Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-22 11:09:32

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-04-01 (Frissítés: 2024-04-11) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-04-01 (Frissítés: 2024-04-11) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) Dave1984


Dave1984
őstag

Ma reggel nálam is előjött a Bluetooth hiba.Nem kapcsolt be, újraindítottam a telefont, rányomtam a Bluetooth ikonra, ekkor újraindult.Majd ezután megjavult, mindez 2% ot evett az akkumulátorbol. Áprilisi frissítés.Valamit rendesen elszurtak vele. Eddigi frissítéseknél semmi probléma nem volt. Remélem májusi frissítéssel javítják.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#10152) vince válasza Dave1984 (#10151) üzenetére


vince
őstag

Tegnap óta nálam is jelen van a probléma. Az az érdekes, hogy valamikor a múlt hét közepén frissítettem, pár napot elment BT gond nélkül.
Tegnap és ma is elég volt csak bekapcsolni, kicsit szöszmötölt vele, de nem kellet újraindítanom hozzá a készüléket.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#10153) Dave1984 válasza vince (#10152) üzenetére


Dave1984
őstag

Én is valamikor múlt héten frissítettem, azóta most jött elő először ez a probléma.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#10154) victorhun7 válasza Dave1984 (#10151) üzenetére


victorhun7
tag

Ne kapcsold ki :P

(#10155) Breki


Breki
veterán

Szerencsére nálam jó.

Egyébként a Samsung ennyit válaszolt:

Dear Samsung Member,

Greetings from Samsung Customer Support!

We acknowledge your query and apologize for the same. Please visit this mentioned link to resolve the Bluetooth issue your device:

https://www.samsung.com/in/support/mobile-devices/how-to-fix-bluetooth-connection-problems-with-your...

In case the issue still occurs. Please register your concern in Samsung Members
Application (Open Samsung Members Application > Support> Tap on error report > Type your query > Send).

Thank you for writing to Samsung.

Warm Regards,
Samsung Customer Support

Másik helyen pedig ezt:



Dear Samsung member,
Greetings from Samsung customer support.
We acknowledge your query and apologize for the inconvenience caused to you and will surely assist you regarding the same and please follow the easy troubleshooting steps which might help to solve the issue.
Kindly restart your smartphone once and also re-insert your SIM card.
Check device network in an open area: Kindly check your device in a different location/network coverage area.
Check device network mode settings
Please follow the below steps.
Step1: Navigate to the app's screen and tap on Settings.
Step2: Tap on Connections.
Step3: Tap on Mobile networks.
Step4: Tap on network mode SIM1 or SIM2.
Step5: Select network mode.
Note: We recommend setting device network mode as LTE/3G/2G (auto connect) mode.
Kindly do check the same SIM card in another phone or another SIM card on the same phone to verify the issue.
In case the issue still occurs. Please register your concern in Samsung Members Application (Open Samsung Members Application > Support> Tap on error report > Type your query > Send).
Thank you for writing to Samsung.
Warm Regards,
Samsung Customer Support

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#10156) gerner1 válasza vince (#10152) üzenetére


gerner1
veterán

Ilyesmik miatt is x-akta ez...

(#10157) gerner1 válasza gerner1 (#10118) üzenetére


gerner1
veterán

Az OTA szerverek, most kezdték el osztani ugyan ezt az OXM frissítést TMH régiókódra is.

(#10158) skroy válasza gerner1 (#10157) üzenetére


skroy
senior tag

És valóban, töltöm is.

(#10159) hege1989


hege1989
tag

Sziasztok!

2 hete jott kb egy frissítés amit még nem telepítettem.
Jol tudom, hogy jobb nem frissíteni oneui 5 1-re?
Akkuidő állítólag rosszabb és látom BT gondok is előjönnek.

http://hardverapro.hu/tag/hege1989

(#10160) vodrosjozsi válasza gerner1 (#10157) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Akkor én ezt most kihagyom, köszi.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#10161) PirosHello válasza hege1989 (#10159) üzenetére


PirosHello
senior tag

Az 5.1-el nem mindenkinek volt problémája (nekem sem), állítólag ez az április 1-i biztonsági csomag okoz BT problémákat. A március 1-i csomag nem.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#10162) Trooper82 válasza Dave1984 (#10153) üzenetére


Trooper82
senior tag

Nekem meg most "tünetmentes" kb 2 napja a bluetooth betegség :DD

(#10163) Kabri válasza PirosHello (#10161) üzenetére


Kabri
kezdő

Nekem is áprilisban frissült és semmi gond nincs a Bluetooth-szal. Nem hiszem, hogy számít, de pár hete volt alaplap cserém.

