Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) xZer0kidx válasza manokaki (#298) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Hát a fészájdi miatt ekkora :D amúgy lehet meglehetne szokni, mert emellett a rendszersebességük meg az üzemidejük nagyon rendben van, a frissítéseik meg nagyon nem, de ez egy másik történet és nem is ide való...

(#299) Namelesske

Hehehe igen, ez is elég esélyes a dobogóra :D

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#302) xZer0kidx válasza dssport (#300) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Az utolsó opció? Hát nem is tudom. Ha az A70-ből és a topikjából indulok ki: USB hiba, ujjlenyomat olvasó hiba és a legdurvább, a mostani android 10 frissítés hiba, ez nem kevés.

Annak ellenére, hogy lehet inkább azt kellett volna (mármint a 71-et) megvennem, sztem nem teljesíti ezeket a feltételeket, de kitudja...

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#303) dssport válasza xZer0kidx (#302) üzenetére


dssport
tag

Hát ez az, hogy ki tudja. Annak idején az újdonsült A70 tulajok is lehet, hogy így voltak vele. :D

De akkor az aktuális flagship kivételével bármivel lehet bármi? :D Azért ez meredek.

Mert majdnem úgy néz ki a dolog, hogy a csúcskategória megy, mert ágyúval lőnek verébre, brutál a teljesítmény, ezáltal az alap hétköznapi feladatok hibátlanul szaladnak, a többi készülék használata pedig kompromisszumos lehet?

Vagy melyik az a samsung manapság, ami minimum tudja azt, hogy gyors stabil akadás, fagyás és bugoktól mentes továbbá az elkövetkező 3 évben ugyan ezen feltételek teljesülése mellett működik + rendszeres frissítést is kap?

(#304) Namelesske válasza dssport (#300) üzenetére


Namelesske
addikt

Az A71 az nem rossz. 6gb és SD proci.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#305) manokaki válasza Namelesske (#304) üzenetére


manokaki
őstag

Nem rossz ez sem csak a méret , egy A71-t semmi pénzért nem vállalnék be azokkal a méretekkel :D

(#306) xZer0kidx válasza dssport (#303) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Bármivel lehet bármi kivétel nélkül, lásd S20 Ultra azért ott is van gond, elég csak a melegedést meg a gyors merülést megemlíteni. De szerintem ha kompromisszum mentes telefonra vágyik valaki akkor csúcskategória. Ezzel egyetértek ott valóban az ágyúval a verébre esete áll fent, de ha ez kell a bixby dailynek, hogy ne "fél" perc alatt töltsön be vagy a samsung böngészőnek ,hogy 10. lapnál ne 10x kelljen rányomni a megnyitás háttérben-re akkor ez kell. A középkategóriába leviszik a szoftveres csilivilit csak a vas nem bírja igazán.

Az utolsó bekezdésedre az S10, Note 10 és s20 széria lenne az én válaszom.

Kivétel talán a frissítés, mert ugyan kapnak a régebbi modellek, de ha jól tudom pl. az s9 nem kapta meg a bixby routinokat az android 10/one ui 2.0 frissítéssel... lehet nem bírja a hardver :D

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#307) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ha valakit érdekel a gcam A51re annak tudom ajánlani a 6.1.021 verziót ezekkel a beállításokkal

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#308) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Ilyen lesz rövid időn belül a céges telefonom.
Van hozzá olyan méretű bebújtatós bőrtok, amibe belefér?
Üvegfóliát tettetek rá?
Ha igen, akkor az Ebay-ról melyiket célszerű rendelni?

