Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 11:37:34

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) mrbego válasza agy73p (#4000) üzenetére


mrbego
aktív tag

Ez jó kérdés, még nem volt szükségem rá, hogy egyesítsek névjegyeket.
Most ránéztem, és érdekes hogy felhoz kb. 20 névjegyet amit egyesíteni gondol. Viszon a felsőknél rendre Google logo van, az alsó párjánál meg Skype logo.
Csak Skypon ezek többsége nincs is nekem partnerként felvéve. Főleg hogy Skypon csak két csaldtagom van, az egyesíteni akart névjegyek meg a céges telefonszám (sim2) miatt van a telefonban.

[ Szerkesztve ]

Üdv, P

(#4002) agy73p válasza mrbego (#4001) üzenetére


agy73p
senior tag

Nekem egy fiókban vannak szerintem.

(#4003) pinnacle válasza Aryes (#3978) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi Aryes, MrChris! TMPGEnc egészen jól összefűzi a videókat, akadás sincs váltásnál a Kodin, de ez sem olyan gyors, mint az MKVToolnix. Azért mert ez is belenyúl, nem csak összeilleszti a klipeket. Majd még keresek programot, de igazából mindegy, úgyis csak ritkán fogok videózni. tsMuxer is jó lenne, mondjuk érthetetlen miért kell egyesével hozzáadni a klipeket, régi FHD-s videókamerás felvételeimet egyesíti, de a Samsungnál nem érzékeli az fps-t. Nem tudom mi lehet a probléma.

(#4004) Bzs77


Bzs77
tag

Sziasztok! Feleségemnek szeretnék ilyen telót venni és érdeklőldnék,hogy ez is leveszi a fényerőt kint a napsütésben ha elkezd egy picit melegedni,mint az én xiaomim,vagy ez nem csinál ilyet? Előre is.köszi!😊

20 dkg telefonért nem adok többszázezret.

(#4005) Aryes válasza Bzs77 (#4004) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én még nem vettem észre ilyet. :N

(#4006) 30z.Samu válasza Bzs77 (#4004) üzenetére


30z.Samu
félisten

Teljesen jól működik az adaptív fényerő. :K

Sic Parvis Magna

(#4007) Bzs77


Bzs77
tag

Rendben. Köszönöm szépen a válszokat nektek!😊

20 dkg telefonért nem adok többszázezret.

(#4008) Aryes


Aryes
nagyúr

Ha már felmerült a fényerő, tudtok ajánlani vmi programot, amivel kicsit intelligensebbé lehetne tenni az automatikus fényerőt? A korábbi Samsung telefonjaimon úgy működött, hogy a fényerő csúszka egy középértéket állított, a gyári beállításhoz képest tudtam szabályozni, hogy világosabbat vagy sötétebbet szeretnék, és az úgy is maradt. Ezt én nagyon szerettem. Most valahogy sosem sikerül jóra beállítani, mindig visszaállítja magát arra, amit gondol. :U

(#4009) kutga válasza Aryes (#4008) üzenetére


kutga
nagyúr

Az egyetlen megoldás amiről tudok a fényerő szabályozásért felelős alkalmazás adatainak a törlése.

Let the Zone take me if I am.

(#4010) gerner1 válasza Aryes (#4008) üzenetére


gerner1
veterán

Hosszú idő, a tanulási folyamata. Minél többször korrigálod vissza -a letárolt magasabb darabszám user-értékekből levezetve- annál hamarabb fogja az automatika oda állítani, ahol a "Te" szemednek optimális. ~Note8 óta így van.
Szóval, érdemes az elején, gyakran korrigálni.

(#4011) Aryes válasza gerner1 (#4010) üzenetére


Aryes
nagyúr

Köszönöm, ezt nem tudtam, így teszek akkor! :R

(#4012) Trooper82 válasza t72killer (#73) üzenetére


Trooper82
senior tag

Én feltoltam 6 gigára. Nem lett lassab es erezhetoen jobban tartja az appokat hátterben. Igazából erre van kitalálva. Nem fogja belassítani a tárhelyet.

Pfu bocs kevés kvt ittam es egy osregi hozzaszolasra regaltam. A ram plus-ra gondoltam. :DD

[ Szerkesztve ]

(#4013) agy73p válasza gerner1 (#4010) üzenetére


agy73p
senior tag

Honnan lehet tudni, hogy mire vonatkozik a tanulási folyamat ennél a készüléknél?

(#4014) gerner1 válasza agy73p (#4013) üzenetére


gerner1
veterán

Az adaptív-fényerő állítás volt a téma. Arra, biztosan vonatkozik.

Minél ritktábban szorul manuális korrekcióra, annál nagyobb a 'merítése' az algoritmusnak.

