Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) vamosip válasza kokokka (#1148) üzenetére


vamosip
tag

Nekem is rendszeresen felold farzsebben, gondolom a duplakopp miatt, de tényleg erre lenne a zsebmód.
Múltkor Jófogás appból egy hirdetést elküldött 2 Messenger kontaktnak is, nem tudom hogy csinálta, de nem kicsit néztek hülyének :D

(#1152) Black_Raven válasza vamosip (#1151) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az a Skynet volt.. :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1153) pprod94 válasza kokokka (#1148) üzenetére


pprod94
aktív tag

Nekem is ez van, főleg munka közben, ha többet mozgok. A zseb mód nem sok mindenre jó itt sajna, nem javult a frissítéssel sem, pedig vártam. Az ujjlenyomat olvasót birizgálja folyamat, "túl érzékeny", vagy fene tudja.

(#1154) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Vett valaki a Firstphone-tól telefont? Nem tudjátok gyári Samsung garanciát adnak? 2 évet írnak rá.

(#1155) kokokka


kokokka
őstag

A duplakopp nekem is eszembe jutott, de túlságosan szeretem ahhoz, hogy kikapcsoljam :) Akinél nincs benyomva neki is csinál ilyet vajon?

(#1156) kreg válasza kokokka (#1155) üzenetére


kreg
tag

Pedig a duplakopp kikapcsolása a megoldás,nálam ez megoldotta a problémát.

(#1157) #53876480 válasza kokokka (#1155) üzenetére


#53876480
törölt tag

Nem csinál, hiába szeretem (szeretném) épp ezért kapcsoltam ki.

(#1158) mrThomi


mrThomi
addikt

sziasztok. régebbi szoftvert rátudok tenni a telora odinnal, vagy csak mindig a legfrisebbet ?

(#1159) gada00


gada00
aktív tag

helló,

van egy ilyen telefonunk de nem minden névjegyet szinkronizál le a google fiókból.
találkoztatok már ilyennel?

(#1160) NY_A válasza gada00 (#1159) üzenetére


NY_A
őstag

S20+ van. Nekem sem szinkronizált le mindent.

(#1161) Tannen


Tannen
tag

Aki A70-ről váltott, attól kérdezném:
Mi az a legfontosabb tuljajdonság(ok), amiben jobb, mint az A70?
Illetve konkrétan a videós képességek érdekelnének.
Váltáson gondolkodom, és most csak a képességbeli különbségeket szedném össze (a pénzbeli különbség jelen esetben nem játszik nagy szerepet)

(#1162) atosan válasza Tannen (#1161) üzenetére


atosan
addikt

Kamera szerintem biztos jobb. Fókusz kereséstől néha falhoz tudtam volna vágni. A71 jó lett. Videózni annyit nem szoktam, ezt inkább nem véleményezem. Érezhető az erősebb proci.

Maine coon

(#1163) gada00 válasza NY_A (#1160) üzenetére


gada00
aktív tag

köszi,
ha veszek fel új névjegyet az megjelenik

(#1164) Dimond G válasza Tannen (#1161) üzenetére


Dimond G
senior tag

Ujjlenyomatolvasó jobb és az Ui 2.1 miatt mégjobb lett (bár én fólia nélkül használom), a kamera is jobb lett. Videóhoz nem nagyon tudok mit írni, mivel nem nagyon videózom.
Jó telefon ez és szerintem tutira megéri váltani!

(#1165) Black_Raven válasza Dimond G (#1164) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Nekem nagyon pozitív csalódás ez a telefon, a mérce magas p30-ról váltottam. Az ujjlenyomatolvasó meglepően jó, igaz ua ujjam 3szor van, de 10/10, és csak picit lassabb mint a Huawei, de ez még a gyors katban van. Összességében ez egy szuper "kis" telefon lett szerintem. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1166) atosan válasza Black_Raven (#1165) üzenetére


atosan
addikt

Így én is nyugodtabb vagyok. P30 és A71 között gondolkodtam. A helyi Telekomnál az orrom előtt vitték el az utolsó P30-at. Nem volt kedvem futárt lesni, pick pack pontra menni, meg ez a méret jobban is megfelel.

