Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) xZer0kidx válasza notmiami (#200) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Én is ajánlanám DE: Akksi nem rossz, de pl. a másik telefonom ugyanekkora akksival sokkal jobb üzemidőt hoz, szóval ez nem kiemelkedő, inkább nagyon átlagos. A rendszersebesség lényegesen lassabb mint a csúcsmodelleken megszokott, de ez várható volt. A proci, de inkább a 4 giga ram kicsit kevésnek érződik a one ui-nak. Néha (pl. tegnap) vállalhatatlanul belassul - igaz egy újraindítás megoldotta (amit a rendszer automatizáltan javasol is). A kamera app nem gyors, mondhatni elég lassú és a fókuszálással is néha gondban van, szóval ez egyértelműen középkategória. A kijelző pedig felébresztéskor 10/7-szer "villan" egyet nálam, de nem tudom miért... (kicsit ilyen megakadás érzése van)
Tudom egy régebbi flagship telefonnal "használom" együtt, de annak ellenére, hogy egy szerethető és nagyon szép telefonról van szó, nekem az üzemidő meg a rendszersebesség kissé csalódás. Lehet ezt kellene megszoknom, hogy ez középkategória mert ezt leszámítva valóban jó "kis" készülék - one ui-al, knox-al, bixby-vel, spotify integrációval...

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#202) notmiami válasza manokaki (#198) üzenetére


notmiami
tag

Es az S10e-hez kepest milyen? Az tetszene még árban, de annak meg az akksirol irtak sokan h gagyi

(#203) manokaki válasza notmiami (#202) üzenetére


manokaki
őstag

Mivel nekem a fényképező nem lényeg , az nem volt meghatározo .. Az S10E más , sokkal kisebb ezért kompaktabb , az aksiban gyengébb , az amoled kijelzője egy kicsit más szerintem ,nem annyira tulszaturált mint az A51-nek ( de nekem az jön be igazábol :) ) , árban sem összehasonlitható , fele annyi az A51 .

Nekem mint azt feljebb irták nincs lassulás , megakadás ,de mondom ez 6Gb Ramos , ázsiai piacra gyártott elvileg , de persze full magyar.......direkt erre vadásztam :D

(#204) vodrosjozsi válasza notmiami (#200) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Sztem nem hozza az s8-at de azért nem rossz ez.
Nappal szép képeket lehet vele csinálni, nem szörnyű ez, csak a helyén kell kezelni.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#205) manokaki válasza vodrosjozsi (#204) üzenetére


manokaki
őstag

Ez igy igaz , ez egy közép kategoria , gyönyörü kivitelben , bár a hátlap miatt ( müanyag üveg keveréke ) valakinek nem jön be , de az is szép csak megfelelően kell bánni vele....

(#206) psg5 válasza notmiami (#202) üzenetére


psg5
veterán

Torolheto bocs

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#207) psg5


psg5
veterán

Sziasztok! Valakinek osszehasonlitas a51 nokia 7 plus es/vagy redmi note 8 pro kamerájában?

Egyre jobban tetszik ez a samu ha tenyleg tudnak javitani kamera minosegen.

F.K.T.

(#208) manokaki


manokaki
őstag

Most ez jó ,hogy Sony kamera sensor van benne vagy nem ??

[ Szerkesztve ]

(#209) vodrosjozsi válasza manokaki (#208) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Persze, hogy jó. Általában csak a Sony nem tudja használni a szenzort a mobilokban :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#210) BlackLamb


BlackLamb
tag

Sziasztok!

Tapasztalta valaki, hogy a bluetooth, wifi mellett szakadozik? Tehát pl. a bluetooth füles hangja szakadozik stream közben. Külföldi fórumok is szólnak erről. A legutóbbi frissítés óta.

(#211) vodrosjozsi válasza BlackLamb (#210) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Igen, én is tapasztaltam.
Nekem egy buds van, de akkor nem a fülessel van a gond.
Jó tudni.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#212) xZer0kidx válasza BlackLamb (#210) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Szia! Sajnos igen, a U Flexen meg a Nixon Blasteren is akadozik a hang.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#213) BlackLamb válasza vodrosjozsi (#211) üzenetére


BlackLamb
tag

A legutóbbi frissítés óta van. Jelentettem hibának. Más régióba már érkezett javító frissítés. Várjuk mi is szeretettel.