(#4015) Pipi75


Pipi75
tag

Csatlakozom a fórumhoz, egy lila A52s 5G tulajként.🙂

(#4016) Aryes válasza Pipi75 (#4015) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szia! 👋

(#4017) Aryes válasza Trooper82 (#4012) üzenetére


Aryes
nagyúr

#naprégésze :DDD

Nem baj, mert az infó attól még hasznos. Én az alap beállításon használom (4G), nem tapasztaltam változást az előző Android verzióhoz képest (amin még nem volt ez a beállítás).

(#4018) t72killer válasza Pipi75 (#4015) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Üdv a klubban :R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4019) DrBubo77 válasza Pipi75 (#4015) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Szia! :C

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#4020) Aryon87 válasza Pipi75 (#4015) üzenetére


Aryon87
félisten

Hello! En egy feherrel csatlakoztam 1 hete :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4021) Pipi75 válasza Aryon87 (#4020) üzenetére


Pipi75
tag

Nálam ez nehéz "szülés" volt,mert még az A33 5G mobilt néztem, de végül emellett döntöttem.
Remélem,egyszerű szilikontokot kapok hozzá könnyen.
És köszönöm a többieknek is az üdvözlést!

[ Szerkesztve ]

(#4022) t72killer válasza Pipi75 (#4021) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Olyat biztosan - nálunk ebayen rakás van. Ami hasznos: az a52, a52 5g, a52s pontosan ugyanolyan méretekkel-formával rendelkezik, így tokból és védőüvegből cserekompatibilisek.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4023) Pipi75 válasza t72killer (#4022) üzenetére


Pipi75
tag

Köszi! Nem szeretném neten rendelni, gondoltam, csak kapok mobilboltban vagy nagyobb műszaki áruházban.

(#4024) Pipi75


Pipi75
tag

Egy kérdés : megéri venni ehhez a telefonhoz a 25w-os Samsung töltőt vagy jó az is,amit adtak hozzá 15w-os?

(#4025) Aryes válasza Pipi75 (#4021) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ha Debrecenben jársz, tudok adni hozzá egy nagyon jót. Sajnos a típusát nem tudom, én is úgy kaptam :R , csak közben lett egy még jobb.

(#4026) t72killer válasza Pipi75 (#4024) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mi elvagyunk a 15W-ossal (egy a52 5g és egy a52s van a családban), ez tényleg max teljesítményen tölti. A 25W-os már nem biztos, hogy maxon nyomná a kakaót.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4027) Aryon87 válasza Pipi75 (#4024) üzenetére


Aryon87
félisten

En mikor min toltom. Ha ugy jon ki akkor napkozben a Huawei P40Pro 66w-os toltojen log, este a DJI dronom 18w-os toltojen, ejjel meg ha ugy jon ki, akkor egy regi QC3.0 nemtom hanyas tolton van, ami szinten tudja a gyorstoltest adni neki, de tuti erosebb a gyari 15w-nal.
3 helyseg, 3 kulonbozo tolto 🙃

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4028) t72killer válasza Aryon87 (#4027) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mérted már, hogy a 66W-os valójában hány Watt-al tölti?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4029) Aryon87 válasza t72killer (#4028) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem. De tudom, hogy a telefon 25w-nal tobbet ugyse vesz fel.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4030) osonte válasza Pipi75 (#4024) üzenetére


osonte
senior tag

Szerintem igen, valaki szerint nem.

Ilyen a gyári 25W-os gyorstöltő: [link] .

Az elején meglöki gyorsabban, a hozzá csomagolt 15W-os töltőhöz képest, viszont 80% körül már belassul, ott már nincs különbség.

Nekem az a lényeg, ha este elfelejtem feltölteni, akkor reggel 20-30 perc alatt gyorsan tudjak tölteni, hogy kibírja a napot. Amennyiben este teszem rá a töltőre, akkor kikapcsolom a gyorstöltést.

Xiaomi 14 + Redmi Watch 4

(#4031) sxxorp válasza Pipi75 (#4024) üzenetére


sxxorp
őstag

Dehogy, én nagyon régi, nagyon lassú (talán 800mAh?) töltőket használok, minél lassabb, annál kímélőbb alapon. A sebességen az segít valamennyit, hogy hasonló okból be van kapcsolva az akku-védelem, és csak 85%-ig töltöm :D Ha nagy ritkán tényleg sürgős, akkor jön a 15W-os.

(#4032) t72killer válasza sxxorp (#4031) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Lehet benne valami, mert az alap 15W-os töltés végén érezhetően langyos a telefon, tehát megdolgoztatta az akksit.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4033) Pipi75


Pipi75
tag

Köszönöm a válaszokat,maradok a dobozban lévő töltőnél :) .

(#4034) Pipi75 válasza Aryes (#4025) üzenetére


Pipi75
tag

Köszi, nagyon kedves vagy! Ritkán járok Debrecenben,bár a hugom ott lakik. Ma körülnézek tok ügyben.

(#4035) Aryes válasza t72killer (#4032) üzenetére


Aryes
nagyúr

Amire te gondolsz, hogy melegszik, az inkább a telefon belső töltő elektronikája. A lítium alapú akkumulátor töltés közben csak akkor melegszik, ha kezd öregedni, és megnő a belső ellenállása, illetve cellazárlatos lett.