(#10164) gerner1 válasza Trooper82 (#10162) üzenetére


gerner1
veterán

Halmozódnak a kérdőjelek...

(#10165) liba1 válasza hege1989 (#10159) üzenetére


liba1
tag

Szia! Nekem van bt hiba, lassan lehet bekapcsolni vagy egyálalán nem.

(#10166) Steevy84 válasza hege1989 (#10159) üzenetére


Steevy84
kezdő

Én csak olyat olvastam itt hogy javult az akku idő (Szerintem nem változott) A BT probléma és az újraindulások meg nem 5.1-el jött hanem az áprilisi biztonsági frissitéssel. Nekem hibátlan volt az 5.1 Az áprilisi frissités viszont már okozott két újraindulást, mindig akkor indult újra mikor be akarta tölteni az élő háttérképem, mióta lecseréltem másikra (szintén élő) nincs gond, BT probléma meg eddig teljesen elkerült szerencsére :)

(#10167) Breki


Breki
veterán

Samsung A52s 5G April 2023 Update Bugs & Issue's | Solution ?
[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#10168) vince válasza Breki (#10167) üzenetére


vince
őstag

Ez vajon milyen nyelven van? :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#10169) gerner1 válasza vince (#10168) üzenetére


gerner1
veterán

Angol az, valamelyik indiai akcentussal ...

(#10170) Predatorr válasza hamikike (#10101) üzenetére


Predatorr
őstag

Én azt tudom, hogy a legutóbbi (04.18.) óta a Mi Fitness app több másodperces várakozás után hajlandó csak megjelenni, pedig nem alvó app. :W

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#10171) N€T0X|N válasza gerner1 (#10169) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Jó lesz az hindinek is. Azt lehet érteni, amikor felolvas a telefonról angol szöveget.

Sent from my keyBoard

(#10172) gerner1 válasza N€T0X|N (#10171) üzenetére


gerner1
veterán

Azért írtam, hogy "valamelyik" indiaival ( csak hivatalos, van vagy 15..) ...

(#10173) mrbego


mrbego
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Nálam nincs Bluetooth probléma, ellenben van más furcsaság...

Mindíg naprakészen van a telefon, ahogy jön frissítés felrakom. Tegnap felment az április 1-i biztonsági frissítés is (TMH készülékem van).
Nem is vettem észre amúgy semmi különöset, megy ahogy eddig. Viszont most a Beállítások -> Biztonság és adatvédelem alatt rá szoktam nyomni a Google Play rendszerfrissítésekre. És fura, hogy most már vagy négyszer-ötször is írta, hogy frissítés van, rányomtam oké, és ujraindítás. És most az utóbbi egy órában kétszer is újraindult magától a telefon.
Szóval szerintem ez valami Google specifikus szoftveres hiba lehet.

Esetleg más megnézné, hogy itt ebben a menüpontban jelez e frissítést, és a feltelepítés után újrakereséssel vajon még hányszor dobja fel, hogy van frissítés?

Szerk.: megnéztem az S6 Lite (2022) tabomon, ott is felhozta a Google frissítést, de csak egyszer, telepítettem is, és uán nem hozza hgoy megint talált újabbat.
Ez olyan, mintha valami loopba kerülne a Google frissítés az A52s-en...

[ Szerkesztve ]

Üdv, P

(#10174) skroy válasza mrbego (#10173) üzenetére


skroy
senior tag

Google play rendszerfrissítésre mindig rányomok én is ha frissítés van a telóra. Tegnap szintén végigjátszottam ugyanezt. 3x jelzett frissítést újraindulással. Aztán még 3x újraindult magától. Utána hagytam 15-20 percig, nem nyúltam hozzá. Aztán már nem volt több újraindulás.
De a play frissítést még mindig jelzi. Nálam egy 9.9mb méretű. Ezt 3x hozta elő, most nem nyomok rá. :)

[ Szerkesztve ]

(#10175) mrbego válasza skroy (#10174) üzenetére


mrbego
aktív tag

Ez már biztos, hogy valami beakadt nálam. Akárhányszor nézem, mindíg talál egy frissítést, ujraindítést kér, aztán miután elindult egyszercsak magától megint ujraindul...

Üdv, P

(#10176) Gloob válasza mrbego (#10175) üzenetére


Gloob
addikt

Kiváncsiságból megnéztem ezt a frissítést. Elsőre talált egy 9.9 MB-os csomagot. Másodikra talált egy 722 kb-ost, majd egy 9.3 MB-ost. Most viszont már nincs több frissítés, a rendszer naprakész.