(#309) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Srácok, nincsenek nagy igényeim, de a Candy Crush Soda szaggat a telón.. Most ez ennyit tud vagy valamit rosszul csinálok? :D

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#310) Namelesske válasza SpongyaBob (#309) üzenetére


Namelesske
addikt

Nekem megy a COD szaggatás nélkül, de amúgy ja nagyon gyenge a telefon. Pedig számok szerint nem. Valami szoftveres gond lesz ez... Samsung húzzál bele.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#311) SpongyaBob válasza Namelesske (#310) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Akkor nincs más mint várni... :)

Más: Játék közben a Game Launcher sávját alul el lehet valahogy eltüntetni?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#312) xZer0kidx válasza SpongyaBob (#311) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Jó várakozást! :D

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#313) Namelesske válasza SpongyaBob (#311) üzenetére


Namelesske
addikt

Nekem azt csak egy ikonnak mutatja a vissza gomb mellett, ami alapból rejtett.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#314) SpongyaBob válasza Namelesske (#313) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi! Szerintem ez játékfüggő is lehet. Candy Crush alatt nem tűnik el, viszont a többi játékom alatt igen.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#315) Namelesske


Namelesske
addikt

https://endlesstechspot.blogspot.com/2020/04/samsung-galaxy-a51-szubjektiv-teszt.html

A kínai konkurenciával szemben valami igazán nagyot kell durrantania a készüléknek a majd másfélszeres árcéduláért.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#316) SpongyaBob válasza GEPESZ66 (#308) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Én egy ilyet rendeltem. Ha megérkezik írok róla véleményt mennyire vált be.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#317) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Későbbiekben várható egyébként, hogy több ujjlenyomatot is lehet hozzáadni? vagy hardveres akadálya van az optikai leolvasás miatt? Ez a 3 így elég kevés, kéne még legalább egy lehetőség :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#318) Csocsesz75 válasza SpongyaBob (#317) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Vegyél fel egy ujjlenyomatolvasásnál több ujjadat.

(#319) SpongyaBob válasza Csocsesz75 (#318) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Az úgy félmegoldás, nem olyan pontos...

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#320) soniq válasza vodrosjozsi (#307) üzenetére


soniq
tag

Szia,
Pontosan hogyan kell telepíteni?
Nem folyamatosan leáll.

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#321) vodrosjozsi válasza soniq (#320) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem tudom, nekem engedte azonnal.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#322) soniq válasza vodrosjozsi (#321) üzenetére


soniq
tag

Ja igen,az általad említett verzio megy,az újabbak nem.
Viszont nincs portré mód,illetve én a nagylàtószögű kamerára sem tudtam váltani gcam-ban.

Rootolta màr valaki egyébként?
Engem egy dolog akaszt ki,hogy még a facebook-ot sem lehet törölni,csak tiltani..😡
de a bixby-t is gyalulnám le szó nélkül 😂

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#323) manokaki válasza soniq (#322) üzenetére


manokaki
őstag

de tudod az " App Cloner" -ral tiltani...nem kell hozzá Root se !

[ Szerkesztve ]

(#324) 19ati93 válasza dssport (#300) üzenetére


19ati93
senior tag

Minek vennél edigitaltól? A50-t (4GB/128GB) tavaly lehetett kapni rengeteg helyen jó garanciákkal 80-85-ért.
Kártyafüggetlenül természetesen.

(#325) soniq válasza manokaki (#323) üzenetére


soniq
tag

Pontosan melyik appra gondolsz?
Mert beirva a play keresőbe,elég fura találatokat dob..3* alatti értékelések.

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#326) manokaki válasza soniq (#325) üzenetére


manokaki
őstag

[Erre] , de csak a fizetős variácio a jó és csak saját felelőségre , csak Samsung telefonokon müködik..én használt ( A40 , A51 , s10e, s9, s8 , A8,stb ) Sok értelmező link van hozzá a forumon is használják , csak nem itt, S10e , stb..

(#327) soniq válasza manokaki (#326) üzenetére


soniq
tag

Oks, köszi 😁

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#328) manokaki válasza soniq (#327) üzenetére


manokaki
őstag

Nem jó alkalmazás nevet mondtam az másra jó , amivel letudsz tiltani akár gyári alkalmazásokat annak a neve Samsung telefonra Package Disabler Pro !

