Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) csacsi67 válasza draco31 (#1050) üzenetére


csacsi67
addikt

Én már megvárnám az A52 -öt az 5G lesz és szerentim alapból 6 giga ramot kap. Én megitélésem ismerve a samsungot nem sokat vár a kiadásával.

(#1052) Namelesske válasza draco31 (#1050) üzenetére


Namelesske
addikt

Közben péntek délutánt rá szántam egy nagyon nagy factory resetre. Most másnap reggel céges cuccok nélkül jobban működik. Kíváncsi vagyok meddig fogja bírni. A szokásos laggok (facebook messenger, kamera maradtak).

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#1053) hunfefe válasza draco31 (#1050) üzenetére


hunfefe
tag

A8 2018 ról váltottam,eddig nem érzem hibás döntésnek.Persze nincs por és viz elleni védelem de a többi része eddig ok-s.

Samsung Galaxy

(#1054) xZer0kidx válasza Namelesske (#1052) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Atyaég mennyi factory reseten túl vagyok amióta (lassan 1 év) megvan ez a teló. Annyira rossz mindig negatívat írni róla, de szerintem semmit nem ér a reset, sem a rendszeres újraindítás. A főbb problémák amiket te is említesz és én is nap mint nap a kezdetek óta tapasztalok az mindig velünk marad... és bármit is teszünk a 4gb ram 4gb marad.

(oké ezt tudtuk, de a rendszer erőforrás igényét meg nem)

És ne legyenek illuzióink amig a One ui-t elsősorban a csúcskategóriára fejlesztik és alig-alig butítva kiadják a mi készülékünkre addig ez pozitív irányba nem változik.

Nagyon jó a rendszeres és hosszú frissítés amiből a Samsung mérnökei szinte nem vesznek el funkciót, de csak a csúcskategóriában, az alatt kis túlzással átok. És még csak az android 11 következik, mi lesz a 13-al amit elvileg még megkap a készülék?!

És, hogy ne teljesen negatívan zárjam, piszok jó a One ui felület nagyon szerethető, de szerintem nem ezzel a vassal.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#1055) Zeki


Zeki
nagyúr

Ezen milyen hangrögzítő progival lehet felvenni a telefonálást?

[ Szerkesztve ]

(#1056) mr.nagy válasza Zeki (#1055) üzenetére


mr.nagy
tag

Szia!

Én ezt használom, tökéletes, elsőre kellett kicsit játszani a beállítással.
[link]

HMNote10Pro

(#1057) csacsi67 válasza xZer0kidx (#1054) üzenetére


csacsi67
addikt

Szia már a 71 a Telekomnál kifutomodel nem erre a cikkre irtam én , hogy jön z 5g A52,A72 az xda már elég rég szó van rola. A samsung dobája ki a telefonaokat. De ebben magy igazság van

És ne legyenek illuzióink amig a One ui-t elsősorban a csúcskategóriára fejlesztik és alig-alig butítva kiadják a mi készülékünkre addig ez pozitív irányba nem változik.

Természetesen a gyerek 12 proja gyári hibás a zöld hátteres nem tudom ,hogy az Apple miért nem ismeri el. Szerencsére a minivel nekem nem volt idáig semmi gondom ez brutális merülési porbléma sem jött elő 2016 SE akku idöben meg sem közeliti.

[ Szerkesztve ]

(#1058) gyuri2008 válasza mr.nagy (#1056) üzenetére


gyuri2008
veterán

Milyen beállításokkal tudod használni?

(#1059) gada00 válasza Zeki (#1055) üzenetére


gada00
aktív tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr

Én ezt használom, ha a galaxy storeból töltöd le akkor tudja a telszámokat is ;]

(#1060) Zeki válasza gada00 (#1059) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi! :)

(#1061) mr.nagy válasza gyuri2008 (#1058) üzenetére


mr.nagy
tag

Hívás rögzítő alkalmazás.. -be
Hangforrás: Voice call
Hangcsatorna: mono
Hangerő növelés: 8

Nekem ezekkel jól működik.

HMNote10Pro

(#1062) Zeki válasza mr.nagy (#1056) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszönöm neked is!

(#1063) gyuri2008 válasza mr.nagy (#1061) üzenetére


gyuri2008
veterán

Sajnos nem működik.

(#1064) mr.nagy válasza gyuri2008 (#1063) üzenetére


mr.nagy
tag

Tőlem kért egy halom engedélyt ezeket megadtad neki? Ha igen akkor nem tudom mi lehet a gond nálam teljesen jó. Esetleg próbálkozz még a hangerő növeléssel ha csa a másik fél nem jól hallható!

