Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 11:37:34

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-03-01 (Frissítés: 2024-03-19) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) DrBubo77 válasza bul07 (#5995) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

A Samsung Smart Switch elég jól átviszi az rendszer beállításait. Én is úgy költöztem át erre a telefonra. Mire végzett, ugyanaz a kezdőképernyő fogadott.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#6002) gerner1 válasza DrBubo77 (#6001) üzenetére


gerner1
veterán

Samuról ⇒Samura valóban nagyon jó. 👍

(#6003) bul07 válasza DrBubo77 (#6001) üzenetére


bul07
nagyúr

Smart Switch
Öcsémnél valami félrement P30-ról költözésnél, hibát dobott
Aztán a Google fiókot szinkronizáltuk le
Még ellenőrzi hogy minden telefonszáma meglett e, majd 700számot szinkronizált le, de a P30-ba 1300 körül van, de múltkori mizéria után ott lett jó pár dupla

(Párja az ő fiókját állította be a kislányuk telefonjára, és ugye le is szinkronizálta a sok számot , erre uccu neki kitörölte majd mindet, aha csak aztán az a telefon leszinkronizált, és utána az öcsém telefonja is és szépen törlődött sok száz szám az ő telefonjáról, szerencsére PC-n belépve a kukába megtaláltam és visszaállítottam, utána szinkronizálás viszont lett pár száz dupla, ő örült hogy visszajött és a duplákkal nem foglalkoztunk)

A70 költözésnél én is Smart Switch kezdek

Csak lesz még egy harcom a douyin.com[link] fiókomba való belépésnél, mikkor csináltam fiókot még jött sms magyar számra viszont azóta új törvényt hozott a Kínai párt +86 szám kellene

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6004) vodrosjozsi válasza bul07 (#5995) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ezt szerintem át lehet vinni smartswitch-en keresztül, nekem legalábbis a beállított témát vitte.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#6005) Marci112233 válasza bul07 (#5995) üzenetére


Marci112233
őstag

Nem tudom honnan jön a boltnak az üvegfólia, mert magyar boltból vettem.

Konkrétan ezt vettem rá. És ezt a tokot.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#6006) pinnacle válasza tlac (#5994) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Konkrétan mire gondolsz? Már írtam, hogy mindent bekapcsoltam, amit lehet.

Gmail changelog-ot kellene megnézni, én nem találom. Szerintem állandóan javítgatják a sok különböző telefon miatt, de csak újabb gondok jönnek elő. Nekem az a fontos, hogy működjön. Ezért is kérem akinek nincsen gond a WhatsApp hívással, írja be, hogy melyik verziója van. Nekem a 2.22.18.75 nem cseng ki.

Megjött a tok. Nem tudom, hogy eredeti, mert ugyan jó minőségűnek tűnik, de a doboza, nem olyan mint a jobb oldali eredeti. Hozzászólásokban sem ilyen tokot mutatnak, amit én kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#6007) yossarian14 válasza pinnacle (#6006) üzenetére


yossarian14
tag

A tok ára mennyire jött ki mindenestül (szállítás, vám, stb)?

(#6008) jeni válasza pinnacle (#6006) üzenetére


jeni
félisten

a papírdobozban kapott az utángyártót lesz

(#6009) bul07 válasza Marci112233 (#6005) üzenetére


bul07
nagyúr

Öcsém vett tokok magának, meg vett nekem is
Mondtam hogy hívjon de nem tette
Átvettem mert hozott, de hogy én egy percet nem fogom rárakni az biztos
Ilyet hozott [link], nem is az arany színezése, hanem hogy oldal része fehér, na neeeemmm
2500Ft megy a kukába :D

Esetleg ha kell valakinek, posta plusz megegyezünk :DDD

Ha tudok valakitől kunyerálni ingyen szállítóst kupont akkor a aqua.hu gondoltam átmenti időszakra rendelek egy átlátszó szilikont 1200Ft körül [link], [link], [link]
De vannak elég pofás darabok is

Nálam az a gond hopgy a semmi közepén vagyok, és egyre többet kell fizetni a házhoz szállításért

Most éjszaka kibontom a telefont és beüzemelem, költözés
Ma délután volt a Samsung oldalán készleten fekete de lemaradtam róla, ha megtudtam volna rendelni 86e Ft-ért akkor ez a Király Lila ment volna vissza

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6010) pinnacle válasza yossarian14 (#6007) üzenetére


pinnacle
nagyúr

10,06$ volt. Nem vámolták. Ha jól emlékszem ilyen összegnél nincs vám, csak "bevizsgálási" díj.

jeni akkor megreklamálom, mivel eredetinek írják, mások sem kaptak ilyen dobozt. Semmi írás nincs rajta.