Samsung Galaxy A52S

(#10177) plaszy válasza Gloob (#10176) üzenetére


plaszy
őstag

Nálam is hasonlóképp zajlott (TMH, áprilisi frissítéssel).

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#10178) mrbego válasza Gloob (#10176) üzenetére


mrbego
aktív tag

Nekem most már folyamatosan a 713 kB-os frissítést hozza fel. Telepítettem párszor, aztán meguntam a folyamatos reboot-okat.
Bízom benne, hogy nemsokára javítja egy következő frissítés.

Üdv, P

(#10179) skroy válasza mrbego (#10178) üzenetére


skroy
senior tag

Nálam a 9.9mb méretűnél akadt meg, most rányomtam ismét, azóta 6 újraindulás. Mára elég is volt, holnap folytatjuk. :)

(#10180) Breki válasza skroy (#10179) üzenetére


Breki
veterán

Akkor jó ha mindegyiknél április 1 van, de mindkettőt kell frisdíteni!

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#10181) mrbego válasza Breki (#10180) üzenetére


mrbego
aktív tag

Nekem ápr. 1 van a tegnapi frissítés óra mindkét pontnál.
Ennek ellenére van ma az, hogy folyton feldobja a 713 kB-os friisítést.

[ Szerkesztve ]

Üdv, P

(#10182) skroy válasza Breki (#10180) üzenetére


skroy
senior tag

A frissítés nem sikerül, az a gond. Felajánlja a 9.9mb frissítést, letölt, újraindul. Aztán újra és újra. Most kb. 10 kör után egy 46mb frissítést ajánlott fel. Letölt, telepít, újraindul. Át is változott április 1-re a play rendszerfrissítés dátuma. Azt hittem ezzel vége is. Aztán egy random újraindulás, és visszaállt március 1-re. Most ismét a 9.9mb frissítést ajánlja fel. :D

(#10183) Aryes


Aryes
nagyúr

Most már muszáj vagyok én megkérdezni: cache törlés megvolt már? :)

(#10184) Breki válasza skroy (#10182) üzenetére


Breki
veterán

A 48 után azt hiszem nég egy volt és szután kész, nekem naprakésznek írja.

Viszont s felső úgy friddült, hogy rákattintittam és már indult is újra

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#10185) Gloob válasza skroy (#10182) üzenetére


Gloob
addikt

Érdekes ez nagyon. Írtam, hogy a telefon naprakész, és nem talált frissítést, viszont a dátum március 1! Most rákerestem még egyszer, és most talált egy 46 MB-ost. Telepítette, és a dátum most ápr. 1 lett. No majd meglátjuk.

Samsung Galaxy A52S

(#10186) Gloob válasza Gloob (#10185) üzenetére


Gloob
addikt

Lejárt az időm közben. Most megint talált egy 713 kb-os frissítést! A fene aki foglalkozik tovább vele. Majd megjavul, ha akar. :B:B

Samsung Galaxy A52S

(#10187) lnk válasza hege1989 (#10159) üzenetére


lnk
aktív tag

Szia

Nekem sokkal gyorsabban merül a frissítés óta. Nem szedtem le új appot és nem állt be változás nálam a használatban. Bt problémám nincs semmi.

(#10188) pitör84


pitör84
tag

Eddig olyan problémám volt hogy a kezdőképernyő mindig összeomlott időnként képernyő bekapcsoláskor. Most kijött 5.1 biztonsági frissítése, ami elég nagy volty 400 mega.
És azóta nem csinálta ezt a hibát...lehet hogy akkor ez egy 5.1es szoftverhiba volt?

(#10189) gerner1 válasza lnk (#10187) üzenetére


gerner1
veterán

Plö ilyesmi ellenőrzése után van az a szimptóma ?

(#10190) tachikoma


tachikoma
aktív tag

egy-két hete frissítettem, nem volt vele problémám, bluetoot mizéria sem. Tegnap újraindítottam, csak úgy, erre az volt a furcsa, hogy belépéskor megint újraindult. Majd utána nem akart bekapcsolni a bluetooth. Újraindítottam harmadjára is, utána ez megszűnt, most működik a bluetooth.
Viszont a google play system update nem települ. Már kétszer letöltötte, és utána újraindult, de utána ha megnézrem még mindig március 1-et mutat. és töltené le megint a frissítést. :F

(#10191) kugli válasza gerner1 (#10189) üzenetére


kugli
aktív tag

1-2 hete én is írtam ide a gyári launcher összeomlás hiba miatt. Azóta több eddig nem tapasztalt jelenség fordult elő,meguntam és rászántam magam az FR -re. Most egy elég friss rendszer van a telefonon,van olyan app amit még be sem állítottam csak telepítettem. És a random újra indulás nekem is megvan. Amit észrevettem,hogy egy újra indításnál több ideig bootol,aztán mielőtt betöltene a kezdőképernyő kiírja hogy az alkalmazásokat optimalizálja az oneui.

