Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) csacsi67


csacsi67
addikt

Sziasztok egy gyors kérdés nálatok a Gmail üzenetek rendeb megjönnek .Mert nálam nem van amikor fél órás késésel vagy csak akkor kapom meg ha feloldom a telefont minden engedve van neki mobilnet állandó wifi ugyszintén.Huawei azonnal megjönn.A fö kártya telekom a második kártya Digi.Köszi elöre is,.

(#152) manokaki


manokaki
őstag

Van esetleg olyan aki A40-ről váltott A51-re ? Mi tapasztalata a váltással , pozitiv negativ élményekre lennék kiváncsi ! :) :)

(#153) vodrosjozsi válasza csacsi67 (#151) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Igen, nekem megérkezik időben.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#154) csacsi67 válasza vodrosjozsi (#153) üzenetére


csacsi67
addikt

Nekem sajna nem most már ki is vettem a digis kártyát egy vodás meg egy telekomos kártya van benne de a helyzet változatlan De ugyan ugy nem kapom meg a WIFI n van akkor sem idöben,

(#155) xZer0kidx válasza csacsi67 (#154) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Samsung emailben használom a gmailes fiókjaimat, azonnal megérkeznek. Igaz mindkét fiók szinkronizálását automatikus (fogadáskor)-ra állítottam.

Nem lehet, hogy a fiókbeállításokban a frissítés ideje véletlen nem azonnali, hanem pl. fél óra, óra stb.?

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#156) Csocsesz75 válasza xZer0kidx (#155) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nálam ugyanez A70-nél. Gmail késik, néha csak feloldáskor jön meg a levél, gyári samsung email app meg hibátlan.

Állítólag mióta bekerült a "doze" mód az androidba azóta ilyen a gmail app.

[ Szerkesztve ]

(#157) csacsi67 válasza xZer0kidx (#155) üzenetére


csacsi67
addikt

Szia mi az app pontos neve mert nekem alapból ez nincs rajta gondolom a galaxy storbol lehetletölteni? Le irnád nekem köszi elöre is.

(#158) Csocsesz75 válasza csacsi67 (#157) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Pedig fent kéne lennie. A neve Samsung Email. Play áruházban meg a Galaxy storeban is fent van.

(#159) csacsi67 válasza Csocsesz75 (#158) üzenetére


csacsi67
addikt

köszi :R

(#160) xZer0kidx válasza csacsi67 (#159) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Ahogy Csocsesz75 is irja fent kellene annak lennie. Ha megvan ne feledd majd a beállításoknál az emailcímedre bökve beállítani az email szinkronizálásának az ütemezését (ha jol emlékszem alapértelmezettként nem azonnali) így garantáltan megérkeznek az üzeneteid...

(#156) Csocsesz75 simán elhiszem, hogy az is ludas lehet. Csak fura ,hogy a rendszer saját appja ilyen kaotikus működést tudhat a magáénak. Tény, hogy jobb a samsung sajátja és csak egyvalamiben marad el, a levelek tartalmában való keresésnek... ott vitathatatlan a gmail előnye.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#161) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Hol lehet megnézni,hogy mikor volt utoljára feltőltve a telefon és, hogy hány órát, napot ment a feltőltés óta?
Erre gondóltam.

Ezt mutatja az A6 telefonom, de az A51-ben nem található meg.

[ Szerkesztve ]

(#162) xZer0kidx válasza gyuri2008 (#161) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Beállítások - eszközkarbantartó - akkumulátor - akkumulátor használat.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#163) gyuri2008 válasza xZer0kidx (#162) üzenetére


gyuri2008
veterán


Ez nem olyan részletes.

