Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-04 12:20:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-04-01 (Frissítés: 2024-05-29) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-04-01 (Frissítés: 2024-05-29) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) DrBubo77 válasza Steevy84 (#10793) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

A klóros víz nem tudom, mennyire tesz jót a csatlakozónak, hangszórónak.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#10802) Predatorr válasza Aryes (#10800) üzenetére


Predatorr
őstag

Nálam az még semmin nem segített. Xiaominak van jó szolgáltatása, közvetlenül az app cache törlése. Samunál nincs olyan app tulajdonságoknál, pedig szerintem sokat segíthetne, xiaominál az elakadásos hibák zömét rögtön megszüntette.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#10803) skroy válasza Predatorr (#10802) üzenetére


skroy
senior tag

Az app infójánál a tárhely résznél van gyorsítótár törlés.

(#10804) Aryes válasza skroy (#10803) üzenetére


Aryes
nagyúr

Igen ám, de egyesével... :F A régebbi Samsungokon még volt a menüben gyorsítótár törlés, nem tudom ezt is minek kellett kivenni.

(#10805) gerner1 válasza skroy (#10803) üzenetére


gerner1
veterán

+1 👍 Az OS -é meg ugyan úgy a Recovery -ben, mint plö a Xiaomi -n (is) ...

(#10806) skroy válasza Aryes (#10804) üzenetére


skroy
senior tag

Ha egy konkrét appal van baj, segíthet ez is.

(#10807) gerner1 válasza Aryes (#10804) üzenetére


gerner1
veterán

Hogy átkerülhessen az egyik GoodLock modulba, persze nem teljesen egyértelműen ugyan azzal a 'megjelöléssel' , és nem végez teljes scan -t az összes telepített 3rd-party APP -n (hanem, inkább, az azt megelőző haszánálati szokások szerint vizsgál) ...

[ Szerkesztve ]

(#10808) Predatorr válasza skroy (#10803) üzenetére


Predatorr
őstag

Jé, baxi, tényleg! :Y :B Xiaominál ott volt főlapon, ezek meg átmentek windows 11-be... :W

Aryes: ja, kb. mint a kameralyuk eltűntetése. :((

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#10809) Aryes válasza gerner1 (#10807) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ne csigázz, melyik az a modul?

(#10810) gerner1 válasza Aryes (#10809) üzenetére


gerner1
veterán

Galaxy APP Booster az egyik, és néha használjuk a Memory Guardian -t is. De, nem tudom most pontosan megmondani, hogy az 5.1 -esen modulban van, mert nincs nálam az A52s (kölöké) ...

(#10811) Steevy84 válasza DrBubo77 (#10801) üzenetére


Steevy84
kezdő

Kiöblítettem utána ásványvízzel egy tálkában.

(#10812) Aryes válasza gerner1 (#10810) üzenetére


Aryes
nagyúr

Egyiket se kínálja fel a GoodLock, csak a NiceLock downloader-ből lehet letölteni.

(#10813) gerner1 válasza Aryes (#10812) üzenetére


gerner1
veterán

Jahh, onnan. Ebből is látszik, hogy továbbra sem teljes a hivatalosan elérhető paletta .

(#10814) Qtyii válasza Aryes (#10794) üzenetére


Qtyii
tag

nálam az arcfelismerés mintha jobb lenne ....most mindig felismeri a gazdáját ... bár nem szélsebesen , de na ne legyünk telhetetlenek :) .... talán használhatóra kalapálják lassan:))

(#10815) Aryes válasza gerner1 (#10813) üzenetére


Aryes
nagyúr

Lefuttattam, de ez nem törölte az app cache-eket, a szabad hely legalábbis nem növekedett egy byte-ot sem (illetve csökkent 0.2GB-tal. :DDD ).

(#10816) bul07 válasza Steevy84 (#10791) üzenetére


bul07
nagyúr

És hol van egy felvétel :DDD

Biztos valami tangás fene vadot filmeztél a víz alatt, sutyiban

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10817) Steevy84 válasza bul07 (#10816) üzenetére


Steevy84
kezdő

A barátnőmet, azt nem szeretném ide kirakni :)

(#10818) Shade45 válasza Steevy84 (#10817) üzenetére


Shade45
senior tag

Milyen irigy vagy... :U

;]

(#10819) bul07 válasza Steevy84 (#10817) üzenetére


bul07
nagyúr

Most mér :DDD :D ;]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10820) Predatorr válasza Aryes (#10815) üzenetére


Predatorr
őstag

Az akkubeállításokban van.

Qtyii: Nem jellemző. Csak bizonyos fényviszonyok között működik.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#10821) Aryes válasza Predatorr (#10820) üzenetére


Aryes
nagyúr

Melyik akkubeállításokban? :F

(#10822) Qtyii


Qtyii
tag

Mától telekom 5g 3 hónapig ingyen van mindenkinek...
Mik a tapasztalataitok? Aksi? Hivas kor átvált 4g-re? Van net beszélgetés közben? Melegszik a telefon?
Most a beállításokban beállitott ám az összes hálózatra és egyből 5gre váltott.