Szóval vagy hardveres hibám lesz,vagy tényleg van valami baj az áprilisi frissítéssel.

(#10192) PirosHello válasza Gloob (#10185) üzenetére


PirosHello
senior tag

Nekem a 46MB-os frissítés után azt írja ki, hogy a "rendszer naprakész". Nem talál újabbat.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#10193) GEPESZ66 válasza kugli (#10191) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nálunk a különböző céges Samsung telefonok is újraindulnak pár naponta, teljesen váratlanul.
Pár hete kezdődött.

(#10194) Breki


Breki
veterán

2023. április Google Play rendszerfrissítés a Samsung okostelefonokra

A Samsung okostelefonok ma kezdték megkapni a 2023. áprilisi Google Play rendszerfrissítést . Ezzel egyidejűleg a Google felfedte az Android 2023. áprilisi Play System frissítésének újdonságait is.

A Google rendszer e havi frissítése csak a Google Play Áruházra összpontosít, mivel a kiadási megjegyzések új funkciókat, optimalizálásokat és fejlesztéseket említenek. Mivel a Samsung készülékeken Android operációs rendszer fut, a Galaxy felhasználók a biztonsági javítások mellett a Play System frissítésére is jogosultak.

Az információk szerint a Samsung 2023. áprilisi Google Play rendszerfrissítése új Play Áruház-funkciókat kínál, amelyek segítenek felfedezni az általad kedvelt alkalmazásokat és játékokat. Ezenkívül a Play Áruház is optimalizálva van, így gyorsabb és megbízhatóbb letöltési és telepítési élményben lehet része.

A frissítés a Play Protect fejlesztéseit is tartalmazza, hogy Galaxy eszköze biztonságban legyen. Emellett a Play System frissítés legújabb verziója különféle teljesítményoptimalizálásokat, hibajavításokat, valamint a biztonság, a stabilitás és a kisegítő lehetőségek javítását kínálja.

2023. áprilisi Google Play rendszerfrissítés

Új funkciók, amelyek segítenek felfedezni az általad kedvelt alkalmazásokat és játékokat.

Optimalizálások, amelyek gyorsabb és megbízhatóbb letöltést és telepítést tesznek lehetővé.

A Play Protect folyamatos fejlesztése eszköze biztonságának megőrzése érdekében.

Különféle teljesítményoptimalizálások, hibajavítások és fejlesztések a biztonság, a stabilitás és a hozzáférhetőség terén.

[Automatikus, PC, Telefon]

A felhasználók a letöltési értesítésből engedélyezhetik, hogy az alkalmazások és játékok mobiladatokon keresztül töltsenek le, miközben a Wi-Fi-re várnak.

[Telefon]

Ezzel a frissítéssel közvetlenül hozzáférhet a Saját hirdetési központhoz.

[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#10195) orso0355 válasza PirosHello (#10192) üzenetére


orso0355
őstag

Nálam is ez, a három különböző frissítés telepítése után.

(#10196) Gloob válasza PirosHello (#10192) üzenetére


Gloob
addikt

Nem hagyott nyugodni a dolog. Feltettem még azt a 713 kb-os cuccot is. Most már nálam sem talál többet. A rendszer naprakész, és április 01 dátummal. :B

Samsung Galaxy A52S

(#10197) PirosHello válasza Gloob (#10196) üzenetére


PirosHello
senior tag

Akkor Te most 713 kbyte-al beljebb vagy a Playben nálam. :D :DDD

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#10198) tachikoma


tachikoma
aktív tag

jahogy több részletben jön most? (a méreteket nem is figyeltem)
Na négy újraindulás után (amiből kettő dupla volt valahogy, beírt kód után egyből megint újraindult) most már nekem is abbahagyta, és ápr 1-et látok. bluetooth is megy... (egyelőre)

(#10199) Aryes válasza PirosHello (#10197) üzenetére


Aryes
nagyúr

Pedig, mint tudjuk, 640K minden felhasználónak elég kell hogy legyen. :DDD

(#10200) PirosHello válasza Aryes (#10199) üzenetére


PirosHello
senior tag

Igen de ez most kivételes eset volt. :DDD A kivétel pedig jelen esetben is erősíti a szabályt. ;]

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.