(#214) vodrosjozsi válasza BlackLamb (#213) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nekem az asszem januári.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#215) Máté94


Máté94
addikt

Sziasztok!

Előre is elnézést, ha esetleg bicskanyitogató lenne a kérdésem. Hiába próbáltam utánajárni, nem igazán találtam kielégítő választ ebben a témában, pedig külföldiül néztem utána. :)

Azt szeretném kérdezni, hogy ez az A-sorozat kap kettő Android főverzió frissítést vagy sem?
Gondolok itt Android 12/S-re.

Köszönöm a válaszotokat! :R

(#216) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Bocs, válasz akart lenni: Máté94

Szia! Nagy valószínűséggel kap. Az A8 android 7-el indult és most 9 van rajta. E szerint mi is megkapjuk a 2 főverzió frissítést.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#217) vodrosjozsi válasza xZer0kidx (#216) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Igen, megkapja

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#218) Máté94


Máté94
addikt

Köszönöm a megerősítést mindannyiótoknak! :R

(#219) craftsman01 válasza vodrosjozsi (#204) üzenetére


craftsman01
senior tag

Ennyi pénzért ez egy k.k. ennek a feléért már s8-at veszel aminek a közelébe sem jár ez a valami. Jó persze az használt, és?

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#220) manokaki válasza craftsman01 (#219) üzenetére


manokaki
őstag

Azért ez nem biztos ,hogy annyira jó ötlet , lehet nem por és vizálló , de azonkivül , messze jobb mint egy S8 ami már Android 10 -t sem kapja meg , nem beszélve a többi dologrol.......

(#221) McReay


McReay
aktív tag

Sziasztok!

Asszony pajtásnak kihoztunk egy ilyen készüléket a Telekomtól, amit azóta 1.000x megbánt.

A telefonon futtatott alkalmazások szinte mindegyike folyton lefagy vagy akadozik, a kamera alkalmazás majdnem mindig hibával leáll.
Használhatatlan számára.
Én pár perc nyomkodás után konstatáltam, hogy ez a telefon tényleg használhatatlan, még a menüben is elég erős lagok jelentkeznek. A launcher néha újraindul rajta.
Hard reset volt, nem segített rajta.

Egy 2019 decemberi telefonról beszélünk és használhatatlan!? :F

Mit lehet ezzel a helyzettel kezdeni?
Szolgáltatóhoz visszavinni és hátha javítanak rajta vagy a Soc ennyit bír?
Csere vagy visszavásárlás szóba jöhet egyáltalán?

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#222) Nekton válasza McReay (#221) üzenetére


Nekton
aktív tag

Nademégis milyen telefon ez? ;)

(#223) xZer0kidx válasza McReay (#221) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Biztos az A51-ről van szó? Mert ez január közepétől kapható nálunk...

Amúgy szerintem senki nem tapasztalt még ennyi/ilyen anomáliát. Nekem egyszer volt egy erősebb belassulás, de egy újraindítás megoldotta.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#224) manokaki válasza McReay (#221) üzenetére


manokaki
őstag

Ez nagyon furcsa, mert 2 hete van meg és semmi baja, sőt , napi használatban azt mondom ,hogy nem veszek észre különbséget az S10e , Xiaomi mi9T Pro között , gyors , remek az aksi , jok a fotok még éjjel is , teljes mértékben megvagyok vele elégedve és nem 160,000 FT !
Söt azt kell ,hogy mondjam jobban bejön mint a Xiaomi Mi 9T Pro , pedig az is csak 100,000 volt !

Mondjuk nekem nem szolgáltatos !! Sőt 6Gb Ram-mal az ázsiai piacra szánt darab ,de pont ez kellett nekem !

[ Szerkesztve ]

(#225) McReay válasza xZer0kidx (#223) üzenetére


McReay
aktív tag

Tuti, hogy arról van szó.
Januárban hoztuk ki a Telekomtól.

Első perctől kezdve nem valami fényes a teljesítménye.

Hibás darabot fogtunk ki? :F

A legidegesítőbb dolog az az egészben, hogy a kamera teljesen használhatatlan.

Csinál egy képet, majd pár másodperc múlva kilép és visszadobja a főképernyőre. Visszalép a kamerába, de az előbb készített kép sehol....

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#226) McReay válasza manokaki (#224) üzenetére


McReay
aktív tag

Ez az EU-s piacra szánt "gyengébb" verzió.