(#10823) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Holnap, legkésőbb hétvégén már Nálam lesz a telefon, ha minden igaz. :C

Sic Parvis Magna

(#10824) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Alvó állapotból dupla koppintással szoktam feléleszteni a kijelzőt és mostanság azt kapom hogy a helyi és otthoni időt mutatja a telefon.

Ezt hol tudom kikapcsolni?

Valamint egy bug nálam is előjött. A Chrome böngészőben beragad a kijelző automatikus elforgatása, ezzel lehet valamit tenni?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#10825) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Tud esetleg valaki megoldást arra, hogy hívás fogadásakor automatikusan kihangosítsa a készülék a hívást? Nem az automatikus fogadás a kérdés, azt megtaláltam, hanem a kihangosítás. Ahogyan láttam, még réges-rég volt erre megoldás az S-voiceban. Bixby rutin vagy bármilyen megoldás érdekelne. Autóban jól jönne egy ilyen opció.

(#10826) gerner1 válasza Bogyi007 (#10824) üzenetére


gerner1
veterán

Azt a "helyi időt..." még a zárolt képernyőn mutatja ?

A chrome -mal kapcsolatos szimptómával kapcsolatban, eddig, milyen műveleteken vagy túl ?

(#10827) kutga válasza Bogyi007 (#10824) üzenetére


kutga
nagyúr

Beállítások-Zárolt képernyő-Roamingóra nincs bekapcsolva?

Let the Zone take me if I am.

(#10828) Bogyi007 válasza kutga (#10827) üzenetére


Bogyi007
veterán

De be volt - tegnap állítottam át a Digi mobilos kártyát, valószínűleg miatta történhetett.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#10829) DrBubo77 válasza Bogyi007 (#10828) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Nálam is bekapcsolta a Roaming óra kapcsolót, egy A70-en.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#10830) ricsip


ricsip
addikt

Az áprilisi uodate óta látványosan sokszor veszem elő zsebből úgy h. vészhívás képernyőn van, ill. hallom a zsebemből kiszűrődő tárcsázó-beli hangokat... :(

-

(#10831) gerner1 válasza ricsip (#10830) üzenetére


gerner1
veterán

Eddig nem tapasztaltunk ilyet. Nálunk:
- zsebben hordás = igen
- farzsebben hordás = nem
- tok = flip
- feloldás= ujjlenyomat / PiN

[ Szerkesztve ]

(#10832) ricsip válasza gerner1 (#10831) üzenetére


ricsip
addikt

akkor biztos csak én vagyok ilyen szerencsés :U
Mondjuk nálad a flip tok eléggé megvédi a kijelzőt a véletlen érintésektől, nem?

[ Szerkesztve ]

-

(#10833) gerner1 válasza ricsip (#10832) üzenetére


gerner1
veterán

Azért is jeleztem, mert az is lehet 1 különbség a számos közül, amely miatt, van, aki nem találkozhat (plö) azzal.

(#10834) ricsip válasza gerner1 (#10833) üzenetére


ricsip
addikt

előző telefonomhoz vettem original nokia flip tokot (jó drágán), mert olyan menőnek tűnt. Aztán a 3,5 év alatt amíg használatban volt az a telefon, kibontottam 1x azt a tokot és belepróbáltam. Majd kb. ment is vissza a bliszteres tartóba a tok :C

-

(#10835) tachikoma válasza ricsip (#10834) üzenetére


tachikoma
aktív tag

nélam is sokszor van vészhívás, de nekem régóta már.
Volt már hogy visszacsörögtek, hogy mi a vészhelyzet, nagyon kínos volt. Azon csodálkozom, hogy mostanában nem.
De lehet, már úgy jártam, mint a farkast kiáltó fiú, aztán ha egyszer neadjisten tényleg igaziból kellene, akkor nem fogom tudni használni (mert mondjuk valami feketelistára tettek már, vagy nem tudom)

[ Szerkesztve ]

(#10836) PirosHello válasza ricsip (#10830) üzenetére


PirosHello
senior tag

A zárolt képernyő bal alsó sarkában lévő hívás parancsikont cseréld le pl. a galériára és nem fog többet zsebből hívni.
Nekem semmiféle vészhívás nincs a telón beállítva, zsebben hordom és még sohasem hívott fel senkit (kopp, kopp, kopp).

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#10837) tachikoma válasza PirosHello (#10836) üzenetére


tachikoma
aktív tag

nekem nincs hívás parancsikonom. Ellenben a feloldóképernyőn, ahol a pin kódot kell megadni, a számbillenytűk alatt van egy "Emergency Call" gomb... (ami nem leszedhető)
ezenkívűl ha hosszan benyomódik a power gomb, akkor is a 3 ikonból a legalsó a vészhívás gomb...