(#6011) bul07 válasza pinnacle (#6010) üzenetére


bul07
nagyúr

Mindenre lenne elméletileg +Áfa meg eljárási díj ami 400 vagy 800Ft(EU kívülről, még Angliából is)
Tehát ha nem csúszott volna át akkor olyan 1500Ft kellet volna még fizetned rá

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6012) yossarian14 válasza bul07 (#6011) üzenetére


yossarian14
tag

Emiatt is kérdeztem. Speedshop-nál 6100Ft a (tényleg) gyári tok. Ha az Alisra jön még a vámkezelés + áfa, akkor már majdnem ugyanott vagyunk árban.

[ Szerkesztve ]

(#6013) bul07 válasza yossarian14 (#6012) üzenetére


bul07
nagyúr

Vám csak nagyon nagy érték felett van és amúgy is pár százalék ha jól tudom

Az esetleges 27% Áfa ami kérdőjelessé teszi mostmár a rendeláseket, + a postának a díja met dolgozniuk kell amiért amúgy is kapnak pénzt a nemzetközi szerződések révén

Ezért is vagyok bajba mert a 1.5$ tokra rájön még plusz 500Ft ha nem csúszik átt
Régen ilyenkorra már 4-5fajta tok úton lenne, meg 3-4fajta üvegfólia is, de aplusz sarcok miatt ez már nem járható út

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6014) bul07


bul07
nagyúr

Ha valaki méret alapján akarna üvegfóliát venni
Most hogy nézegetem a legjobb méretben 154,5x69mm (154x69 is simán jó lehet)
155 már határeset
69.5 még beleférhet

Én most egy 155.5x68.5-ös A70-re valót teszek fel rá, lehet majd ha lesz tok akkor a tok felül hozzá fog érni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6015) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Ez írták a WhatsApp-tól.

Hol van ez a wifi ébrentartási beállítás? Adat háttérben engedélyezve van, bekapcsoltam az állandó mobilnetet, ha ettől megjavul akkor lehet wifi gond lesz. Bár szerintem próbáltam wifi nélkül és akkor sem jött meg a hívás.

(#6016) bul07


bul07
nagyúr

Költözés meg volt Smart Switch segítségével
Eddig egy alkalmazást vettem észre hogy nem akar működni
YouTube Vanced megnyitom és egyből össze is omlik és bezár

Így pár óra nyomkodás után
Hát hát

Az adaptív kijelző hektikusan működni, nem állítja a kijelző fényerejét a fényerősséghez elég gyorsan és van alá vagy felé mint ahogy jó lenne
Nem tudom miért

Érezni hogy kisebb a kijelző de
De van valami ami miatt még jobban érezhető
Nagyon alacsonyan van a felső sáv (Ahol a akku százalék, térerő, óra)
Itt van két kép hogy mire gondolok A70[kép] , A52 S [kép] , jól látható hogy vagy 2-3mm lejjebb van a A52 S esetén (nyissátok meg két lapon és váltogassatok közöttük akkor jól észrevehető hogy mire gondolok)
És így az alkalmazások ablakai is kisebbek, nem lesznek olyan nagyok az alkalmazások ablakai mint amilyenek lehetnének
Hogy lehetelne feljebb tolni?
Bármi megoldás érdekkel akár külön alkalmazás is

Lehet hogy a látásom se olyan már és azért a A70 kijelző mérete mintha jobban feküdne a szememnek

Sokkal vastagabb mint a A70, bár lehet hogy ez a tok hibája, így ez so so

Vegyesek az érzéseim, főleg hogy egy 3éves telefonról váltok és
(Eddig mindig feljebb léptem, túl jó telefon a A70 az a baj)

Szerk
Pár kép az üvegfóliáról hogy menyire passzol a 155.5x68.5-ös méret
[kép] , [kép] , [kép] , [kép]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6017) Aryes válasza bul07 (#6016) üzenetére


Aryes
nagyúr

Miért nem veszel A72-t...? Az az A70 utódja.

Sajnos mindenben nem fogsz találni jobbat, az A3(7)-nek sem mindenben méltó utódja ez a telefon, főleg méretben nem (te nagyot, én meg kicsit kerestem...), viszont máshol meg jobb. Az értesítési sáv azért magasabb, mert a kamerakivágás aljáig kell érnie, ez az A72-n is így van, ha ilyen apróságon fennakadsz, már most csomagold vissza a készüléket :))

(#6018) PyroS


PyroS
senior tag

Sziasztok.

Most váltottam egy Redmi Note 10Pro-ról egy Samsung A52s 5G-re. Azt szeretném megtudni.hogy fotozáskor,hogyan lehet a dátumot vízjelként bekapcsolni?

