Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 11:37:34

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) gerner1 válasza lumpy95 (#9749) üzenetére


gerner1
veterán

Pont ez miatt volt a kérdés. Ez a teló, abvan, nem érintett, a másik hibahalmaz -ami szintén ezekkel kapcsolatos...- pedig, a mob.szolgáltatók oldalát érinti...

(#9752) TheKornel válasza Jim74 (#9748) üzenetére


TheKornel
újonc

Meg szerintem a rendszer is stabilabb, jobban fut, animációk terén is úgy érzem, hogy van javulás, például 60 Hz-en futó játékokból való kilépéskor.

Több, mint 1 hónapja van meg a telefon, kicsit instabilnak tűnt nekem eddig az Android 13 és a OneUI 5, de a frissítéssel elég sokat javult a helyzet az elmúlt pár nap tapasztalata alapján :)

(#9753) Bandita4141


Bandita4141
tag

Sziasztok! Frissítettem a 5.1-re sajnos a gyári okos flip tokomat nem érzékeli a telefon. Fedlap lecsukásakor nem sötétül el a telefon. Korábban nem volt semmi gond vele. Mi lehet a gond? Találkozott hasonlóval valaki?

[ Szerkesztve ]

Köszi hogy segítesz!!!

(#9754) jeni válasza Bandita4141 (#9753) üzenetére


jeni
félisten

a menüben van olyan okos tok funkció,
próbáld azon állítani.

(#9755) Bandita4141 válasza jeni (#9754) üzenetére


Bandita4141
tag

Köszi, kerestem de nem találtam meg :W

Köszi hogy segítesz!!!

(#9756) Bandita4141


Bandita4141
tag

Visszatudom állítani az 5-ös sw-t?

Köszi hogy segítesz!!!

(#9757) Bandita4141


Bandita4141
tag

Csináltam egy hardresetet, de semmi változás, pedig a Samsung is ezt javasolta. :W

Köszi hogy segítesz!!!

(#9758) zsizsef válasza Bandita4141 (#9753) üzenetére


zsizsef
senior tag

Nálam minden rendben a gyári okos tokkal. 5.1

[ Szerkesztve ]

(#9759) Wind-Storm


Wind-Storm
őstag

Sziasztok!

Bárkinek érkezett a telefonja 1 amperes, tehát mindössze 5 wattos töltőfejjel + vékony kábellel?

(#9760) bul07 válasza Wind-Storm (#9759) üzenetére


bul07
nagyúr

érkezett
Ezt hogy érted?
Hogy a doboz tartalmaz e töltőt és kábelt?
Válasz, igen
Egy 15 wattos töltőt, és egy Type-C to Type-C kábel van a dobozban

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9761) TODI1111 válasza Wind-Storm (#9759) üzenetére


TODI1111
addikt

15 wattos töltőnek kell, hogy legyen a dobozban.

(#9762) gerner1 válasza TODI1111 (#9761) üzenetére


gerner1
veterán

Valszeg használtan vette, vagy olyan helyről, ahol az eredetit cserélték/pótolták azzal (persze: 'okosba'...) ....

(#9763) Aryes válasza Wind-Storm (#9759) üzenetére


Aryes
nagyúr

Honnan vetted? Csak hogy tudjam, hogy onnan ne vegyek véletlenül se telefont. :Y

(#9764) Grg válasza TODI1111 (#9761) üzenetére


Grg
tag

Nekem még a hagyományos (EP-TA200) 10/15W-os töltő és Type-A -Type-C kábel jött tavaly nyáron.

(#9765) Csigusz 1 válasza Grg (#9764) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

Szintén...

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#9766) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Euronicsban tavaly bontatlan dobozban vett gyári csomag szintén a fentebb fotózott töltő fej, kábel szettet tartalmazta.

