Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) csacsi67 válasza fecaga21 (#550) üzenetére


csacsi67
addikt

Arrra állitsd hogy wifi hivásokat részesitse elöönybe mivel ha otthon vagy akkor nem keresi a GSM-t a digi kártya ha nem egyböl felmegy wofi -ra és ott is marad. Ezt ott találod zööld telefonra nyomsz mintha hivnál valakit felül kis 3 pötty beállitások van ott egy olyan menü hogy wifi hivás majd arra nyomsz be választod utánna meg a wifi hivást ha lehetséges.
Csak megjegyzés a Digis stickben amin az 50 giga van a második simem adja meg magát egyik a kihazatak uán 2 hétre a másikat meg épp ma probáltam semmi nem jöön be rajta. Beletettem a stickbe a hivásra is alkalmas simet avval minden jo. Lehet ,hogy azért megy töönkre mert nem használom :DD

[ Szerkesztve ]

(#552) Pingvin412


Pingvin412
újonc

Elég drága és nem is jo inkább egy s10+ bármikor! :D

[ Szerkesztve ]

R5E + i7-6950X + GTX 780 Ti QUAD SLI + 64GB DDR4 OC

(#553) Namelesske válasza Pingvin412 (#552) üzenetére


Namelesske
addikt

xD okköszi

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#554) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A helymeghatározást (GPS) állandóan bekapcsolva hagyjátok, vagy ki-be kapcsolgatjátok, amikor kell, pl. térképhez?

(#555) vodrosjozsi válasza GEPESZ66 (#554) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Én bekapcsolva hagyom. Miért?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#556) K.J válasza GEPESZ66 (#554) üzenetére


K.J
senior tag

Nálam totál ki van kapcsolva, csak navi miatt használom, felesleges folyamatosan aktív állapotban lennie, amúgy lehet picit zabálja is az akksit

(#557) Kasya válasza GEPESZ66 (#554) üzenetére


Kasya
nagyúr

Évek óta 0-24 aktív.

(#558) Máté94 válasza GEPESZ66 (#554) üzenetére


Máté94
addikt

Kapcsold be, és felejtsd el. Csak akkor keres, ha valamelyik applikáció arra kéri.

(#559) fecaga21 válasza csacsi67 (#551) üzenetére


fecaga21
aktív tag

Amúgy miért jó átállítani wifi hívásokra a digis kártyát??Én nem telefonálok se wifin se messengeren viberen .

(#560) csacsi67 válasza fecaga21 (#559) üzenetére


csacsi67
addikt

Mivel ha olyan helyen vagy akkor fel megy a wifi hálóra és nem keresgéli állandóan amugy is gyenge GSM hálózatot. Nagyban befolyásolja az üzemidöt.

(#561) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Láttam azt is hogy a beállításokban a töltésnél, a gyorstöltést is ki/be lehet kapcsolni. Ha olyan hamar feltölti félig akkor mi értelme kikapcsolni?

(#562) Namelesske válasza fecaga21 (#561) üzenetére


Namelesske
addikt

Akku élettartam megőrzése érdekében, mert olyan a felhasználás hogy mondjuk szolgálati és ráér feltöltődni a nap végén.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#563) fecaga21 válasza Namelesske (#562) üzenetére


fecaga21
aktív tag

Akkor érdemes kikapcsolni.

(#564) szoszo75


szoszo75
aktív tag

Üdv. Új teló tulaj vagyok még próbálgatom, tapasztalom a használatát. A szuper lassítás funkciónál miért csak pár másodpercet rögzít, elindítom aztán kb 5 msp és be is fejez, lehet hosszabb felvételt is készíteni vagy ez ennyit tud?

[ Szerkesztve ]

DIGI 500 ról 1000-re

(#565) szoszo75


szoszo75
aktív tag

Valamint az is érdekelne hogyan lehet visszaállitani azt hogy ha a home gombot hosszabban megnyomom akkor a megszokott google jöjjön be /kereső,hírek/ és ne ez az angol asszisztens ?

DIGI 500 ról 1000-re

(#566) xZer0kidx válasza szoszo75 (#564) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Szia, igen ez ennyit tud. A nagyobb fps-el lött videok hamar megtöltik a dramot ezért csak pár másodperc rögzítés lehetséges. A csúcskategóriás telefonok kicsit hosszabb videókat is képesek rögzíteni ezzel a ( vagy még lassabb) sebességgel.

(#565) szoszó
A assszisztens egy pár napja nekem nem is működik én geaztus vezérléssel az alsó sarkok felöl húzva érhettem el na ez most megszünt mert a google híroldal jön be helyette. És ez történik ha alul ott van a navigációs sáv. Középső gomb hosszas nyomással a keresőt hossza be és nem az asszisztenst ez eddig npont fordítva volt.