HMNote10Pro

(#1065) Namelesske válasza xZer0kidx (#1054) üzenetére


Namelesske
addikt

Hát nekem eddig 3 FR volt, nagyjából negyedévente mindig eljut addig, hogy használhatatlanná meríti a saját akkuját. A One Ui egy piszok stabil rendszer egy A20E esetében ahol szó szerint mindent kiszedtek belőle. Nagyon szerettem használni, még ha az a telefon potato is volt. Az A40 szintén azt az al verziót használja, teljesen bare-bone. Az A50-is azt használta, azzal se voltak ennyire komoly gondok. Amikor az A51 megkapta a jobb kamerát, edge panelt, meg a többi high end-ebb funckiót akkor kezdődtek a bajok. Azóta meg sokat gyorsultak a SOC-ok hisz az A51 eleve egy régi procit kapott átcímkézve. Vettünk egy 2 éves telefont 150-200% felárral, aminek a procija most tölti a 3. évét persze hogy lassú. (Late 2018)

Na mindegy, ez már ilyen szeretlek utállak kapcsolat marad míg az enyém a telefon. Pedig magamtól többet vártam, de megmondom őszintén most elvakított a modern formaterv. Pedig már akkor tisztában voltam ezekkel, csak azt hittem a One UI hosszútávon azért csak tartósabb mint egy MIUI, de gyakorlatilag ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#1066) xZer0kidx válasza Namelesske (#1065) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Igen ez a szeretlek utállak kapcsolat a legjobb meghatározás rá. Engem is megvett a külső megjelenés plusz nagyon akartam egy One Ui-os telefont, de részben a nagy elvárások miatt nem azt kaptam amit elképzeltem. Fura kettősség mert kell az edge panel, AOD meg a többi szoftveres trükk, de mérgelődök a hozzájuk köthető lassúság miatt.
Na mindegy megtanultam, ha ezek az igényeim akkor nem a középkategóriában kell keresgélnem a későbbiekben.

#1057 csacsi67

Gondolkoztam, hogy megvárom az A52 sőt az A71-en is agyaltam egy ideig, de felmérgeltem magam egyszer és SE-lett belőle. Hogy megmarad e mellette az 51 azt nem tudom még mert a hártányai mellett előnye is akad azért, többek között a 6.5" amoled kijelző, tárhely stb. de az tény, hogy a kijelzőt és az akksi időt nem nézve az SE alaposan elkalapálja az A51-et.

Igen a természetet leszámítva a zöldülés sehol nem számít szokványosnak :D Reméljük orvosolják a problémát. Nekem szerencsére csak szoftveres furcsaságaim vannak IOs alatt + szokni kell, gogy nem android...

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#1067) Zeki


Zeki
nagyúr

Lehet ebben kicsire venni a képfelbontást?

(#1068) xZer0kidx válasza Zeki (#1067) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Alapból arra van véve :D viccet félretéve Full hd+ az egyetlen opció.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#1069) cinemazealot válasza xZer0kidx (#1068) üzenetére


cinemazealot
addikt

Nem lehet, hogy a kolléga a fényképező képfelbontását szeretné csökkenteni? :))

(#1070) gada00 válasza Zeki (#1067) üzenetére


gada00
aktív tag

én nem találtam meg, pedig jó lenne, néha felesleges ekkor felbontás

(#1071) csacsi67 válasza xZer0kidx (#1066) üzenetére


csacsi67
addikt

A71 ben már olyan ami tudja az 5G-t. [link]

(#1072) xZer0kidx válasza cinemazealot (#1069) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Fényképező vagy kijelző képének felbontása? Végülis simán meglehet, akkor viszont hupszi :D

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#1073) xZer0kidx válasza csacsi67 (#1071) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Az nem lehet rossz főleg a 8gb ram miatt, csak kár, hogy szürkeimportos. Olyan semmikép nem kéne...

Amúgy az A51 6gb-os verziója is jó lenne ha forgalmaznák hivatalosan itthon is. Ha a huawei mate 10 pro-mból (6gb ram) indulok ki ami a mai napig is vígan elkezel 30 lapot a böngészőben akkor ez az A51 verzió sem lehet rossz.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#1074) Zeki válasza xZer0kidx (#1072) üzenetére


Zeki
nagyúr

Fényképező képének felbontása. Nem lehet több képet így elküldeni

(#1075) xZer0kidx válasza Zeki (#1074) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

A kamera felületen felül a képarány módosításával változtathatsz rajta vagy a beállítások között is megtalálod (részletesebben és megapixelben is jelölve) ezt az opciót.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#1076) Namelesske


Namelesske
addikt

Jönni fog a Januári pack valamikor márciusban ;] :DDD

[link]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#1077) TaRka94 válasza Namelesske (#1076) üzenetére


TaRka94
senior tag

Barátnőm meg apum tegnap kapta meg.

(#1078) mr.nagy válasza TaRka94 (#1077) üzenetére


mr.nagy
tag

Nekem most jött meg.