(#329) soniq válasza manokaki (#328) üzenetére


soniq
tag

Igen, közben rájöttem 😂

Egyébként ha valakinek problémás lenne a 4gb-os verziónál,hogy a pl. a böngésző újratölti a lapokat,a Greenify elképesztően hatékony a témában,a megfelelő adb parancsokkal,root nélkül.
Előtte ha akár 2 perce elhagytam a lapot,már újratöltötte,most viszont órákig tartó készenlét után is pöcre ott folytathatom,ahol hagytam. 😁

Ezért szeretem a droidot,mert ha valami alapból nem is ínyemre való,fogom és változtatok rajta.😁

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#330) Namelesske válasza soniq (#329) üzenetére


Namelesske
addikt

Az eszközkezelőben az alvó és el nem alvó alkalmazások kezelése nem ugyanezt a hatást éri el, greenie nélkül? Mert szerintem de, meg még le is lehet lakatolni azt amit a memóriában akarsz tartani.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#331) soniq válasza Namelesske (#330) üzenetére


soniq
tag

Elvileg de.Azzal kezdtem,de nem tűnt annyira hatékonynak.
Igy most teljesen jó,hozza amit elvárok,a sot 7-8 óra közt,pörög minden.Egyedül a camera app az,ami lassan indul.

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#332) Namelesske válasza soniq (#331) üzenetére


Namelesske
addikt

Nekem mókolás nélkül is megjavult a SOT 7-8 óra között van, és 130 telepített csomag van most a telefonon.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#333) Namelesske


Namelesske
addikt

A telefon alapvető sebességén nagyon lehet javítani, ha ADB segítségével felgyorsítjuk az animációkat, meg deaktiváljuk a Samsung Bloatware-t

https://endlesstechspot.blogspot.com/2019/08/hogyan-gyorsitsunk-fel-barmilyen.html

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#334) xZer0kidx válasza Namelesske (#333) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Ezen már én is gondolkodtam (mármint a samsung dolgainak a törlésén). De ha a saját appjai "nem igazán" használhatóak és sokan a felületet is lecserélik, akkor mi értelme van megvenni ezt a (és több más samsung) telefont. Ha a felületet nem nézzük, ár érték arányban van jobb készülék, nem is egy. Elsősorban a One ui miatt vettem samsungot, de mostanában ez a sok bénázás (bixby esete a spotify-al, a funkciószegény és lassú daily, stb. stb.) kicsit elvette a lelkesedésem. Most kipróbáltam, hogy mindenből a google alternatívát használom, de igy meg app duplázódás lett (ok tudom le lehet tiltani a legtöbbet) és az egységes megjelenés lett oda. Igaz a google ökoszisztéma lényegesen erősebb, mint a samsung agyanazon appjainál.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#335) soniq válasza xZer0kidx (#334) üzenetére


soniq
tag

Én 6 éve megvettem a Nova Launchert,azóta követ mindenhova,gyors,sok beállítási lehetőség van,és nem eröltet rám felesleges szolgáltatásokat,mint pl bixby.
Nekem ez a bajom az alap ui-okkal,hogy a gyártók telepakolják erőforrás igényes,hasztalan dolgokkal,amikre nekem mondjuk 99%-ban nincs szükségem.
Amire szükségem van,azt beszerzem magamnak,pl az ios nálam felér egy börtönnel.
Ami a Samu mellett szólt nálam, hogy Debrecenben helyben van szervíz,ha kéne,illetve 74 ezert ft-ot ez a tudás nekem megért,100nal többet am sem adnék telefonért.
Huawei\Honor nem jön be,emui-t nem csípem,esetleg Xiaomi jöhetett volna szóba.
Ezelőt Redmi note 5 pro-m volt,sebességre megfelelt,kamera elment,nagyon jó kis telefon, viszont h jobb hangminőség jusson a fülesre,indiai régió volt ajánlott,amivel annyi reklám társult,h abba már belefásultam.
Azért a beállítások menüt telenyomni reklámmal,az nagyon beteg.
Hiába tiltogattam le,mindig valahogy előugrott egy.
Nekem ez így nem kellett.
Szóval maradt ez, amivel egyelőre elégedett vagyok.
Persze ha a teszt kitért volna rá,akkor tudtam volna,h a fülesre jutó hang elég vérszegény,a note 5 pro nagyon sokkal jobban szólt.
Egy belőpű szintű Shure fülhallgatóm van,ami ezelőtt kb letépte a fejem félhangerőn is.
Ezzel szemben Samun a hangerő még okés is,de alig van basszus,szép,tisztán szól,de nekem főleg rockot\technót hallgatva ez kevés.Pedig nem vagyok egy basshead,de ha zúzást akarok hallani,akkor ne cicergés legyen.😂

