Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) xZer0kidx válasza xZer0kidx (#500) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Hupsz az előző hsz-em 2. fele (#498) GEPESZ66-nak ment volna :B

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#502) K.J


K.J
senior tag

Ki tapasztalta?

1.: Kilövöm az ébresztőt, majd picit később szeretném feloldani a telefont, de nem engedi, csak PIN-nel.

2.: Elméletileg a biztonságot javították.
Újabb tapasztalat: nyomom a telót, 30 sec és kikapcsol a kijelző, viszont ezt követően 1-2 sec elteltével a fekete kijelzőre koppintok kettőt, akkor nem kér semmilyen azonosítót.

Kérek szépen választ ezekre!
Lehet én vagyok a hülye, de hátha nem..

(#503) SpongyaBob válasza xZer0kidx (#500) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Én azt vettem észre a mostani frissítés óta, hogy a ram kezelés kicsit megugrott. 300-400MB-tal is több kell alapon a rendszernek.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#504) Namelesske válasza GEPESZ66 (#498) üzenetére


Namelesske
addikt

Ha limitálod a szoftverek számát, nagyon stabil cégesnek. Nekem is arra van használva.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#505) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Hát azért kell tölteni ezt a telót minden nap hiába keveset nyomkodom. Gondolom a 2 kártya is rátesz a merülésre, hiába csak a net van beálitva a második kártyára

(#506) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Én azért 6-óra SOT-ot kisajtolok belőle, így naponta kell tölteni. Ettől kevesebbel meg van a 2 nap üzemidő is.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#507) fecaga21 válasza SpongyaBob (#506) üzenetére


fecaga21
aktív tag

2 kártyával?Hány százaléknál teszed töltőre?

(#508) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

15%-nál teszem fel. Igen, dual SIM (voda + Digi) és folyamatos bluetooth kapcsolat egy Galaxy Watch Active 2-vel :K

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#509) BlackLamb


BlackLamb
tag

Úgy látom a frissítéssel kinyirták videózásnál a szuper stabil módot. Kásás lesz a kép mozgáskor...

(#510) Atla válasza BlackLamb (#509) üzenetére


Atla
senior tag

Nálam is ilyen lett,illetve ez a Gmail-töl hébe hóba kapok értesítést az emaileimről is kezd az agyamra menni.

(#511) novakalex


novakalex
aktív tag

Sziasztok,

A húgom most kapott ilyen telefont, érdeklődnék, hogy milyen fóliát érdemes rávenni és honnan?

Köszi!

(#512) csacsi67 válasza Atla (#510) üzenetére


csacsi67
addikt

Nekem a Gmail az elejétöl fogva .... bármit állitok csak akkor kapok értesitést ha töltön van. Hidd el én már mindent kiprobáltam van rá pár más alternativa de azok sem tökéletesek egyedül push dolgok a playon ami bejön az meg akksi szivó dolog.Pedig nekem állandoan engeddve van a mobilnet is a fejlesztöi bállitásokban de se igy se ugy egyedül ha töltön van. Nagyon megbántam ,hogy megvettem . Van 2016 Iphone SE -m meg eszi ezt a telefont bármilyen téren. Nagy kár hogy nám vártam meg az ujj SE-t Na majd a 12 kárpotol.Tudod az az érdekes hogy van Huaweim Iphone arra azonnal meg jön a Gmail. Jó Iphonra csak ugy ha fent van a Gmail alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#513) csacsi67 válasza csacsi67 (#512) üzenetére


csacsi67
addikt

BB Z10 kimadt oedig nem mai gyerek arra is azonnal jönnek a Gmail emailek.

(#514) SpongyaBob válasza csacsi67 (#512) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Gmail-t nem használok, de az Outlook magán és a gyári Samsung Email-en a céges levelek hamarabb megérkeznek a telóra, mint a PC-re...

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#515) csacsi67 válasza SpongyaBob (#514) üzenetére


csacsi67
addikt

Akkor árule el nekem milyen beállitás kell a Samsung appba ha a PC-röl törlöm a levelet onnét is törölödjön mert erre még nem jöttem rá. Utánna nekem törölnöm kell azappból is.

(#516) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Ez a Bixby mi lenne? Miért jön be állandóan random hogy frissítsem?

(#517) xZer0kidx válasza fecaga21 (#516) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

A Bixby a Samsung hang asszisztense. Olyan mint a Google Assistant csak sokkal kevesebbet tud, és amit tud azt se feltétlen a mi országunkban a régiós korlátok miatt, pl. spotify vezérlése.