(#164) xZer0kidx válasza gyuri2008 (#163) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Hmm? Mutatja a napi használatot oszlop diagramon, a lefelé futó kis pöttyök helyett egy informatívabb grafikon lett és az appok-ra kattintás nélkül is látszik az aktív és a háttérbe rakott fogyasztás, tizedes százalékkal jelezve, aksi visszalevő idejét százalékkal is jelzi... nem tűnik kevésbé részletesnek. :U

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#165) csacsi67 válasza xZer0kidx (#160) üzenetére


csacsi67
addikt

Köszi az appot tényleg nagyon jó reggelre volt 15 üzenetem a Gmail app 1 db nem mutatott majd fél 10 körül kezdett észhez térni meg bizhatalan app a gmail. Azt nem értem ,hogy a Huawei megy a cirkusz van 2 db meg azon azonnal megérkezik . Pedig nálam nekem a mobil adat is minden telon állandora van állitva .

(#166) szemy94 válasza xZer0kidx (#164) üzenetére


szemy94
senior tag

De a feltöltés óta történő fogyasztást nehéz megnézni, ha arra kiváncsi.
(Gyakorlatilag nem is lehet, csak úgy, hogy kattintgatod a töltés utáni szakaszokat, és összeadod magadnak :DDD )
Persze aki minden reggel töltőről veszi le, annak nem nagyon kell ezen parázni, nekem nagyon ritka, hogy az S9 kibírjon 2 napot, így reggel, vagy ha este véletlenül felkelek akkor húzom le töltőről.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#167) gyuri2008 válasza szemy94 (#166) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen pont erre gondoltam.
Köszönöm, te jobban megfogalmaztad mint én.
Lessz még mit javítani az android 10-en.
Arról nem is beszélve, hogy nem megy egy pár alkalmazás amit megvettem. :(((

[ Szerkesztve ]

(#168) xZer0kidx válasza csacsi67 (#165) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Na szuper, szívesen :) Ahogy a fórumtárs is írta felettem, a gyári energia kímélő mód is ludas lehet a dologban, ahogy a One UI és EMUI felület is agresszív energia menedzsmenttel rendelkezik.
M10Pro-n szintén a gyári email app-ban is azonnal megjöttek az üzenetek. A Gmailben pedig nem, pedig ott is be volt állítva az azonnali fogadás... mindegy, most jó ez a lényeg.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#169) xZer0kidx válasza szemy94 (#166) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Ja értem, szóval az "ez nem olyan részletes"-ből az "EZ" erre vonatkozott. Így igazat adok, ez az opció valóban nincs ott. Más viszont igen...
Az összeadásos dologgal kapcsolatban még jó, hogy a számológép megy osztott képernyős módban. Problem solved :D

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#170) szemy94 válasza xZer0kidx (#169) üzenetére


szemy94
senior tag

Végülis igen :D
Szinte minden telefonnál téma a SoT, most ezt megbonyolították, én 2.3-nál kapcsolódtam be a Droid világába, és bizony azóta ez volt az alap amit az akkuinfó tudott, szerintem hamarabb is, most ezt a 10 (1.0 :DDD ) teljesen megvariálta, és egyenlőre meg sem találtuk, hogy hozhatnánk elő a régi nézetet.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#171) manokaki


manokaki
őstag

Na beszálltam egy A51 6/128-as verzioval, kiváncsi vagyok milyen lesz A40 után...

(#172) g2gti válasza manokaki (#171) üzenetére


g2gti
csendes tag

Miért nem vártad meg az A41-et? Mondjuk olvastam, hogy IPS LCD kijelzővel fog jönni :((( én is most készülök A51-et venni, de nekem Redmi Note 8-at fog váltani...

(#173) manokaki válasza g2gti (#172) üzenetére


manokaki
őstag

Pont a kijelző ( IPS ) lesz ,illetve ezért MediaTek Helio P65 Octa core Processor ami már tuti !

Nem is tudom kinek készül ez igy , szomoru!!!! :O :O

(#174) manokaki


manokaki
őstag

a gyorsaság 4 vagy 6 Gb Ram esetén [itt] !

Attila

[ Szerkesztve ]

(#175) #07746304


#07746304
törölt tag

Gyárilag van rajta fólia?