Szóval ha a normál működését nézzük akkor hosszas nyomásra az asszisztens jön elő eddig ezen nem lehetett változtatni.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#567) K.J


K.J
senior tag

Sziasztok!

Kipróbáltam hotspotot a készüléken. Konzollal kapcsolódtam rá, viszont azt vettem észre, h nem stabil a kapcsolat, ledobál.
Mi lehet ennek az oka szerintetek?
Előző készülékemmel használtam és semmi baj nem volt vele, minden ment gördülékenyen.

(#568) vodrosjozsi válasza K.J (#567) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Megnézem én is ma ps4-en hátha.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#569) K.J válasza vodrosjozsi (#568) üzenetére


K.J
senior tag

Köszi, az jó lenne! Tájékoztass kérlek!

(#570) xZer0kidx válasza szoszo75 (#565) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Találtam egy beállítást, lehet megoldás a problémádra:

Beállítások - alkalmazások - jobb felül 3 pötty - alapértelmezett beállítások - segédalkalmazás - eszközasszisztens-alk. -ra kattints (itt tudsz választani, hogy a középső gomb hosszas nyomásra mi induljon el) lehet semmi, bixby voice, google, kereső vagy samsung internet.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#571) szoszo75 válasza xZer0kidx (#570) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Köszönöm. Megnéztem és alapból a google van beállítva szóval nincs változás, de azért köszi. :C :R

DIGI 500 ról 1000-re

(#572) vodrosjozsi válasza K.J (#567) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Na, ma ki tudtam próbálni.
Semmi gondom nem volt hotspoton, csak bekapcsoltam.
Nekem ilyet a wifi-nél csinál.. fura.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#573) K.J válasza vodrosjozsi (#572) üzenetére


K.J
senior tag

Valóban érdekes, köszönöm, hogy időt szántál rá! Majd utána nézek, mert a másik samsunggal nem volt ilyen gond.

(#574) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Skacok, aki nagyon akart eddig fortnite-ozni az mostantól tud. Fent van galaxy apps-ben az epic games alkalmazás

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#575) xZer0kidx válasza szoszo75 (#571) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Szivesen. Ez nagyon fura mert nekem eddig az asszisztens jött be, most meg a google híroldala. Semmit nem állítottam át, de visszaállítani sem tudom. Gondolom szerveroldali frissítés lehet a dolog mögött de ,hogy minek, kinek és miért az jó kérdés...

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#576) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok,

A felső sávot, ahol az óra, töltöttség,wifi.. látszódik, azt lehet nagyobbra váltani, mert nagyon picike?

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#577) xZer0kidx válasza Sziszifeca (#576) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Szia.
Mókolás nélkül szerintem nem. A felület méretválasztó opciója a beállítások - kisegítő lehetőségek néven fut.
Az állapot sáv amúgy az A51-en nagyobb mint a megszokott, mert hozzáigazították a méretét a kamera bevágáshoz.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#578) doongoo válasza Sziszifeca (#576) üzenetére


doongoo
addikt

max. a betűméretet tudod ezen is egy kicsit növelni

(#579) AngeloDivina


AngeloDivina
aktív tag

Sziasztok!

Kérdezek, hátha más is tapasztalt ilyet. Fater egy Telekomos és egy Voda kártyával használja a telefont. Már kétszer előfordult a héten hogy több órára elérhetetlen volt mind a két kártyáján. Nem ugyan azon a helyen járt. Magától "megjavult" és akkor jöttek az értesítések a nem fogadott hívásokról. Kamionsofőr belföldön, így adott, hogy nem tartózkodik huzamosabb ideig térerő mentes területen. (Ha még létezik olyan.) Én kártya leválasztásra vagy térerő dobásra gondolok, de nem látta ezen időszak alatt volt e valami jelzés. (Nem nézegeti feleslegesen a kijelzőt.) Szerintetek?

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#580) Ukraan válasza AngeloDivina (#579) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Helló!
Nekünk is ugyanez a gondunk a feleségem A51-ével. Ő egy magyar és egy német Telekomos kártyával használja, 2-3 hete kezdődött nála is az általad leírt probléma(telefonon nem érhető el ilyenkor, illetve a mobilnet is hallott, de neki csak az 1-es slotban levő német számán).
Én még azt soha nem vártam meg, hogy magától helyreálljon a telefon, újraindítás segít rajta. Ennek ellenére nagyon bosszantó a dolog. Én is kíváncsi vagyok, másoknál is előfordul-e. Remélem valamilyen frissítéssel tudják/fogják orvosolni hamarosan...

BÚÉK!