Csináltam videót a kamera "működéséről" (már ha lehet annak mondani)

link

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#227) manokaki válasza McReay (#225) üzenetére


manokaki
őstag

Már rég visszavittem volna a telekomhoz , az tuti gyári hibás ! Ennyi !
Nem értem, higy ezzel mit kell várni :F

[ Szerkesztve ]

(#228) Atla válasza McReay (#226) üzenetére


Atla
senior tag

Nálam egy telekomos készülék van, lassan egy hónapja. Teljesen elégedett vagyok vele.
Ujjlenyomat olvasó lehetne jobb, illetve annak eltűnése néha az AOD kijelzőről egy picit fusztrál, pedig ki van kapcsolva az ütemezett újraindítás, de ennél nagyobb problémába nem futottam még.

(#229) vodrosjozsi válasza McReay (#225) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Bakker, ne csináld már..
Rég vissza vittem volna a helyedben

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#230) csacsi67


csacsi67
addikt

Igaz már feltettem a kérdést ez nem csak ezen a telefonon probláma ha nem általánoságba a galaxykon. A gmailes szinkronizáciora valaki talált e már megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#231) xZer0kidx válasza McReay (#225) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Egyértelműen hibás darab.Nálam teljesen jól megy a kamera app, és minden más is.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#232) xZer0kidx válasza Atla (#228) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Elvileg akkor tűnik el az AOD kijelzőről az ujjlenyomat olvasó, ha az ütemezett pin kódos feloldást kéri. Ha feloldod pinnel, a következő feloldásnál már újra ott lesz. Az újraindításhoz nincs köze, bizonyos időközönként a biztonság érdekében kéri a pint is.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#233) rigoberto


rigoberto
őstag

Az ujjlenyomat olvasó mindig probléma a Samsungnál? Nagyon fura, hogy a legnagyobb telefongyártó ilyen balfék e téren.

(#234) xZer0kidx válasza csacsi67 (#230) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Nekem most működik a gmail normálisan, sőt talán gyorsabb lett mind a samsung mail. Asztali gépről küldözgettem a másik gmail címemre és lezárt kijelzővel kb fél percen belül jelzett is.

A beállítások - blabla@gmail.com alatt:
1. Az értesítések : Mind-re lettek állítva.
2. Az értesítések a beérkezett üzenetekről: mindkettő pipa
3. Értesítések kezelése: értesítések megjelenítése, jelzés és rezgés is aktívra van állítva. Plusz a zárolt képernyőn a tartalom megjelenítését is kiválasztottam.

(viszont ahogy nézem kivették a frissítés gyakoriságának beállítását, eddig lehetett állítani, hogy azonnali legyen, óránkénti, stb.)

Tudom nem boldogít, de a Huawei-en is szenvedtem a gmaillel. De most lekopogom az A51-el megy rendesen. Ennek most örülök is mert nem szeretek egy dologra (mail, böngésző, blabla) több appot a telefonon tartani.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#235) csacsi67 válasza xZer0kidx (#234) üzenetére


csacsi67
addikt

Nekem meg pont forditva van Huawei van 2 is azon gond nélkül megy ezen a szinkronizáció áll meg valamiért ha be megyek a google fiokba ott a gmail fioknál egyedül van az a kis kör és abbam van egy oda vissza nyil az meg áll.Én már mindent ki probáltam amiket te felsoráltál de nem akar megjavulni a Samsung üfsz is beszéltem .Rá is csatlakoztak a telefonomra Ök nem látnak hibát a beállitásokban. De mint irtam ez nem egyedi eset más galaxyknál is probléma .Üss be a galaxyknál a keresöbe hogy gmail nagyon sokan panaszkodnak. Van egy Galaxy Tab is a családba avval soha ilyen probléma nem volt.

(#236) BlackLamb


BlackLamb
tag

Jött frissítés. Látszólag megoldotta a bluetooth problémát. Még tesztelgetem de eddig jó.

(#237) csacsi67 válasza xZer0kidx (#234) üzenetére


csacsi67
addikt

Tudod mit vettem észre a tegnapi nap ha töltön van akkor minden rendeben van a szinkronizácioval. Pedig be van téve a gmail az el nem alvó alkalmazások közé .Ma hivtam a samsungot holnap majd egy technikus rá nézz . Kiváncsi leszek mi lesz.Meg mondom öszintén egy kicsit zavar ez a probléma.