Az a szerncsém hogy a Samsung kábel picivel vastagabb, meg rövidebb mint az előző Xiaomi-hoz kapott, meg lehet könnyen különböztetni.. Nem kompatibilisek. Azaz...
A Samsung nem cserél adatot, és nem tölt a Xiaomi kábellel.
A Redmi 8T mindegyikkel működik, de a sajátjával néha eldobja a kapcsolatot adatmásolásnál. Jobban szereti a Samsung kábelt.
Asszony Redmi 9 telója csak a Xiaomi kábellel működik.
Ugyanaz a C USB mindegyik. Éljen a kompatibilitás......

(#9767) ricsip válasza Zoli bácsi (#9766) üzenetére


ricsip
addikt

van egy 2018-as Nokia 8-am, a fent fotózott samsung töltővel + USB A --> USB C kábellel elkezdi a töltést, majd 2 másodperc múlva félbehagyja. Majd megint nekikezd, aztán szintén kb 2 mp és megszakítja. Aztán ez ismétlődik. A nokia saját töltőjével nem csinálja ezt. A samsung töltő és a nokia telefon összevesznek valami gyorstöltés protokollon, és emiatt?

[ Szerkesztve ]

-

(#9768) bul07


bul07
nagyúr

Elnézést tényleg Type-A toType-C a kábel
Régit A70 telefonomra emlékeztem annál volt a hozzá kapott kábel mind a két végén Type-C, (Nem mellékesen 25W töltővel amit megtartottam és azzal töltöm)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9769) Gloob válasza Zoli bácsi (#9766) üzenetére


Gloob
addikt

Hát nem tudom! Én is kipróbáltam a xiaomi x3 pro tóltővel, kábellel. Töltött vele, és a sz.gép is látta vele a telefont. Sőt van elég sok type C kábel itthon, és mindegyikkel tölt legalább lassú töltéssel, és majdnem mindegyikkel látja a telefont a pc.

Samsung Galaxy A52S

(#9770) Aryes válasza Zoli bácsi (#9766) üzenetére


Aryes
nagyúr

Talán inkább éljen a szabványkövetés a kábelgyártóknál!
Biztosra veheted, hogy egyik kábel sem 100%-ig kompatibilis az USB szabvánnyal (illetve talán a Samsung az igen, ez okozza a problémát), illetve az elhasználódás sem tesz jót a kompatibilitásnak.
Az USB-C önmagában semmit sem jelent, usb 2.0-től usb3.2 gen2-ig bármilyen kommunikációs szabvány lehet mögötte.

Arról nem is beszélve, hogy az usb C szabvány úgy van megtervezve, hogy a kopás a kábelt jobban érinti, mint az aljzatot, ez magyarázza a kábelek gyors elhasználódását.

[ Szerkesztve ]

(#9771) DrKapocs válasza Wind-Storm (#9759) üzenetére


DrKapocs
őstag

Nekem van zsír új, sohasem használt, eladó gyári töltőm és kábelem, amit a decemberben vett A52s-hez kaptam.

(#9772) hamikike


hamikike
tag

Sziasztok
Segítséget kérnék
Android 13 op rendszer
Pendrivét (usb a) otg adapterrel simán tudok csatlakoztatni telóhoz és tablethez is (adapter usb a anya - usb c apa), beállitások oké.
Csatlakoztatni akartam egy micro sd kártyát (micro sd - usb c) adapterrel, de nem érzékeli a telo.

Egy pillanatra megjelenik az usb szimbólum és egy rövid időre egy szöveg, miszerint nem tudja csatlakoztatni az usb eszközt, probáljam újra. De ezután sem megy.

Lehetséges, hogy ez az adapter nem otg képes? Bár a leirásában azt írják, lehet androidhoz is csatlakoztatni vele.
Vagy mégsem otg képes, vagy még be kellene állítani valamit?

(#9773) gerner1 válasza hamikike (#9772) üzenetére


gerner1
veterán

Megint 'wellness' -re vitt egy külső egység csatlakoztatása OTG -vel.... A múltkorival kapcsolatban felmerült infók alapján, csak van egy leszűkített köröd ...
Mely tételek azok, amelyeket már az ellenőrző-listáddal ki tudtál zárni ?