Maine coon

(#1167) Black_Raven válasza atosan (#1166) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nálam a kijelző mérete a legfontosabb szempont volt, nem bírtam megszokni a 6.1" kijelzőt, mindenképp kellett a 6.5" feletti amoled, így ez tökéletes választás volt. A lóerő hiánytól féltem([kép]), de normál használatnál nem érezhető egyáltalán, sebességben sem. :K

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1168) Dimond G válasza Black_Raven (#1167) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nekem előtte a70, honor 20, xiaomi redmi note 8t-m volt. Kamerában ezt mind veri, mivel csak előkapom és mókolás nélkül jó képet lő. Igaz be van kapcsolva egy két segédlet, de akkor is szebb képet készít, mint a felsoroltak.
Aksi. Nos ez ugye user függő! Nekem második nap kell töltőre rakni. 2 munkanapra értem. Reggel 7-kor felteszem 15%-on van, 9-kor leveszem, amikor indulok. Másnap reggel 4-kor kelek és 53% van benne. Délután 3-kor meg 31%. Adatháló bekapcsolva, telefonálok is, videót nézek, böngészek, facebook, messenger... Meg a többi közösségi háló... Némi játék... Bluetooth kapcsolat állandó két eszközzel, vagy csak 1-el,mivel okosórát hordok. Szerintem ez elég egy átlagfelhasználónak.
Ujjlenyomatolvasó nekem is jó és amióta nincs fólia rajta még szeretem is.
130 ezért vettem márciusban a SmartShop-tól.

(#1169) Black_Raven válasza Dimond G (#1168) üzenetére


Black_Raven
veterán

Kameráról még nem tudok nyilatkozni, csak a p30 hirdetési képeit fotóztam vele, de azok jók lettek nulla beállitással is. :D SOT nekem 8 óra simán és kb 30% marad, és naponta töltöm. Óra+ BT füles megy vele. BT hatósugara érezhetően gyengébb a Huaweinél, de nem vészes. Adatháló stb mint Nálad megy minden gond nélkül. Nem bántam meg hogy ezt vettem, sőt..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1170) Attila57 válasza Tannen (#1161) üzenetére


Attila57
tag

Szia! Én A50-ről váltottam, a kolégámnak van A70-e. A kamera minősége sokat javult. A videóknál a legbosszantóbb dolgot, az állandó újrafókuszálást szüntettél meg. Szépek, és stabil fókuszúak a videók. Íme egy k ép!

(#1171) Lallos


Lallos
csendes tag

Sziasztok!

Gondolkodom hogy vegyek-e ilyen telefont. Esetleg van-e köztetek olyan akinek s7edge-je volt előtte? Kíváncsi lennék mi a tapasztalata.
Plusz nem tudom ebbe van -e lehetőség videózás közben fotózni is?
Köszönöm a válaszokat :)

(#1172) Attila57 válasza Lallos (#1171) üzenetére


Attila57
tag

Igen van.

(#1173) Lallos válasza Attila57 (#1172) üzenetére


Lallos
csendes tag

Szuper köszönöm mert valahol azt olvastam hogy nincs lehetőség videó közben fotózni :)

(#1174) atosan válasza Attila57 (#1170) üzenetére


atosan
addikt

Jó kép lett. Ha szabad kérdezni, merre van ez a mini viadukt?

Maine coon

(#1175) Lallos


Lallos
csendes tag

Ezen lehet használni google assintancet?

(#1176) Forestjo


Forestjo
senior tag

Akartam írni én is, bár előttem többen leírtátok már hogy az ujjlenyomatolvasó ezzel a 2.1-el is sokat javult! Most veszem csak észre, hogy amikor dolgozom és emulziós vagy koszos kissé az ujjam, akkor is stabilan felold.

Szóval van néhány alapvető és fontos különbség pozitív irányban a közvetlen elődjéhez képest!

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#1177) Attila57 válasza atosan (#1174) üzenetére


Attila57
tag

Veszprém

(#1178) r0by


r0by
addikt

1-2 kép tőlem is.. Viszont lehet, hogy egyik-másik gcam-mal készült, hacsak nem mindegyik.. :)
Szarvaskő látkép a kilátóból
Tardi temető, felhős időben
Szilvásvárad 1
Szilvásvárad 2
Lillafüred
Lillafüred 2

(#1179) gada00


gada00
aktív tag

egy google fiók ki -be lépés látszólag megoldotta. valami pointer hiba lehetett , mert az első letöltéskor hibásan jelezte szinkronizáltnak, utána már csak a változásokat szinkronizálja, nem úgy mint régen.....

(#1180) Tannen válasza Attila57 (#1170) üzenetére


Tannen
tag

Köszönöm mindenkinek a válaszát!
:R

(#1181) atosan válasza Attila57 (#1177) üzenetére


atosan
addikt

Köszi :R Majd arra járok megsasolom.

Maine coon

(#1182) Lallos


Lallos
csendes tag

Próbálnám letölteni a google assistant got miért írja hogy ezzel az eszközzel nem kompatibilis??

(#1183) atosan válasza Lallos (#1182) üzenetére


atosan
addikt

Azt nem tudom miért írja, én nem használom. Próbáld meg az apkmirror oldalról letölteni.