(#238) xZer0kidx válasza csacsi67 (#237) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Kívancsi vagyok én is, mert úgy, hogy nekem most jól megy ez így elég különös. Főleg ez a töltős verzió érdekes. A rendszer valamiért nagyon jegeli nálad a gmailt.

Gondolom megnézted de még az alvó beállításon kívűl, az alkalmazások - gmail - akkumulátor - háttérbeli tevékenységek engedélyezése és az akkumulátor használat optimalizálásában is lehet engedélyt addni neki/vagy elvenni tőle.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#239) csacsi67 válasza xZer0kidx (#238) üzenetére


csacsi67
addikt

Én már mindent kiprobáltam.

(#240) soadroli


soadroli
csendes tag

Hello.
A51 és Xiaomi Mi 9 SE között variálok. Akinek van tapasztalata valamelyikkel, akár mindkettővel, melyiket ajánlaná?
Előre is köszi :)

(#241) manokaki válasza soadroli (#240) üzenetére


manokaki
őstag

van , Mi 9se -m volt 2x is , semmi gondom nem volt vele , csak meguntam ,kicsit külsőre nekem divatja mult ( de jó a hardver és az ára ) , igy most az A51-t büvölöm már 1 honapja ez ugye picit nagyobb :) , aksi is ,kijelző is ( ami azért szebb is ,hiába amoled az Mi9 se is )

aksiban joval tovább birja, külsöleg hiába az üveg -müanyag keverékü hátlap szerintem sokkal szebb stilusa van ( fekete ) !

gyorsaságban semmi gondom , mondjuk nekem a 6Gb-os Ram verzio van, én nagyon megvagyok vele elégedve minden téren, nem cserélném el még az Mi 9T pro-ra sem , az is volt 1.5 honapig ugy hogy ismerem...

Hát ennyi ,ha a méret nem zavar szerintem jol jársz vele , a 4 Gb-os Ram variáciot nem ismerem , hogy mennyire vannak vele megelégedve, de szerintem nincs nagy különbség csak a Ram miatt!

(#242) adrian94


adrian94
őstag

Sziasztok. Ha rácsatlakoztatom a telefont számítógépre, miért csak a belső memóriáját látja a telefonnak? Az SD kártyát miért nem?

(#243) manokaki válasza adrian94 (#242) üzenetére


manokaki
őstag

az is megkell hogy jelenjen !

(#244) Csókolom válasza adrian94 (#242) üzenetére


Csókolom
tag

mert valoszinüleg ugy lett formazva az SD a telefonban, hogy nem kivehetö SD-nek, hanem aktiv meghajtokent. Megint le kell formazni az SD-t ott lesz 2 opcio, a kivehetö SD meghajtokent -et kell valasztani es ugy formazni

(#245) adrian94


adrian94
őstag

Közben megoldódott, köszi a válaszokat.

Olyan kèrdèsem lenne még, hogy olyan beállítás van, hogy a wifi csak akkor működik amikor a telefon nincs lezárva?

Ha igen hol találom?

Úgy veszem èszre, hogy a play áruház akkor frissíti csak az alkalmazásokat amikor a telefont feloldom. Hiába indítom el, a frissítést, ha lezárom ès kèsöbb fel oldom akkor ugyan ott folytatja.

(#246) csacsi67 válasza adrian94 (#245) üzenetére


csacsi67
addikt

Szia ezt csináld meg vagy jó lesz vagy nem nekem pl a gmail csak akkor szinkronizál ha töltön van . Tehát alkalmazások speciális hozzáférés majd legfelsö pont akku optimalizálás mellözése [kép]

(#247) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Nem tudjátok véletlen, hogy a bixby miért nem akarja vezérelni a spotifyt?
Ha jól tudom nagy partneri kapcsolatban vannak a Samsunggal ennek ellenére a lejátszási listámat se akarja elinditani, nem hogy számot váltani stb...

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#248) vodrosjozsi válasza xZer0kidx (#247) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nekem se megy

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#249) adrian94


adrian94
őstag

Valaki tud valami appot ami a kamera körül fény jelzést ad értesítéseknél és nem zabálja az aksit?

A "világító szélek" funkció nem működik jól...

(#250) manokaki válasza adrian94 (#249) üzenetére


manokaki
őstag

AodNotify pro !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.