(#10838) PirosHello válasza tachikoma (#10837) üzenetére


PirosHello
senior tag

Nekem nincs a zárolt képernyőn vészhívás gomb. Pin kódot csak újraindításkor használok, ujjlenyomatos a feloldásom ott nincs vészhívás gomb. A bekapcsológomb még nem nyomódott meg hosszan a zsebemben, lehet szerencsés vagyok....

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#10839) gerner1 válasza PirosHello (#10838) üzenetére


gerner1
veterán

Nálunk is ugyan ez. 👍

(#10840) Tibi8


Tibi8
csendes tag

Tavaly nyáron egyik pillanatról a másikra nálam is előjött ez a magától képernyőfeloldás probléma és nagyon sokféle beállítási lehetőséget kipróbáltam. Egyetlen dolog segített csak: megszoktam, hogy kifelé fordított kijelzővel teszem zsebre a telefont! Azóta egyszer sem volt vele gondom..

(#10841) Aryes válasza Tibi8 (#10840) üzenetére


Aryes
nagyúr

+1
A nedves ruhára reagál, azért jön elő ez a probléma mindig melegebb időben. Ki kell kapcsolni a dupla koppos ébresztést.

(#10842) mrbego válasza PirosHello (#10838) üzenetére


mrbego
aktív tag

De, ha az ujjlenyomat helyett feloldókóddal oldja fel az ember, akkor a számbillentyűk alatt ott a segélyhívás gomb.

Üdv, P

(#10843) DrKapocs válasza Qtyii (#10822) üzenetére


DrKapocs
őstag

Posztod hatására bekapcsoltam. Semmi különbséget nem vettem észre a 4G-hez képest, semmilyen téren. Egy pillanattal sem töltődik be semmi sem korábban. Mérni nem mérten, csak felhasználói élményt tudok mondani.

(#10844) PirosHello válasza mrbego (#10842) üzenetére


PirosHello
senior tag

Ha elolvasod még egyszer amit írtam akkor rájössz, hogy én ezt nem vontam kétségbe. Ugyanakkor azt írtam, hogy ujjlenyomatot használok a PIN helyett, ezért nincs nálam a vészhívás gomb a lock screen-en.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#10845) gerner1 válasza PirosHello (#10844) üzenetére


gerner1
veterán

+1 👍 A PiN, nálunk is a másodlagos biztonsági elem .

(#10846) tachikoma válasza PirosHello (#10844) üzenetére


tachikoma
aktív tag

nem is a lock screenen van. ha megnyomódik (röviden) a power gomb, majd felfele húzást érzékel a kijelző, akkor adja elő a pin kód beadó képernyőt. (és ott)

[ Szerkesztve ]

(#10847) mrbego válasza PirosHello (#10844) üzenetére


mrbego
aktív tag

Elolvastam.
Én is ujjlenyomatot használok feloldásra.
Ujjlenyomatot pedig csak úgy tudok beállítani, ha előtte beállítok egy PIN-t.
Ezért zsebben simán érzékeli nekem, hogy fel akarom oldani ezért feldobja a szám billentyűzetet alul a segélyhívás gombbal.
Olyan is volt már hogy zsebből élővéve azt látom, hogy annyit "próbálkozott", hogy egy rövid időre kizárt a telefon.

Szerk.: és ez az egész téma csak azért van ismét, mert a kedves Samsung kispórolta azt a kib@sz...tt közelségérzékelőt. :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Üdv, P

(#10848) vince


vince
őstag

Felhívtak ma a 112-ről(!). Mire elővettem a telefont a zsebemből, már bontották a hívást. Akkor láttam, hogy előtte én tárcsáztam a segélyhívót kétszer is, az egyik hívást pedig fogadta is a központ, kb. 20 másodpercig tartott.
A készülék természetesen végig a zsebemben volt, én meg vígan kertészkedtem, a csörgésig nem vettem észre az egészből semmit... :(((

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#10849) Gloob válasza vince (#10848) üzenetére


Gloob
addikt

A védelem véletlen érintés ellen be van kapcsolva? Én is sokat hordom mostanában zsebbe a telefont, de még soha senkit nem hívtam fel a zsebemből. Remélem nem is fogok.

Samsung Galaxy A52S

(#10850) Angmar válasza vince (#10848) üzenetére


Angmar
tag

Nálam is hasonló történt. Tavaly augusztus óta van meg a telefon, azóta nem csinált ilyet. Lehetet érezni a hangján, hogy elege van az ilyen téves hívásokból. Elmondta, hogy ne hordjam zsebben a telefont, vagy vegyek rá egy tokot. (gondolom flip tokra gondolt). A dupla koppos ébresztést, és az érintésérzékenységet kikapcsoltam, és a kikapcsoló gomb nyomva tartást átállítottam a kikapcsolás menüről, a Bixby felébresztésére. Remélem így már nem fordul elő. (védelem véletlen érintés ellen be volt kapcsolva) Bár ahogy a #10846 hozzászólásban leírták, a PIN megadásánál még ott lesz a segélyhívás gomb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.