(#176) manokaki válasza #07746304 (#175) üzenetére


manokaki
őstag

Van!, sőt még egy szilikon tok is van benne nekem..

[ Szerkesztve ]

(#177) xZer0kidx válasza #07746304 (#175) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

A hivatalosan nálunk kapható (4/128) verzión nincs fólia és tok sincs hozzá. De sokáig adtak/adnak hozzá egy galaxy fit-et ajándékba.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#178) gyuri2008 válasza xZer0kidx (#177) üzenetére


gyuri2008
veterán

Hol adnak hozzá galaxy fit-et?

(#179) xZer0kidx válasza gyuri2008 (#178) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Extreme Digitalban, én a Sestoreban kaptam hozzá és adtak a Media Marktban is, amíg le nem vitték az A51 árát 109ezerre...

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#180) szabi820


szabi820
tag

Ennek a világító szélek menünek mi az értelme? Mert nálam semmit nem csinál.

(#181) csacsi67 válasza szabi820 (#180) üzenetére


csacsi67
addikt

Hogy hogy nem csinál? Be van állitva hogy melyik appnál csinálja?

(#182) szabi820 válasza csacsi67 (#181) üzenetére


szabi820
tag

Igen. A vibernél pl. De csak egy felvillanó pötty jelzi a tetején,hogy üzenetem jött.

(#183) xZer0kidx válasza szabi820 (#182) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Az értesítő ledet próbálja meg helyettesíteni plusz megnyitható onnan az adott alkalmazás. A testreszabásánál állítható a felvillanás formája, színe, és ideje ha nem találod elég észrevehetőnek.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#184) manokaki


manokaki
őstag

Töltésnél nem lehet kikapcsolni , hogy a kijelzön ne jelenjen meg a tőltés jelzése alul végig amig tölt ???

(#185) xZer0kidx válasza manokaki (#184) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Beállítások - kijelző - töltési adatok megjelenítése.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#186) manokaki válasza xZer0kidx (#185) üzenetére


manokaki
őstag

Köszönöm a segitséget ! :R

Attila

(#187) manokaki


manokaki
őstag

Tud esetleg valaki teljes kijelzös böngészöt , ami tul megy a kamerán is ?

(#188) manokaki válasza xZer0kidx (#185) üzenetére


manokaki
őstag

Már csak az a gondom ,hogy éjjel ha feltőltödött az aksi , akkor megjelenik a kijelzőn ,hogy 100%-os a töltötség ezt hogyan tudom megszüntetni ,mert ugye csak reggel veszem le a töltőről , de ezt igy a fél éjszaka jelzi nekem !?? :F

(#189) xZer0kidx válasza manokaki (#188) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

A 186-os hsz-re nagyon szívesen. :)

Erre pedig nem tudom. Most direkt feltöltöttem és néztem, hogy mi lesz, de semmi. Nekem nem mutatja a százalékot amikor teljesen feltölt, az az opció teljesen kikapcsolta. Megnéztem az aodnál is, de csak akkor látszódik a százalék ha folyamatos az aod megjelenítés, akkor már megint nem mutatja ha koppintással hozod elő. A dupla koppos kijelzőbfelebresztés és a felébresztés emeléssel sem zavart be szóval megfogtál ezzel az anomáliával.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#190) manokaki válasza xZer0kidx (#189) üzenetére


manokaki
őstag

Megvan a bibi, letöltöttem az AODNotify-t is és abban volt kipipálva töltés mutatása lezárt kijelzőn.. :)

(#191) xZer0kidx válasza manokaki (#190) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Wow, erre nem is gondoltam. Igaz nem nagyon használok ilyen kiegészítő appokat, nekem a gyári világító szélek is tök elég.