(#9774) Bandita4141 válasza zsizsef (#9758) üzenetére


Bandita4141
tag

Visszaállítottam UI 5.0-ra Odinnal, de úgy sem működik az okostok. Akkor valószínűleg a tok adta meg magát, vagy az NFC a telefonban. :W

[ Szerkesztve ]

Köszi hogy segítesz!!!

(#9775) TODI1111 válasza Bandita4141 (#9774) üzenetére


TODI1111
addikt

Használod a telefont fizetésre? Amennyiben igen és az működik akkor a telefonban jó az NFC.

(#9776) vodrosjozsi válasza Bandita4141 (#9774) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Vidd be egy márkaboltba, tuti tudnak segíteni + reklamálhatnál a tok miatt egy újat

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#9777) hamikike válasza gerner1 (#9773) üzenetére


hamikike
tag

A legutóbbi problémát azzal oldottam meg, hogy nem próbálkoztam tovább a sima csatlakozóval, hanem vettem egy direkt usb a anya- usb c apa otg adaptert, és rendben lett.
Ekkor vettem egy micro sd - usb c adaptert, hogy a meglévő, androidon használt sd kártyámat használjam vele (exfat-ra van formázva, a régi teloban rendben volt).
Meglepődtem, hogy nem látja az adateren keresztül, de mégis érzékeli, mert jelzi hogy van, de nem tudja betölteni (nem akarom direktbe betenni mert a tálcás ki-be csere macerás).
Az usb átvitel tipusa "fájlok átvitele" és még csak véletlenül se a "telefon töltése".
Az adapterbe jól van betéve, mert PC-én látni.
Ötletem sincs az okáról.
Nem értem, hogy "Mely tételek azok, amelyeket már az ellenőrző-listáddal ki tudtál zárni ?" megjegyzéssel mire gonoltál, de az előtte lévö is talányos.

(#9778) gerner1 válasza hamikike (#9777) üzenetére


gerner1
veterán

Arra, hogy a legutóbbi eset után, csak bővült az 'ellenőrző-listád' .

".. de az előtte lévö is talányos."

- Nem tudom, abban számodra mi a 'talány' ( "A múltkorival kapcsolatban felmerült infók alapján, csak van egy leszűkített köröd ... " ) ?
Ugyanakkor, figyelembevéve mindazt a +infót, amit a #9777 -ben tettél hozzá a #9772 -höz, már nekünk is kisebb méretű a halmaz, így talán kevesebb felesleges körre (és találgatásra..) lehet szükség, és a bővített infók alapján én úgy látom, hogy sikerült is szűkítened... 👍

(#9779) skroy válasza gerner1 (#9778) üzenetére


skroy
senior tag

Néha úgy érzem amikor olvasom az írásaid, mintha egy AI chat szabadult volna el.
Van egy stílusod, meg kell hagyni. :DD

(#9780) Aryes válasza skroy (#9779) üzenetére


Aryes
nagyúr

+1 :K :DDD

(#9781) gerner1 válasza skroy (#9779) üzenetére


gerner1
veterán

Egy jó betlit, mindig nehéz összehozni ... ;]

(#9782) hamikike válasza gerner1 (#9778) üzenetére


hamikike
tag

Nem kötekedni akarok, de már kinőttem az iskolai didaktikus modszerekből, na pistike, ha kizártunk 20-ból 17-et, akkor mi a megoldás, a, b, c, vagy d.? ;] :C De sokat segítettél

[ Szerkesztve ]

(#9783) gerner1 válasza hamikike (#9782) üzenetére


gerner1
veterán

Nem tudom, mert itt plö azt írod (#9777) a 'microSD-USB-C adpaterrel' kapcsolatban, hogy : " Az adapterbe jól van betéve, mert PC-én látni."
- Ebből pl nem tudhatjuk, hogy az a PC, amelyben ez rendben, annak az USB-C portja USB2.0 -ás, vagy 3.0, vagy 3.2 ??? - mert ugye, mindegyikhez más-más max teljesítménykimenet tartozik ,és ebből is adóthat olyan különbség a talőéval összahasonlítva, amely mellett elmenni igencsak jelentős 'nagyvonalúság'...
Amennyiben tehát megvizsgáltam, akkor annak eredménye alkalmas lesz arra, hogy vagy csökkentse, vagy növelje valamely hiba lehetőségét, és például erre vonatkozóan is kaptál infót korábban.

