Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Namelesske válasza xZer0kidx (#900) üzenetére


Namelesske
addikt

Ott rontották el, hogy funkciókat tekintve maradni kellett volna az A40 szintjén. Edge panelt még max belerakni vagy AOD-t de semmiképp se egy butított S széria, nem bírja el a telefon van 600 MB szabadon, kap egy WIFI-t el kezd szinkronizálni és akkor az akkut égeti mint az állat mert folyamatosan indulgatnak megállnak szolgáltatások a kevés ram miatt.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#902) csernak75 válasza Namelesske (#901) üzenetére


csernak75
senior tag

Nekem nincs vele gondom. Mondjuk ez 6gb os változat. :D Max az osztott képernyős mód ami kicsit megfogja.

(#903) xZer0kidx válasza Namelesske (#901) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Igen, lehet így kellett volna tenniük. Bár akkor elképzelhető, hogy annyira nem lett volna érdekes ajánlat... (számomra). Így viszont cserébe marad a bosszankodás. Nekem legjobb esetben is 900mb ram van szabadon. Elindítok egy böngészést megnyitok 5 oldalt és teljesen kifagy az egész percekre. Az még oké, hogy újratölti az oldalakat, de hogy percekre teljesen lehaljon tőle az kicsit sok.... A többiről (kamera app, értesítés para) nem is beszélve.

#902csernak75

Na pont az a + 2gb szabad ram kellene, hogy kényelmesen használható legyen...

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#904) csacsi67 válasza xZer0kidx (#903) üzenetére


csacsi67
addikt

A régi iphone SE agyon vágja gyorsaságban de még az I7 is ezt a telefot. Tudom a képernyö méret de a 7 s-nél nem sok a külömbség. Most már megbántam a vételt tényleg 71 kellett volna venni. Szerencsére jutányos áron jutottam hozzá de nem sokkal lett volna több a 71 sem.

[ Szerkesztve ]

(#905) galervin93


galervin93
őstag

Asszonkának ilyen telefonja van, és nem tudunk screenshotot csinálni. Alapjáraton hangerő le + kikapcs, de nem műkszik. A menüben meg nem találom, hol lehet más gombra/kombinációra belőni. Gyanítom hogy én vagyok béna, segítsetek kérlek.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#906) csacsi67 válasza galervin93 (#905) üzenetére


csacsi67
addikt

Nem segitek mert soha nem tanulod meg le huzod az értesitési sávot jobbra fogaskerék bejön a beállitás menü ott lesz egy nagyito azon az oldalon oda amit nem tudsz be irod pl képernyőfoto és megmutatja hol mit hogyan.Más funkicokra is itt rá lehet keresni. Oda is vezet arra a lapra ahol ez le van irva meg a beállitások vannak hogy mit hogyan csinálj.

[ Szerkesztve ]

(#907) galervin93 válasza csacsi67 (#906) üzenetére


galervin93
őstag

Jó, azért ennyire lüke nem vagyok. :)
Természetesen megtaláltam már a menüt ("Képernyőfotó és képernyőfelvétel"), de egy kanyi beállítás nincs, ami engem érintene.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#908) csacsi67 válasza galervin93 (#907) üzenetére


csacsi67
addikt

Speciális funkciok azon belül kéz egyéb mozdulatok képernyöfelvétel tenyér elhuzással ha ezt ki kapcsolod müködik az általad le irt modszer. Elég hülye helyen van.

(#909) galervin93 válasza csacsi67 (#908) üzenetére


galervin93
őstag

Ki volt kapcsolva eddig is, a két gombos nem műkszik, restart után sem.
(Tenyérél-simítással bezzeg igen. Lol.)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#910) csacsi67 válasza galervin93 (#909) üzenetére


csacsi67
addikt

Ha ki van kapcsolva hangerö le gomb plussz bekapsolo gomb egyszerre

(#911) galervin93 válasza csacsi67 (#910) üzenetére


galervin93
őstag

Tudom, ez az nem megy. :DDD
A két gomb külön működik, és ha együtt nyomom le, akkor a hangerőállítás a csúszkán teljesen megakad, azaz érzékeli a szoftver, hogy közben benyomtam egy gombot, de mintha nem lenne ehhez a gombkombinációhoz hozzárendelve funkció.
Érdekes 'hiba', nem találkoztam még ilyesmivel.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#912) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Működő hívásrögzítő program van az A51 telefonra?

(#913) csacsi67 válasza gyuri2008 (#912) üzenetére


csacsi67
addikt

Egy romba volt engedélyzve ami 2019 -es állapot szerint müködött de oda mér nem tudsz vissza menni ,hogy mostani SMA rommal mi a helyzet nem irnak róla nagyon kihalt az xda ezzel a telefonnal kapcsolatban . [link]

galervin93: Nem tudom nálam müködik min2 modszer .