A böngészőre regálva nemtom, hogy lehetséges e. Megnéztem 4-et (samu, chrome, firefox, huawei) de egyiknél sem volt opció. Gondolom a szélesebb értesítősáv lehet a ludas mert az s8-9-nél még tudta a samsung böngésző ezt.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#192) manokaki válasza xZer0kidx (#191) üzenetére


manokaki
őstag

Azt is találtam egyet , és eddig nagyon bevált Edge böngésző tökéletes , igaz ahhoz hogy full kijelző legyen , Clonozni kellettaz App Cloner-rel , de tökéletesen elviselte és igy full kijelzőn megy, nem mondom eltartot egy ideig mire találtam egy olyan böngészöt amit tudok Clonozni és müködjön is ugy ,mert a Samsung Internet böngésző, a firefox, Chorme ( kise probáltam ,mert ezt alapbol elkerülön , fogyasztja az aksit nagyon , UC..., stb, nem jol müködtem Clonozva vagy nem is indultak el, egyedúl az Edge volt ami tökéletesen fut, és mindenben okés nekem bár még csak 2 napja használom ...az Android 9-en könnyebb volt megtalálni ,de ugye ezen alap az Android 10...

(#193) g2gti


g2gti
csendes tag

Jól beesett az ára 109.000 ft-ra, szerintetek fog még csökkenni az ára a közel jövőben? Vagy stagnál egy ideig ezen az áron? :U

(#194) manokaki válasza g2gti (#193) üzenetére


manokaki
őstag

A Media Marktban stagnál tuti, egy jo darabig vagy ha romlik a forint visszamegy , felfele, egyébként össz végére majd 99.990 lesz ha már közeledik az A52 :D

(#195) xZer0kidx válasza manokaki (#192) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Körmönfont megoldás, de megy ez a lényeg :D

Olyat nem vettél észre, hogy amikor feléleszted a kijelzőt akkor villan egyet? Kicsit fura és 10/8-szor csinálja...

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#196) manokaki válasza xZer0kidx (#195) üzenetére


manokaki
őstag

Hát nem , bár én Nova launcher-t használok , illetve nincs semmi képernyőzárat..

(#197) notmiami


notmiami
tag

Sziasztok!

Aki rendelkezik ilyen készülékkel, tudná ajánlani? Azért kérdezem, mert furcsállom, hogy egyre jobban csökken az ára, használtan már 70-80e Ft-ért vannak jofogason és hardveraprón.
Mi lehet ennek az oka, nem jól sikerült valami? Hát 2 hónapja jött ki, hihetetlen...

(#198) manokaki válasza notmiami (#197) üzenetére


manokaki
őstag

Én tudnám ajánlani , volt S10E-m is és A40-em is , de használtam 2 honapig Xiaomi mi 9T pro-t is, komolyabban egy Samu A40 után váltottam erre ,hogy öszinte legyek én a 6/128Gb-os változatot használom, de nagyon megvagyok vele elégedve ami pozitiv ,gyors nem igazán veszek észre különbséget a Xiaomi mi 9T Pro-hoz képest . Aksiban , kijezőidőben is remek , talán a fényképező része ami gyengébb a Xiaomi-hoz képest .de ez is egyén függő kinek mire van szüksége.

Én megvagyok vele elégedve az Android 10-zel is ami rajta van..

Az ára valoszinü azért esik mert nem csucsmodel és gyakorlatban maradt a tavalyi hardver a procit illetően, inkább egy Facelift modell , mint teljesen uj tipus lenne , de persze modernebb külsővel...

(#199) manokaki


manokaki
őstag

A másik dolog az árral kapcsolatban, hogy a szolgáltatos telefonoknak alacsonyabb az áruk és itt szinte mindegyik az a hirdetésben,,, ugye ez lehet kockázat is a letiltás miatt ....

(#200) notmiami válasza manokaki (#199) üzenetére


notmiami
tag

Nekem az első szempont a kamera, S8 van most, és az még 1 kamerával is mindig megállja a helyét, csak szeretnék valami újat. Szóval abban biztos vagyok, hogy 4 kamerával se jobb az S8tól ez az A51, de tetszett a nagy akksi stb stb. Szóval egyedül a kamera miatt kérdéses, hogy megérné e váltani, de gyanítom, nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.