HMNote10Pro

(#1079) gada00 válasza xZer0kidx (#1075) üzenetére


gada00
aktív tag

video felbontása állítható a fényképezőé nem. Nem lehet beállítani hogy 1-2 Mpixeles képet készítsen......
vagy lehet akkor dobj ide képet hogy hol kell keresni. thx

(#1080) gada00


gada00
aktív tag

ma megérkezett a jan.1 frissítés 4/128-ra

(#1081) csacsi67 válasza gada00 (#1080) üzenetére


csacsi67
addikt

Vodásra is kint van.

(#1082) Melack


Melack
veterán

Sziasztok! Találkoztatok már olyannal, hogy a Google Pax nem elérhető a telefonon? Tegnap vette feleségem ész Revolutot így használta eddig. Ez most fontos lenne, hogy működne.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#1083) hunfefe


hunfefe
tag

Sziasztok.
Egy kérdés.
Hogy lehet kikapcsolni azt hogy ha jön egy üzenet,pl telekom akkor az megjelenik a hiváslistában.?? :F
Ez a régi telónál nem volt.
Köszi. :R

Samsung Galaxy

(#1084) lordcoyote


lordcoyote
csendes tag

Sziasztok!

Feleségemnek szeretnék venni egy A51-es készüléket, viszont neki a legfontosabb a fényképek/kamera minősége, valamint ne legyen böngészésnél lassú. Szerintetek maradjak az A51-nél vagy legyen inkább az A71?

Köszi!

(#1085) Zeki válasza lordcoyote (#1084) üzenetére


Zeki
nagyúr

A71

(#1086) pauliboy23 válasza lordcoyote (#1084) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Inkább A71.

(#1087) gada00 válasza lordcoyote (#1084) üzenetére


gada00
aktív tag

Ha vissza olvasol nem találsz elégedett kamerás bejegyzést. ;-)

(#1088) hunfefe válasza hunfefe (#1083) üzenetére


hunfefe
tag

Megvan.
:)

Samsung Galaxy

(#1089) olahdave


olahdave
tag

Sziasztok!
A Samsung Daily-t le lehet cserélni a Google megoldására?

(#1090) lordcoyote


lordcoyote
csendes tag

Köszönöm!

(#1091) cinemazealot


cinemazealot
addikt

(#1092) xZer0kidx válasza gada00 (#1079) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Bocsánat ezt benéztem. Nem állítottam mostanában így összekevertem egy régebbi One ui verzióval, amikor még a képkészítésénél is lehetett több (pl. 4:3-nál 12 vagy 6mp között) lehetőség közül választani.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#1093) xZer0kidx válasza olahdave (#1089) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

One ui 3.1-el lesz erre lehetőségünk. Két opció lesz samsung free vagy a google megoldása.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#1094) Namelesske


Namelesske
addikt

Nekem a kamera új magaslatokba emelkedett a januári frissítéssel. Most már ha lövök egy fotót, akkor a videó felvétel hangja szólal meg lefagy majd lő egy fotót másodjára :DDD Már kitöröltem az alkamazás adatokat frissítés után, hátha jobb lesz még nem sikerült azóta újra reprodukálni a bugot szóval talán lesz olyan szr mint korábban volt :D

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#1095) gada00 válasza Namelesske (#1094) üzenetére


gada00
aktív tag

Hát .... nem lehet tudni mikor készül a kép, kép nem akkor készül amikor jön a fényképezéseffekt utána meg a hang...... jelenet optimalizáló kikapcsolása picit segít de......

(#1096) Namelesske válasza gada00 (#1095) üzenetére


Namelesske
addikt

Volt egy Galaxy 3 nevű telefonom GT-I5800, Android 2.1 rendszerrel, na az volt ilyen.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#1097) csacsi67


csacsi67
addikt

felraktam a 11 -et akadozás ugyan ugy megmaradt pár változás a beállitásokban.Majd ha időm engedi tüzetsebben mnegnézem .

(#1098) xZer0kidx válasza csacsi67 (#1097) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

"Jól hangzik"

Pár érdekesség lesz azért benne: Dupla koppos kijelző altatás, widgetek a lezárt kijelzőn, az értesítési központ üzenet csoportosítása, stb...

Viszont ahogy nézem a sötét módban több lett az áttetsző elem és kevesebb az igazi fekete így ez a beállítás kevésbé fogja az aksit kímélni.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#1099) bagkri01


bagkri01
őstag

Sziasztok! Véleményeket szeretnék kérni! Érdemes redmi 9-ről A51-re váltani. A redmi 9 papíron erősebb. Az A51-nek mennyi a kijelző ideje, meg van a 8-10 óra? Valamint mennyire stabil a készülék? Előre is köszi!

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#1100) Namelesske válasza bagkri01 (#1099) üzenetére


Namelesske
addikt

Maxxxx 6-8 órát bírt nekem inkább 5 normál használatban. Nagyon stabil, de néha lassú. Miért akarsz váltani?

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.