Szóval, amikor az előzmény után, jóindulattal, megelőlegezetten azt gondoltam, hogy bővítetted a korábbi ellenőrző-listádat [(#9773) "A múltkorival kapcsolatban felmerült infók alapján, csak van egy leszűkített köröd ... " ] -akkor lehet tévedtem. Mert, ugye abba az is beleértendő volt (hisz megtörtént), hogy korábban, például ez is említésre került.
De, akkor legyen még egy, amellyel kapcsolatban szintén nem adtál (még) infót: az említett adapter átfordítása a teló portjában, vagy hogy esetleg a használt tok akadályozhatja-e a megfelelő érintkezést / vagy sem, stb, stb...

Ilyesmik miatt is került firtatásra az ellenőrző-listád, és amennyiben első körben mindent el is végeztél volna, akkor szvsz 3-nál kevesebb lehetőséget említesz abban, hiszen le tudtad szűkíteni ennyire (tehát továbbra sem 1db konkrétumra+!) , és azért az utolsó mondat abban posztban, mert mindenkinek lehet egy fáradt napja (vagy valami ami gátolja), így lehetett volna... (no mindegy..) .
Szóval, tartok tőle, hogy még mindig több olyan részletet nem ismerünk, amelyek sajnos az egyenlet részei lehetnek, és ez miatt rámutatni konkrétumra, szerintem még mindig nem lehet, így javasolni sem bármit ⇒ "megoldásnak" .

Azt pedig, neked kell tudni, hogy ilyen előzmények után, neked, hol látszik valamiféle olyan ok, amelyre az a tartalom a szerinted védhető következtetés, amit a #9782 -es posztodban elhelyeztél....

[ Szerkesztve ]

(#9784) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Lehet hogy én nyomkodtam félre valamit, de azt gondolom, hogy az One Ui frissítés után az ébresztő hangja kikapcsolódott. Tegnap reggelre ébresztőt állítottam, ébresztett is a telefon gondolom...Csak némán. Mindegy nem lett semmi hiba, magamtól is megébredtem, kicsit később.....
Munkahelyen kezdtük nézegetni, mi lehetett a hiba. Akkor derült ki, hogy az óra beállításai közt ki van kapcsolva a hang....
Benne van a pakliban, hogy véletlenül én nyomtam ki, de azt gondolom hogy nem, minek mentem volna be az óra beállításaiba? Beállítottam az ébresztőt, kiírta hogy 6 óra 38 perc van hátra, megnyugodtam, mellém tettem. Kicsit többet szundíthattam.....
Nézzetek rá azért, ha ébresztésre használjátok. :K

(#9785) ricsip válasza Zoli bácsi (#9784) üzenetére


ricsip
addikt

vasárnap aludni kell! :)) Ezt mindenki tudja, a telefon is. Teneked aki ezt nem tudod, akart jót tenni. :C

-

(#9786) Csiribiri99


Csiribiri99
újonc

Sziasztok!5.1 frissítés óta nem kapok viberen szolgáltatási üzeneteket.Sajnos a munkámhoz kellene,eddig működött is.Megnéztem a beállítások változatlanok.Frissítettem az alkalmazást is az újra,de semmi.Lenne ötletetek mitől lehet?Köszönöm.

(#9787) Zoli bácsi válasza ricsip (#9785) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Jobb helyeken. :D Egészségügyben nem.
De az is előfordul, hogy olyan okos a Samsung telefon, hogy tudta, azt a mentőautót kiküldték jó messzire, a tegnapi személyzettel, amire mentem dolgozni. Szóval hiába mentem hétre, fél kilenckor tudtam csak szolgálatban állni.....Tudta a teló, ezért hívják okostelefonnak. :D
Szóval ez nem bug, ez feature. ;)

(#9788) ricsip válasza Zoli bácsi (#9787) üzenetére


ricsip
addikt

Hét múlvára viszont vegyél ki szabadságot, mert gondolom minden húsvétkor bolondok háza lesz.

