Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Sky666


Sky666
újonc

Időközben teszteltem a Samsung a51-eket és rájöttem hogy amíg kézmeleg a telefon addig sajnos nem működik rajta a gyorstöltés. Amikor a készüléket lerakom és a hőmérséklete 28C° alá csökken akkor beindul a gyorstöltés funkció. Ez valószínűsíthetően egy teljesen új biztonsági óvintezkedés mert a családunk által eddig használt egyik samsung készülékben sem tapasztaltunk ilyet. Érdeklődtem a Samsung ügyfélszolgálatánál hogy a telefon gyorstöltési lehetőségét hány C° fokon tiltja a készülék, de hosszas zenehallgatás után azt az információt kaptam, hogy TITOK... A családban van egy A30s készülék az gond nélkül tölt akár 36fokos belső hő mellett is. Kicsit tartok a nyári időszaktól hogy a telefon képtelen lesz a gyorstöltés funkcióra.

(#1152) Arcanine válasza donhellner (#1150) üzenetére


Arcanine
csendes tag

Köszi, úgy néz ki a gyári kábel kezdő megadni magát, másikkal egyelőre jól működik. :R

(#1153) wolf64


wolf64
tag

Sziasztok ! A nejemnek van egy ilyen telója és most furcsa dolgot produkál . Ha hívják rendesen kicsöng felveszi de öt nem hallják és ő sem hallja a hívót . tegnap próbáltam állítgatni de semmi el állítást nem találtam . Azért tettem egy próbát és működött tökéletesen többször is . Ma reggel üzent , hogy megint azt csinálja de közben magától helyre állt . Találkoztatok már ilyesmivel ? Mi lehet a gond ? Most megint süket , ja ilyenkor a videókat sem hallani de a csengő hang normálisan szól .
:))

(#1154) gada00 válasza wolf64 (#1153) üzenetére


gada00
aktív tag

Elkdi valahová a hangot, bluetooth vagy közelu megosztás.... más nem jut eszebe

(#1155) wolf64 válasza gada00 (#1154) üzenetére


wolf64
tag

Az lehet mert a bluetooth bekapcsolt magától reggelre . A - média és eszközök - kapcsolta be . Ja és kipróbáltam . hívtam de süket és néma volt ,viszont bekapcsoltam a kihangosítás rögtön üzemelt tökéletesen .

(#1156) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az A71 fórumán olvastam, hogy az ujjlenyomatot úgy célszerű felvenni, hogy kézkrémmel bekenjük a kezünket, s mikor felszívódott, akkor adjuk hozzá az ujjlenyomatot.
Kipróbáltam.
Úgy érzem, lényegesen jobban működik így a feloldás, jóval többször ismeri fel az ujjlenyomatot.

(#1157) donhellner válasza GEPESZ66 (#1156) üzenetére


donhellner
tag

Kipróbáltam, én sajnos nem érzek pozitív változást :(

(#1158) Klitschko


Klitschko
tag

Sziasztok!

Vettem egy a51 mobilt itt a hardveraprón. A szelfi kamera teljesen homályos képet mutat és készít. Tisztítottam, alapbeállításokat visszatettem, más kamera app-nál is ez a helyzet.

Hardveres gond lehet?

(#1159) gada00 válasza Klitschko (#1158) üzenetére


gada00
aktív tag

[kép]
Ennyi , beltér 5x230 Lux

[ Szerkesztve ]

(#1160) mizoli válasza gada00 (#1159) üzenetére


mizoli
addikt

Ha jól látom, már üres az üveg.
Akár ez is lehet a magyarázat 😁🍻

(#1161) gada00 válasza mizoli (#1160) üzenetére


gada00
aktív tag

Nem a telefon itta, ez ilyen

(#1162) Klitschko válasza gada00 (#1161) üzenetére


Klitschko
tag

Nincs nálam most a teló, de ennél nagyságrendileg rosszabb.

(#1163) Klitschko válasza Klitschko (#1162) üzenetére


Klitschko
tag

Hazaértem küldöm a csoda képet.

(#1164) Klitschko válasza Klitschko (#1163) üzenetére


Klitschko
tag

Ezt tudja. Talán egy gyári visszaállítás segítene?

(#1165) mizoli válasza Klitschko (#1164) üzenetére


mizoli
addikt

Ez a kép úgy néz ki, mintha a lencse koszos/zsíros lenne, plusz a telefon bemozdult volna a kép készítés közben. Először ezeket kellene kizárni.

(#1166) Klitschko válasza mizoli (#1165) üzenetére


Klitschko
tag

Lencse tisztítva, bemozdulás nincs. Olyan mintha, az üveg alatt lenne valami... Elvileg ez csak akkor lehetne, ha szét volt szedve. Mintha, egy fólia darabka lenne a lencsén az üveg alatt.