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#336) Namelesske válasza xZer0kidx (#334) üzenetére


Namelesske
addikt

Abszolút megértem amit mondasz!

Én is megjártam már mindent, TouchWiz, EMUI, MIUI, AOSP 2x is. Más gyártóknál olyan dolgokon is képes elvérezni a használhatóság, hogy nem tudsz például alapértelmezett sim kártyát állítani dualsim esetén (!) ehhez képest a Samsung One UI a valaha volt legjobban csiszolt Skin benyomását kelti, még ha a sebesség néha nincs is a toppon.

"adb shell
settings put global window_animation_scale 0.75
settings put global transition_animation_scale 0.8
settings put global animator_duration_scale 0.9"

Már ez a trükk is bőven elég, hogy jobb legyen mint gyárilag a OneUI. Szerintem túlságosan radikális lenne mindenből Google alternatívát használni, mert a Samsung cuccai funkció gazdagabbak.

A Daily-t egyszerűen kikapcsoltam, a Bixby-vel még barátkozom de szerintem nagyon meríti a telefont ha minden figyelés meg opció csúcsra van benne járatva. Lehet megcsinálom a konkrét listát, és megosztom ide is miket tiltottam le. De nem szívesen gányolom szét a gyári érzést :)

#335) soniq Ugyanez, Redmi Note 8 Pro-t dobtam el miatta, ez a telefon specifikációban közelébe se ér annak másfélszer annyiért, de a szoftver fényévekkel, jobb. Inkább legyen lassú, mint egy kínai adware. Hivatalos support kb nulla, ilyen motiválatlan indiaiak, vagy még újonc lelkes fórumosok vannak nálunk befogva erre a munkára. Meg kicsit bennük van a kommunista szellem, ha valami durva hibát társz fel akkor elhallgattatnak vagy törlik a topikot. Lecsap a bannhammer.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#337) Namelesske válasza Namelesske (#336) üzenetére


Namelesske
addikt

https://github.com/khlam/debloat-samsung-android/blob/master/commands.txt

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#338) xZer0kidx válasza Namelesske (#336) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Köszi szépen kipróbálom, de ahogy nézem nem is ez a baj feltétlen mert ez a töltési időkön úgy látom nem sokat segített. A bixby sajnos nem vált be nekem pedig nagyon jó lett volna. Kicsit olyan érzésem van mintha egy butitott verziót használnánk, mert az S család bixbyje együttműködik a spotify-al (ha már ekkora partnerség van közöttük) itt meg az istenért nem akar, na mindegy ez legyen a legnagyobb gondom. Én is végigjártam kb. az összes gyártó összes felületét de teljesen egyetértek abban, hogy eddig a One ui képes a legtöbbet nyújtani. "Mániám" a gyártói felület , a külöböző appok integrációja és az ökoszisztémán belüli működés és talán itt kapom (androidon belül) ezekből az igényekből a legtöbbet.