-

(#9789) Aryes válasza Zoli bácsi (#9787) üzenetére


Aryes
nagyúr

Gondolom aki azon az autón ült, az meg örült, hogy nem kell olyan kapkodva hazamennie reggel 7kor. :DDD

(#9790) Predatorr válasza Csiribiri99 (#9786) üzenetére


Predatorr
őstag

A MUI5.1 frissítéstől lehet. :U
Nálam az okosóra szoftvere (az egyébként meglévő engedélyekért sírt) és a bt füles is meghülyült. Mindkettő reboot, füles eltávolítás, reset, újrapárosítás.
Msngr értesítései tűntek el, óráról is, de nem egyszerre, hanem hol ez működött, hol az, nálam az engedélyek visszavonása, majd újra megadása óta működik, bár msngr-nél soha nem lehet tudni.
Ha megoldást keresel, és nem azt, mitől léphetett fel a probléma:
Vibert nem használok, de elsőre engedélyek visszavonása, majd (app restart után) újra megadása a tippem, ha ez nem megy, app kilépés, eltávolítás, pucolás, tiszta telepítés.
Egyébként nálam frankón visszatért (vagy el sem, ment, csak nem jött elő? :U ) az elforgatásos hiba fotózásnál/filmezésnél ezzel a frissítéssel, ahogy a random sötét képernyő is újra megjelent msngr kamerával. :W

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#9791) Aryes válasza Predatorr (#9790) üzenetére


Aryes
nagyúr

Jó, hogy írtad, már majdnem elgyengültem, és felraktam, hogy ilyen kevesen panaszkodtak rá. :U :D

(#9792) Breki válasza Predatorr (#9790) üzenetére


Breki
veterán

MUI5.1 ?? :-)

Közben én is felraktam, szerencsére semmi hiba, van egy új widget a csatlakoztatott eszközök töltöttségét jelző.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#9793) gerner1 válasza Breki (#9792) üzenetére


gerner1
veterán

+1👍 Nálunk is rendben. Viber értesítések is, és nincs BT probléma sem a buds -szal, sem a gyerkőc amazfit stupid-órájával. Pofa-messenger nálunk továbbra sincs, ígyaz azzal kapcsolatos problémák sem érintenek.

[ Szerkesztve ]

(#9794) skroy válasza Aryes (#9791) üzenetére


skroy
senior tag

Rakd fel, élj veszélyesen! Ne legyé' má' 'icsa! :D

(#9795) t72killer válasza t72killer (#9568) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nna, tegap elment gariba a gépecske, kíváncsi leszek, hogy javítják vagy cserélik-e majd :).

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#9796) Aryes válasza skroy (#9794) üzenetére


Aryes
nagyúr

:DDD

(#9797) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Bár vérciki ezt ide leírni: még az 5.1-es UI és a márciusi biztonsági frissítés telepítése sem okozott -továbbra sem - nálam semmi látható és érzékelhető problémát a telefonnál.

El is vagyok már keseredve... :DDD :DDD :))

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#9798) orso0355 válasza Bogyi007 (#9797) üzenetére


orso0355
őstag

Nálam sincs semmi, pedig direkt keresem ezeket a jelzett dolgokat.

(#9799) .zSoLTi. válasza orso0355 (#9798) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

+1 :K

(#9800) snpetit


snpetit
aktív tag

Nekem van bug az 5.1-el. Kikapcsolva töltés után nem jön be a OneUI felület, ilyenkor csak újraindítás segít. A OneUI alkalmazásindító néha leáll nem nem válaszol ekkor feljön a hibaüzenet róla, ez főleg hívásoknál jön elő. Cache törlés valamint OneUI launcher adatok törlése megvolt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.