[ Szerkesztve ]

(#1167) Klitschko válasza Klitschko (#1166) üzenetére


Klitschko
tag

Sajnos az eladó hallgat, pedig nem bárány.

[ Szerkesztve ]

(#1168) Zeki válasza Klitschko (#1164) üzenetére


Zeki
nagyúr

Eredeti A51?

(#1169) Klitschko válasza Zeki (#1168) üzenetére


Klitschko
tag

Igen, euronics-ból.

(#1170) gada00 válasza Klitschko (#1164) üzenetére


gada00
aktív tag

Ugen ez élettlen nem a gyári gagyiság. Sumán lehet higy hibás , szesett a lencse. Nem garis már?

(#1171) Klitschko válasza gada00 (#1170) üzenetére


Klitschko
tag

A garancia levél megvan, számla nincs. Így problémás sajnos.

(#1172) gada00 válasza Klitschko (#1171) üzenetére


gada00
aktív tag

A vásárlás dátuma azin is rajta van, ha meg kell a számla az is náluk van, tudnak másolatot nyomtatni, ők állították ki.

(#1173) TaRka94


TaRka94
senior tag

Asszonynak megjött a 11 telekomra.

(#1174) dssport


dssport
tag

Sziasztok!

Párom számára keresek i6S helyett egy Samsung telefont. Más márka nem jöhet szóba. Olvastam hozzászólásokban, hogy panaszkodtatok a sebességére -nálunk is elég kardinális-.

A lassúság csak játéknál vagy hétköznapi használat során is tapasztalható? Semmi extrára nem használja a telefont: messenger appok, kamera, mail fiókok kezelése, okosotthon app, böngészés (edge), one drive, telefonálás ugyebár....... :D

Erre tényleg nem ajánlott a készülék? inkább A71? vagy próbáljuk kihúzni és várjunk az utódokra (A52/A72)?? Bár gondolom, hogy azok drágán fognak kezdeni kiindulva az A32-ből.... Meg abból, hogy az A71 lényegében ugyanannyi, amennyiért 1 éve a sajátomat vettem...

És még egy nem nélkülözhető kritérium: min. 3 évig használunk 1-1 készüléket. Ennyit ki kell bírnia. Ameddig kellemesen használható nem húzza a belét, mi soha nem cserélünk...

(#1175) gada00 válasza dssport (#1174) üzenetére


gada00
aktív tag

A71 mindenképpen jobb választás, amennyivel drágább annál sokkal többel használhatóbb.

(#1176) Zeki válasza dssport (#1174) üzenetére


Zeki
nagyúr

USZAV. A mindennapi használat során.

(#1177) csacsi67 válasza dssport (#1174) üzenetére


csacsi67
addikt

Pont amit felsoroltál nem igazán használható .6S után nem biztos ,hogy nem lenne csalodás .SE 2020 a nyerő ha már telefont szeretne.

(#1178) dssport


dssport
tag

Köszönöm szépen a válaszokat!

gada00 - szerintem A71 lesz neki is, bár jobb lett volna 100.000 forintért vagy alatta megúszni a mókát, de ez manapság úgy látom, hogy felejtős... ((max valami kínai telefonnal lehet próbálkozni, azt meg nem kérünk))

Zeki - USZAV - Ezen gondolkoztam egy röpke 15 másodpercet, de rájöttem, hogy mit takar a rövidítés. :D

csacsi67 - SE2020 - még mindig drága és az is marad... plusz véleményem szerint azért elbírt volna egy kicsit több innovációt, vagy jobb akkut, nagyobb kijelzőt. Azt mondjuk a javára kell írni, hogy 3-4 akár 5 évig is telefon lesz. ((kérdés, hogy valaki akarja-e ennyi évig használni/nézegetni azt a tudást/formát))

Olvastam a cikket a hamarosan várható A52/A72 bemutatóról, nem tudom, hogy itthon csak az 5G modellek jönnek-e, de ha igen akkor azokra teljesen felesleges lenne várnunk, mert szerintem még az SE-nél is drágábbak lesznek... Esetleg egy minimális A71 áresést okozhatnának a megjelenő új modellek, de szvsz nem fognak... szépen belövik főlé aztán kész. Azt pedig végképp nem gondolom, hogy azonos szolgáltatók kínálatában 4G és 5G modellek párhuzamosan fognak futni.

(#1179) GEPESZ66 válasza TaRka94 (#1173) üzenetére


GEPESZ66
veterán

De mikor jön meg az One UI 3.1?

(#1180) csacsi67 válasza dssport (#1178) üzenetére


csacsi67
addikt

Az A51 ben is van ami tudja az 5G csak itt nem forgalmazzák.

(#1181) TaRka94 válasza GEPESZ66 (#1179) üzenetére


TaRka94
senior tag

Azt nem tudom, ennek is örülök már, bár a70emre is jöhetne.