Igen, a más gyártók felületének használhatóságát sikerült nekem is megszenvednem megtapasztalnom. Pl. Emui gyorspanelen nem lehetett aod-ot kapcsolni, de még a takarékos üzemmódból is az extrát lehet ki-be kapcsolni a közepest a menü legmélyéről kell előkaparni és akkor a dark mód beállítását meg sem említem. Ezekhez képest a One ui valóban egy opció áradat :)

A google appok használatát már próbálgatom, tényleg kissé radikális lépés mindenből ezt használni, de kétségkívül megvan az előnye is. Asztali gépen a chrome-ból azonnal látom az összes app szinkronizált adatait keep jegyzetek, drive, naptár stb. de tény ,hogy hiányozna a samsung appok funkcionalitása elég csak a böngészőt megnézni. Kicsit fura, hogy a chrome kezdőoldalán még mindig nem lehet saját gyorsíndítokat kirakni csak valami algoritmus által összeválogatott katyvasz van és sorolhatnám estig. A másik, hogy ezzel a megoldással a beregisztrált bankkártyám többé kevésbé egy helyen öszopontosulna. Most meg van adva a googlenak, a samsung tárhelynek, a spotifynak stb. A google one és a yt prémium használatával talán sikerülne némileg egy helyre terelnem mindezt, de ez már tényleg csak "szörszálhasogatás" és a fene se tudja, hogy jól járnék e vele.

A kínai már nekem sem opció annak ellenére, hogy a sebesség és üzemidő a készülékeiken sokkal meggyőzőbb, de azt a látásmódot v. szellemiséget nem tudtam magamévá tenni.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#339) xZer0kidx válasza soniq (#335) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

A nova launchert abszolut megértem annak ellenére, hogy nekem sajnos nem opció én szeretem a gyári felületeket meg a partner appok (spotify, netflix stb.) integrált működését és a felületbe való beépítését.
Azt nem tudom, hogy a nova tud e ilyet ha igen akkor nem szóltam :D

Nekem a kínai telefonok már nem opció annak ellenére, hogy a huawei tudásával végülis meg voltam elégedve de a felület nem nyújtott egy egységes egészet. Ott is volt reklám utáltam is. Olyan gagyi érzésem volt tőle vagy a fene tudja.

Végső soron az A51-el én is elégedett vagyok talán az tévesztett meg, hogy az utóbbi időben csak csúcs készülékeim voltak, de úgy gondoltam, hogy zenehallgatáshoz, böngészéshez, netflixhez elég egy nagy kijelzős középkategóriás is. Nem voltam képben ,hogy ez lesz a középkategória. Az, hogy minden lassabb az oké, de erre a sok gondolkozásra, böngésző és kamera app akadozásra stb. nem számítottam. Sokmindent kipróbáltam és mivel legfökép a samsung appjai csinálják, így betudtam annak, hogy valószínüleg kevés nekik a 4gb ram.

A hang valóban nem egetrengető, de én már annak is örülök, hogy van jack csatlakozó. Az átalakító adapter nagyon gányolós megjelenést kölcsönöz az usb-c telefonoknak, a töltés közbeni zenehallgatásról nem is beszélve, így itt ez nagy pluszpont volt. Én az S8 akg headset-jét használom, nem vagyok elájulva, de spotify-nak sztem még ép elég, a hangerő meg nem elég az tényleg nagyon kevés.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#340) Namelesske válasza xZer0kidx (#338) üzenetére


Namelesske
addikt

Nekem a legjobb UX-Ökoszisztéma élményt a Windows Phone 8 adta, anno. Ott annyira jól működött minden, máig visszasírom azt a meghibzhatóságot. 5 évvel később még a Samsung és a Google Billentyűzet kezdi kapirgálni azt amit a Windows Phone 7 is tudott. Hülyén fog hangzani de sok helyen érzek párhuzamot a WP és a OneUI között. Nem tud mindent, de amit tudja azt jól.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#341) soniq válasza xZer0kidx (#339) üzenetére


soniq
tag

Én a sebességgel elégedett vagyok jelenleg,egyedül a kamera app az,ami döcög.
Bár sztem a Nova nálam sokat dob az élményen.
Pontosan nem tudom mit értesz Spotify\Netflix integráción,nem használom őket.😁