A frissítés gondolom azért jön be, mert még nem tetted meg :D

A gmailes parához is hozzászólva ez elég különös jelenség. A sok megmagyarázhatatlan hiba mellett a gmail (kop-kop) teljesen jól működik nálam.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#518) xZer0kidx válasza SpongyaBob (#503) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Igen kicsit megugrott. A samaung böngésző pár megnyitott lap után már betölteni se akarja az oldalakat csak ha kilövöm az appot és újra megnyitom.

Ha ìgy növekszik a one ui éhsége mi lesz itt android 10 és one ui 3 alatt...

Persze ez visszás mert emellett örülök az új funkcióknak csak a szegény vas már nem bírja :)

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#519) SpongyaBob válasza csacsi67 (#515) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Most kipróbáltam. Kitöröltem egy emailt PC-n és telón is eltűnt a levél...Ez a Samsung gyári Email app.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#520) csacsi67 válasza SpongyaBob (#519) üzenetére


csacsi67
addikt

Teszek egy probát köszi.

(#521) xZer0kidx válasza SpongyaBob (#519) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Hopp én erről lemaradtam. A samsung böngészőnek van win appja vagy valamit nagyon félreértek...?

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#522) SpongyaBob válasza xZer0kidx (#521) üzenetére


SpongyaBob
veterán

email alkalmazás :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#523) xZer0kidx válasza SpongyaBob (#522) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

igen email, bocs arra gondoltam :)

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#524) csacsi67 válasza SpongyaBob (#522) üzenetére


csacsi67
addikt

Szia sajna nekem a samsung appal ha törlöm a levelet PC-röl nem tünik el. Az kis ikon is fent marad meg a mai is megmarad. Még manuálisan nem törlöm.

[ Szerkesztve ]

(#525) csacsi67 válasza SpongyaBob (#522) üzenetére


csacsi67
addikt

Olvastam én erröl egy másik topicban is nála is ugyan ez volt helyzet ha gépröl vagy bármi másról törölte nála sem törlödött a telefonról ,de választ nem kapott rá. :((

(#526) dssport válasza csacsi67 (#525) üzenetére


dssport
tag

POP3 vagy IMAP beállítást használsz?

(#527) csacsi67 válasza dssport (#526) üzenetére


csacsi67
addikt

Szia a gépen igy van [kép] a telon meg igy [kép] . Nem tudom erre vagy e kiváncsi.

(#528) dssport válasza csacsi67 (#527) üzenetére


dssport
tag

(#529) csacsi67 válasza dssport (#528) üzenetére


csacsi67
addikt

Lérdés ha már ilyen segitökész van itt hogyan legyen beállitva.Köszi elöre is. Lözbe rá jöttem hülye kérdés volt.

[ Szerkesztve ]

(#530) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Ez az Edge menü mi lenne? Leggyakrabban használt alkalmazások vagy mi? Nekem ilyen iránytű, vízmérték ilyeneket dob ki.

(#531) xZer0kidx válasza fecaga21 (#530) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Gyors elérés az általad összeválogatott appok, kontaktok, időjárás, műveletek, alkalmazás párok, zenelejátszó és könyvjelzők számára, plusz amit te is említettél vagy amit letöltesz hozzá.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#532) Máté94


Máté94
addikt

Sziasztok!

Pár napja van nálam a telefon, eddig minden szuper kivéve egyet: A Google alkalmazás folyamatosan battery drain-t okoz. 13% 19 óra alatt mióta leszedtem a töltőről, és nem tudok rájönni a miértjére. Az Asszisztens Voice Match-et már az elején kikapcsoltam, így az nem lehet.

Valaki találkozott ezzel eddig? :)

(#533) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Ez a teló képernyőfotózást nem tud?

(#534) gyuri2008 válasza fecaga21 (#533) üzenetére


gyuri2008
veterán

Így [link]

[ Szerkesztve ]

(#535) Namelesske válasza fecaga21 (#533) üzenetére


Namelesske
addikt

Legalább 3 fajta módon tud. Vagy oldalról behúzod az EDGE képernyőt és ott tudsz kivágni kört négyzetet gif felvételt. Vagy lehúzod az értesítési sávot ott is van egy screen shot gomb, és a hangerő le és power egyszerre is aktiválja a képernyőfotót.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#536) fecaga21 válasza gyuri2008 (#534) üzenetére


fecaga21
aktív tag

Én ezt próbáltam sokszor , a kis A3 2016omon ott tovább kellett nyomva tartani, itt automatikusan tovább tartottam így sose fotózott , mindig a kikapcs menü jött be.