(#1182) Atla


Atla
senior tag

Most frissítettem. Android 11. Oneui 3.0. Még lassabbnak érzem a telefont. És folyamatosan dobálja ezt. Valamit nem lehet ellene tenni, csak regisztrálni?

(#1183) Zeki válasza dssport (#1178) üzenetére


Zeki
nagyúr

Napi használatban kimondottan idegesít a telefon.
Borzasztó lassan tárcsáz, lassan fényképez, kinyitom a tokot mikor csörög és nem látom jó ideig, ki a frász hív.
De a Minecraft jó fut online-ban, ezért a fiam szereti.

(#1184) csacsi67 válasza Zeki (#1183) üzenetére


csacsi67
addikt

Brutális tényleg. SE 2016 kenterbe veri .

(#1185) VGYke


VGYke
addikt

Azt hogyan lehet megoldani, hogy ha a telefon bluetoothon folyamatosan csatlakozik a Galaxy Watch3 okosórához és beülök az autómba ahol AndroidAuto fut szintén BT csatlakozással a telefonhoz, akkor a telefon beavatkozás nélkül csatlakozzon le az óráról és csatlakozzon az AndroidAuto-ra :F

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#1186) VGYke válasza VGYke (#1185) üzenetére


VGYke
addikt

Magamnak válaszolok: a telefon tud 2db (vagy több? ezt nem próbáltam) BT kapcsolatot, tehát egyszerre tud csatlakozni a Galaxy Watch3 okosórához és az autó fejegységéhez is!
Amit benéztem: a fejegység csak akkor "éleszti fel" BT-t, ha az autóra ráadjuk a gyújtást, nem elég a rádiót bekapcsolni, ha nincs indítás.... Bár ez a működés gondolom fejegység függő....

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#1187) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok!

Tervezem egy ilyen vas beszerzését. Ami fontos lenne, az FM rádió. Sokszor airplane módban van a készülék, gondolom Samsung tiltja a rádiót is.
A linkben szereplő megoldással ki lehetne cselezni ezt?
[link]

(#1188) marco0007


marco0007
tag

Sziasztok! Másnál is előfordult, hogy a világító szélek nem működnek? Köszönöm a választ!

(#1189) gada00 válasza marco0007 (#1188) üzenetére


gada00
aktív tag

Nálam Sose működött.
Vagy ez : https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/edgelighting/edgelighting-1-0-28-release/
Vagy edgelightingpro

(#1190) SpongyaBob válasza marco0007 (#1188) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Bárcsak ez lenne a legnagyobb baj, hogy nem működnek a világító szélek.. :(

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1191) csacsi67


csacsi67
addikt

Nem tudom valaki tudod -e megoldást köszi [link]

(#1192) Arcanine válasza csacsi67 (#1191) üzenetére


Arcanine
csendes tag

Nekem egy Nokia 7 plus ugyanígy működött egy Galaxy watch órával, hogy magától soha nem csatlakozott vissza, viszont az A51 meg simán, szóval én arra tippelnék, hogy más márka és ezért a telefon nem képes rá, de lehet ez hülyeség.

(#1193) csacsi67 válasza Arcanine (#1192) üzenetére


csacsi67
addikt

Köszi a választ de már megoldott igaz én sem tudom hogyan de most már minden ok.

(#1194) Vazil


Vazil
tag

Sziasztok! Gcam-et használ valaki? Ha igen, mik a tapasztalatok vele?

(#1195) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok.
A záró/feloldó képernyő képe, mintha dark mode effektet kapna olykor. Igazából helyzet, nyitott app, idő... Mindentől függetlenül, tapasztalatok szerint.
Nem, nincs is bekapcsolva a sötét mód. :)

Több fórumon beszéltek már erről Samsung Galaxy készülékek esetén, de a megoldást egyelőre nem lelem.

Valaki találkozott közülünk a jelenséggel, és esetleg még is tudta oldani valamiképpen?

(#1196) burriebonz válasza Atla (#1182) üzenetére


burriebonz
tag

Basszus nekem is ezt csinálja, de csak ha újraindítom! Idővel lenyugszik, de marha idegesítő tud lenni! :(((

(#1197) gada00


gada00
aktív tag

Pár napja hívás utan nem dobja fel a képernyőt , sötét marad mintha még azt ézékelné hogy beszélek rajta, pedig már anyázok mert nem tudom miért nem látom a kijelzőt bekapcsolva.....

(#1198) SpongyaBob válasza gada00 (#1197) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nekem van, hogy a nem fogadott hívást sem jelzi... Minden frissítéssel egyre rosszabb és lassabb.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1199) gada00 válasza SpongyaBob (#1198) üzenetére


gada00
aktív tag

És újnak se volt jó

(#1200) gada00


gada00
aktív tag

Viber meg messenger értesítések se jönnek meg, van hogy soha van higy órákkal késöbb.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.