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#342) soniq válasza Namelesske (#340) üzenetére


soniq
tag

Fuhh én azt hiszem Lumia 930at használtam,kb 1 hónapig,de nagyon nem jött be.
Többször lefagyott úgy,hogy csak újraindítás segített.
Normális appokat is vadászni kellett rá.
A kamerája sem győzött meg,haverom iphone 5s-se sokkal jobb képeket csinált,égett miatta a fejem😂
Végül elcseréltem egy s4-re,+ 15e ft😂

[ Szerkesztve ]

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#343) Namelesske válasza soniq (#342) üzenetére


Namelesske
addikt

A végére nagyon elrontották a WP-t. De az elején amikor még nem lehetett hátteret meg ilyeneket beállítani nagyon pöpecül működtek. A 20-as Lumia széria jó volt nagyon.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#344) xZer0kidx válasza Namelesske (#340) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

A windows rendszerét én csak külsős szemmel láttam, de abban az időben nekem nagyon tetszett. Gyors volt és állatira bejött az a folyamat mozgó-animáló csempés rendszer. Emellett a Lumiák reklámjai is tetszettek, túrázás, fényképezés, tefelonozás, ez igy együtt akkor nagyon adta. Végül sajnos nem lett, de utólag (úgy, hogy mi lett belőle) már annyira nem bánom.

(#341) soniq

Igen ,lehet, hogy nálad a Nova miatt jobb a sebesség, nekem sajna kissé csalódás, de majd megszokom :)

Az integráció igazából apróság csak. Ha előfizetője vagy mindkettőnek akkor a daily felületről is vezérelheted, a keresőbe irsz egy kulcsszót akkor ezekben az appokban is képes keresni és onnan egyből indithatod, bixby vezérlés (márha működne) stb. Nem nagy szám, de nekem mégis jópofa...

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#345) vodrosjozsi válasza soniq (#341) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Neked se reagál a kamera appon belül ha fénykepezni akarsz? Sose reagál nekem akkor amikor kéne

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#346) xZer0kidx válasza vodrosjozsi (#345) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Nekem a kép készítésekor szokott összeomlani. Leginkább akkor ha a zárképernyőről indítom el a kamera appot.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#347) soniq válasza vodrosjozsi (#345) üzenetére


soniq
tag

Nekem reagált eddig mindig.
Csak kissé lassan indul el az app,most úgy értve h nem egy szemvillanás,hanem kb 2 mp,mire elindul,szóval nem olyan vészes.
Illetve maga a kép elkészülte is kicsit lassú sztem,de azért vállalható.
A képminőség pedig nekem tökéletes,persze nem nézegetem vissza 4k monitoron,vagy ilyesmi,de emlékek megörökítésére,több mint elég.
Viszonylag sokat járunk kirándulni,előző telónál(RMnote5pro) állandóan kiégett az égbolt,köze nem volt a valósághoz.
Itt nincs ilyen probléma.

Egyébként jövő héttől fogok utazgatni elég sokat, kíváncsi leszek h fogja bírni egyszerre a waze+néha telefonálás+fotózás+ böngészést.
A xiaomi ezeken sokszor elhasalt.

„Biztos vagyok benne, hogy az internet rövid időn belül összeomlik, és 1996-ban katasztrofális véget ér”

(#348) ftt


ftt
tag

Ma megérkezett, kíváncsi vagyok, hogy válik be.

(#349) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Van valami működő hívás rögzítő applikáció erre a telefonra?

(#350) csacsi67 válasza gyuri2008 (#349) üzenetére


csacsi67
addikt

XDA -n ezt irják hogy müködik e vagy nem nem tudom nem probáltam, [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.