(#6019) gerner1 válasza bul07 (#6016) üzenetére


gerner1
veterán

"Eddig egy alkalmazást vettem észre hogy nem akar működni
YouTube Vanced megnyitom és egyből össze is omlik és bezár"

- 3rd party programok beallításait, mentéseit, stb : nem tudja migrálni ez sem. A gyári Samsung -os dolgok viszont csekély kivétellel ( pl: biometrikus adatok, néhány biztonsági beállítás, stb ) mind átkerülnek.

"Az adaptív kijelző hektikusan működni, nem állítja a kijelző fényerejét a fényerősséghez elég gyorsan és van alá vagy felé mint ahogy jó lenne
Nem tudom miért"

- LINK. De, ez, az A70 -nél is ugyan így volt/van...

(#6020) kugli válasza gerner1 (#6019) üzenetére


kugli
aktív tag

Egyébként van lehetőség "resetelni" a fényerő automatikát? Mintha FR-t nyomnék,és újra tanulná a mérési beállítások korrigálását?

(#6021) gerner1 válasza kugli (#6020) üzenetére


gerner1
veterán

(#6022) bul07 válasza Aryes (#6017) üzenetére


bul07
nagyúr

A72 nincs a Samaung oldalán, meg az tényleg mégkisebb előrelépés lenne A70-ről
A73 lenne de az igazi de azt itthon nem is forgalmazzák meg jó kis ára lenne biztos

Szoftveresen van ennyire lent, így simán lehetne feljebb, és akkor minden lehetne nagyobb
Mindegy lenne hogy a kamera miből vesz ell
Amúgy mehetett volna feljebb a kamera :)

Hát még tesztelem házból ki nem visszem van 14napom, bár ha Szlovákba kell visszaküldeni az azért nem buli, majd rákérdezek. Meg arra is hogy rendelés felétől is ell lehet e állni.

(#6019) gerner1

Oké akkor böszen állítgatom így az elején

..........

Megvolt az első töltés is
25W töltővel
20%-ról [kép]
67%-ra 30perc
84%-ra 41perc
91%-ra 50perc
100%-ra 66perc
4:57-kor tettem fel a töltőre és 6:03-kor fordult 100%-ra

Eddig ennyit merült

Ha ahogy használom 6-7% 1óra képernyőidő az igen jó

Próbáltam 60Hz-en a kijelzőt de valami nem volt kóser, bizergálta a szemmemet, de nem értem miért.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6023) bul07


bul07
nagyúr

Bocs hogy ennyit írkálok de most még új élmény :D

Találtam ilyet [kép]szerintettek valamelyikkel nem lehet feljebb tolni a felső sávolt
Nem merem csak úgy kapcsolgatni mert nehogy ne tudjam visszaállítani

Animációt is gyorsítottam de lehet visszarakom mert így nagyon idegbeteg a tempó
[kép]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6024) pinnacle válasza pinnacle (#6015) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ezt az alvó módban wifi ébrentartást, hol lehet bekapcsolni? Lehet nincs is ilyen beállítás? Wifi Haladó beállításnál nem találom. Pedig itt is írnak róla. Régebben ott volt.

(#6025) #51704320 válasza Aryes (#5917) üzenetére


#51704320
törölt tag

Köszönöm a választ.

(#6026) kugli válasza gerner1 (#6021) üzenetére


kugli
aktív tag

Köszi!

Hirtelen nem mertem törölni az adatait,mert ott volt értesítésben,hogy az akku statisztikai adatokat is törli egyben. Akkor az akku is "tanuló" módba kerül ilyenkor?

[ Szerkesztve ]

(#6027) donhellner


donhellner
tag

Jött ki frissítés függetlenre.

(#6028) gerner1 válasza kugli (#6026) üzenetére


gerner1
veterán

Nincs infóm. Talán egyszer ha töröltem, valamelyik korábbi S7 -esünkön. ~Tippre, az akku-stat -ot törli.
Én, amúgy is más módon tesztelem az akku elhasználódást, illetve, hogy változhatott-e bármi is (üzemidő) "ettől+attól" ...

(#6029) kengyel válasza donhellner (#6027) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez nagyon a hónap elején.

kengyel

(#6030) vectras válasza kengyel (#6029) üzenetére


vectras
tag

Valami nem stimmel vele mert kb 1 órája telepíti

(#6031) donhellner válasza vectras (#6030) üzenetére


donhellner
tag

Nekem felment simán 10 perc alatt.

(#6032) vectras válasza donhellner (#6031) üzenetére


vectras
tag

Így még nem jártam. Kb percenként ment fel 1 százalékkal. Most megy a teló de laggol. Délután gyalulni kell :)

(#6033) gerner1 válasza donhellner (#6031) üzenetére


gerner1
veterán

Nálunk is rendben.1👍

(#6034) gerner1 válasza vectras (#6032) üzenetére


gerner1
veterán

Recovery / OS gyorsítótár törlés után is laggol ?