(#914) SpongyaBob válasza gyuri2008 (#912) üzenetére


SpongyaBob
veterán

[link]

A másik fél kicsit halk, de működik.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#915) xZer0kidx válasza csacsi67 (#904) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Igen simán lenyomják sebességben, csak az a baj, hogy bekapcsolt kijelzővel úgy merülnek mint a kő.
Kicsit talán én is megbántam és még agyalok rajta, hogy visszaküldjem a kis SE-t és helyette elhozzak egy A71-et. Fene tudja...

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#916) gada00 válasza galervin93 (#909) üzenetére


gada00
aktív tag

Nem kell benyomva tartani, csak benyomni.

(#917) gada00


gada00
aktív tag

S7-ről váltottam, eddig sok jót nem tapasztaltam.
A fordítás koppintásal funkció mióta működik ennyire másképp? Az S7en úgy ment hogy kijelöl -másol -buborék-kimapcsol, ezen meg a fordító buborékja mindíg látszik, ha elrejten akkor nem jön föl...
A wps office-val egyáltalán nem akar normálisan menni.

(#918) gada00


gada00
aktív tag

A világító széleket hogyan lehet működésre bírni kikapcsolt kijelzőnél? szerintem beállítottam mindent de semmire sem reagál.
köszi

[ Szerkesztve ]

(#919) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

A hívásfogadás minkét SIM kártyával nálatok be van kapcsolva? Ér egyébként ez valamit? Illetve lehet-e ennek bármilyen költsége ha bekapcsolom?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#920) csacsi67 válasza gada00 (#918) üzenetére


csacsi67
addikt

Ez tudja [link] vagy is müködésre lehet vele birni meg van egy másik de azt jelen pillanatban nem találom a playon EdgeLighting+

(#921) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
Az A51 támogatja a dual audiot?
Pl.két bluetotth hangfalat szeretnék egyszerre kapcsolni,hogy szóljón ugyanaz a zene mindkettőből,lehetséges ez a típuson?
Válaszokat előre is köszönöm

(#922) xZer0kidx válasza gada00 (#918) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Jelenleg a világító szélek működése kissé hektikus (legalábbis nálam). Plusz jelenleg még leginkább a gyári Samsung alkalmazásokkal működik együtt.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#923) gada00 válasza xZer0kidx (#922) üzenetére


gada00
aktív tag

jah, most a Viberrel ment....
thx

[ Szerkesztve ]

(#924) gada00 válasza csacsi67 (#920) üzenetére


gada00
aktív tag

ha nincs más lehetőség akkor valami ilyen marad, thx

(#925) xZer0kidx válasza espi38 (#921) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

A samsung members szerint nem támogatja. Csak a Note és az S széria.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#926) espi38 válasza xZer0kidx (#925) üzenetére


espi38
őstag

hát ez szomorú,viszont a feleségemnek note 10 e van akkor használom azt. :)
Vagy esetleg olyan alkalmazás ami ezt támogatja vagy ez inkább hardverfüggő?

(#927) xZer0kidx válasza espi38 (#926) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

A samsung szeret szoftveresen korlátozni egyes funkiókat a termék kategóriák között. De elképzelhető, hogy egy másik bluetooth modult használ az S széria annak ellenére, hogy papíron ugyanazt (5.0, a2dp, le) tudja mint az A51. Ezt sajnos nem tudom.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#928) Lajos65


Lajos65
tag

Sziasztok! Nem találtam megoldást, hátha tudtok segíteni. Első Samsung mobilomon. Olyan jelenség van, h a wifi lassú. Barmely másik telefon mellette tesztelésikor 2-3 szor gyorsabb, mint az A51. Mi lehet az oka? 3 hónapos. Előre is köszönöm

(#929) Namelesske válasza Lajos65 (#928) üzenetére


Namelesske
addikt

Tok van rajta? Próbáld meg tok nélkül. Korábban volt Bluetooth gond amit a tok okozott. A WIFI is ugyanazon az antennán van.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#930) Lajos65 válasza Namelesske (#929) üzenetére


Lajos65
tag

Van rajta, de sima műanyag.
Ez biztosan nem árnyékol

(#931) gada00 válasza Lajos65 (#928) üzenetére


gada00
aktív tag

Esetleg a jelszintet kellene megmérni bennük.

(#932) Lajos65 válasza gada00 (#931) üzenetére


Lajos65
tag

Ezt nem pontosan értem. Tok nélkül pont ugyanolyan alacsony értéket mutat a Speedtest.

(#933) gada00 válasza Lajos65 (#932) üzenetére


gada00
aktív tag

Ne azt nézd , hanem a jelszintet egy app-al.

