Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-04 12:20:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-04-01 (Frissítés: 2024-05-29) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-04-01 (Frissítés: 2024-05-29) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10101) hamikike


hamikike
tag

Ma, most, délelőtt jött egy szoftverfrissités.
Tudtok róla valamit?
Legutolsó áprili 1-én volt, a mai függőben van.
A nemrég történt vacakolás után, most már paranoiás vagyok.
Akkor újra indítottam, utána és azóta is nyugiban van.
Várom mások tapasztalatait.

(#10102) lumpy95


lumpy95
tag

Tudtok róla valamit?

Igen, ez egy frissítés. :))

Április biztonsági csomag? Ha igen, akkor még a vanced téma előtt volt róla

(#10103) DrKapocs válasza lumpy95 (#10102) üzenetére


DrKapocs
őstag

Látom a Vanced téma érzékenyen érint, pedig alig néhány hozzászólás volt. A GCam fotós vonulat is itt, ebben a topicban volt alig "egy-két" kommenttel...

(#10104) lumpy95 válasza DrKapocs (#10103) üzenetére


lumpy95
tag

Kb az előtt volt szó a frissítésről. Ha kismacskákról beszélgettetek volna, akkor azt mondom... :DDD

(#10105) gerner1 válasza hamikike (#10101) üzenetére


gerner1
veterán

Azt, csak pár kisebb régió kapta meg eddig a XEH -n kívül, így a jelentősebbek továbbra sem. Nálunk, eddig nincs gond.

(#10106) Gregor37


Gregor37
csendes tag

Sziasztok! Az imént felütötte a fejét valami bug. Kb 1 órás 4-6 fokban tartózkodás után, a dolgom végeztével szobahőmérsékleten vadul rezegni kezdett a telefon, és teljesen elsötétült a képernyő közben. Kb 15 másodperc után hagyta abba, és úgy indult újra, mint ha most kapcsoltam volna be.

(#10107) orso0355 válasza hamikike (#10101) üzenetére


orso0355
őstag

Nekem tegnapelőtt volt. Feltettem, semmi változás.
Nem szoktam se törölni semmi cache-t, se újraindítani, se ilyesmi. Sok appom van, sokat játszom, netezgetek, gyakran telepítek-törlök dolgokat. Zenét is hallgatok bluetooth-on. Minden működik.

(#10108) hamikike


hamikike
tag

Én is frissítettem, egyelőre semmi változás, illetve probléma.

(#10109) Breki


Breki
veterán

Sziasztok

Többen paszkodtak nagyobb hibákra mostabában, szerencsére nálam egyik sem jelentkezett, viszont rlött egy aprób, de dzámomra bosdzantó hiba ami a Facebook 3d képekre vonatkozik.egysínű

A hiba abban jelentkezik, hogy nem tudok 3d képet felrakni a Facebookra, mert vagy fekete egyszínű vagy csak átlátszó és a helye mutatkozik csak meg

Ez korábban teljesen jól működött, a frisdítés óta van ez, csak eddig nem kapcsoltam össze.

Most viszont utánnaolvastam és úgy látszik sok leírás szól erről, hogy Samsung telefonokon ez jelentkezett a frisdítés óta

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#10110) fister válasza Aryes (#10098) üzenetére


fister
tag

Köszi, megcsináltam, de semmit sem javult :(

Egyszerűen nem akar bekapcsolni.
Csináltam róla videót: https://youtu.be/Co5FZsna2rU
Ha jól számolom 12x kattintottam rá az 1:27 perces videó alatt mire végre bekapcsolt...

Csak a legújabb 400 megás frissítés óta tapasztalom ezt: A528BXXU3EWC6 / A528BOXM3EWC6 / A528BXXU3EWC6

Kitartást a többieknek, nagyon remélem javítják minél hamarabb, mert ez így fos...

Amúgy gerner1 elvtársnak mi baja van? :DDD

(#10111) Aryes válasza fister (#10110) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ááá, ezt még nézni is rossz. :Y

(#10112) Jim74 válasza fister (#10110) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nincs valami rutin bekapcsolva, ami folyamatosan kilövi a BT-t?
Mondjuk, ha 12 után bekapcsolt, akkor rutin nem okozhatja... :U

[ Szerkesztve ]

(#10113) Pipi75 válasza fister (#10110) üzenetére


Pipi75
tag

Szerdan ugyanígy kínlódtam a Bluetoothszal...remélem a következő frissítés megoldja. Nagyon bosszantó! ( nekem semmi rutin nincs bekapcsolva és a használatban, appokban sem változott semmi kb évek óta ).

