Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-22 11:09:32

LOGOUT.hu

Összefoglaló

Firmware letöltése
XEH (független) - 2024-04-01 (Frissítés: 2024-04-11) [Android 14]
TMH (Telekom) - 2024-04-01 (Frissítés: 2024-04-11) [Android 14]

A52s 5G ujjlenyomat olvasó tapasztalatok
Fotók a mobillal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10901) Aryes válasza Predatorr (#10900) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát amióta nem kapcsoltam a telefont energiatakarékos módba, nálam sincs vele gond. :F

De még senki nem reagált arra a kérésemre, hogy próbálja ki, hogy az okozza-e az indokolatlan melegedést+merülést, mert ha igen, az igenis rendszer szintű probléma és a frissítés hozta be ezt a hibát...

(#10902) gerner1 válasza Aryes (#10892) üzenetére


gerner1
veterán

Nincs most friss adatom, de valamelyik nap rámérek.

(#10903) Aryes válasza gerner1 (#10902) üzenetére


Aryes
nagyúr

:R

(#10904) Predatorr válasza Aryes (#10901) üzenetére


Predatorr
őstag

Érdekes, én is pont így voltam a problémáimmal, amíg magam meg nem oldottam azokat,vagy oldódtak meg egy újabb frissítéssel. :U :Y
Összefoglalom: nem lehet rendszerszintű probléma, mert a Samsung tök okés, másnál jó. :R
Energiatakarékban hogyan fogyaszthatna és melegedhetne jobban?🤔

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#10905) Aryes válasza Predatorr (#10904) üzenetére


Aryes
nagyúr

Energiatakarékban hogyan fogyaszthatna és melegedhetne jobban?🤔

Megint nem figyelsz. :U

[ Szerkesztve ]

(#10906) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Asszony A52s telefonjánál érezhetően leromlott a készített fényképek minősége.

A korábbiakhoz képest mosottabb, gyengébb dinamikájú, kisebb színmélységű képeket készít a telefon :(

Lehet ennek valami szoftvermódosítási oka, vagy valami mechanikai (kosz?) probléma lehet a lencserendszerben?

Belenézve nem látok semmi elváltozást :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#10907) Breki válasza Donki Hóte (#10906) üzenetére


Breki
veterán

Próbáld ki gcammel aztán, ha azzal is rossz a hardveres a hiba.

[kép]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#10908) Aryes válasza Breki (#10907) üzenetére


Aryes
nagyúr

Na b*szki, most mehetek újra ebédelni. :))

(#10909) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!
A kérdésem az lenne, hogy az "SD kartya behelyezve" állandó értesítést el lehet-e valahogy tüntetni? Csak úgy, tudom eltüntetni, hogy a teljes Rendszer UI értesítseket elnemítom?
Köszi!

═════════════════════════════════════════

(#10910) agy73p


agy73p
senior tag

Sziasztok,
Ritkán olvasom a fórumot.
Muszáj írnom, mert érezhetően csökken a telefon teljesítménye.
1. Lassabban, laggolva, gondolkodva nyílnak meg az appok. Nem számottevő ám, tizedmásodperccel lassabban és nem simán, hanem pillanatokra akadozva (pl fényképező, de akár néha böngésző is)
2. Az érintőképernyő most már rendszeresen kifagy. Nem tudok semmit tenni, csak hangerő mínusz + kikapcsolás gomb.

Ez utóbbi miatt szerviz?

(#10911) gerner1 válasza agy73p (#10910) üzenetére


gerner1
veterán

"Ez utóbbi miatt szerviz?"
- Amennyiben, a leírtak, a szokásos 'rutin-körök' után értendőek, akkor: igen .

(#10912) agy73p válasza gerner1 (#10911) üzenetére


agy73p
senior tag

Arra gondolsz, hogy appok tisztítása, vagy ilyesmi?

(#10913) gerner1 válasza agy73p (#10912) üzenetére


gerner1
veterán

Arra. APP -oké, OS -é, tárhely felszabadítás, esetleg valamelyik karbantartó modul a GoodLock -ból, stb, stb ... - majd, szeviz előtti végső (otthoni) lehetőség az FR.