(#934) gada00 válasza gada00 (#918) üzenetére


gada00
aktív tag

Világító szél nem világít, max egyszer felvillan a kék felhő, nem nevezhető értesítési lednek. A edgelighting app nem megy nálam egyáltalán.

(#935) csacsi67 válasza gada00 (#934) üzenetére


csacsi67
addikt

Ez bizti tudja de csak a pro ha jol tudom én megvettem még anno [link]

(#936) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok! Ahogy olvasom van elég szép számmal negatív kritika az A51-el kapcsolatban. Épp most szerettem volna váltani egy J7 2017-ről :D Lehet, hogy nem szabadna?

(#937) Pipi75 válasza Csabi1984 (#936) üzenetére


Pipi75
tag

Szia, én 2 hete váltottam A40-ről, nagyon jó,sajnálom,hogy nem előbb cseréltem!

(#938) csacsi67 válasza Csabi1984 (#936) üzenetére


csacsi67
addikt

Annyira nem rossz telefon de nem is az igazi inkább akkor a 71 válaszd.

(#939) Csabi1984 válasza csacsi67 (#938) üzenetére


Csabi1984
addikt

Csak sokkal nagyobb :D

(#940) Szpity


Szpity
csendes tag

Sziasztok,

találkoztatok már olyannal, hogy nem működik rendesen a wifi/hotspot funkció? Egész idáig tökéletesen működött, melóhelyen a korlátlan mobilnetet osztom vele, és szépen jött is a sávszélesség.
Elkezdett a wifi olyat csinálni, hogy felment a hálózatokra, de pár mp után felkiáltójeles lett mind, pedig más eszközökön működött minden. Ez miatt csináltam egy resetet a telefonon, most már a wifi az újra jó, azóta nem jött elő a felkiáltójeles probléma, viszont a Hotspot azt csinálja, hogy megossza a netem, (4G+), csatlakoznak is rá az eszközök, de nem minden oldalt tölt be, van amit egyáltalán, van amit meg teljesen jól. Próbáltam a chanelt átállítani, illetve 2.4/5gh is ugyanez a helyzet, jelszóval és jelszó nélkül is. A telefonon szépen működik minden, betölt minden, de a csatlakoztatott eszközökön a fent leírt jelenség tapasztalható. Sávszélességet tudok mérni minden eszközzel, és 50 Mb/s -et mindig ki is méri, a ping sem vészes (általában 20ms körül). Telekomos telóról van szó, 4 hónapos kb.

Előre is köszönöm ha valaki érdemben hozzáfűz valamit a dologhoz, remélem nem kell szervizbe vinnem, vagy ha mégis, akkor a megosztást max elfelejtem vele.

(#941) Zeki


Zeki
nagyúr

Telefonkönyvben ki lehet választani, melyik profilról legyenek a nevek megjelenítve?
Mert betetettem pár google fiókot, de nem kellett volna mindből bemásolni a telefonkönyvet. Most bekeveredtek a cégesek közé. :(
Lehet valahogy céges meg otthoni profilt csinálni sim kártyánként?

(#942) Namelesske válasza Zeki (#941) üzenetére


Namelesske
addikt

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#943) Zeki válasza Namelesske (#942) üzenetére


Zeki
nagyúr

Na az hol van?
link
Mert ezekben nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#944) Zeki


Zeki
nagyúr

Call recorderből melyik a jó? A Cube csak az én hangomat vette.

(#945) gada00 válasza Zeki (#944) üzenetére


gada00
aktív tag

A piros acr-t használim

(#946) gada00 válasza Zeki (#943) üzenetére


gada00
aktív tag

Samsung névjegyzék, kezdőlap, toll.

[ Szerkesztve ]

(#947) gada00


gada00
aktív tag

Valami használható noled app van?

[ Szerkesztve ]

(#948) Zeki válasza gada00 (#946) üzenetére


Zeki
nagyúr

Aha, ilyenem van, de abban nincs egy telefonszám sem.
Nekem valami más telefonkönyvem van, a tárcsázóban.
Lehet mert az előző Samsungumról (J5) a Smart Switch vitte át a dolgokat?

(#949) gada00 válasza Zeki (#948) üzenetére


gada00
aktív tag

Nemtom
Ez a samsung névjegyzék nevű app, itt tudod beállítani melyik fiók névjegyei látszódjanak. A google névjegyek appban is van ilyen lehetőség. Máshogy nem tudom leírni.
Ha mást használsz akkor az máshogy is működik......

[ Szerkesztve ]

(#950) gada00


gada00
aktív tag


Nem ezért vettem új telefont, ha lehetne használnám az s7et tovább..... :((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.