(#10114) Gloob


Gloob
addikt

No én is bejelentkezem a Bluetooth problémával. Nálam is a frissítést követő reggel jelentkezett a gond. Nálam van egy rutin, ami minden este adott idöpontban rep módba teszi a telefont. Reggel változó időben kézzel kapcsolom vissza. Ez igen változó. Van hogy hogy 2-3-4-5 x is rá kell nyomni a Bluetooth-ra, hogy bekapcsoljon. Amikor bekapcsol, mindig felugrik a Bluetooth kereső rutinja, ami az előtt nem volt, csak simán bekapcsolt. Annyira nem zavar, mivel tudom, hogy be fog kapcsolni, csak idő kérdése. Időm meg van kivárni. Persze jó volna, ha javításra kerülne a dolog. Kipróbáltam az alaphelyzetbe állítást is, de szinte rosszabb lett, javulni biztosan nem javult. A telepítés után reset nem volt, és csak ezért nem is lesz, főleg, hogy az sem 100%, hogy megoldja. Ami érdekes, hogy a Bluetooth apk megvan a rendszerappok között, de nem lehet törölni a gyorsító tárát, mivel a tórlés inaktív!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#10115) Jim74 válasza Gloob (#10114) üzenetére


Jim74
nagyúr

A BT kereső rutinja nekem is bekapcsol. Hm... Érdekes...

(#10116) Aryes válasza Gloob (#10114) üzenetére


Aryes
nagyúr

Akkor én már csak egy kávét kérnék ;]

(#10117) Jim74 válasza Aryes (#10116) üzenetére


Jim74
nagyúr

Érik az S23+ vásárlás... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10118) gerner1 válasza gerner1 (#9890) üzenetére


gerner1
veterán

Most kezdték el osztani ugyan ezt a nagyobb régiókra is (plö DBT..), így hamarosan érkezhet TMH régiókódra is.

(#10119) Breki


Breki
veterán

Ez érdekes

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#10120) Aryes válasza Jim74 (#10117) üzenetére


Aryes
nagyúr

Elvből nem veszek xxxxxx Ft-nál drágább telefont (az xxxxxx értékhatár az inflációval néhány évente nő, tavaly éppen 100e Ft volt).

(#10121) Jim74 válasza Aryes (#10120) üzenetére


Jim74
nagyúr

Lassan 200 lesz az a határ... :O

(#10122) Trooper82


Trooper82
senior tag

Nincs megoldás a bt problémára, már kb mindent kipróbáltunk. Külföldi fórumokon is szídják a frissítést. Ez van , reméljük javítják mielőbb.

(#10123) fister válasza Aryes (#10120) üzenetére


fister
tag

Ugyanígy vagyok vele, egy ilyen A52s bőven elég mindenre, addig marad amíg ki nem rohad a kezemből :D

Nekem van egy villogó kijelző problémám is, valószínűleg azért mert felforrósodott a napon.. Azóta kizárólag kocsiban gps-ként használva, rossz úton rázkódva néha villog így: [link] ahogy látom nem ritka hiba

Vissza kéne vinni garanciában? :B vagy megbékélek vele, max nem használom gps-ként :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10124) Kabri válasza fister (#10123) üzenetére


Kabri
csendes tag

A villogás probléma nekem akkor jött elő, amikor rossz volt a térerő. Itthon 2G-re állítva szépen elkezdte a villogást. Samsung szerviz 2 nap alatt megcsinálta. Alaplap csere lett. Amíg garis szerintem nézesd meg.

(#10125) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Aki érez indíttatást ROM-okkal játszani, elindult 2 fejlesztése is:
LineageOS 20
Pixel Experience 13 Plus Edition

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#10126) dragon1993 válasza fister (#10123) üzenetére


dragon1993
őstag

Rossz topicba írtam múltkor (sima A52-be).
Nekem vonaton csinált néha hasonlót, húsvét miatt kb 1,5 hét után alaplap/kijelző/átvezető kábel/usb -t cseréltek.