[ Szerkesztve ]

(#10914) agy73p válasza gerner1 (#10913) üzenetére


agy73p
senior tag

Hát, egy év alatt ide jutott.
Baszki ....

(#10915) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Valaki próbálta már a Samsung Clear Standing Cover tokot? Nem is tudtam, hogy van gyári átlátszó is. Az a tartó "bütyök" nem zavaró? Remélhetőleg nem törik le 1 hónap után. Most az egyik legolcsóbb átlátszó tok. Gondolom mert kifutott típus.

(#10916) BigBear válasza pinnacle (#10915) üzenetére


BigBear
senior tag

Nézegettem valamikor, de egy valami miatt nem szimpatikus. A kameraszigetet nem védi, nekem ezért nem jött be. (Én egy [ilyen kis csúnyát használok :DDD ], tökéletes. Kicsivel a kijelző fölé nyúlik, szegény épp tegnap esett pofára a fürdőben járólapra, de gond nélkül vészelte át a dolgot. A kameraszigetet is védi, csak a lyukak látszanak ki.

Más
Mennyire van alapja ennek a 85% töltés korlátozásnak? Soha semmilyen akkukímélő módot nem kapcsoltam be, nem is figyeltem. Minden este töltőre felrak, reggel levesz 100%-on. 15 hónapja van meg a telefon, szerencsére semmiféle gondom nem volt vele még. Accubattery szerint 95%-os az akku. Ha így degradálódik, rég használhatatlanná avul mire akkuproblémák lennének... Csak akkor őszintén, van értelme az egész akkukímélősdinek?

(#10917) kutga válasza BigBear (#10916) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem nincs.

Let the Zone take me if I am.

(#10918) Aryes válasza BigBear (#10916) üzenetére


Aryes
nagyúr

Gyorstöltést használtál ez idő alatt?
Én már nem tudom, mit gondoljak erről, ugyanúgy használtam kb. ugyanannyi ideig a telefont, mint te, annyi különbséggel, hogy bixby rutin segítségével éjszakára 85%-ra korlátoztam a töltést úgy, hogy csak reggel töltse fel 100%-ra. nálam 85%-ot ír rá az AccuBattery, nálad meg 95%-on van... :F
Nem tudom, hogy ez a rutin zavarta össze az akkustatisztikát, vagy tényleg ennyit romlott az akku állapota, de nagyon nem világos, hogy mitől.

(#10919) orso0355 válasza BigBear (#10916) üzenetére


orso0355
őstag

Rengetegszer volt már róla szó. :U
Én se foglalkoztam ezzel soha. Minden telefonomat 4-5 évig használtam, este töltő, reggel 100% le, kész. Soha nem az akku miatt cseréltem őket.

[ Szerkesztve ]

(#10920) Breki válasza kutga (#10917) üzenetére


Breki
veterán

Természetesen van.

akkumulátor kapacitása (töltéstaroló képessége) minden töltésciklust követően csökken.
Persze a telefon van érted, de pár dologra érdemes figyelni:

"Érdemes sűrűbben tölteni, de a 100%-os töltöttségi szint elérése előtt lecsatlakoztatni a töltőről, alacsony százalékon sem érdemes huzamosabb ideig működtetni a készüléket, mert ez még gyorsabban tönkreteheti az akkumulátort, mint a teljes töltöttség.

A másik probléma, hogy sokan munkából hazaérve, vacsora és az esti film vagy meccsnézés után töltőre dugják a készülékeiket és amíg alszanak, reggelig így is hagyják. Ez azért probléma, mert minél többször, és minél hosszabb ideig van teljes töltöttségi szinten a készüléked akkumulátora, annál gyorsabban romlik annak kapacitása.+

Az esti rádugás és töltés szerintem az egyik legrosszabb, a túltöltés ellen minden készülék védve van, ezért sokan azt hiszik ez nem gond, de nem is ezért káros hanem a készülik úgymond izmozik, kicsit merül aztán töltődik állandóan 100% körül és használja a töltési ciklust.

A fenti az idézett szakszöveg, szerintem ami a lényeg tölts gyakran, kevesebbet
Erre írtam itt korábban jó és egyszerű módszert ezt nem részletezném.

