vaku nélkül szép képet készít.

(#1880) spider80 válasza szörnyecske (#1879) üzenetére


spider80
őstag

Hát azt te tudod,hogy megéri e ezért levenni a fóliát kipróbálni,de ez a 2 dolog szokta okozni nagyrészt a fátyolos vakus képeket. Nem mondom 100%-ra, a döntés a tiéd.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#1881) szörnyecske válasza spider80 (#1880) üzenetére


szörnyecske
csendes tag

Van tartalék fólia.Úgyhogy később le is szedem kipróbálom úgy is.

(#1882) szörnyecske válasza spider80 (#1880) üzenetére


szörnyecske
csendes tag

Le szedtem a fóliát a lencsékről.Most jó vakuval.Eddig fel se tűnt,hogy be kavar.Nem gondoltam a fóliára,hogy az miatt lenne rossz a fotó.Bár nem fotózom sokat vele.
Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#1883) laca891 válasza szörnyecske (#1882) üzenetére


laca891
aktív tag

Gyárilag rajta volt a fólia?

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#1884) szörnyecske


szörnyecske
csendes tag

Nem volt rajta.Én vettem rá külön, hogy a lencsénél ne karcolódjon.

(#1885) -Faceless- válasza szörnyecske (#1882) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ez azért van, mert ha a fólián nincs lyuk a vakunak, akkor szétszórja a fényt ami a fóliában verődik oda-vissza. Régebben volt ilyen anyám Huawei-ével, és sokkal rosszabb üveg fóliával. Minél vastagabb a fólia, és minél rövidebb az idő vaku, és a fotó között annál rosszabb.

(#1886) szörnyecske


szörnyecske
csendes tag

Értem.

(#1887) Bacusuz válasza szörnyecske (#1882) üzenetére


Bacusuz
őstag

Én is ugyan ebben a cipőben járok!
Ezért jó olvasgatni a fórumot mert már legalább tudom mitől ilyen sz@r a kép vakuval. :C

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#1888) jani4454


jani4454
tag

Mi okozhatja azt, hogy ha a képernyő be van kapcsolva, az óra nem mutatja az aktuális időt csak miután lezárom a képernyőt. Amíg nyitva van, a nyitás pillanatát mutatja. Eddig ezt nem csinálta.

(#1889) vlesi69 válasza szörnyecske (#1882) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én pl jártam már úgy az egyik telefonomal hogy a kamera kivágása szűk volt, és vékony átlátszó szilikon tok volt rajta és mikor villant a led szórta fényt és szintén ilyen vacak képek készültek, mikor levettem tökéletes lett a kép.

(#1890) jani4454 válasza jani4454 (#1888) üzenetére


jani4454
tag

Érdekes, megjavult, mindig az aktuális időt mutatja... Figyelni fogom.

(#1891) szörnyecske válasza Bacusuz (#1887) üzenetére


szörnyecske
csendes tag

Én is mindig olvasgatom.Mindig tanul az ember valamit. :)

(#1892) wolf64


wolf64
tag

Üdv ! Az SMS értesítési hangot , hogy lehet beállítani ? Nem a Samu alap hangokra gondolok hanem saját hangokra pl:sziréna ,duda vagy valami hasonló .

(#1893) #72630400 válasza wolf64 (#1892) üzenetére


#72630400
törölt tag

Belső tárhely➡️Notifications mappa, ide bemásol az mp3 zene,zörej stb.Utána sms beállitásokban már meg is jelenik az uj zene stb.

(#1894) MrLJ


MrLJ
újonc

Üdv mindenkinek. Viszonylag új vagyok a fórumon, illetve ennek a telefonnak a témájára is most nemrég bukkantam rá. Egy néhány kérdésem lenne. Nem szeretném átnézni az egész témát, az összes hozzászólást, ezért gondoltam kiírom a kérdésemet. :)

A lényeg, hogy immár 3 éve egy Samsung Galaxy S7 telefont használok. Nekem ez a tökéletes telefon. A mérete, illetve a teljesítménye/kamerája nekem nagyon megfelel. De azért kicsit vágyok egy új telefonra. Az A71 és az S10 között gondolkodok. Ti mit szólnátok? Az A71 most jelenleg kerek 100ezer ft lenne, az S10 pedig 170ezer ft. Volt valaki, aki hasonló helyzetben volt?

Ami vonz az A71-ben a jó nagy kijelző (habár ezt nem tudom mennyire lesz könnyű megszokni az S7 után. Sajnos nincsenek kicsi kijelzős modellek, szóval ígyis úgyis váltanom kellene egy nagyobbra.), a nagy akkumulátor, és a jónak tűnő ár.

A kérdésem, hogy mennyire lehet a telefonnal évekre (min 3 év) tervezni?
A sebesség mennyire elég a mindennapi használatra? Érződik esetleg döcögés?
A kamera mennyire jó minőségű? Legalább van az S7 szintjén? Nagyon érződik, hogy elmarad az S10től?
Megéri a fent említett árat, vagy inkább az S10 lenne a jobb megoldás?

(#1895) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Megjött nekem is a telefon vennem rá 3K-ért egy jónak tűnő fóliát, ami felrakva le se fedi még a kijelző részt se... A 4k-s tokon meg félreáll a kamera lyuk, és nem is takarja azt

Tudtok esetleg ajánlani valami olyan fóliát ami teljesen lefedi az előlapot, és lehet vele komolyabb ütésálló tokot használni?

(#1896) #72630400 válasza -Faceless- (#1895) üzenetére


#72630400
törölt tag

Pl. üvegfólia

[ Szerkesztve ]

(#1897) #72630400 válasza MrLJ (#1894) üzenetére


#72630400
törölt tag

Az S10 bizonyos tekintetben jobb.
Nagyvonalakban az A71 is hozza a kor elvárásának megfelelő teljesitményt.(Stabil,jó üzemidő,szép kijelző stb.)

(#1898) kokokka válasza #72630400 (#1897) üzenetére


kokokka
őstag

Bizonyos tekintetben meg rosszabb. De az biztos, hogy én sem egy évre vettem az A71-et főleg így, hogy 3 főverzió frissítést is megkap.

(#1899) topyjo válasza -Faceless- (#1895) üzenetére


topyjo
aktív tag

Tok
[link]

[ Szerkesztve ]

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#1900) osonte válasza -Faceless- (#1895) üzenetére


osonte
senior tag

link

Ez teljesen lefedi a kijelzőt.

Amit 7up fórumtárs javasolt azt több telefonnal próbáltam (nagykerben kb. 300 Ft) és nekem sosem fedte le a teljes kijelzőt (átmeneti megoldásnak jó volt). Viszont A71-re nem próbáltam, amennyiben Ő tapasztalatból javasolja és lefedi a kijelzőt, akkor ez kivétel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.