(#10127) dragon1993 válasza DrBubo77 (#10125) üzenetére


dragon1993
őstag

Csak a KNOX ugrik ami nem vicces. :(

(#10128) gerner1 válasza dragon1993 (#10127) üzenetére


gerner1
veterán

Lehet, hogy van, aki kedveli a pocsék minőségű növényi eredetű építőanyagot.

(#10129) dragon1993


dragon1993
őstag

2002.06 hónapban vettem egy 25W-os gyári gyorstöltőt kábellel. (3700Ft)
A napokban néztem, hogy a type-c csatlakozó egyik felénél végig van repedve a műanyag.
[link]

(#10130) Aryes válasza dragon1993 (#10129) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez a gyári anyag minőség sajnos. Az utóbbi 3 Samsung telefonom gyári kábele kivétel nélkül tönkrement hamar.

(#10131) aszti75


aszti75
senior tag

Sziasztok!
Most vettem a telefont,de kérdésem lenne. Hátha.....
Nem tudom összekapcsolása bírni a galériát és a onedriv-ot.Szerver hiba,ezt dobja,de a készített képeket viszont fel is tölti a drivera.Visszafelé viszont nem szinkronizál.Tehát a régebbi képek nem elérhetők a galériába. Érdekes még, hogy nincs összekapcsolt fiók sem a Samsung fiókomat,sem a onedrive fiókomban. Viszont a fentebb említett hiba miatt nem tudom összekapcsolni :F

Valaki valami infót tudna esetleg.FR-en kívül...

:R

(#10132) Zοltta válasza Crvsh3R (#10049) üzenetére


Zοltta
senior tag

Köszi az infót, mostanában gyengélkedett a Vanced , felraktam ezt és folyt köv :D :R

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#10133) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Srácok nektek pc-n működik windows alatt a Smart Swich? 3 telóval is próbálkozok köztük egy a52s, biztonsági mentést szeretnék pc-re az egyik telóról, de állandóan azt dobja fel a pc-s switch mind3 telónál h frissítsem a telón a SS-et. a legfrisebb verzió van fent. ötlet?

(#10134) GEPESZ66 válasza MrBazsi (#10133) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Próbáld meg elöször e telefonon elindítani,s igy csatlakoztatni a szàmítógéphez.

(#10135) MrBazsi válasza GEPESZ66 (#10134) üzenetére


MrBazsi
senior tag

nem nyert sajnos....

(#10136) Energie X válasza MrBazsi (#10133) üzenetére


Energie X
őstag

Itt a segítség! Ugyanebbe a hibába futottam bele, csak én SW Update-et akartam csinálni 1 telefonon meg egy régebbi tableten.

A megoldás:
Kezdd el frissíteni a kliensprogramot PC-n. Letölti valahova a User\felhasználóneveden belül a "smart.switch.pc_4.3.23043*.exe" fájlt de nem tudja felfrissíteni.
Megkeresed ez a fájl hol van, kimásolod valahova ahol megtalálod (ha megszakítod a frisstést, törli is a fájlt! A * értelemszerűen helyettesítő karakter nem tudom végig a fájl nevét).
Uninstallálod a mostani Smart Switche-et a gépedről, gép újraindít, majd ezt a verziót telepíted fel.
Voilá! Működik.

>> Új Galaxy S21 szériás Nillkin tokok és Spigen üvegfóliák adatlapomon <<

(#10137) MrBazsi válasza Energie X (#10136) üzenetére


MrBazsi
senior tag

ezt most nem teljesen értem, nem is találok olyan verziót aminek a vége 23043, nekem a 23022van legfrissebbnek mindenhol. de valami érdekesség van itt mert mnden telefonnál máshol áll le, más hibaüzenettel...

(#10138) orso0355 válasza dragon1993 (#10129) üzenetére


orso0355
őstag

2022. 06. hónap, ugye? :D
(Csak mert 21 év alatt nyugodtan elrepedhetett.)

(#10139) dragon1993 válasza orso0355 (#10138) üzenetére


dragon1993
őstag

:DDD

(#10140) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Az vajon garanciavesztést von maga után, ha egy XEH helyett egy XID-t firmwaret teszek fel Odinnal? Mondjuk, ha szervíz előtt visszateszem, akkor biztos nem. Miért tenném fel: a gyári hívásrögzítő számomra sokkal jobb és kényelmesebb, mint az ACR.