Namelesske: Ez jónak tűnik.Lehet szerkeszteni is?

(#537) cinemazealot válasza fecaga21 (#536) üzenetére


cinemazealot
addikt

Ez nekem is sokszor gond másik márkánál, nem vagyok képes úgy megnyomni a két gombot (főleg tokban), hogy egyszerre lenyomásnak érzékelje őket a készülék és a screenshot funkció aktiválódjon. Gyakorolni kell. ;)

Nyár elején felvetettem egy problémát (elérhetetlen SIM-ek), amit úgy látszik, sikerült megoldanunk: az egyik SIM-et kiengedtük 4G-re, a másikat lekorlátoztuk 3G/2G-re. Valószínűleg az lehetett a gond, hogy mivel mindkét SIM azonos szolgáltatóé, azonos sávon összevesztek egymással, ezért annak ellenére, hogy egyik sem volt foglalt és volt is térerő, voltak időszakok, amikor elérhetetlen volt mindkettő.

(#538) Namelesske válasza fecaga21 (#536) üzenetére


Namelesske
addikt

Persze görgetőset is tud

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#539) fecaga21 válasza Namelesske (#538) üzenetére


fecaga21
aktív tag

hogy érted hogy gögetőset?

(#540) xZer0kidx válasza cinemazealot (#537) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Ha az A51-en is kényelmetlen a gomb nyomkodós megoldás, akkor be lehet kapcsolni a kézéllel való screenshotot is.

(#539) fecaga21

Amikor képernyőmentést készítesz alul feljön egy kis menüsor, ott rákattintasz a lefelé nyilra és így képes elmenteni nem csak azt amit éppen látsz a kijelzőn, hanem azt is ami alatta van pl. egy weblapot.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#541) Máté94


Máté94
addikt

Készenléti merüléssel mi a tapasztalat? :)

Nálam most kettő kártyával 4G-n 10%-ot vesztettem 9 óra alatt. Ez normális, vagy valamit elrontok? Hozzá se nyúltam a készülékhez direkt, se mobilnet, minden AOD és hasonló kényelmi funkció kikapcsolva. :))

(#542) vodrosjozsi válasza Máté94 (#541) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Igen, ez normális, két kártyáv használom én is, 8 óra (alvás) alatt 22-ről 12-11-re merül le. Nem olyan vészes ez szerintem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#543) Máté94 válasza vodrosjozsi (#542) üzenetére


Máté94
addikt

Akkor ez ilyen. Köszönöm a válaszod! :)

(#544) fecaga21 válasza Máté94 (#543) üzenetére


fecaga21
aktív tag

Erre voltm kiváncsi én is, gondolom egy kártyával tovább birná jóval az akksija, én Voda + digi kártyával használom, de minden nap töltenem kell

(#545) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Most már én is tapasztalok egy két kellemetlenséget ezzel a telefonnal , pl hogy mrgáll a kép, főleg gépelésnèl nagyon idegesítő, begépelem a szöveget és mire végzek látom hogy sehol nincs, utána egy képernyőzár, felold, és már oké is. Más is járt már így?

(#546) csacsi67 válasza fecaga21 (#544) üzenetére


csacsi67
addikt

A legrosszabb kombinácio én hasonlo modon használtam dobtam is ki a digit. .

(#547) fecaga21 válasza csacsi67 (#546) üzenetére


fecaga21
aktív tag

de ezen van ingyen a net

(#548) SpongyaBob válasza csacsi67 (#546) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Szerintem elég jó kombó, ha lefedett helyen tartózkodsz mindig, jellemzően városban.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#549) csacsi67 válasza fecaga21 (#547) üzenetére


csacsi67
addikt

Egyre figyelj oda van egy olyan hogy a Diginél a wifi hivásokat részesitse elönyben . Nálam a lakásban egyáltalan nincs Digi téreröö de kint a szabadban sem acélos meg elég sokat mozgok.Engem a fenti dolog az ingyen net nem érint mert korlátlanos vagyok mindenben a vodánál.De becsületemre szolva kihoztam 4 kártyát meg 1 mobil sticket ,hogy legalább legyen valami bevétele a Diginek.

(#550) fecaga21 válasza csacsi67 (#549) üzenetére


fecaga21
aktív tag

És hol tudom kikapcsolni azt, hogy ne a Wifis hivésokat részesitse előnybe a Digis kártya?Amúgy minden hivások, meg sms a vodás sim-re van állitva, csak a mobilnet van a 2es kártyára állitva, bár múltkor benéztem mert sms-t küldtem második kártyáról, mindegy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.