Lényeg, a töltési ciklussal való spórolás, becslések szerint az akkumulátor 5-10 százalékban sérül minden 100 befejezett töltési ciklus után. Egy töltési ciklusnak az számít, ha nulláról egészen a 100 százalékos töltöttségi szintig

Én nem figyeltem eddig a 100%-ra, erre van ugye az okos kábel, este általában nem töltöm, ritkábban töltöm gyors töltéssel., viszont napközben többször töltőn van, így nem használja addig a töltési ciklust, illetve nekem ráér napközben a gép előtt lassan feltölteni normál töltéssel.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#10921) BigBear válasza Aryes (#10918) üzenetére


BigBear
senior tag

Gyorstöltővel használom, egészen pontosan ezzel töltöm.
Max. 65W össz (QC3-mal 36W ha jól tudom) gyorstöltő, még 7600 Ft-ért vettem 2021-ben. Tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#10922) Qtyii válasza Breki (#10920) üzenetére


Qtyii
tag

istenem ... 85%-os rutinról nem hallottál? Í(2 vel fejebb írta a kolléga) sőt ha jól tudom az accubattery pro is tud ilyet és mehet egész éjszakára a töltőre.
ez a teló legalább 6-8 óra képernyőidőt tud átlagosan úgyhogy ha a felére lemenne az még az is jóval több mint mondjuk egy s22-nek vagy iphonennak :)
de nem megy a felére a támogatási időszaka 3-4 év alatt úgyhogy semmi para
használd azt kész, max csinálj egy rutint 85%-ra és a 100%-ra csak reggel kelés előtt fél órával töltse fel és biztos bírja a napot..
bár én próbáltam 85%-al indulást reggel és akkor is bőven bírja a napot :)
ennek jó akkuja van céges telónak tervezték.. úgyhogy
mondjuk azért próbálok odafigyelni hogy az appok amiknek nem fontos ne használják a gps- stb feleslegesen ha nem használom őket...
meg kell nézni mi meríti a telót legjobban és mérlegelni kell hogy ez jogos-e

[ Szerkesztve ]

(#10923) Breki válasza Qtyii (#10922) üzenetére


Breki
veterán

istenem? :-)

De hallottam és értem a lényegét, hogy reggel kezdené el tölteni.100%-ra

de nem ez volt a lényege, hozzászólásomnak.
Nem arról van szó, hogy ne tudnám beállítani, hogy 85%-ig töltsön, hisz a telefon is tud ilyet alapból, hanem, hogy számomra van egyszerűbb módszer ami jobban bevált.

Nekem nem kell erre rutin, és nem kell, hogy reggel 100%-on legyen, de ha kellene is csak rádugnám okos kábelre és el van intézve.

A lényeg inkább azon van, hogy napközben többször rajta van és így nem használom a töltési ciklust. Erre a részre próbálok figyelni, meg így is praktikus.

Nem parázom nem nézegetem a töltési adatokat, nem állítok be erre rutinokat csak használom ahogy bevált.

Abban egyetértünk, hogy jó az aksija és sokáig bírja, nekem este kb 43% között szokott lenni az reggel teljesen elég, napközben meg rátöltök

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#10924) DrKapocs válasza Breki (#10923) üzenetére


DrKapocs
őstag

Már megbocsá', de nektek valami akku/töltés fétisetek van? ;]

Egy "ici-picit" túl van lihegve ez a töltés téma szerintem. Egyetlen telefonomban sem halt meg ideje korán az akku, kivéve, ha felfőztem navigációval. De 2-3 évig azon görcsölni, hogy majd egyszer tönkremegy az akku és így-úgy 85%-ra, optimalizálva töltöm, na ez nekem sok. Hát majd kicserélik, ha tönkre megy. Amúgy is, a többség eladja, mire tönkre menne benne az akku.

[ Szerkesztve ]

(#10925) DrBubo77 válasza Breki (#10923) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Mi az, hogy nem használod a töltési ciklust? :F

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#10926) kugli válasza DrKapocs (#10924) üzenetére


kugli
aktív tag

És a többi alkatrészt nem is említettük. Kijelző pl,ha felébresztem a telefont,a hangszóró,ha hívnak ;] :P
:R

(#10927) Gloob válasza DrKapocs (#10924) üzenetére


Gloob
addikt

+1 erre a hozzászólásra!👍 Azért biztosan nem fogom figyelgetni, meg vigyázni a 30-80% közötti töltésre, amivel gyakorlatilag dobom az akku kapacitásának a felét, hogy esetleg fél évvel tovább bírja az akkumulátor. Volt jó pár telefonom, de még egyetlen egyben sem cseréltem akkut, és szinte mindegyik telefonomat eladtam. Még senki nem jelzett vissza, hogy az üzlet után neki akksit kellett cserélni.