(#10141) Energie X válasza MrBazsi (#10137) üzenetére


Energie X
őstag

Na akkor az elejéről. Direkt uninstalláltam a Smart Switchet, újraindítottam a gépet, hogy lépésről-lépésre leírjam neked mit kell tenned. Mielőtt elkezded csinálni olvasd végig a leírásom, csak utána vágj bele! Fontos, hogy a 23043 intaller nincs fent interneten, csak a te gépeden lesz!

0. Az online installer nem a legfrissebb verziót szedi le egyből, azt majd neked kell felfrissíteni!
1. Letöltöd a Smart Switchet (az oldal alján keresd a "Windows" feliratú gombot) innen: https://www.samsung.com/hu/apps/smart-switch/
2. Feltelepíted
3. Elindítod (ez még a 23022 verzió!)
4. Nekem szólt indtás után, hogy frissítsem:

"Elérhető a Smart Switch (4.3.23043.3) új verziója.
Végrehajtja most a legfrissebb verzióra történő firssítést?"

5. "A Smart Switch frissítés" gombot megnyomod (bal oldali gomb)
Ha lefrissült akkor tök jó nincs más teendőd.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. Ha nem tudott lefrissülni akkor:
Fontos, hogy ne zárd be a Samsung telepítőjét!
Keresd meg a telepítőfájlt, és másold ki egy olyan helyre amit megtalálsz pl: C:\Install vagy C:\Ingyombingyom (a mappa létrehozása a te fantáziádra van bízva)
Letöltött telepítő útvonala:

C:\Users\felhasználóneved\AppData\Roaming\Samsung\Smart Switch PC\TempFiles\Smart.Switch.PC_4.3.23043_3.exe

7. Uninstallálod a Smart Switchet a gépedről (23022)
8. Újraindítod a gépet
9. A kimentett telepítőt lefuttatod. (23043)
10. Voilá! A legfrissebb Smart Switchel rendelkezel!

[ Szerkesztve ]

>> Új Galaxy S21 szériás Nillkin tokok és Spigen üvegfóliák adatlapomon <<

(#10142) gerner1 válasza DrKapocs (#10140) üzenetére


gerner1
veterán

Nem. A KNOX érték érintetlensége az, amit néznek. Az pedig, gyári firmware -rel nem változik.

(#10143) Aryes válasza Energie X (#10141) üzenetére


Aryes
nagyúr

Fel is tehetnéd neki azt az exe fájlt valahova ;)

(#10144) Energie X válasza Aryes (#10143) üzenetére


Energie X
őstag

Először próbálja meg, ha nem megy majd szól.

>> Új Galaxy S21 szériás Nillkin tokok és Spigen üvegfóliák adatlapomon <<

(#10145) DrKapocs válasza gerner1 (#10142) üzenetére


DrKapocs
őstag

Jó tudni, köszönöm szépen! Most még nem ugrok neki, elég nagy meló újra belakni a készüléket, de XID-et fogok feltenni a másik A52s-re is (ha kicsit lazább időszakom lesz). :R

(#10146) Zοltta válasza MrBazsi (#10137) üzenetére


Zοltta
senior tag

Kábellel kösd össze, simán működik úgy a switch.
52s 5g-n tesztelve.

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#10147) MrBazsi válasza Zοltta (#10146) üzenetére


MrBazsi
senior tag

hát nekem akkor se megy, 3 gépről próbáltam ma. meguntam, és otg-n rámentettem egy pendrivera, az lement hibátlanul, majd felmásoltam pcre is a pen tartalmát, nálam valami más gond lessz

(#10148) DrKapocs válasza Energie X (#10141) üzenetére


DrKapocs
őstag

Ha már Smart Switch... a Smart Switch a lementett appok beállításait is képes visszaállítani vagy csak az apk-t menti le és az app alapállapotát teszi fel?

(#10149) gerner1 válasza DrKapocs (#10148) üzenetére


gerner1
veterán

A gyári Samsung APP -ok egy részére vonatkozóakat igen, ahogy plö a Kezdő-képernyő elrendezést, stb is. A 3rd party -t nem.

(#10150) Energie X válasza DrKapocs (#10148) üzenetére


Energie X
őstag

Alkalmazás beállításokat nem ment.

>> Új Galaxy S21 szériás Nillkin tokok és Spigen üvegfóliák adatlapomon <<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.