(#581) cinemazealot válasza AngeloDivina (#579) üzenetére


cinemazealot
addikt

Itt fogod találni az én megoldásomat (hsz. második fele). Azonos hálózat, azonos sáv, két SIM kiüti egymást. Egyiket másik sávba kell erőltetni. Feleségem telefonján megoldotta a több hónapon keresztül tapasztalt problémát. :K

(#582) AngeloDivina válasza cinemazealot (#581) üzenetére


AngeloDivina
aktív tag

Nálunk két különböző szolgáltató van benne, de azért kipróbáljuk a módszeredet.

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#583) burriebonz


burriebonz
tag

Ez kamerában mennyire előrelépés egy A5 2017-hez képest? Nyilván nem az extra szenzorokra gondolok hanem a fő egységre... Aktuálissá vált a csere és nem igazán tudom hogy ez lenne jobb vagy egy Redmi note 9 pro, szolgáltatónál venném és kb. ez az árszint amit még hajlandó vagyok kiadni egy telefonért...

(#584) xZer0kidx válasza burriebonz (#583) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Szerintem kijelzőben gyengébb minden másban erősebb a Redmi. GG5, több ram, jobb proci, nagyobb akksi, gyorsabb töltés, stb...
Kamera összehasonlításban meg segíthet a youtube, elég sok versus video van fent a két telefonról.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#585) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Kis érdekesség. A google asszisztens cirka 1 hét inaktivitás után újra "működik". A pixel telefonokon lévő designt kaptuk meg mi is és ugyan még magyar nyelven nem vezérelhető, de a beköszönés és az előre rögzített parancsok is már magyarul jelennek meg.

Talán valami elkezdődött?! :)

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#586) burriebonz válasza xZer0kidx (#584) üzenetére


burriebonz
tag

Hát mégis ez lett, speckók alapján tényleg jobb lett volna a note 9, meg szerintem még a kijelzővel is simán megbékéltem volna, viszont megfogdozva meg már vállalhatatlanul nagy volt az én mancsomhoz! :U

(#587) xZer0kidx válasza burriebonz (#586) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Üdv a klubban. Nem csak a speckó számít. Szoftveresen sztem magasan a Samsung vezet. Ha vevő vagy az ilyesmire a Samsung sok nagyobb válalattal van kollaborációban, így hasznos appokat épít a One-ui kezelőfelületbe. Microsoft integráció, spotify,netflix, stb..., plusz a Knox miatt nekem az adatbiztonság is megnyugtatóbb mint egy kínai telefonon :D

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#588) burriebonz válasza xZer0kidx (#587) üzenetére


burriebonz
tag

:R

(#589) burriebonz


burriebonz
tag

Viszont a tartozékok "minősége" erősen súrolja a kritikán aluli szintet... Töltőfejen kívül kvázi szimpla környezetszennyezés volt belerakni a többi vackot... :(((

(#590) mouzrr


mouzrr
őstag

Sziasztok,

amazonról rendelnék usb c kábelt, milyet ajánlanátok amivel normális sebességgel tölti a gyári töltőjével a telefont? Más telefonom kábelével nem is tölt egyáltalán, vagy csak nagyon lassan.
:R

(#591) xZer0kidx válasza mouzrr (#590) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Az ikeas usb C kábel tudja a gyorstöltést és csak 995ft. Amúgy minden olyan kábel alkalmas a 15w-os töltésre amelyik támogatja a fast charge szabványt.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#592) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

hír nekünk :) A Samsung a mi telefonunkra is vállalja a 3 főverzió frissítést. "Kíváncsi" leszek az Android 13 mennyire lesz lassú 4gb rammal, de mindenesetre jó hozzáállás a cég részéről.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#593) fecaga21 válasza xZer0kidx (#584) üzenetére


fecaga21
aktív tag

Mi az a GG5?

(#594) K.J válasza fecaga21 (#593) üzenetére


K.J
senior tag

Gorilla Glass 5

(#595) Namelesske válasza xZer0kidx (#591) üzenetére


Namelesske
addikt

Nagyon jó a szövött IKEA kábel. Csak az van otthon. Minden évbe bevásárolok belőle. :D

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#596) doongoo


doongoo
addikt

Nálatok is még mindig júniusi a legutolsó biztonsági csomag? A50-re már augusztusi van...

(#597) K.J válasza doongoo (#596) üzenetére


K.J
senior tag

Nálam igen, június 1.

(#598) xZer0kidx válasza Namelesske (#595) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Az, az :D ennyi pénzért közel tökéletes, mindent tud amit a gyári...

(594) K.J

Köszi, erre gondoltam :)

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#599) Namelesske válasza xZer0kidx (#598) üzenetére


Namelesske
addikt

Veszek idén is :D

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#600) vodrosjozsi válasza Namelesske (#599) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

De miért?
Eladtad vagy elromlott a tavalyi?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.