Samsung Galaxy A52S

(#10928) PirosHello válasza DrKapocs (#10924) üzenetére


PirosHello
senior tag

Mivel a cég 2 évente cseréli ingyen a telómat, így ez pl. engem nem érint. De ez a sokszínűség, valakinek ez az egyik szempont, amire nagyon figyelni szeretne. :R

Ha a cég nem cserélné, max. 2,5 év után akkor is lecserélném, de nem az akku miatt. Tölteni naponta is tudom akár. Viszont nem vennék csúcskategóriás telót, mert sokat buknék rajta ilyen életciklussal, amennyit nálam van.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#10929) ricsip válasza DrBubo77 (#10925) üzenetére


ricsip
addikt

itt én is megálltam 1 pillanatra az olvasásban :))

-

(#10930) Breki válasza DrKapocs (#10924) üzenetére


Breki
veterán

huhhh

Nektek????,, nem, nekem nincs.
nem töltöm csak 85%-ig, optimalizálva, nem állítok be rutinokat ezt is írtam

egy okos kábelt vettem és két töltőt és napközben töltöm mert úgy praktikus, ebben mi a görcsölés?

a dőlt szöveg meg idézet ugye...

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#10931) Breki válasza DrBubo77 (#10925) üzenetére


Breki
veterán

Most ha erre itt érdemben válaszolok, akkor megint lesz két hozzászólás nekem címezve, hogy miért görcsölök a témával. :W :W
Egyik ugye azért szól be miért nem állítok be rutint rá aztán jón a másik, meg pont az ellenkezője, hogy miért állítom meg stb :-)

Szóval csak röviden.
Volt egy tanulmány korábban a töltési ciklusokról, ki lett tárgyalva akkor valamelyik fórumban is itt, most lusta vagyok visszakeresni.

Ha jól emlékszem vagy az Apple-től vagy-a korábban említett app készítőjétől.

Arról volt szó benne, hogy a ciklus az egy teljes töltést jelent, amikor 0-ról 100%-ra töltjük az akkumulátort, Ha például a töltöttségi szint 50%-on van és feltesszük töltőre, ebben az esetben nem veszítünk egy teljes ciklust csak egy felet. Tehát a töltések összeadódnak.

Illetve a szakértő azt is elmagyarázta, ha a telefon naponta többször a töltőn van, addig nem fogy a töltési ciklus mivel akkor nem az akkumulátort dolgoztatja és nem az akkumulátort meríti.

Biztos nem teljesen pontos, így a megfogalmazás (aki ebbe akarna belekötni), de ez a lényege. .

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#10932) Aryes


Aryes
nagyúr

Mit indítottam el már megint

(#10933) PirosHello válasza Aryes (#10932) üzenetére


PirosHello
senior tag

Ne analizáld a telódat. Működik? Akkor használd és ne kérdezősködj annyit....... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#10934) pinnacle válasza BigBear (#10916) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Megvettem, utolsó darab, azért volt ilyen olcsó. Masszívabb (nekem egy kicsit "bumfordi", de ez az ára ennek), mint a Silicone Cover, talán nem is annyira tapadós. Kitámasztó, nem az örökkévalóságnak szól, de amennyit én használom, arra jó lesz. Felhajtva, diszkrét Made in China jelenik meg. :)

(#10935) Predatorr válasza Aryes (#10905) üzenetére


Predatorr
őstag

Vagy te nem írsz egyértelmüen, hol ezt, hol azt. :P Hagyjuk. :R

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#10936) Aryes válasza Predatorr (#10935) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én kb. háromszor konzekvensen leírtam, hogy energiatakarékos módból visszakapcsolva bolondul meg. De legutóbb újraindítás után egy fél napig melegedett, pedig nem kapcsoltam energiatakarékos módba. 🤔

(#10937) orso0355 válasza DrKapocs (#10924) üzenetére


orso0355
őstag

+1!