(#6035) vectras válasza gerner1 (#6034) üzenetére


vectras
tag

Nem tudom előhivni :D

(#6036) rbelme85 válasza bul07 (#6023) üzenetére


rbelme85
kezdő

Szia!

A pillanatképeden bal felül látom az interneten sebesség (?!) mérést. Ha szabad kérdezni, hogy állítottad be?!

Köszönöm!

SiemensM35i>Nokia3510>SiemensSL42>SharpGX10>Nokia6230i>Nokia7310Supernova>Nokia5800XperssMusic>SamsungGalaxyS3>Honor8>Samsung GalaxyS20FE-SD4g

(#6037) gerner1 válasza vectras (#6035) üzenetére


gerner1
veterán

Nem tudod hogyan éred el / kell ? .... - vagy nálad nem müxik ? Mert nem mindegy....

Az elsőre (topik keresője...) egy példa : LINK

[ Szerkesztve ]

(#6038) bul07 válasza rbelme85 (#6036) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez az alkalmazás van fent a telefonon
De van hogy csak úgy eltűnik akkor rá kell nyomni és egy ideig megint működik, lehet van jobb nála

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6039) kengyel válasza vectras (#6030) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem volt tíz perc, és fent volt.

kengyel

(#6040) rbelme85 válasza bul07 (#6038) üzenetére


rbelme85
kezdő

Köszönöm! :)

De gyárilag szerettem volna bekapcsolni. De nem találtam eddig ilyen opciót az S20FE mobilomon.

Honor 8-on volt. :)

SiemensM35i>Nokia3510>SiemensSL42>SharpGX10>Nokia6230i>Nokia7310Supernova>Nokia5800XperssMusic>SamsungGalaxyS3>Honor8>Samsung GalaxyS20FE-SD4g

(#6041) vectras válasza gerner1 (#6037) üzenetére


vectras
tag

Nem tudom jelenleg gépre dugni. Szervizben van a laptopom.

(#6042) Predatorr válasza donhellner (#6027) üzenetére


Predatorr
őstag

Mindig ugyanaz a tartalom. :D

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#6043) jeni


jeni
félisten

A Samu Flip tok használatára van valamiféle alkalmazás vagy beállítási plusz lehetőség?

(#6044) donhellner


donhellner
tag

Recovery / OS gyorsítótár törlést szerettem volna ma csinálni, miután régóta nem tettem ezt meg. Az alábbi hibaüzenet látható a menüben:
"libfs_mgr error updating for slotselect"

Ahogy rákerestem a Google-ban, más készülékeknél is jelentkezik ez a felirat pl. S21 ultra, A73 5G. Megoldást nem találtam rá.
Másnál is van ilyen hibaüzenet? A telefonom amúgy hiba mentesen működik.

(#6045) sanyci válasza jeni (#6043) üzenetére


sanyci
senior tag

Valahol a menüben lehetett beállítani, de szokás szerint nem találom, hogy hol és neten rákeresve is azt írják, hogy felteszed és működik, mert NFC-s...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#6046) Aryes válasza sanyci (#6045) üzenetére


Aryes
nagyúr

felteszed és működik, mert NFC-s...

Az furcsa lenne, ha a fixen a telefonon lévő tokban egy fixen beépített NFC lenne, onnantól ugyanis az NFC-t semmi másra nem lehetne többet használni.
A telefonban lévő mágneses szenzor felismeri az eredeti tok mágneses mezőjét vagy valami ilyesmi. Egy újraindítás mintha kéne felrakás után, hogy megjelenjen a menüben, de ez nem biztos (még sosem volt ilyen tokom).

[ Szerkesztve ]

(#6047) sanyci válasza Aryes (#6046) üzenetére


sanyci
senior tag

Nekem viszont van. mindig is ilyet használtam, csak úgy eldugták a beállításait, hogy sose találom meg, amikor szükség lenne rá...
[link]
Szerintem meg nem véletlen, hogy a hasonló használati utasításokban mindig említik az NFC funkció bekapcsolását a tok "beüzemelése" előtt... :)

[ Szerkesztve ]

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#6048) sanyci válasza jeni (#6043) üzenetére


sanyci
senior tag

[ Szerkesztve ]

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#6049) gerner1 válasza donhellner (#6044) üzenetére


gerner1
veterán

A miénk is írja, de a menüsor összes funkciója működik.

(#6050) donhellner válasza gerner1 (#6049) üzenetére


donhellner
tag

Köszönöm a visszajelzést. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.