Maine coon

(#1184) Lallos


Lallos
csendes tag

Köszönöm! Azt megtudná valaki mondani hogy hány százalék aksi csökkenés normális estétől reggelig ha nem nyúlok hozzá? Az always on display megy rajta .A bal gombbal kikapcsolom az alkalmazásokat .Nekem nem nagyon látszik az a bírható jó akksi. 1 napja vettem a telefont de nem -bírja azt a másfél vagy 2napos üzemidőt. Tapasztalta ezt más is? Vagy hogy lehet ezen javítani? A fényerő kb az 1/3 -nál van.
Köszi előre is!

(#1185) harry3 válasza Lallos (#1184) üzenetére


harry3
őstag

"1 napja vettem a telefont"
Szegény telefont gondolom elkezdted belakni, szinkronizálás, telepítések, nem is csoda. Kell neki időt adni, amíg alkalmazkodik a felhasználási szokásaidhoz, és javulni fog. :K

Hol ír hibát az Assistant?

[ Szerkesztve ]

(#1186) atosan válasza Lallos (#1184) üzenetére


atosan
addikt

Ahogy felettem is írták, kell neki idő, néhány nap, de akár egy hét is. Másfél-két nap nálam sosem volt. Inkább az egy-másfél. Ez nagyon sok mindentől függ, felhasználási szokásokon felül sokat számít merre jársz. Térerőre gondolok. Én pl gyárban dolgozom, betondzsungel, nagy árnyékolással, vannak helyek ahol térerő is alig van. Ilyenkor jobban merül. Más annál aki szabadban, vagy egy helyben dolgozik.

Maine coon

(#1187) #53876480 válasza Lallos (#1184) üzenetére


#53876480
törölt tag

Mi az elvárás egy 1 napos telefonnal? Hogy reggeltől másnap estig bírja folyamatos nyomkodás mellett?
Always on display-es telefonod volt már? Mert nekem nem. Ezért amikor az első pár nap(!!!) után láttam, hogy éjjel 5-6%-ot merül, fogalmam sem volt, hogy ez jó-e. Ezért kikapcsoltam a funkciót 1 éjjelre, akkor 2%-ot merült, ami normális (szerintem).

(#1188) kokokka válasza #53876480 (#1187) üzenetére


kokokka
őstag

Nekem időzítve van. 22-6-ig nincs AOD. Szerintem jó ötlet így beállítani.

(#1189) Lallos


Lallos
csendes tag

A belakas nyomkodas után raktam toltore. Utána csak félre raktam és egy éjszaka alatt lemezt vagy 5,6 szakadékot az aksi. Igen előtte s7 edgem volt. Ott is ment az Always on display. Alig nyomkodom azóta és nekem eléggé merül.

(#1190) atosan válasza Lallos (#1189) üzenetére


atosan
addikt

Ha jól emlékszem nekem még nem volt olyan telefonom amelyik nem merült volna 5-6 százalékot éjjel, miközben alszok. Türelem, had szokjon meg a telefon :K

Maine coon

(#1191) Lallos


Lallos
csendes tag

köszönöm szépen!

(#1192) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Sziasztok!
Nagyon gondolkodom, hogy az A51 után ilyen telefont vennék.
Jött valaki A51-ről? tudna mesélni, hogy miben jobb?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#1193) kokokka válasza Lallos (#1189) üzenetére


kokokka
őstag

AccuBattery Pro. Ha nagyon érdekel mi merre, akkor tedd fel ezt!

(#1194) Forestjo válasza vodrosjozsi (#1192) üzenetére


Forestjo
senior tag

Szia! Elég jelentős a különbség még az A70-hez képest is, nem hogy az A51-hez képest, ami nem sokat változott az elődje, az A50-hez viszonyítva.

Nagyobb akksi : 4000/4500 és 15 helyett 25 Wattos gyorstőltés.
Nagyobb kijelző : 6.5/6.7"
Jóval erősebb proci: ebben Snapdragon 730 van.
Jobb a fényképező része is.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#1195) Lallos


Lallos
csendes tag

Miért van az hogy mikor közvetlen facebookba fotózok hogy uzibe küldjem állandóan homályosra ugrik vissza elkeszites után.ha simán fotózok kintről akkor éles. Ez a különbség

(#1196) Lallos


Lallos
csendes tag

Ez a homályos

(#1197) Lallos


Lallos
csendes tag

(#1198) Lallos


Lallos
csendes tag

(#1199) Dimond G válasza Lallos (#1195) üzenetére


Dimond G
senior tag

Talán mert a facebook lebutítja a képet! A messenger is!

(#1200) vodrosjozsi válasza Forestjo (#1194) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Köszönöm! :)

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.