Egy éves a telefonom, sokat játszom rajta, összevissza töltöm, mint ahogy mindig is, a korábbi telefonjaimat is. Az itt említett accubattery app szerint 95%-os az akku. De ha nem annyi az se zavar :D ez egy telefon. Használom, töltöm.

Természetesen mindenki úgy használja és tölti, ahogy neki a legmegfelelőbb. De azért ekkora ügyet nem kell csinálni a töltési szokásokból. :N

(#10938) DrKapocs válasza orso0355 (#10937) üzenetére


DrKapocs
őstag

Nekem volt gondom a töltéssel, de ezért az elsőként vásárolt A52s-hez kapott gyári töltő és/vagy kábel volt a felelős. A második készülékhez kapott töltőt és kábelt ki sem bontottam. Helyette vettem egy ilyen Blitzwolf töltőt és egy ilyen kábelt. Nem innen és közel sem ennyiért. Mióta ezt és a régebbi a Blitzwolf töltőmet használom, soha nem volt olyan jellegű kiírás, hogy "a várható töltési idő 23 óra".

Magánál a töltésnél/akkukímélésnél egyébként nálam is csak néhány szabály van:
- Kocsiban, navigáció során lehetőség szerint nem töltöm a készüléket. Nem lenne probléma, ha lemerülne, 2 készülékem van; bár olyan hosszú útra még soha nem sikerült mennem. Lehetőség szerint úgy rakom a tartóba a készüléket, hogy ne süsse a nap, illetve a szellőzőrácsra, ahol a klíma által befújt hideg levegő közvetlenül éri. Ha ismerem az utat, akkor kikapcsolom navi során a képernyőt; ha újra kell a segítség, akkor pedig be. Hanggal navigál kikapcsolt kijelzővel is (legalábbis a legtöbb navi, pl. official iGO, Sygic, Waze, Maps).
- A szabadtéri kondiparkban nem teszem tűző napra a készüléket.
- Gyorstöltést nem igazán használok, bár ennek nem aggódásbéli oka van. Egyszerűen ráér töltődni, felesleges számomra.

Ennyi, egyébként akkor és úgy töltöm, ahogy megkívánja a kábelt. :)

(#10939) Qtyii válasza DrKapocs (#10924) üzenetére


Qtyii
tag

nekem nincs kikérem magamnak :D :))

(#10940) Qtyii válasza Aryes (#10932) üzenetére


Qtyii
tag

te vagy a hibás :)

(#10941) Trooper82


Trooper82
senior tag

Accubattery szerint 97 % - os az akkum. Lassan másfél éves, nem használok rutint és altalaban egész éjjel toltőn lóg gyorstöltéssel ,akkuvédelem kikapcsolva....

[ Szerkesztve ]

(#10942) gerolka


gerolka
tag

Mikor megvettem a telefont, egy éve, vettem rá üvegfóliát is, kb egy hónapja leszedtem mert kezdett feljönni. Olvastam itt a fórumon, hogy sokan nem használnak fóliát, gondoltam ha másnak is bírja így akkor nem rakok fel újat.
Nos megbántam!
Gorilla Glass 5 ide vagy oda normál használat mellet pár olyan mély karc van a kijelzőn, hogy körömmel simán érezhetőek, amit nem is értek mi okozta, még csak le sem esett amióta megvan! Nyilván használat közben ezek még csak nem is láthatók, de mégis bosszant.

Úgy döntöttem veszek rá fóliát, de itt jön a kérdés milyet?

(#10943) Breki válasza Trooper82 (#10941) üzenetére


Breki
veterán

Ezekkel a beírásokkal tulajdonképpen mit akartok bizonyítani? :)

Ha jjól emlékszem pont-e program dokumentációja is elnagyarázta és méri a töltési ciklusok okozta elhasználódást, sőt mint korábban említettem tanulmányuk is vanln erről.

De mert most szám amit kiír jó egyértelmű az bizonyítja l, hogy amit egyébként írnak hülyeség?