(#4036) dragon1993 válasza Pipi75 (#4021) üzenetére


dragon1993
őstag

Alza 900Ft

(#4037) Pipi75


Pipi75
tag

Aki használ Vibert a telefonján,tudna segíteni? Hol tudom beállítani,hogy a Viber saját hangján jelezze a Viber üzeneteket és hívásokat? A Viber app beállításaiban az Értesítések menüben bepipáltam a Rendszerhangok használatát. Vagy pont ezt kéne kivenni?

(#4038) gerner1 válasza Pipi75 (#4037) üzenetére


gerner1
veterán

Este megtudom nézni a miénken. Nekünk a Viber, default hangja 'szól'.
A Viber topikban nem érkezett erre, valami használható ?

(#4039) kutga válasza Pipi75 (#4037) üzenetére


kutga
nagyúr

Azt vedd ki mindenképpen.

Let the Zone take me if I am.

(#4040) t72killer válasza Aryes (#4035) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Értem. Viszont ezt se feltétlen terhelném maxra. Ha másért nem is, az akksi nem szereti a felfűtött házikót.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4041) Pipi75


Pipi75
tag

Köszönöm, kiveszem aztán figyelem :)

(#4042) kmarci25


kmarci25
veterán

Ötletekre lenne szükségem a Bixby routines kapcsán. Van egy automatikus rutinom, ami szerint ha nincs wifi jel, akkor a mobilnet bekapcsol. Emellett van egy olyan kézzel indítható rutinom is, amit éjjelre használok, kikapcsolja a wifit, mobilnetet, bt-t, illetve bekapcsolja az akku kímélő módot. Az a bajom, hogy ha ezt az utóbbi rutint indítom, akkor ahogy kikapcsolja a wifit, egyből futtatja a másikat, azaz bekapcsolja a mobilnetet, így azt minden este kézzel kell kikapcsolni. Nem halok bele, de jobb lenne ha erre is lenne automatizmus. Van ötletetek?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4043) Aryes válasza kmarci25 (#4042) üzenetére


Aryes
nagyúr

Van. Hagyd bekapcsolva a mobilnetet állandóan, mert ha van wifi, 100%-ig arra fog kapcsolódni, tehát az a rutin úgy felesleges, ahogy van. :K

(#4044) Aryes válasza t72killer (#4040) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez egyértelmű. :K

Egyébként a 25W-os töltés esetén elképzelhetőnek tartom, hogy tényleg a cella maga is melegszik, tekintve, hogy meg van erőszakolva valamilyen szinten, ha nem is új korában, de mondjuk egy év használat után.

(#4045) szabog74


szabog74
aktív tag

Tegnap megjött a telefon a telekomtól, de úgy tűnik megy is vissza, mert kalibrálást és ügyfélszolgálaltot kér az ujjlenyomat hozzáadáskor. Próbáltam többször a gyári visszaállítást, majd feltenni az összes frissítést, amit felajánlott, de semmi változás. Van esetleg más ötletetek?

[ Szerkesztve ]

(#4046) gerner1 válasza kmarci25 (#4042) üzenetére


gerner1
veterán

Az opcionális 'NiceLock': 'Routines' , 'Routines +' moduljait is próbáltad ?

[ Szerkesztve ]

(#4047) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Sziasztok! A jövőbeli esetleges gondok miatt arra gondoltam, hogy letöltök pár romot.
A kérdésem az lenne, hogy erről a romról , vissza lehet térni erre a romra?

(Nem akarok visszatérni, de az A50-nél nem sült túl jól el az Android 11-re való update, így inkább legyen meg mindkét rom, ha vissza lehet térni rá.)

(#4048) gerner1 válasza DrKapocs (#4047) üzenetére


gerner1
veterán

Jelenleg(!), bármelyikről lehet váltani (oda⇔vissza), mert mindegyiknek " 1 " -es a BL értéke.

[ Szerkesztve ]

(#4049) emzeperix


emzeperix
tag

Sziasztok!

Az a problémám a telefonnal, hogy kb. két hónapja ha kikapcsolva tölteni akarom, akkor írja, hogy, idegen anyag (nedvesség) a csatlakozóban, távolítsam el.

Egyrészt víz közelében sem volt a telefon, másrészt egy kis hajszárítózás után minden megoldódik, megy a töltés.

A következő (kikapcsolt állapotban) töltésig. Ott megint kezdi a szöveget, hogy idegen anyag...

Csavar a történetben, hogy bekapcsolt állapotban nincs ez a probléma, vidáman tölt.

Mi lehet a baj?

(#4050) t72killer válasza emzeperix (#4049) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Anyagprobléma: lehűléskor (=kikapcs vagy nincs kéznél hajszárító) vmi zárlatos a csatiban.

Lehet kosz is, sűritett levegővel, esetleg izopropanol-ioncserélt víz 1:1 keverékkel kipucolnám a csatit.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.