Abban egyetértenek, hogy mindenki használja ahogy akarja, de nehogy már bebdzéljétek nekem, hogy amit egyetemlegesen írnnak az ilyen típusú akuk töltéséröl az valótlan

Na de ezzel zártam is más téma

Násnál.is van az, hogy a Galaxy Store olyan programot is akar frisdíteni amit Google playel raktam fel, és olyan is volt, hogy felajánlott frissítést miközben a Google play szerint a legfrissebb volt fent

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#10944) dragon1993 válasza gerolka (#10942) üzenetére


dragon1993
őstag

Ha csak a karcolás ellen akarod védeni akkor hidrogén fólia Aliexpressről

(#10945) Breki válasza gerolka (#10942) üzenetére


Breki
veterán

Úgy emlékszem pont pár napja lettek kitárgyalva a fóliák

Én mindig elviszem a helyi mobiloshoz amit ő javasol rakja fel.
Mivel a régebbi tekefonbál is tökéletes volt végig szerencsére sehol sem jött fel, ezért ezt is odavittem.

Ide már nála vett fóliát rakott fel, míg a korábbi általa mérettre vágott volt, de úgy néz ki eddig ez is hibátlan.

Viszont ha már karcos ha jól tudom van olyan ami takarja és szinte láthatatkanná teszi.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#10946) pinnacle válasza gerolka (#10942) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Úgy emlékszem nem is kulcs karcolja meg az kijelzőt, hanem kvarc porszemek. Ráadásul amikor a telefont kivesszük a zsebükből még jól hozzá is nyomjuk a lábunkhoz. Nekem is van 3 karc. Spigen van rajta. Látom már nincs is a márkaboltban, gondolom kifutott. Viszont már 2db-ot adnak, 52-höz még csak egy járt.
Van újra olcsó gyári átlátszó tok. Nekem bevált.

[ Szerkesztve ]

(#10947) skroy válasza gerolka (#10942) üzenetére


skroy
senior tag

Nekem a legolcsóbb, noname fólia van rajta több, mint egy éve. Itt vettem a hardveraprón Igortól. Nem jön fel, a kijelzőt védi, ujjlenyomat olvasó működik rendesen. 1500 Ft szállítással együtt. Egy drága fólia sem nyújt többet. :)

(#10948) papesz5


papesz5
tag

Mi lehet a baj,ha zsebben,lezárva,kb. naponta 5-10 alkalommal hívja a segályhívót?Sokszor arra leszek figyelmes,hogy valaki hallózik,beszél a telefonon a zsebemben,és megint a segályhívó.Mit állítsak be,hogy ne ez legyen?
A másik,hogy sokszor feloldáskor,random programokat vannak a képernyőn,hol az időjárás app,hol épp a böngésző,hol a facebook,úgy,hogy lezárás előtt mindenből kilépek.
Az újjlenyomatolvasó sokszor fel sem old,vagy csak sokadikra.(Van rajt fólia,erre gondoltam.)
Biztos jó telefon,de közel egy év után sem tudom megszeretni.

Bazinga!!

(#10949) Predatorr válasza orso0355 (#10937) üzenetére


Predatorr
őstag

Cache pucolásról írtál, közben Ram tisztítást, stb, abba kötöttél bele. De mondtam: hagyjuk.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#10950) Predatorr válasza gerolka (#10942) üzenetére


Predatorr
őstag

Bő1 év alatt, fólia nélkül semmi karc, pedig potyogott párszor pofára is, 2000Ft-os, sarokerősített, átlátszó szilikon tokban.
A ragasztott leválik, ha üveget raksz rá, az alatt ugyanúgy törik a kijelző (beszoptam tokostul S8-cal), a folyékonyak, ha sérülnek, jó eséllyel csak kijelzőüveggel együtt jönnek le (szintén tapasztalat, de egy olvasztómester egy délután lejátszotta ügyesen), a karcelnyelő meg fél perc alatt csurom zsír lesz az ujjlenyomattól. :C

Papesz5: beállításokban bekapcsolható a védelem a vétlen érintések ellen. Engem inkább az bosszant, hogy használat közben néha mp-ekre eltakarja a képernyőt „a telefon védve a vétlen érintésektől” figyelmeztetés.
Ujjlenyomat olvasót újrakalibráltad fóliával?

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.